یوتیوب حذف کلیپ از برامدگی لبه طبقات سنگ پل زبان در سنا طبقه با استناد به نگرانی های او به نام اوکراین Whistleblower


یوتیوب حذف یک کلیپ از سناتور رند پل (R., Ky.) صحبت در طبقه سنا که در آن از او پرسیده شد که چرا قاضی جان رابرتز مسدود شده بود یک سوال از خود که برخی تصور کرده اند شامل نام اوکراین whistleblower.

پل گفت: سیاسی راهکار که فن آوری پلت فرم تصمیم بود “خطرناک سیاسی و مغرضانه” و محروم دانستن که موسس بود. “هیچ جا در سخنرانی من را متهم می کنم هر کسی که یک خلاف کاران” اعلام کرد.

“این است که سرد و اخلال در امریکا زمانی که غول شرکت های وب مانند YouTube تصمیم به سرزنش گفتار. در حال حاضر حتی محافظت سخنرانی هایی که به عنوان سناتور در مجلس سنا طبقه می توان از مسدود شدن به مردم آمریکا” پل اضافه شده است.

یوتیوب گفته سیاسی که تصمیم گرفت بخشی از یک تلاش برای پاکسازی این نام را از پلت فرم و گفت که این شرکت در حال حاضر حذف شده “صدها فیلم و بیش از ده هزار نظر که شامل نام و نام خانوادگی.”

“انجمن نظرات و اشکال دیگر از مطالب که اشاره ای به بیرون درز whistleblower نام یوتیوب را نقض دستورالعملهای انجمن حذف خواهد شد از یوتیوب” YouTube سخنگوی پیچک چوی گفت. او افزود که آپلود کرده بود “گزینه” ویرایش نام فیلم خود را و دوباره آپلود کنید.

پس از رابرتز — که وظیفه بود با خواندن با صدای بلند سوال ارائه شده توسط سناتور در طول استیضاح trial — حاضر به خواندن پولس سوال در ژانویه 29, پل را مشاهده کنید سوال دوم بعد در سمت چپ و محاکمه به برگزاری بداهتا کنفرانس مطبوعاتی پس از رابرتز مسدود سوال برای بار دوم.

“این بسیار مهم است که آیا یا نه یک گروه از فعالان دموکراتیک بخشی از اوباما, بایدن دولت مشغول به کار بودند با هم برای سال های سال به دنبال یک فرصت برای استیضاح رئیس جمهور” پل گفت: این ادعا سوال او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با خلاف کاران.

“من بزرگترین مدافع موسس اساسنامه” پل اضافه شده اما استدلال کرد که دموکرات “نباید قادر به استفاده از قوانین به نحوی ایجاد یک کل بخش از بحث بیش از این استیضاح برود.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • رسمی اوکراین را انکار می کند او تا کنون مورد بحث اوکراین کمک نظامی با گوردون Sondland در ورشو ملاقات
  • Facebook برنامه ای برای حذف هر اشاره از پتانسیل Whistleblower نام’ از پلت فرم
  • رند پل هشدار جمهوری خواهان در انتخابات عواقب اگر آنها بازگشت Dem شهود اما حاضر به تماس با هانتر بایدن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>