یوتیوب حذف توطئه نظریه پرداز David Icke کانالیوتیوب حذف شده است نظریه پرداز توطئه David Icke حساب.

ویدیو-های سایت گفت: 68 سال نقض سیاست های خود را در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کوروناویروس.

این فوتبالیست سابق ساخته شده است بحث ادعاهای اثبات نشده در مورد ویروس بر روی چندین سیستم عامل های اینترنت از جمله یکی آن است که مربوط به 5G شبکه تلفن همراه.

این ویدئو که متعلق به گوگل به بی بی سی گفت: “یوتیوب روشن سیاست منع هر گونه محتوایی که اختلافات وجود و انتقال Covid-19 به عنوان شرح داده شده توسط WHO و بیمه خدمات درمانی.

“با توجه به ادامه نقض این سیاست ما باید خاتمه داده شود با David Icke کانال یوتیوب.”

این ممنوعیت به دنبال یک شبیه حرکت توسط Facebook که حذف Icke صفحه در روز جمعه.

شناخته شده پزشکان و پخش از جمله دکتر مسیحی یسن و سابق junior, دکتر, آدم کی باید به نام در شبکه های اجتماعی به حذف Icke از سیستم عامل خود را.

آنها با حمایت این مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) که ادعا می کند Icke را توطئه بیش از Covid-19 بازدید شده اند و بیش از 30 دقیقه زمان است.

“ما ستایش یوتیوب در رکوع به فشار و اقدام در David Icke کانال” گفت: CCDH ارشد اجرایی عمران احمد. “اما وجود دارد باقی می ماند یک شبکه ای از کانال ها و سایه تقویت کننده که در ترویج Mr Icke مطالب [و] باید برداشته شود.”

این CCDH خواسته برای شبکه های دیگر به دنبال رهبری و افزود: “وقت آن است که برای Instagram و توییتر برای دنبال کردن Facebook و YouTube با اقدام به حذف Icke و محتوای خود از سیستم عامل خود را.

“دروغ هزینه زندگی در جهانی همه گیر و شکست خود را به عمل به سرعت قرار می دهد همه ما در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>