زوم خاموش حساب ما بر اساس حقوق گروه و پس از تیان آن من, سالگرد جلسهزوم به طور موقت بسته است ما حساب از فعالان که به مناسبت سالگرد چین در میدان تیان آن من سرکوب بالا بردن سطح هشدار در مورد آزادی بیان در رشد سریع تصویری-دیدار خدمات.

ما بر اساس حقوق فعالان تبدیل به زوم که تبدیل به یک راه زندگی برای بسیاری از مردم در طول coronavirus مستند به اتصال بیش از 250 نفر به یاد داشته باشید پکن خرد کردن از دموکراسی قیام در 4 ژوئن 1989.

گروه های بشردوستانه چین گفت: آن را تا به حال در آورده متعدد شرکت کنندگان از داخل چین اما پرداخت آن زوم حساب تعطیل بدون توضیح یک هفته بعد Axios گزارش شده است.

ژو Fengsuo از بنیانگذاران گروه و یک رهبر دانشجویی در طول تیان آن من سرکوب کرده و گفته زوم حساب فعال در روز چهارشنبه.

زوم اذعان کرد آن را به حال تعطیل و بازسازی این حساب پس از توجه. “فقط مانند هر شرکت جهانی ما باید مطابق با قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی که در آن عمل می کنیم” زوم سخنگوی گفت.

“هنگامی که یک جلسه برگزار می شود در سراسر کشورهای مختلف شرکت کنندگان در آن کشورها ملزم به پیروی مربوطه قوانین محلی است.

“هدف ما برای محدود کردن اقدامات ما را به کسانی که لازم است مطابق با قانون محلی و به طور مداوم بررسی و بهبود روند ما در این مسائل است.”

فعالان ابراز خشم کرد و گفت: این شرکت ممکن است تحت فشار مستقیم از چین کمونیست و رهبران.

“اگر زوم همدستی در پاک کردن خاطرات کشتار تیان آن من در همکاری با یک دولت استبدادی” بشردوستانه چین در بیانیه ای گفت.

آن را به نام زوم “ضروری” منابع در رسیدن به مخاطبان در داخل چین است که با دقت اجرا سانسور.

زوم گزارش روز سه شنبه که درآمد آن حال افزایش یافت و در سه ماهه پایان 30 مارس به عنوان شرکت ها و افراد cooped در داخل با توجه به Covid-19 مستندات آغوش پلت فرم به ملاقات آنلاین.

رشد سریع آن شده است بدون مشکلات قبلی با شرکت مجبور به مقابله با یک راش ناخواسته gatecrashers که هک شده به زوم جلسات.

پکن توسعه پیچیده “فایروال بزرگ” است که با هدف حفظ کردن اخبار است که صدمه زدن به رهبری است.

مقامات به طول فوق العاده هر سال به ممنوعیت بزرگداشت از Tiananmen سرکوب است که در آن ارتش به کشته شدن صدها نفر از معترضان غیر مسلح توسط برخی برآوردها بیش از 1000 – که تا به حال بسته بندی پایتخت به دنبال اصلاحات است.

قلم امریکا ادبی که در دفاع از آزادی بیان را محکوم زوم را حرکت می کند.

“زوم حاکی از به پلت فرم از انتخاب شرکت های مدرسه و سیستم های طیف گسترده ای از سازمان ها که نیاز به یک راه مجازی برای برقراری ارتباط به خصوص در میان جهانی مستند. اما آن را نمی توان در خدمت آن نقش و عمل به عنوان بازوی بلند از دولت چین گفت:” این گروه مدیر عامل شرکت سوزان Nossel.

با آن کشنده بازار چین شده است مشکل برای ما غول تکنولوژی است که به طور کلی به رخ کشیدن اجازه می دهد نامحدود رایگان سخنرانی در خانه.

اپل در سال 2017 اذعان کرد که آن را متمایل به قانون چینی با از بین بردن برنامه های Vpn یا شبکه خصوصی مجازی است که اجازه دهید کاربران خود فرار محلی کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>