‘شما انجام کارهای درست و هنوز هم شما می توانید آن را’

هوستون — ایلین رابرتز دیرین bagger در یک سوپر مارکت سعی می شود پس مراقب باشید. او با قرار دادن بر روی دستکش و متوقف سوار اتوبوس به محل کار به جای تکیه بر پدر خود را به درایو خود را به نگه داشتن خانواده خود را امن است. او عینک ماسک — در فضا با مضمون پارچه های دوخته شده توسط خواهرش — به عنوان او انباشته از محصولات در قفسه های, کمک مردم به اتومبیل های خود را و بازیابی دستی از پارکینگ.

اما بسیاری از مشتریان در Randalls فروشگاه در حومه هوستون نیست آنها را می پوشند به او متوجه شده و حتی به عنوان coronavirus موارد در دولت شروع به افزایش در اوایل ماه ژوئن است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که تا به حال تحت فشار قرار دادند به بازگشایی کسب و کار در تگزاس بود که قصد ایجاد ماسک های اجباری و برای هفته مسدود شده بود مقامات محلی از اجرای هر گونه ماسک مورد نیاز است. فروشگاه مواد غذایی تنها ارسال شده نشانه های درخواست خریداران به آنها را می پوشند.

خانم رابرتز, 35, که, اوتیسم و زندگی با پدر و مادر او مریض شدم اولین عطسه و سرفه. سپس پدر او پل و مادر شریل بود که خیلی محتاط پس از همه گیر رخ داد که نادر سرمایه گذاری در خارج بودند برای تماشای پرنده در تقریبا خالی پارک در بیمارستان بستری شد با مشکلات تنفسی.

موارد غیر معمول شد: شریل رابرتز, آفتابی, سابق, پرستار, شديد علائم روانی ساخته شده است که پزشکان از ترس او خودکشی احتمالا یک اثر بیماری و دارو برای درمان آن است. او در حال بهبود است اما شوهرش است بدحال در یک ونتیلاتور با شکست کلیه و مرموز فلج که مبتلا کرده است و حدود ده نفر دیگر در هوستون متودیست بیمارستان.

در حالی که هیچ کس می تواند برخی از چگونه ایلین رابرتز آلوده شد او خواهر بزرگتر Sidra روم سرزنش مواد غذایی مشتریان که او احساس کرده بود قرار داده و خانواده اش در خطر است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

“استفاده از یک تکه پارچه آن کمی ناراحت کننده,” او گفت:. “این بسیار کمتر ناراحت کننده از هواکش دياليز خطوط تمام آن چیزهایی است که باید اتفاق می افتاد به پدر من. و آن را نه لزوما شما که به بیمار و صدمه دیده است.”

“هر که آمد به فروشگاه مواد غذایی و نمی پوشیدن ماسک” او افزود: “نمی دانم این جریان است.”

چه اتفاقی افتاد به Robertses است که در بسیاری از داستان تگزاس یکی از کشور نقاط داغ به عنوان coronavirus موارد کوه و مرگ و میر صعود. برای هفته سیاستمداران تقسیم شدند بیش از نگه داشتن اقتصاد باز شهروندان شد قطبی در مورد پوشیدن ماسک پزشکان هشدار دهنده شد که بی دقتی رفتار می تواند مخاطره دیگران و خانواده های خود قرار گرفتند در معرض خطر توسط جوان خود را.

Video player loading
Coronavirus تعداد شات در سراسر کشور است. یک خانواده در تگزاس یک ویروس نقطه داغ چگونه توصیف این بیماری به سرعت گسترش یافته و در میان آنها و در بیمارستان بستری هر دو پدر و مادر.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

آقای رابرتز, 67, است که در میان بیماران در حال حاضر بسته بندی واحد مراقبت های ویژه در سراسر تگزاس و دیگر قطعات خورشید کمربند. افزایش ویروس موارد در اینجا است که در زمان خاموش در ماه ژوئن برای اولین بار به نظر می رسد شامل عمدتا بزرگسالان جوانتر باعث خفیف تر بیماری پزشکان بر این باور خواهد پاسخ به درمان های جدید. اما زنجیره ای از عفونت آغاز شد که با افراد زير 40 — بسیاری از کسانی که اجتماعی در میله ها و یا احزاب بدون ماسک و یا فاصله — نقل مکان به کارگران ضروری مثل خانم رابرتز و سپس به بستگان خود را.

