ووهان که در آن Coronavirus ظهور, آسانسور مستند پس از 11 هفته: پوشش زنده

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ووهان آسانسور خود را مستند به اروپا نمودار بعدی آن حرکت می کند.
 • چگونه پزشکان و پرستاران در معرض خطر همه چیز را به عنوان coronavirus پاره از طریق شمال ایتالیا.
 • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند کمک های مالی برای W. H. O. و حاشیه اقتصادی ناظر است.
 • پاریس ممنوع, هوای آزاد, ورزش به عنوان تلفات مانت در فرانسه.
 • جدیدترین ‘ضروری ارائه دهندگان خدمات: عید پاک اسم حیوان دست اموز پری دندان.
 • آلودگی هوا مرتبط است به بالاتر ایالات متحده coronavirus مرگ و میر.
اعتبار…Aly آهنگ/ایسنا

ووهان آسانسور خود را مستند به اروپا نمودار بعدی آن حرکت می کند.

چین در شهر ووهان زادگاه coronavirus همه گیر برداشته آن مستند در پنج شنبه, اجازه می دهد تا 11 میلیون نفر به ترک خانه های خود بدون مجوز ویژه برای اولین بار در بیش از 10 هفته.

ووهان را برگشت قدرتمند پیروزی نمادین برای چین خواهد شد که از نزدیک به تماشای با بقیه جهان حتی به عنوان سرایت همچنان به گسترش به سرعت در جای دیگر — از جمله در ایالات متحده است که با نزدیک شدن 400,000 شناخته شده عفونت. آن را ممکن است ارائه یک پنجره را به چه جاهای دیگر شروع به راه اندازی مجدد آسیب دیده زنجیره تامین و بازگشت به ظاهر عادی.

آزمون بعدی ممکن است در اروپا که در آن از گسترش این ویروس شروع به آهسته در سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا. برخی از کشورها در حال حاضر tiptoeing نسبت به شل شدن رادیکال مستند اقدامات شده اند که در جای خود برای نزدیک به یک ماه است.

چند نمونه:

 • اتریش یکی از اولین کشورها به دنبال همسایه ایتالیا به یک مستند در ماه مارس است که اجازه می دهد مغازه های کوچک به سر کسب و کار پس از عید پاک است.

 • دانمارک قصد دارد به بازگشایی مهدکودکها و مدارس ابتدایی در مارس 15, فرض کنید با سرعت از جدید کروناویروس عفونت در ادامه به ایجاد ثبات در.

 • جمهوری چک قصد دارد برای نرم کردن محدودیت های مسافرتی از روز شنبه حتی اگر آن حالت اضطراری است که همچنان تا پایان ماه آوریل است.

اما جهانی مرگ و میر — 1.4 میلیون تایید عفونت و 80,000 مرگ و میر — همچنان به افزایش است. و بسیاری از اروپا و هند و بسیاری از ایالات متحده و بسیاری از جاهای دیگر تحت سفارشات برای کسب و کار و اکثر مردم به ماندن در خانه ناگهان فلج کننده اقتصاد و پرتاب میلیون ها نفر از مردم ،

اخبار و گزارش ها پر از صحنه های سرشار بیمارستان در شهر نیویورک; فراهم نشده اجساد در خیابان ها در اکوادور; به روز رسانی در وضعیت نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان است که در بیمارستان بستری در بخش مراقبت های ویژه و متخصص هشدار که این اپیدمی می تواند انفجار کشف نشده در فقیرترین نقاط جهان است.

Virologists و مقامات بهداشت عمومی در اروپا می گویند که شل شدن محدودیت های بیش از حد سریع می تواند اساسا تولید این سناریوی فاجعه بار است که این مستندات را تا کنون نگه داشته در خلیج فقط چند هفته بعد.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا یک موج است که تحت الشعاع کردن بخش های مراقبت ويژه مانند در ایتالیا و یا نیویورک گفت:” والتر Schachmayer در وین بر اساس ریاضیدان است که مشاوره صدراعظم Sebastian Kurz از اتریش.

که توضیح می دهد که چرا بسیاری از رهبران اروپایی هنوز در اعلام تاریخ های خاص برای شل شدن محدودیت.

رئیس جمهور Simonetta Sommaruga از سوئیس به عنوان مثال در روز سه شنبه گفت که دولت او مشغول به کار بود در حالات مختلف برای کاهش سلول اقدامات در کشور “هنگامی که زمان می آید.”

“ما هنوز هم بسیار دور از عادی,” او گفت:.

چگونه پزشکان و پرستاران در معرض خطر همه چیز را به عنوان coronavirus پاره از طریق شمال ایتالیا.

در اواسط ماه مارس ایتالیا در حال تبدیل شدن به مرکز جهانی همه گیر. Coronavirus تا به حال آلوده دهها هزار نفر از ایتالیایی ها ویرانگر این کشور با اروپا و قدیمی ترین جمعیت. در این منطقه لمباردی, که در آن ویروس اولین انفجار در غرب ثروتمند و پیشرفته سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال به طور ناگهانی تبدیل به یک جنگ منطقه.

