چین تبدیل شده نامرئی در چین coronavirus اپیدمی احتمال زیاد به تحت پوشش خود را در مورد چیزهایی که به شدت اشتباه است

تجزیه و تحلیل بنر

کسب و کار خودی

چین صفحه نمایش تلویزیون

قوم و خویش چونگ/AP

 • چین دارای قاب آن مبارزه در برابر ووهان coronavirus به عنوان یک مبارزه ملی و یک “جنگ مردم را.”
 • اما رهبر, رئیس جمهور چین شده است هیچ جا در نزدیکی خط مقدم.
 • مرد دست راست او برتر لی کچیانگ شده است اعزام به جای.
 • برخی از مقامات کمونیست به دنبال به تصویر کشیدن یازدهم به عنوان یک نیروی نامرئی هدایت مبارزه از راه دور.
 • اما کارشناسان می گویند یازدهم می تواند به ماندن مخفی برای محافظت از خود را از خشم عمومی.
 • شهروندان باید دولت را متهم به سرکوب اطلاعات در مورد ویروس و مجازات افرادی که صحبت می کنند.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شیوع مرگبار ووهان coronavirus است بشدت تست حزب کمونیست چین گرفتن در قدرت است.

با بیش از 630 نفر جان شهروندان تبدیل شده اند خشم خود را بر حاکمان خود را متهم کرده که دولت از پوشش تا این بیماری همه گیر در آن در اوایل روز است.

کشور و رهبر جمهوری خلق چین است که در هیچ جا یافت می شود.

یازدهم با صدور چندین بیانیه در مورد این ویروس مشخص کردن نبرد علیه این بیماری به عنوان یک وطن پرست ملی مبارزه اما هیچ مکان و یا در دوربین ظاهر.

او را به نام مبارزه با کروناویروس یک “مردم جنگ” است که نیاز به “مصمم اقدامات” با توجه به وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها. متعدد مقامات ستایش Xi رهبری در سخنرانی ها و جلسات در مورد ویروس — اما یازدهم دیده نشده است در خط مقدم یک بار.

به جای او فرستاده مرد دست راست او نخست وزیر چین لی کچیانگ. در اواخر ماه ژانویه Li بازدید ووهان که در آن ویروس سرچشمه به تجمع کارگران در یک بیمارستان محلی و در یک سایت ساخت و ساز از یک بیمارستان جدید وحشت ساخته شده به جای بیماران بیشتر است.

لی کچیانگ ووهان coronavirus

cnsphoto از طریق رادیو فردا

ووهان شهردار ژو Xianwang تا به ارائه خود را به عنوان یک قربانی, ارائه, عرض ماه به گام برای جلب رضایت مردم محلی’ خشم در وقوع.

مقامات انتقاد شده است و برای پاسخ به آرامی در حالی که مجازات شهروندان برای گسترش “شایعات” در مورد ویروس ها و بازداشت روزنامه نگاران برای پوشش آن.

(یک شهروند بود که مقصر برای بحث در مورد این ویروس Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان هشدار داد که همکاران خود را در اواخر ماه دسامبر از وقوع. پلیس محلی بعد او را به حال امضای نامه ای اعتراف به “ساخت نظر نادرست.” او از coronavirus در جمعه جرقه یک غلیان احساسات غم و اندوه است.)

به عبارت دیگر Xi ماندن تا آنجا که ممکن است از چین بزرگترین بحران در سال است. در یک کشور که در آن او در نظر گرفته شده است تنها رهبر و غالب وجود آن آشکار است.

xi jinping

استفان Cardinale – Corbis/Corbis از طریق گتی

کارشناسان می گویند که او به احتمال زیاد در تلاش برای اطمینان حاصل شود او می تواند نگه دارید قدرت را در دستان خود حتی اگر coronavirus از بین می برد و ایمان شهروندان در حزب کمونیست.

“اگر این وضعیت را بهبود می بخشد و او را به اعتبار. اگر آن بدتر سرزنش خواهد بود دوخته لی کچیانگ,” ویلی لام استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ گفت: نگهبان.

“دولت مرکزی ممکن است هنوز هم در یک روند فعال در اندازه گیری زمانی که آن را مناسب برای یازدهم به نظر می رسد به کمر coronavirus مبارزه با تلاش های” Rui زونگ چین متخصص در مرکز ویلسون گفت: سی ان ان James Griffiths.

