یوتیوب ستاره جیک پل رد غارت آریزونا بازار در طول جورج فلوید تظاهراتیوتیوب ستاره جیک پل را رد کرده است در نظر گرفتن بخشی در غارت در آریزونا بازار در شب شنبه.

تصویری پدید آمده در روز یکشنبه از پل ایستاده در داخل یک غارت بازار در اسکاتسدیل آریزونا.

تیلور لورنز
(@TaylorLorenz)

یوتیوب ستاره جیک پل و دوستان خود را گرفتار شدند “غارت” و سطل زباله ملک در Scottsdale بازار شب گذشته اعتراض pic.twitter.com/KyrE87TvA9

31 مه سال 2020

پل که 20m مشترکین به کانال یوتیوب و گفته اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در اوایل این هفته.

فلوید, 46, درگذشت پس از دستگیر شدن توسط چهار افسر یکی از آنها kneeled در گردن او. اعتراضات در سراسر آمریکا در این آخر هفته با بسیاری از تبدیل شدن خشونت در رویارویی با پلیس و نیروهای گارد ملی.

پل, 23, دیده می شود می تواند با پوشیدن یک ماسک و فیلمبرداری به عنوان بازار در اسکاتسدیل آریزونا غارت کردند.

“برای اینکه کاملا روشن نه من و نه هر کسی که در گروه ما مشغول بود و در هر غارت و یا خرابکاری” پل گفت: در بیانیه ای به توییتر.

وی افزود: در یک Instagram داستان که پلیس teargassed او و همراهانش در جریان تظاهرات.

پل گفت: “من چشم پوشی نمی کند و خشونت و غارت و یا شکستن قانون است. اما من درک خشم و سرخوردگی است که منجر به تخریب شاهد بودیم و در حالی که آن را نمی, پاسخ, این مهم است که مردم آن را ببینید و در مجموع شکل از چگونه به حرکت رو به جلو در راه سالم.”

پل که برادر لوگان نیز YouTube star درگیر شده است در تعدادی از مجادلات.

در سال 2018 شد فیلم برداری با استفاده از N-word در حالی که رپ. او همچنین متهم به رفتار ضد اجتماعی و موضوع تعداد زیادی از سر و صدا شکایت پس از حرکت به یک خانه در غرب هالیوود.

پس از شکایت خود صاحبخانه او نقل مکان به یکی دیگر از منطقه لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>