“ما فکر کردیم که این ممکن است متفاوت باشد و شاید با برخی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم” دکتر پت Herlihy ارشد مراقبت ويژه در بیلور سنت لوک مرکز پزشکی گفت: در هفته گذشته. اما او گفت: “ما در سمت راست وجود دارد در حال حاضر با فوق العاده, فوق العاده افراد بیمار.”

همان است که به احتمال زیاد به رخ بیمارستان ها در مناطق دیگر که در آن موارد در حال افزایش است; هوستون بود در میان شهرستانها در لبه پیشرو در تابستان موج و بحرانی بیماری اغلب تاخیر عفونت های جدید توسط هفته.

حدود 11,000 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان تگزاس از روز شنبه آخرین روز که برای تکمیل اطلاعات در دسترس بودند. این یک رکورد به گفته وزارت بهداشت دولت پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان قله در بهار.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

در هوستون متودیست این شهر بزرگترین بیمارستان تخت پر نامتناسب با هیسپانیک بیماران و با چند نفر از اعضای خانواده. افرادی بودند که اعتقاد داشتند رویین تن به این ویروس و دیگران مانند Robertses که می دانستند که آنها نمی شد. Coronavirus مرگ و میر در سراسر Methodist بیمارستان سیستم ضرب شده اند, به عنوان آنها را در جای دیگر: در 31 مارس, 47 در ماه ژوئن و 144 در سه هفته اول ماه ژوئیه.

مدیران باید ایجاد I. C. U. پس از I. C. U. تمایل به تعداد رو به رشد به شدت بیمار بیماران که اغلب نیاز به هفته منابع فشرده درمان. در روزهای اخیر پزشکان گفته شد برای جلوگیری از ارائه یک درمان از آخرین رفت و آمد مکرر — درمان با ماشین قلب-ریه — به هر بیشتر بیماران به دلیل نیروی انسانی بیش از حد کشیده.

با بیماران در هواکش در انتظار تخت در I. C. U. s, پزشکان شده است فشرده به حرکت بیماران از طریق به سرعت به عنوان امکان پذیر است از جمله اصرار خانواده ها برای تصمیم گیری در مورد از بین بردن حمایت از زندگی که احتمال کمی وجود دارد که از بهبود.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

دکتر Herlihy و دکتر فیصل Masud از مراقبت های ویژه در بیمارستان Methodist سیستم گفت که از آنجا که بسیاری از بیماران را به شدت بیمار بودند مجبور به نوبه خود به دور برخی از نقل و انتقالات از دیگر موسسات.

“من از جان گذشته, تماس, از جان گذشته, ایمیل” Dr. Masud گفت. “من باید به ایجاد تماس تلفنی که می آیند و نمی آیند. که یک بار به دلیل در قلب من با من گفت: هیچ آنها را بیش از احتمال زیاد تا پایان مرگ است.”

ایلین رابرتز شروع به کار در Randalls فروشگاه مواد غذایی در بللیر بخشی از یک زنجیره ای, هوستون, زمانی که او 16. نزدیک به دو دهه بعد او یکی از طولانی ترین-کارکنان شاغل.

تشخیص داده شده در دوران کودکی با یک شکل از اوتیسم است که او می گوید ساخته شده است که در یادگیری مشکل او صحبت نمی کند تا زمانی که او 8 هنگامی که کلمات در آمد پشت سر هم در یک دنیای دیزنی سفر. اما پدر و مادر خود را مطرح کرده اند او را به عنوان مستقل به عنوان امکان پذیر است.

