زندگی خود و یا امرار معاش خود را: آمریکایی ها با کشتی غیر ممکن است انتخاب

هنگامی که مین در نهایت این هفته اعلام کرد که سالن مو می تواند بازگشایی سارا Kyllonen یک سبک در لوستن ماند تا در اواخر بدونم که چه احساس ضعف.

این ویروس هنوز هم از او می ترسم. به نظر می رسید بیش از حد به زودی برای باز کردن. سپس دوباره صورتحساب خود تا به حال متوقف نشده و مزایای بیکاری به حال آغاز شده و او شروع به نگرانی در مورد ماه آینده را اجاره.

حدود نیمه شب روز پنج شنبه او در نهایت زیرفشار. اما او بیدار شد بعد از یک ساعت و خیلی خواب نیست پس از آن.

“این یک تصمیم سخت برای همه ما,” او گفت:. “من می خواهم به بازگشت به کار. من می خواهم به پول. من می خواهم برای دیدن مردم. اما آن را سخت به خاطر من نگران ویروس آینده را در اطراف.”

او افزود: “من نمی توانم به ذهن من خاموش آن. آن را بسیار استرس زا باشد.”

به عنوان متحده شروع به شل محدودیت در اقتصاد خود عمل بازگشایی می آیند نه به فرمانداران و یا حتی به رئیس جمهور تهمت اما به میلیون ها فرد آمریکایی که خواسته بودن به بازگشت به کار.

آن است که تصمیم گیری آسان است. در خانه های سراسر کشور در این هفته آمریکایی که فرمانداران گفت: از آن زمان به بازگشایی کشتی با چه وزن چه احساس انتخاب غیر ممکن است.

اگر آنها بازگشت به کار آنها را مریض و آلوده خانواده خود را? اگر آنها حاضر خواهد شد و آنها از دست دادن شغل خود را ؟ اگر آنها کار بر روی نکات و وجود مشتریان ؟ چه اتفاقی می افتد به آنها مزایای بیکاری?

تا همین اواخر تنها کسانی که تعیین شده به عنوان ضروری کارگران تا به حال به صورت جمله معضلات. روز جمعه به عنوان حداقل 10 کشورهای دیگر از جمله تگزاس شروع به بلند stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی برخی از کسب و کار بیشتر آمریکایی ها جرأت بیرون از درهای خود را به کار می کنند اما اغلب با حس ترس — که آنها مجبور به انتخاب بین سلامت خود و امرار معاش خود را.

تعدادی زیادی هنوز تایید خاموش کردن دستورات به عنوان یک راه برای محافظت از بهداشت عمومی اما فوق العاده ای افزایش تعداد مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس ایجاد کرده crosscurrent: نیاز فوری برای درآمد.

این hyperpartisan کشمکش بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران بر اینکه برای بازگشایی, اتحاد پنهان راه بسیاری از آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد این موضوع. آنها همیشه منظمی تقسیم به دو سیاسی قبایل با جمهوری خواهان که مایل به دیدن محدودیت برداشته و دموکرات ها مایل به باقی می ماند تعطیل. حتی در درون هر فرد وجود دارد می تواند غرایز متضاد.

Andrea پینسان پرداخت نشده است از مارس 18, آخرین روز او مشغول به کار در یک سالن یکنوع بازی شبیه لوتو در فورت ورث گرفتن سفارشات مشتریان و پخت و پز و خدمت به وعده های غذایی خود را. اما در اوایل این هفته او دریافت یک متن کوتاه از رئیس گفتن او را به نشان می دهد تا برای کار در روز جمعه هنگامی که تگزاس بازگشایی رستوران ها و مغازه ها و کلیساها و دیگر مکان های تجمع.

تقاضا بود و مستقیم وجود داشته باشد در 5 p. m. — و خانم پینسان, 33, دردناک بود بیش از چگونه به پاسخ. اگر او در خانه مانده او می تواند از دست دادن دستمزد و یا حتی از کار خود را. اگر او به کار می رفت او را به خطر انداخته آوردن coronavirus را به بزرگ-عمو 73 که زندگی می کند و دارای شرایط بهداشتی است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی, افزایش تنش بیش ویروس پاسخ.
  • F. D. A. اجازه اضطراری استفاده از یک ویروس جدید درمان.
  • کاخ سفید بلوک Fauci از ظاهر شدن قبل از کنگره است.

