‘زندگی خود را از ماده”: اوباما ارائه می دهد کلمات امیدوارم که در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن بخشباراک اوباما گفته است که افراد جوان از رنگ “خود زندگی” موضوع در سخنان که هواداران استقبال به عنوان یک پادزهر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد-شارژ و تفرقه تهدید به سرکوب مدنی مخالفت.

امریکا اولین رئیس جمهور سیاه در روز سه شنبه ابراز ایمان در افراد جوان در ایالات متحده و گفت که او باقی می ماند “خوش بینانه” در مورد آینده با وجود این پلیس به قتل جورج فلوید و نصب بحران که تهمت منتقدان می گویند کشور را ترک کنند گریه کردن برای رهبری است.

در, قابل توجه مقابل کاخ سفید وقت که ابراز همدردی فلوید شده اند تحت الشعاع قرار خشن هشدار که ارتش ایالات متحده می تواند مستقر شود به اعمال نظم و قانون اوباما در یک نقطه و صحبت به طور مستقیم به زنان و مردان جوان از رنگ.

“من می خواهم شما بدانید که شما موضوع من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است که رویاهای خود را به موضوع, و هنگامی که من به خانه بروم و من نگاهی به چهره از دختران من ساشا و مالیا و من در نگاه من برادرزاده ها و برادرزاده من دیدن پتانسیل بی حد و حصر است که سزاوار به شکوفایی و رشد” اوباما گفت که در یک شهر مجازی برای برادر خود هابیل داد.

“و شما باید قادر به یادگیری و اشتباهات و زندگی از شادی و بدون نیاز به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما راه رفتن به فروشگاه و یا رفتن برای تنه زدن و یا در حال رانندگی در خیابان و یا به دنبال در برخی از پرنده در یک پارک.”

وی افزود: “بنابراین من امیدوارم که شما نیز احساس می کنید امیدواریم حتی به عنوان شما ممکن است احساس خشم چون شما پتانسیل را دارند که همه چیز را بهتر و به شما کمک کرده اند را به کل کشور احساس به عنوان اگر این چیزی است که باید تغییر کند. شما ابلاغ یک حس فوریت است که به عنوان قدرتمند و تحول آفرین به عنوان چیزی که من دیده ام در سال های اخیر است.”

تپه
(@thehill)

رئیس جمهور اوباما برای مردم به رای دادن: “من از شنیدن کمی از پچ پچ در اینترنت در مورد ‘رای گیری در مقابل اعتراض’… این است که یک یا. این هر دو-و…” pic.twitter.com/TZwV1LPHfV

3 ژوئن 2020

اوباما سپس پرداخت ادای احترام به افسران پلیس نشان داده اند که همبستگی با تظاهر کنندگان. “من می خواهم به اذعان مردمی در اجرای قانون است که به اشتراک گذاری اهداف reimagining پلیس.”

این اولین حضور عمومی توسط 44 رئیس جمهور پس از فلوید کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو در گردن او جرقه نه روز از سراسر کشور تظاهرات شده اند که عمدتا صلح آمیز است اما خدشه دار برخی از حوادث خشونت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند پاسخ که در تضاد با حمایت خود را برای مسلح سفید تظاهرات علیه همه گیر مستندات در میشیگان و جاهای دیگر کشیده شده محکومیت شدید از اوباما سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات ها.

اما نه برای اولین بار, اوباما, که, همسر, میشل یک بار معروف متعهد “زمانی که آنها به پایین ما برو بالا” منحرف گذشته یک تعامل مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال و به جای ارائه یک جایگزین چشم انداز آینده. انتقادات خود را از رئیس جمهور بودند ضمنی در برخی سکوت و برخی از تم ها.

“به عنوان غم انگیز که این چند هفته گذشته بوده است به عنوان سخت و ترسناک و نامشخص به عنوان آنها بوده است و آنها نیز یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به برخی از این زمینه روند و آنها را به یک فرصت برای ما همه با هم کار می کنند,” او گفت: پوشیدن پیراهن آبی روشن ، با باز کردن یقه در برابر پس زمینه از یک قفسه کتاب.

“وقتی گاهی من احساس ناامیدی من فقط دیدن آنچه که اتفاق می افتد با افراد جوان در سراسر کشور و استعداد و صدا و پختگی است که آنها در حال نمایش و این باعث می شود من احساس خوش بینانه است. این باعث می شود من احساس می کنم که اگر این کشور را برای به دست آوردن بهتر است.”

اوباما گفت که او امیدوار است این تظاهرات را ترجمه کنید به تغییر سیاست برای اطمینان از امن تر پلیس و افزایش اعتماد بین جوامع و اجرای قانون است. “این نه یک یا/یا. این هر دو/و. به ارمغان می آورد در مورد تغییر واقعی ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت ناراحت کننده است. اما ما نیز باید برای ترجمه که به راه حل های عملی و قوانین است.”

او همچنین اشاره کرد که بسیاری از مقایسه های ساخته شده با آشفتگی از شورش ترور و ضد جنگ تظاهرات در 1960s. اما زمان اعتراضات او ادعا هستند “به مراتب بیشتر نماینده مقطع آمریکا در خیابان مسالمت آمیز اعتراض و کسی که احساس نقل مکان کرد و برای انجام کاری به دلیل بی عدالتی… که وجود ندارد در دهه 1960 است که نوع ائتلاف وسیع است.”

وی افزود: “یک تغییر در طرز فکر که وقوع بیشتری به رسمیت شناختن است که ما می توانیم بهتر انجام دهید. و آن این است یک نتیجه از سخنرانی های سیاستمداران … که یک نتیجه مستقیم از فعالیت ها و سازماندهی و بسیج و تعامل بسیاری از افراد جوان است.”

اوباما دست و پنجه نرم با خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان رئیس جمهور از جمله در فرگوسن میسوری که در آن درگیری آغاز شد و پس از مرگ 18 ساله مایکل براون. اوباما وزارت دادگستری منتقل شد و به تصویب گسترده پلیس اصلاحات هر چند اکثر آنها متوقف تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رئيس جمهور سابق تایید بایدن انتخاباتی در مارس و انتظار می رود که برجسته جانشین برای او به عنوان انتخابات نوامبر برابر تهمت تساوی نزدیکتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>