او به اتمام چهار سال حرفه ای برنامه پس از دبیرستان و اعمال بی شماری دیگر مشاغل در طول سال هیچ فایده ای نداشت. خروجی و حرف او یک پسر که او را شناخته شده از مدرسه ابتدایی و یک دایره از دوستان خوب. او را دوست دارد تلویزیون کمدی و رنگ صورتی.

“او خیلی شیرین و بسیار دلسوز و انجام خواهد داد هر چیزی که شما بخواهید از او گفت:” او مدیر سیندی فلچر.

برای محافظت در برابر ویروس, خانم فلچر گفت: این فروشگاه اختصاص داده است چند ساعت در هفته برای تمیز کردن و از کارکنان خواست در خانه بمانند در صورتی که ویروسی علائم.

تا اواخر ماه ژوئن این شرکت نیاز نیست کاربران به پوشیدن ماسک. موارد خواسته مشتریان قرار داده و آنها را در اما “نبود هر چیزی که ما تا به حال به اجرا درآوردن” خانم فلچر گفت. “این نوع از 50-50,” او اضافه شده با “جوان مشتریان ندارد.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

خانم رابرتز تا به حال هیچ چاره ای در مورد آمدن به تماس نزدیک با خریداران آیا آنها عینک ماسک یا نه. “من به پایان رسید تا اخراج مواد غذایی خود را,” او گفت:. “من نمی تواند هر چیزی می گویند به آنها در مورد آن. من نمی خواهم به bossy.”

مقامات بهداشت عمومی اذعان کرد که ماسک و اجتماعی فاصله ها کامل نیست دفاع در برابر ویروس اما هنوز هم می تواند تاثیر قابل توجهی. در شهرستان هریس که شامل هوستون محلی به منظور هدایت کسب و کار به نیاز مردم به پوشیدن ماسک به اثر رفت در 22 ژوئن پس از فرماندار کوتاه آمد. نشانه رفت تا در Randalls ورود و گفت که ماسک اجباری شد. انطباق خانم فلچر می گوید خوب بوده است.

اما خیلی دیر شده بود برای رابرتز ،

پل رابرتز سابق نوازنده و نجار تبدیل کامپیوتر, برنامه نویس, برای, ناسا در حال حاضر با این نسخهها کار در یک شرکت نرم افزاری. او و همسرش بازنشسته Methodist Hospital پرستار که خودش یک “نیمه پر لیوان فرد” فرار آنلاین fanzine و با حضور Comic Con, حوادث سال پیش. آنها را جمع آوری بارگیری در این هفته با دو دختر خود را پسر در قانون و 7 ساله برای نوه اره منبت کاری اره مویی پازل و شدید بازی Uno.

“آنها شگفت آور, پیشرفته,” خانم رومی, 38, گفت: از پدر و مادر خود را.

شریل رابرتز, 65, درک خطرات این بیماری همه گیر — او تا به حال به دیابت و آسم و بیماری های قلبی که می تواند او را در معرض خطر بالاتر. شوهر او تا به حال به بیماری مزمن ریه و استنت برای باز کردن عروق کرونر مسدود شده.

“ما شده اند پس مراقب باشید بنابراین بسیار مراقب باشید و دور مانده از مردم” خانم رابرتز گفت. شوهر او شروع به کار از خانه در بهار زمانی که واشنگتن و نیویورک و پس از آن مناطق دیگر در سراسر این کشور شد و ضربه سخت است. آقای رابرتز گاهی اوقات ساخته شده از یک سوپرمارکت در طول اجرای “ارشد” ساعت; زن و شوهر را تنها “بزرگ تاریخ داغ” در ماه های اخیر خانم رابرتز گفت: به نظر wildflowers از ماشین خود را.

خود را جوان و سخت کوش به عنوان به خوبی. اما پس از آن او آمد از کار عطسه یک روز در اواسط ماه ژوئن و فکر کردم این آلرژی است. به زودی او تا به حال سرفه و تب و سردرد و اسهال و از دست او حواس چشایی و بویایی نشانه های ثبتشده از coronavirus.