“ما نیاز به پول برای مطمئن, اما من نمی خواهم برای قرار دادن زندگی خود را در خطر فقط بنابراین ما می توانید پول,” او گفت:. “او تا به حال عمل جراحی قلب باز او رو به آسم به هیچ وجه او می تواند دوباره از آن است. من نمی توانم او را از دست بدهند.”

خانم پینسان گفت: سالن یکنوع بازی شبیه لوتو نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک, اما او مطمئن بود که مردم آنها را — آنها را به منظور خوردن همبرگر, nachos در و مواد غذایی دیگر او می سازد.

او تمایل به سمت نمایش امیدوار است که مردم به دنبال دولت دستورالعمل نگه داشته و فاصله خود را. اگر آنها نمی, او گفت:, او احتمالا درخواست رئیس خود را به اجازه دهید او را در وقت اضافی خاموش.

“امیدوارم او را درک می کنم” او گفت:. “من و او را خیلی خوب ارتباط است. اما او فقط نوع از انتظار من به نشان می دهد تا به کار است.”

روز جمعه بعد از ظهر کمتر از پنج ساعت قبل از شیفت او بود شروع به خانم پینسان برطرف شد زمانی که رئیس پیامک او دوباره گفت: سالن یکنوع بازی شبیه لوتو اجازه داده نمی شد به بازگشایی بعد از همه.

“من تا به حال خیلی اضطراب بیش از این” خانم پینسان گفت. “اما در حال حاضر من نمی باید به نگرانی در مورد آن.”

مزایای بیکاری از طریق متحده به اشتغال و کارگران نمی تواند نگه داشتن منافع خود را هنگامی که کارفرمایان خود تماس بگیرید و آنها را حتی اگر آنها باور دارند که آن را نا امن است برای رفتن به محل کار. وجود دارد برخی از موارد استثنا اعطا شده توسط دولت فدرال بسته امداد و شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند: آنها عبارتند از کسانی که بیمار با این ویروس و یا که در حال مراقبت از کودکانی که در مدارس و یا مراکز مراقبت روز بسته باقی می ماند.

رهبران جمهوری خواه در آیووا و اوکلاهما را تهدید به خودداری از مزایای بیکاری از افرادی که حاضر به بازگشت به شغل خود. در هر دو کشور کارفرمایان که کارگران را نشان نمی دهد تا خواسته شده است به گزارش آنها به مقامات دولتی به طوری که آنها می تواند به توقف ارائه آنها را با مزایای.

به عنوان آمریکایی ها شروع به دریافت مزایای بیکاری و محرک چک آزادی برخی از آنها را از نیاز به نگرانی به عنوان مقدار در مورد پرداخت برای مواد غذایی و اجاره آنها قادر به تغییر تمرکز خود را به سمت حفاظت از سلامت خود.

اعتبار…تیم گروبر برای نیویورک تایمز
اعتبار…تیم گروبر برای نیویورک تایمز

Bianca, دستیار دندانپزشکی در دنور گفت: او هراس گرفتن به نام بازگشت به کار. او و همسر او در حال گرفتن در 600 دلار در هفته بیکاری تکمیل اضافی $600 تایید شده برای کارگران هوازدگی بحران کنونی است.

اما عمل او شروع به دیدن معمول بیماران دوباره این هفته به عنوان کلرادو اقامت در خانه سفارش منقضی شده است. و او نگران است او را به درمانگاه می کند به اندازه کافی دنده محافظ برای رفتن به اطراف.

“بسیاری از ما می ترسند برای رفتن به عقب, اما دندانپزشکان هستند مانند ‘من یک کسب و کار به اجرا'” گفت: بیانکا که خواسته می شود که تنها با نام ترس است که او را اخراج کنید برای صحبت کردن.

بیانکا دندان اینچ از چهره مردم و حتی قبل از coronavirus زده او را برداشت سرماخوردگی و flus به طور منظم از بیماران. او گفت که او تبدیل به سنگ شد از آلوده شدن در محل کار و یا گسترش بیماری به خانواده اش به خصوص پدرش که سیستم ایمنی بدن شده و پس از ضرب و شتم او قرار گرفتند شش ماه از شیمی درمانی.

