بله پلیس آمریکا عمل می کنند مانند اشغال ارتش. آنها به معنای واقعی کلمه مورد مطالعه تاکتیک های خود را | استوارت شریدر

F

یا هفته گذشته رسانه های اجتماعی ما و صفحه تلویزیون شده اند و تحت سلطه تصاویری از افسران پلیس در سر تا پا زره بدن دارای حق اعمال باطوم فلفل-توپ و اسلحه و سپر ضد شورش و teargas برابر بیشتر معترضان مسالمت آمیز. بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر خاص تر از همیشه است که ما نیاز به “demilitarize” ما پلیس.

در واقع ما بدست کمی نزدیک تر است. تهاجمی پاسخ – و در بسیاری از موارد بیش از-واکنش – آمریکایی سازمان های اجرای قانون است شما به ارمغان می آورد یک دو حزبی فشار در کنگره به ممنوعیت نقل و انتقال نظامی و مواد به پلیس. هنوز 20 قرن تاریخچه از ما پلیس نشان می دهد که واقعا demilitarizing پلیس خواهد بود سخت تر از به سادگی از بین بردن زره بدن. ما سازمان های اجرای قانون یاد بسیاری از معمول ترین جنبه های معاصر پلیس از ما سلطنتی گشت و گذار در خارج از کشور برای هدف زنی از شورش.

ایجاد شده در 1990s به اصطلاح “برنامه 1033” اجازه می دهد تا ادارات پلیس برای به دست آوردن مازاد مواد از گسترده سهام از بزرگترین نظامی. همه مواد چه بیشتر را در نظر جنگ-مبارزه سخت افزار. برخی از موجودی متشکل از دنده ورزش و یا حتی سازهای موسیقی است. اما تجدید سر و صدا به “demilitarize” پلیس معمولا کارگردانی در کلاه و زره بدن و تفنگ و وسایل نقلیه زره پوش شده اند که در فراوان صفحه نمایش پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید هفته گذشته است.

برای مطمئن شود, ادارات پلیس بیشتر به شدت مسلح از همیشه در بخشی به دلیل post-9/11 ترس از تروریسم است. اما انتقال مازاد نظامی دنده طولانی predates جنگ علیه ترور است. نتایج آن را از هر دو تقاضا در بخشی از پلیس و عرضه بیش از حد در ارتش به خصوص به عنوان جنگ باد کردن.

هر خارج از کشور جنگ شکل پلیس در ایالات متحده از جمله پر کردن صفوف از ادارات پلیس با جانبازان و هل دادن مواد مازاد را به دست خود را. اما بسیاری از مبارزات خارج از کشور را نیز شامل پلیس غیرنظامیان با کارشناسان ما مشاوره دولت های دیگر در حالی که همچنین یادگیری درس برای بازگرداندن در این فرآیند است.

زمانی که ما شروع به اشغال فیلیپین در پایان قرن 19 میلادی مواجه شد ضد استعماری چریکی مبارزه است. در پاسخ سربازان ارتش درگیر در خسته کننده ماموریت های جستجو و امید به سر و گوش آب شورشیان بودند که دشوار است برای تمایز از تماشاگران بی گناه. ارتش همچنین تاسیس یک پاسبانان از مادری فیلیپینی برای کمک به تسکین آمریکا مستعمره. هر چند هیچ کس با استفاده از این اصطلاح در آن زمان این بود که ضد شورش.

بسیاری از این کمپین جانبازان رز به شهرت به عنوان پلیس مدیران در ایالات متحده در اوایل قرن 20 به عنوان مستند توسط جامعه شناس جولیان بروید. این سابق سربازان کاربردی درس خود را در فیلیپین جستجو و نابود کردن ماموریت به ما: تلفن همراه, گشت, اسب, دوچرخه و سپس وسایل نقلیه موتوری. زمینه ارتباطات در زمین ناآشنا مطلع چگونه پلیس ساخته شده خود را در شبکه های مخابراتی. و این نوع از آموزش دقیق از جمله در تیراندازی که در تعریف سربازی خواهد بود به تصویب رسید و توسط پلیس بیش از حد. دوران معروف ترین پلیس رهبر اوت Vollmer کردم او شروع به پیاده نظام در فیلیپین و به طور مداوم با اشاره به این که تجربه او به عنوان شکل حرفه ای.

