“شما اساسا هیچ چیز’: آمریکایی ها در بسته خروج از آیووا قفقازیکs دموکراتیک نامزدها آغاز شد تاریخ و زمان آخرین دقیقه حمله رعد اسا در سراسر آیووا در شب جمعه نزدیک به یک دوجین مردان جمع آوری شده در یک کاورنو YMCA اتاق جلسه در مرکز شهر Des Moines به یک مکالمه است که احساس یک جهان حذف از سال 2020 مسابقه.

آنها بخشی از یکی از بزرگترین گروه های بسته از روز دوشنبه جلسه: مردم با محکومیت جنایت. مردم آیووا نمایندگان شان محروم شده از رای گیری برای زندگی هنگامی که آنها مرتکب جنایت و مردم می توانند رای نیست حتی اگر آنها مرتکب جرم دهه پیش. دولت, سیاست, یکی از دقیقترین در کشور به معنی بیش از 42000 مردم آیووا نمایندگان شان در خارج از زندان نمی خواهد که می گویند در انتخاب یک کاندیدای ریاست جمهوری. تقریبا 10 درصد از جمعیت در سن رای گیری نمی تواند رای به دلیل اعتقاد جنایت.

برای چند دهه, آیووا قفقاز را آغاز ریاست جمهوری اولیه و اغلب مجموعه ای از تن برای انتخابات سال است. اما این رویداد آمده است در زیر افزایش نظارت برای دادن برخی از رای دهندگان – یعنی سفید و ثروتمند مردم آیووا نمایندگان شان – outsized قدرت در انتخاب رئیس جمهور در یک کشور که در حال حاضر بیش از 90 درصد سفید. در ضمن فیزیکی و موانع قانونی ساخته شده را به ساختار قفقاز را ترک بزرگ ردیف هایی از جمعیت که آیا آنها غیر فعال هستند و کار ساعت های طولانی و یا یک بار محکوم به جرم و جنایت.

“هنگامی که شما می دانید شما نمی توانید رای شما حذف یک بخش خاصی از مردم از روند سیاسی” گفت: Mendoor اسمیت یکی از شرکت کنندگان در دو ساعت جلسه برگزار شده توسط تصویر 4 زندگی راهبری و پشتیبانی از گروه های تاسیس شده توسط رابرت Pate سابق جانی. “اگر آنها در حال حذف از روند و سپس آنها در حال یادگیری هر چیزی است. اگر آنها فرزندان و سپس آنها نه گفتن فرزندان خود را هر چیزی است.”

اسمیت 46 که مدرک لیسانس خود را پس از آزادی از زندان گفت که او تا به حال شده است از نزدیک زیر قفقاز شده است و رفتن به تظاهرات و تشویق دیگران به حزبی حتی اگر او نمی تواند.

چند مایلی شمال گرچن قهوه ای-Waech آماده برای یک تاریخی حزبی طراحی شده برای خدمت به جامعه دیگری اغلب کنار در گفت و گو با: 300,000 رای گیری-سن مردم آیووا نمایندگان شان معلول است.
Gretchen Brown Waech sits for a portrait at her home in Des Moines, Iowa on Saturday, Feb. 1, 2020.

برای دهه جمعیت تلاش کرده است برای شرکت در قفقاز که نیاز به مردم آیووا نمایندگان شان برای نشان دادن جسمی در یک محل و ساعت را صرف انتخاب یک نامزد. قهوه ای-Waech که ناشنوا برای اولین بار سعی کردم به حزبی در 1990s اما زمانی که مردم شروع به صحبت کردن بیش از هر دیگر, او در بر داشت آن را طاقت فرسا و چپ در اوایل. او دوباره سعی کنید تا سال 2016 با کمک از یک دوست به خاطر او احساس انتخاب خیلی مهم است.

در حال حاضر روز دوشنبه پس از فشار دادن دولت دموکراتیک حزب عدالت و قهوه ای-Waech است که منجر به اولین حزبی آیووا در زبان اشاره آمریکایی. او انتظار دارد که حدود 20 نفر برای رسیدن به این رویداد روز دوشنبه از ساعت دور از جمله یک ناشنوا در 60s خود را که هرگز رای دادند. “هر زمان کسی است که بخشی از جریان اصلی بسته خروج از روند سیاسی کشور ما دست می دهد” گفت: قهوه ای-Waech. “اگر ما نمی طراحی چیزی برای مردم در حاشیه, کسی که همیشه از سمت چپ.”