در اوهایو مقامات گفت: تولید کنندگان می تواند عامل شروع در روز دوشنبه. اما کیم Rinehart یک کارگر در یک انتقال گیاه در تولدو گفت که او تا به حال شنیده ام هیچ چیز از اتحادیه یا شرکت او در مورد زمانی که او ممکن است بازگشت به کار. او در حال جمع آوری بیکاری و اضافی $600 در منافع و احساس خوب در مورد ماندن در منزل و به خصوص با توجه به دولت محدود تست ظرفیت و ویروس خفا.

“اگر شما تا به حال یک قاتل در کارخانه و شما نمی دانم از کجا اما می دانستم او وجود دارد را به شما بازگشت به آن گیاه ؟” او گفت:.

در گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز رستوران شروع به ناهار خوردن در روز دوشنبه. اما گروه زیادی از رستوران ها و سرآشپزها متعهد شده اند بسته باقی می ماند برای زمان حال به دلیل آن را امن تر است.

یکی از سرآشپزها کریگ ریچاردز مالک Lyla لیلا در آتلانتا گفت که او نمی خواهید کسی به بیمار به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری. و او را هیجان زده در مورد باز کردن یک محل است که افسرده به دیدار با کارگران در ماسک.

“من نمی خواهم برای باز کردن یک رستوران است که به نظر می رسد مانند یک اتاق عمل,” او گفت:. “که یک رستوران. به من یک رستوران است که در مورد اتصال مردم است.”

به برخی از درجه فرمانداران در حال خروج از انتخاب به افراد طراحی شده توسط.

“این خود مردم هستند که در درجه اول مسئول ایمنی” رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem از داکوتای جنوبی گفت: در این هفته اعلام کرد “بازگشت به حالت عادی” طرح.

هر چند او هرگز در بیانیه ای رسمی اقامت در خانه سفارش خانم Noem گفت: حرکت به سمت بازگشایی قرار خواهد قدرت را به دست مردم “که در آن تعلق دارد.”

“آنها به اعمال حقوق خود را به کار برده و به” او گفت:, “و یا به ماندن در خانه و به رفتار اجتماعی فاصله.”

اما برای بسیاری از مردم در تلاش برای محافظت از خود در شهرستانها و شهرهای کوچک است که بازگشایی, تلاش بیشتر احساس دست و پا چلفتی و از کوره در رفته.

مورگان بارد صرف ساعت رانندگی از سوپر مارکت برای سوپر مارکت در سراسر شمال کلرادو scrounging به قفسه های خالی برای, دستکش های ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر منابع که در حال حاضر مورد نیاز برای خرده فروشان به عنوان آنها بازگشایی ،

خانم بارد و پدرش بودند بازگشایی کسب و کار خود را با فروش طلا و جواهر سلتیک صنایع دستی و هنر در کوه های توریستی شهر Estes Park, Colo., در روز جمعه.

“این سخت است برای پیدا کردن هر چیزی” او گفت:. او به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست برای خودش اما نه به اندازه کافی به مجموعه ای از مشتریان. او کم است در دستکش یکبار مصرف.

پس از دردناک بیش از آنچه که خانم Kyllonen این مین hairstylist, تصمیم گرفته است برای شجاع آن است. سالن را باز کرد اما او اولین روز بازگشت است و نه تا روز چهارشنبه به دلیل اجتماعی به معنی فاصله تنها پنج آرایشگری می توانید در یک بار.

او را به دنبال صفحات از دولت دستورالعمل. پوشیدن یک ماسک و یک چهره سپر. مشتریان منتظر در اتومبیل های خود را. از آنها بخواهید در مورد علائم. خود را متوسط. ضد عفونی کردن صندلی ها و سطوح و تغییر حوله و دستکش.

“من نگران هستم که ما در حال انجام این کار — من از آنها بدم میاید به آن می گویند — بیش از حد به زودی,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهیم و این ترسناک است.”

ریچارد Fausset امیلی دوره گرد و سارا Mervosh کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>