حسرت برای اوباما ؟ رئیس جمهور سابق به زودی می تواند به خفاش برای بایدناز دست من در حال حاضر ؟ باراک اوباما در شرایطی است که احتمالا هرگز احساس کاملا توسط میلیون ها نفر از طرفداران.

آنها احساس می کنید مطمئن شوید که رئیس جمهور سابق آمریکا گرفته اند یک رویکرد بسیار متفاوت و زده بسیار متفاوت تن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به یک بار-در-یک-قرن بحران coronavirus بیماری همه گیر.

اما در حالی که برای در حال حاضر اوباما ماندم, به در خانه با چند ابزار فراتر از توییتر بازگشت به مرحله سیاسی می تواند قریب الوقوع است. با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در این هفته در اثر تایید به عنوان نامزد حزب دموکرات در این سال را انتخابات ریاست جمهوری, اوباما, حمایت مشتاقانه در انتظار.

“شکی نیست که اکثریت آمریکایی ها در حسرت باراک اوباما رهبری در حال حاضر گفت:” وزارت معارف Vela سابق مشاور ارشد جو بایدن در کاخ سفید است. “این قابل لمس است. شما می توانید احساس می کنید که در سراسر کشور. او ما را از طریق بحران مالی ابولا و دیگر بحران. به مدت هشت سال او ایستاده بود پشت تریبون و گفت: “من مسئولیت.’ در حال حاضر ما باید نقطه مقابل آن است.”

اوباما به ارث برده حماسی واقعه از خود 2008-09 بحران مالی که, حامیان ادعا را توسعه داده اند به یک رکود بزرگ اما برای اقدامات دولت او. او همچنین تا به حال برای مقابله با شیوع آنفولانزای خوکی که منجر به کشته شدن حدود 12,469 آمریکایی, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

ابولا در غرب آفریقا در 2014-16 مطرح شده بیشتر زنگ اما تنها 11 نفر برای درمان این ویروس در ایالات متحده است. کاخ سفید اوباما ابولا “تزار” ران Klain در حال حاضر یک تلویزیون معمولی و پادکست منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن را آشفته پاسخ به کوروناویروس. در چهارشنبه Klain توییتی تصویری از اوباما در سال 2014 هشدار نیاز به آماده شدن برای آینده همه گیر.

اوباما سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس گفت: واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست “هزینه ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی می کند”.

رئیس جمهور سابق خود را با این حال کاهش به صحبت کردن به طور مستقیم در برابر جانشین او. اما او توییتی بیشتر از حد معمول: 33 پست ها در ماه گذشته که بسیاری از ارائه مشاوره در متوقف کردن گسترش ویروس, پرداخت ادای احترام به بهداشت و درمان و دیگر کارگران ضروری و یا به اشتراک گذاری داستان های الهام بخش.

دموکرات تماشای فاجعه آشکار تنها می توانید تصور کنید آنچه که ممکن است شده اند. ولا که نشسته در کاخ سفید آمادگی اضطراری و تداوم دولت در کار گروه گفت: “من مطمئن هستم که رئیس جمهور اوباما است champing در بیت. او می داند آنچه که باید اتفاق می افتد. همین دلیل است که شما شنیدن چنین سرخوردگی در صدای کسانی که برای او کار می کرد.”

اوباما را تحسین می گویند او اغلب در بهترین حالت خود را در مواجهه با فاجعه. او صحبت کرد movingly و گریستم پس از کشته شدن 20 کودک و شش کارکنان در دبستان ” سندی هوک در ایالت کانکتیکات است. تجلیل و نه آمریکایی های آفریقایی تبار به ضرب گلوله در کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی, رئیس جمهور, پشت سر هم به یک تفسیر از گریس شگفت انگیز.

تهمت نمی دیده شده است گریه ، روزانه خود را coronavirus گروه ضربت جلسات به ندرت ساکن در به یاد ماندنی از دست دادن زندگی و فاجعه انسانی در قلب همه گیر. اما او به طور مداوم در ستایش دولت او پاسخ – “من یک cheerleader بود,” او گفت: در این هفته – و خود رأی تلویزیون.

ولا هیئت مدیره و مدیر در TransparentBusiness نظر: “این مردی است که نه بیان یک ذره از همدلی یا همدردی به افرادی که عزیزانشان را از دست داده در این بیماری همه گیر. او با وسواس اوباما او را مقصر می داند همه چیز در, اوباما و واضح است که در آن از آن می آید: او حتی نمی تواند درخشش باراک اوباما است.”

