زوم برنامه ای برای رد تماس رایگان از پایان به پایان رمزگذاری

زوم محبوب ویدئو کنفرانس پلت فرم اعلام شده است آن را ارائه پایان به پایان رمزگذاری پس از مواجهه با یک مناجات از حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی – اما تنها به کاربرانی که برای آن پرداخت.

اریک یوان مدیر عامل شرکت مطرح شده زنگ هشدار میان طرفداران حفظ حریم خصوصی در روز چهارشنبه گفت: زوم برنامه ریزی شده برای رد تماس رایگان از پایان به پایان رمزگذاری بنابراین به عنوان به ترک باز امکان کار با اجرای قانون است.

“کاربران رایگان برای مطمئن شوید که ما نمی خواهیم به [end-to-end encryption] چون ما همچنین می خواهم به همکاری با FBI با اجرای قانون محلی در مورد برخی از افراد استفاده از زوم برای بد هدف” یوان گفت: در تماس با تحلیلگران.

حفظ حریم خصوصی و کارشناسان امنیتی می گویند رمزگذاری که امنیت ارتباطات به طوری که آن را تنها می توان به عنوان خوانده شده توسط کاربران درگیر است به خصوص مهم است در زمانی که برنامه های دیگر از سیستم عامل های دیجیتال استفاده می شود برای مسائل حساس مانند سازماندهی اعتراضات و بحث در مورد مسائل حقوقی و حضور در قرار ملاقات های پزشکی.

“اساسی امنیت نباید حق بیمه از ویژگی های است که تنها در دسترس افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ گفت:” اوان گریر معاون مدیر در مبارزه برای آینده دیجیتال حمایت از حقوق که قبلا سازماندهی یک کمپین خواستار زوم افزایش امنیت کاربر. “این فقط ساده ناخالص برای شرکت به می گویند که آنها را تنها نگه داشتن تماس های خود را امن و مطمئن اگر شما پرداخت هزینه اضافی.”

گریر همچنین ابراز نگرانی کرد که چنین نظرات بازی به ادامه حملات رمزنگاری از مقامات از جمله دادستان کل ویلیام Barr که از سوی شرکت هایی مانند اپل به ارائه پشت درب به رمزگذاری دستگاه برای اهداف اجرای قانون. آنها همچنین به عنوان ما از نظر کسب آن عمل قانون پیشنهادی که نگه داشتن شرکت های پاسخگو برای محتوای توزیع شده بر روی پلت فرم خود قرار دادن رمزگذاری در خطر است.

یک سخنگوی زوم گفت: این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد پایه رمزگذاری برای کاربران در تمام ردیف. او افزود که زوم می کند “فعالانه نظارت بر ملاقات با محتوای”.

“ما نمی به اشتراک گذاری اطلاعات با اجرای قانون جز در شرایطی مانند کودک آزاری,” او گفت:. “ما نه پشتی که در آن هر کسی می تواند وارد جلسات بدون اینکه قابل رویت برای دیگران است. هیچ کدام از این تغییر خواهد کرد.”

این تصمیم می تواند مجموعه ای از یک سنت خطرناک برای حفظ حریم خصوصی گفت: تیم وید مدیر فنی در حوزه امنیت سایبر شرکت Vectra.

“در جهان آنلاین رمزگذاری میباشد به حریم خصوصی, حریم خصوصی و ترویج ایمنی و آزادی و عدالت به ما بافت اجتماعی” او گفت:. “راهگاهی حریم شخصی در پشت paywall کارائی اساسی آزادی و عدالت.”

رمزگذاری نگرانی فقط آخرین در یک خط طولانی از انتقادات زوم مواجه شده است و به عنوان محبوبیت آن سر به فلک کشید در طول coronavirus مستندات, به میلیون ها نفر ماندن از مدرسه به خانه و محل کار تبدیل به زوم برای اتصال.

زوم قبلا دروغ آگهی خود را به عنوان با استفاده از end-to-end encryption و یک بار, گیر افتاد, تایید در یک blogpost که در پایان به پایان رمزگذاری نمی شد ممکن است بر روی پلت فرم.

در ضمن حوادث trollsattacking کاربران در این برنامه با تهمت و توهین آمیز تصاویر – شناخته شده به عنوان زوم-بمب گذاری – نیز افزایش یافت. زوم اضافه شده اقدامات امنیتی در پاسخ اما این موضوع در حال انجام است.

زوم نمی پاسخ به درخواست برای نظر.

در تماس یوان همچنین مشخص شده که چقدر محبوبیت زوم اتحاد رسید و در ماه های اخیر. زوم انتظار تولید تا $1.8 میلیارد دلار درآمد در این سال مالی با توجه به بلومبرگ از تحلیلگران در تماس سه گانه آنچه در آن تولید شده سال گذشته است. یوان گفت: زوم دیدن به عنوان بسیاری از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در این برنامه از 10 میلیون در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>