“او به من گفت:” من نمی دانم چه خبر است مادر اما من عینک, ماسک, من عینک, دستکش, من شسته دست من'” خانم رابرتز گفت. “شما انجام کارهای درست و هنوز هم آن را دریافت کنید.”

ایلین رابرتز که تست مثبت برای coronavirus نشد به طور جدی بیمار است. اما برای پدر و مادر او آن خواهد بود بسیار بدتر است.

آقای رابرتز و همسرش شروع به عطسه و سپس سرفه درست مثل دختر خود و توسعه تب و بدن درد شدید. سپس او رو به “بدجور بیمار بدجور به سرعت” شریل رابرتز به یاد می آورد. او اشتباه در 22 ژوئن. نگران او آزمایش خود را سطح اکسیژن. آن کم بود و به نام او به دختر او را به اورژانس مرکز مراقبت از دومین دیدار در دو روز.

قبل از او همسرش خواست او را به یک وعده.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

“من و او یک معامله” او به یاد می آورد. “او به خوبی و من که قرار بود برای انجام همان. ما به زندگی از طریق این.” اما چند روز بعد خود را از ریه ها ویران شده توسط ویروس, آقای رابرتز قرار داده شد در ونتیلاتور. “او حفره حفره,” همسرش گفت.

در عرض یک هفته او هم بستری شد Methodist پس از تبدیل شدن به نفس.

نه دختر می تواند پدر و مادر خود: Methodist مانند بسیاری از دیگر بیمارستان ها در سراسر کشور مسدود شده بازدید کنندگان برای مهار این ویروس را گسترش. زن و شوهر جدا شد در ساختمان جداگانه و نمی تواند با یکدیگر ارتباط برقرار. آقای رابرتز به شدت بیمار بود و وضعیت رو به وخامت بود. خانم رومی, نفت, صنعت, مهندس, تلاش برای پر کردن شکاف.

“من شناخته شده برای یک مدت زمان بسیار طولانی است که هنگامی که زمان می آید من به گام” گفت: خانم رومی, 38. “من باید به مراقبت از پدر و مادر من. من باید به مراقبت از خواهر من. من فقط انتظار نداشتم که این همه به همگرا در یک بار.”

پس از حدود یک هفته در بیمارستان وجود دارد یک بحران: خانم رابرتز شد هذیانی و بارها و بارها کشیده لوله که عرضه اکسیژن را از زیر بینی خود را. پزشکان قرار دادن محدودیت بر او مستقر پرستار در خارج از اتاق خود و به نام خانم رومی به می گویند که آنها فکر مادرش آشفتگی ممکن است یک نتیجه از عوارض جانبی دارو همراه با بیماری است.

خانم رومی به نام در اشک. “من گفت:,” من می ترسم Lainie من می ترسم.’ او گفت: “من بیش از حد.'”

پس از خانم رابرتز استروئید با دوز قطع شد, علائم حل و فصل بیش از یک زن و شوهر از روز. “آنها گفتند که من گفته بود که من که قرار بود به کشتن خودم” خانم رابرتز به یاد می آورد که پزشکان گفتن او. “این به من است.”

تنفس او به تدریج بهبود یافته و او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. چند روز بعد او گفت: او خودش نگه داشتن رفتن با تصور یک سفر در لیست سطل: با توجه به دیدن macaws در آمازون.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

پزشکان به نام خانم رومی با به روز رسانی بر پدر او و درخواست برای دادن رضایت برای روش از جمله یک کاتتر به صورت اضطراری کلیه و دیالیز. او دریافت استروئیدها که کار در برابر التهاب و تجربی داروها. آقای رابرتز قرار داده شد تحت عمیق آرام بخش و مواد مخدر داده شده به او را فلج کند بنابراین ونتیلاتور می تواند کار به طور موثر.

وجود دارد برخی از برق امید — آقای رابرتز ریه ها به نظر می رسید شفا — اما هر زمان که تیم پزشکی کاهش خواب آلودگی در طی چند روز آینده فشار خون خود گل رز و قلب او شتافت نشانه های اضطراب است. در جولای 9, دکتر مختار آل سعدی به نام خانم رومی با یک به روز رسانی. “این بسیار دشوار است برای ما به او از خواب بیدار معنی داری برای دیدن اگر او می تواند نفس خود را,” دکتر گفت:.