پس از جنگ جهانی دوم به نیروهای آمریکایی اشغال آلمان و ژاپن برای چندین سال. در حالی که پلیس به طور منظم در خانه اطلاع از FBI است که آنها در حال حاضر می تواند به دست آوردن مازاد اسلحه و ماشین آلات و پا آهن از جنگ دارایی های دولت آمریکا پلیس پیشگامان مانند Vollmer خود را تحت الحمایه اورلاندو W ویلسون و آینده لس آنجلس رئیس پلیس ویلیام پارکر مشغول به کار بودند به “دموکراتیزه” پلیس آلمان در حالی که همچنین ساخت مطمئن شوید که برای نگه داشتن زبانه ها در کمونیست ها. به طور مشابه, در, ژاپن یک پلیس جوان از شهر کانزاس به نام بایرون Engle کمک به سازماندهی مجدد پلیس وجود دارد, معرفی ما-سبک لباس و دستبند و teargas.

پس از بازگشت به خاک داخلی پس از اجرای حکومت نظامی در آلمان, اورلاندو, Wilson منتشر شده به طور گسترده به عنوان خوانده شده پلیس درسی که باقی مانده است در استفاده برای چندین دهه است. برای او پایبندی سفت و سخت به قدرت ضروری بود. او حتی اشاره به آن به عنوان یک شبه نظامی اخلاق. خط ماموران قرار بود برای ارسال به فرمان مقامات و شهروندان از این رو به خط کردند. ویلسون بود که در برخی از راه یک اصلاح طلب. اما او بی علاقه در اصلاح racialized استبداد از برخورد پلیس خود را که در آن اقتدار پرسش می تواند به معنای دستگیری و ضرب و شتم و یا مرگ.

بایرون Engle در ادامه به توزیع ویلسون ایده ها در سطح جهان از جمله در روی لئامت دادن با سیا. برای او پلیس و ضد شورش بودند مترادف. Engle به کارگردانی ما از امنیت عمومی که در عمل در 52 کشور در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین که در آن تحویل اسلحه و وسایل نقلیه و گاز اشک آور و رادیو و انگشت نگاری فن آوری است. همچنین افسران آموزش دیده از 77 کشور در واشنگتن دی سی شد. Engle کیش ساده بود: استفاده از پلیس برای جلوگیری از انقلاب کمونیستی.

در برخی موارد این پلیس به ارتکاب شکنجه مجبور ناپدید شدن و قتل عام. بزرگترین پلیس آمریکا کمک ماموریت همزمان با جنگ در ویتنام. زمانی که انگل عملیات تعطیل بسیاری از زیردستان خود به خانه آمد برای تبدیل شدن به روسای پلیس, زندان, نگهبانان, واشنگتن, اجرای قانون بوروکرات پیمانکاران امنیتی خصوصی یا جرم شناسی اساتید. یکی بعد اظهار داشت که تجربه خود را در ویتنام باقی مانده جلو و مرکز در ذهن خود را در حالی که یک رئیس به خاطر آن بود که “به مراتب جذاب تر از هر اثر داستانی”.

اگر چه دنده تغییر کرده است پلیس آمریکا همواره به کارگردانی و توجه خود را نسبت به سرکوب سیاسی و شورش. سرزمین های دور استعماری مشاغل و تئاتر جنگ خدمت کرده اند به بوته برای تست و پیشبرد پلیس تکنیک های. Demilitarizing پلیس کاملا ضروری است – اما آن را نیاز به بیش از فقط پایان دادن به یکی از تجهیزات مازاد برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>