دو رئیس جمهور همواره قطبی متضاد. لری Sabato, مدیر مرکز سیاست در دانشگاه ویرجینیا افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی گسسته: همه چیز در مورد او. اوباما بسیار کنترل فرد است. او می خواهد به شما داده می شود حقایق و نه چیزی بیشتر. او می شده اند ،

“به یاد داشته باشید مدرسه تیراندازی در کانکتیکات. اوباما را, گریه, به عنوان هر انسان خواهد از کودکان کشته شدند اما او هنوز قادر به صحبت می کنند و با دقت در جملات کامل. مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات هستند یک سوم درست است یک سوم گمراه کننده و یک سوم تکمیل عجیب. شما همیشه می توانید به یاد داشته باشید اوباما صحبت های عجیب?”

به طور معمول در ملی اضطراری رئیس جمهور تماس را با پیشینیان خود. جان اف کندی در جریان و مشورت با دوایت آیزنهاور در طول بحران موشکی کوبا است. تمام پنج زندگی سابق رئیس جمهور آمد و با هم به جمع آوری کمک مالی برای تسکین طوفان در سال 2017 . مغلوب ساختن پیشی جستن اما روشن ساخته است او قصد ندارد از صحبت با اوباما در مورد ویروس به دلیل “من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری خیلی”.

اما او اغلب به دنبال سرزنش اوباما برای خروج از کشور آماده حتی اگر آن را مغلوب ساختن پیشی جستن که منحل شورای امنیت ملی را همه گیر آمادگی واحد. و این هفته زمانی که سناتور برنی ساندرز کاهش یافته دموکراتیک اولیه او بر این باورند که اوباما را تایید فرمودند.

“من نمی دانم چرا رئیس جمهور اوباما هنوز پشتیبانی نمی شود جو بایدن مدت ها پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “چیزی است که او احساس می کند اشتباه است. من مطمئن هستم که او رو به بیرون آمدن در برخی از نقطه چرا که او قطعا نمی خواهید برای دیدن من برای چهار سال دیگر. ما – ما کمی متفاوت فکر کنیم.”

چند مخالف با آن ادعا. مغلوب ساختن پیشی جستن است به تنهایی در تعجب که چرا اوباما نیست در حال حاضر تایید بایدن. اما این اولین بار است: در سال 2015, اوباما گزارش تصمیم هیلاری کلینتون باید جانشین او و کمک به هدایت بایدن به دور از در حال اجرا.

Sabato گفت: “این در مورد زمان, هر زمان که او آن را ندارد. من می دانم که بسیاری از مردم وجود دارد به جو بایدن که miffed اما آنها نمی گویند هر چیزی زیرا آخرین چیزی که آنها می خواستند به انجام میگیرد کنند.”
Barack Obama with former first lady Michelle and Joe Biden with Dr Jill Biden, his wife.

اوباما خود را نگه داشته پودر خشک در طول یک خسته کننده اصلی مسابقه که شامل 28 نامزدها و ممکن است بایدن در حالی که صبر کنید دیگر.

Sabato افزود: “اگر اوباما تایید بایدن در حال حاضر آن را ناپدید می شوند به این بیماری همه گیر ، پس چرا او زباله که کارت؟”

تایید خواهد احتمالا قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی است که به تعویق افتاده است از ماه ژوئیه تا اوت از آنجا که از virus. اگر آن پیش بروید اوباما و همسرش میشل را یک نقش بسیار مهم بازی در ساخت بایدن را مورد به خصوص برای بسیاری از رای دهندگان جوان که رفتند به ساندرز در اصلی.

David Litt سابق اوباما speechwriter و نویسنده از آینده دموکراسی در یک کتاب و یا کمتر گفت: “باراک اوباما بسیار فرد خوب را به شما معرفی جو بایدن به رای دهندگان. قدیمی وجود دارد بیل کلینتون گفت: گاهی اوقات شما نیاز به شخص دیگری به لاف زدن در شما. اوباما فرد کامل به لاف زدن در بایدن. او می تواند صحبت می کنند به بایدن توانایی ها به عنوان یک سیاستمدار است و بیشتر قابل اعتماد تر از هر کسی در این کشور در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>