هفته گذشته پس از او مرخص شد و فقط در مورد به چرخ خارج از بیمارستان خانم رابرتز دریافت وحشتناک تماس بگیرید. شوهر او هنوز بیدار شدن از خواب و یا در حال حرکت و پزشکان معتقد بودند یک سکته مغزی دیگر و یا مشکل عصبی بود و به احتمال زیاد دلیل. خانم رابرتز و دختران او جمع شده بودند که شب بحث در مورد تصمیم گیری های دشوار آنها ممکن است نیاز به.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

“آیا ما فقط به او اجازه دهید اگر او را مغز مرده است؟” شریل رابرتز گفت: آنها فکر. به عنوان آنها در نظر گرفته چه “بسیار روشن و بسیار مرد افتخار” می خواهم خانم رومی گفت: سه زن گریستم.

اسکن مغز در روز بعد نشان داد که او تا به حال سکته مغزی, اما مطالعات بیشتر تاخیر شد برای جلوگیری از افشای چند موجود تکنسین های به این ویروس. در روز جمعه, Dr. R. گلن اسمیت یک مغز و اعصاب پزشک متخصص انجام عصبی آزمایش که نشان داد آسیب شدید به آقای رابرتز عصب پوشانده اند.

حدود یک دوجین دیگر از بیماران در بیمارستان را توسعه داده اند یک فلج یا ضعف عمیق است که پزشکان معتقدند ممکن است عارضه ای از این ویروس به گفته دکتر اسمیت. پزشکان در حال حاضر شروع درمان آقای رابرتز با یک دارو استفاده می شود برای سندرم گيلن باره مشابه فلج اختلال است که به ندرت رخ می دهد پس از برخی از عفونت های ویروسی.

آنها نمی دانند که چقدر تابع او قادر خواهد بود به دست آوردن مجدد او آغاز شده است نشان دادن برخی از پیشرفت محدود. روز سه شنبه یک عضو هیات آورد یک قرص به آقای رابرتز اتاق و تصویری اتصال. “او راننده سرشونو تکون دادن من داشتند حرف زدند,” خانم رابرتز گفت. “او به من منفجر یک بوسه.”

در حالی که شوهر او منتظر یک تخت در دراز مدت مراقبت حاد واحد برای شروع توانبخشی او باقی می ماند بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. حتی اگر وجود دارد نه بیشتر چالش های بازیابی خود را ماه دکتر اسمیت گفت.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

“آن را به آهسته” خانم رومی گفت. “این آسان نخواهد بود.” اما او افزود: “به نظر می رسد مانند او هنوز هم پدر و طبقه بالا پس من آن را.”

خانواده مصیبت ساخته شده است مادر او بیشتر در مورد تلفات این بیماری همه گیر. اطلاعات غلط و سردرگمی در مورد این ویروس این است که او می بیند در رسانه های اجتماعی می ترساند او گفت:. “جهل جان من. ‘واقعا که بد نیست آن را واقعا کشنده است.'”

او گفت که او در حال حاضر در پاسخ به این اظهارات. “من همیشه برای نشان دادن حق و بگو:” شما می دانید من فقط زندگی می کردند از طریق آن — آن واقعی است.'”

او هنوز هم نیاز به اکسیژن و ایلین رابرتز است که مراقبت از او, پخت و پز وعده های غذایی به کمک به او و حفظ او از دستگاه تنفس. هنگامی که پدر و مادر او هر دو از بین رفته اند او فرض جدید وظایف خانگی. “جوانترین من به من ثابت کرد او به مراتب بیشتر قادر به چیزهایی که از من تا به حال خواب,” خانم رابرتز گفت. “من خیلی به او افتخار است.”

روز دوشنبه ایلین رابرتز یک coronavirus آزمون برنامه ریزی شده است. اگر آن منفی است او امیدوار به بازگشت به کار در Randalls.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im