ووهان coronavirus پزشکان

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

لایحه اسقف نویسنده Sinocism عضویت در خبرنامه پیشنهاد کرد که از دیدن یازدهم پوشیدن ماسک در عمومی — به عنوان تقریبا تمام کشور در حال حاضر نیاز به انجام — می تواند تضعیف تصویر خود را به عنوان رهبر.

“یکی از کلید های سیاسی وظایف همه اعضای حزب است که برای محافظت از هسته ای یعنی چین و در حالی که شما فکر می کنید مردم رهبر’ می خواهید به دیده می شود به این افراد شاید در این مورد خطر او را ابتلا به این ویروس ممکن است بیش از حد بالا و تصاویر او با پوشیدن یک ماسک ممکن است نفرت به تبلیغات جادوگران,” او گفت:.

“که گفت: من نمی دانم چه چیزی در جریان است” اسقف ادامه داد. “من شرط می بندم که یازدهم و دیگر رهبران در حزب و ارتش را در درک که آنها یا همه چسبیدن به هم در این بحران و یا آنها ممکن است همه چسبیدن به طور جداگانه به قول بنجامین فرانکلین.”

استیو Tsang مدیر موسسه چین در SOAS دانشگاه لندن در این باره گفت که یازدهم به کار گرفته بحران “بسیار بد است.”

“شما نمی توانید او را به عنوان بی چون و چرای بلامنازع رهبر چین از یک سو و سپس می گویند که در سازمان دیده بان خود را تحت اتهام خود را ویروس است که در حال رسیدگی به شدت و آن را به چیزی برای انجام با او,” او گفت:.

چین رهبری به نظر می رسد به درک جاذبه coronavirus و چالش ارائه آن به قدرت آن است.

رسمی حساب یک شنبه در نشست حزب کمونیست دفتر سیاسی کمیته دائمی — یک بدن شامل کشور بالا, رهبری, ریاست Xi — گفت: “وقوع یک آزمون مهم چین سیستم و ظرفیت برای راهبری و ما باید در مجموع تجربه و قرعه کشی یک درس از آن است.”

همان جلسه همچنین اذعان کرد: “کاستی و کمبود در معرض در پاسخ به این بیماری همه گیر” و متعهد به بهبود این کشور سیستم مدیریت اورژانس — نادر پذیرش خطا در یک استبدادی ملت است.

Xi Jinping

AP Photo/Ng هان Guan

اما آن را خیلی دیر شده برای حزب کمونیست به جبران آن تصویر ؟

در اوایل این هفته بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی چینی در حال حاضر شروع به طراحی با توجه به Xi غیاب, درخواست حسن تعبیر: “آن است که فرد؟”

آنها تصاویر ارسال شده از رهبران سابق در پاسخ به بحران های گذشته بر روی زمین, به گزارش نیویورک تایمز ظاهرا به برجسته کردن رویکرد متفاوت گرفته شده توسط Xi.

یک فرد ناشناس در ووهان نوشت: در Weibo در اوایل این هفته: “من می دانم که قبل از اینکه طولانی در این کشور را به عنوان یک صلح آمیز و مرفه جامعه است. ما را از شنیدن بسیاری از مردم جیغ چگونه افتخار آنها از آن رفاه و قدرت و … اما پس از آنچه من شاهد من حاضر به تماشای تشویق و تقدیر.”

آن را جسورانه چیزی برای گفتن در Weibo که اغلب با سانسور و حذف محتوا تلقی حساس سیاسی و در چین که در آن مردم اغلب بازداشت و یا ناپدید شده است.

پس از مرگ Li — دکتر که پس از کشته شدن سانسور برای گسترش کلمه از coronavirus — Weibo پر شده بود با گسیل از غم و اندوه و خشم در دولت که شامل عبارت: “ما می خواهیم آزادی بیان.”

 • ادامه مطلب:
 • شهروندان چینی در حال خشمگین در مرگ whistleblower, دکتر, سانسور برای صحبت کردن در مورد کوروناویروس. مادر او گفت که او نمی تواند حتی خداحافظی.
 • چین بی سابقه قرنطینه از 11 میلیون نفر در ووهان است 2 هفته. در اینجا چیزی است که آن را مانند در جدا شهرستان.
 • بی اعتمادی پایین پرداخت و یک سنت از رشوه خواری در چین سیستم بهداشت و درمان را فلج تلاش برای جلوگیری از ووهان coronavirus
 • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در 30 ثانیه

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>