پس از سال 2016 طرفداران شده است هل دادن آیووا حزب دموکرات به آدرس موانع مانند حمل و نقل مرور فضاهای شلوغ و صندلی که افراد معلول به صورت caucusing. این حزب تا به معرفی برخی از راه حل های مانند اجازه می دهد برخی از گروه ها برای برگزاری ماهواره قفقاز در خانه های خود و یا در دسترس زبانی.

“ما ساخته شده آن را آسان تر برای مردم آیووا نمایندگان شان برای درخواست اقامت در اتاق سریع تر و حزبی در یک سایت که راحت تر به آنها گفت:” مندی مک کلور یک سخنگوی حزب دموکرات آیوا, در بیانیه ای. “گسترش مشارکت شده است و در قلب همه از این تغییرات است.”

اما بسیاری از طرفداران می گویند این رویکرد شده است بی پایان اشاره کرد که یک کارمند اداره توسعه ناتوانی نیست استخدام تا ژانویه.

“به دلیل وجود چنین عدم درک در مورد این حوزه نه تنها در حزب دموکرات اما فقط به طور سیستماتیک وجود دارد سکوت به شرکت در روند ساخت فضاهای بیشتر فراگیر و قابل دسترس” گفت: Reyma McDeid مدیر اجرایی مرکزی آیووا مرکز زندگی مستقل. “فکر است که آن را برای رفتن به گیج کننده آن را می توان گران. آن را برای رفتن به وقت گیر است. بیایید فقط با قرار دادن این خاموش است.”
Emmanuel Smith, who has brittle bone disease, said their caucuses had to travel over an hour each way to caucus in 2016.

که مکان بی بار در افراد مبتلا به ناتوانی های خود را ایجاد کنید قفقاز گفت: امانوئل اسمیت یک مدافع حقوق معلولین که با این نسخهها کار در حقوق معلولین, Iowa. اسمیت که دارای بیماری استخوان شکننده و با استفاده از صندلی چرخدار الکتریکی گفت: آنها تا به حال به سفر بیش از یک ساعت راه هر حزبی در سال 2016.

در این سال اسمیت میزبانی یک جلسه رویداد در خانه خود را. اما آنها تا به حال به صرف زمان یادگیری قوانین برای قفقاز و در روز دوشنبه آنها را مجبور به ترک کار اولیه برای راه اندازی. “بسیار افرادی که نیاز به صدای آنها شنیده می شود بیشتر در نظام دموکراتیک ما روبرو هستند همه این موانع است. آنها اغلب این جمعیت که در حال رفتن به طور مستقیم در معرض تهدید و یا تقویت با سیاست هایی که اجرا” اسمیت گفت.

به عنوان دوشنبه با نزدیک شدن قهوه ای-Waech مشغول به کار در لمس نهایی به زبان اشاره آمریکایی حزبی او برنامه ریزی شده بود. او مطمئن شوید که مردم می دانستند برای رسیدن به زمان و می خواستم به یک ویدیو توضیح میدهد که چگونه این امر کار را برای شرکت کنندگان بود اما در عین حال برای دریافت اطلاعات خود را از دولت حزب دموکرات است.

قهوه ای-Waech امیدوار است او تنها ASL حزبی خواهد شد به 15 یا 20 در طول زمان در اطراف. اما برای مردان در YMCA اتاق توانایی شرکت باقی مانده است دور از دسترس.
Aundre Roberts, 44, was released from prison in 2017 and cannot vote in Iowa.

در حالی که آیوا کیم رینولدز, جمهوری, پشتیبانی از اصلاح قانون اساسی برای پایان دادن به سیاست فشار قرار داده و آن را در انتخابات شکست خورده سال گذشته است. رینولدز کاهش یافته است به دنبال رهبری فرمانداران کنتاکی و ویرجینیا در صدور یک فرمان اجرایی به طور خودکار بازگرداندن حق رأی به برخی از مردم با جنایات هنگامی که آنها خود را کامل جملات. در حال حاضر تنها راه برای کسی که به رای خود را در حقوق ترمیم این است که رینولدز تایید حق خود برای رای دادن به صورت فردی پس از آنها تکمیل جملات خود را به طور کامل از جمله تعلیقی و آزادی مشروط.

در طول ماه گذشته رینولدز’ دفتر به بررسی بیش از 400 برنامه های کاربردی بریدن از جمعیت در سوال. تا زمانی که وجود دارد یک فراگیر, اصلاحات, Iowa ادامه خواهد داد به ترک کردن ده ها هزار نفر از مردم است. افرادی مانند Aundrey رابرتز, 44, که منتشر شد در سال 2017 و هرگز رای خود را در زندگی.

“این پیام می فرستد که هنگامی که شما یک جانی شما اساسا هیچ چیز” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de