بیمارستان گسترش فشرده-مراقبت از ظرفیت صف کل بخش با هواکش و شلوغ دالان با مخازن اکسیژن و تخت. پزشکان و پرستاران و امدادگران و داوطلبان تا به حال کمی چاره ای جز سرباز از طریق روز و شب با کمی استراحت. قرنطینه در خانه ایتالیا غیرنظامیان در زمان اطلاع. آنها را تحسین خود را از بالکن و به اشتراک گذاشته شده در این وب عکس از پرستاران سقوط در یک میز و یا تحمل کبودی از ماسک.

این تصاویر رسیده عکاس Andrea Frazzetta در میلان آپارتمان که در آن او بود پناه در محل و 4 ساله پسر که تا به حال بهبود از پنومونی چند ماه قبل است. Frazzetta تا به حال به شدت به خواست پدر و مادر خود را به انجام همان. اما مانند بسیاری در داخل و اطراف میلان آنها در زمان تهدید به آرامی و در خانه مانده تنها زمانی که دولت مرکزی در رم دستور shutdown برای اولین بار در شمال و پس از آن در کل کشور است. به دنبال در عکس های سلفی از کسانی که کبود پرستاران Frazzetta تصمیم به سند تاریخی مبارزه آشکار در اطراف او.

بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.

Video player loading
وزیر امور خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت که نخست وزیر بوریس جانسون تنفس بدون هر گونه کمک در یک بیمارستان به عنوان او جنگ coronavirus.اعتباریاعتباری…سیمون داوسون/ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا صرف یک شب دوم در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن در روز سه شنبه مبارزه با علائم بالا بردن سوال نه تنها در مورد وضعیت سلامت خود را, اما در مورد کسی که می تواند کشور را فلج کرده است عمده شیوع در جای خود اگر که لازم شد. در انگلستان به تنهایی 758 بيماران گزارش شده در بیمارستان درگذشت در 24 ساعت به مقامات بهداشت عمومی گزارش روز سه شنبه.

آقای جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از بیماری خود را بدتر شده است. مشاوران گفت: او منتقل شده است و در صورتی که او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به بهبود است. در روز سه شنبه شب از وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت که آقای جانسون “دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک” مثل یک ونتیلاتور.

همانطور که بریتانیا هیچ قانون اساسی نوشته شده است و هیچ استاندارد خط جانشینی در مورد بیماری یا مرگ رئیس دولت آن را برای آقای جانسون به تصمیم می گیرید که باید ایستاده برای او اگر بیمار شد. اما مرد او نامزد آقای Raab شده است نسبتا تست, خدمت به عنوان رهبر خارجی برای کمتر از یک سال.

در حالی که آقای جانسون همچنان به عنوان رئیس دولت از تخت بیمارستان به شدت از بیماری خود بدان معنی است که می تواند به سرعت تغییر. در یک زمان فوق العاده چالش آقای Raab در حال حاضر در حال خدمت به عنوان رئیس کمیته های کلیدی در این بیماری همه گیر به عنوان دولت جنگ برای کنترل گسترش ویروس و ایجاد ثبات در اقتصاد ضربه سخت مستند اقدامات آن تحمیل کرده است.

قبلی نخست وزیران از جمله تونی بلر و مارگارت تاچر تا به حال مسائل مربوط به سلامت در حالی که در قدرت بود اما مدت کوتاهی غیبت به صورت برنامه ریزی شده روش.

آقای جانسون می تواند بستری برای برخی از زمان و در یک لحظه زمانی که دولت باید تصمیم های مهم در مورد آن virus پاسخ. هر چند برخی از نخست وزیران نامزد دریافت جایزه شده اند نمایندگان, آقای جانسون تصمیم به انجام این کار زمانی که او در این نقش در سال گذشته است.

آخرین بار در بریتانیا تجربه یک خلاء قدرت در سال 1953 زمانی که وینستون چرچیل دچار سکته مغزی و در حقیقت از وضعیت خود نگه داشته بود از بریتانیا.

قبل از رفتن به بخش مراقبت های آقای جانسون خواسته آقای Raab به ایستادگی در برای او “که در آن لازم است.”

یکی دیگر وزیر ارشد مایکل گوو — که تا به حال یک نقش در هماهنگی دولت پاسخ از جمله مصاحبه آقای جانسون وضعیت سلامت اعلام کرد در توییتر در روز سه شنبه بود که او خود جدا. او احساس خوبی به او گفت: اما یک عضو از خانواده خود را نشان داد علائم ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند کمک های مالی برای W. H. O. و حاشیه اقتصادی ناظر است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به طور ناگهانی کنار بالا ناظر مسئول نظارت بر نحوه اداره صرف 2 تریلیون دلار در ویروس امداد جایگزینی او با یک های مختلف فدرال رسمی در یک حرکت است که دموکرات ها با برچسب “فاسد است.”

آقای ترامپ نیز تهدید به قطع کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی آن را متهم بودن به اندازه کافی تهاجمی در مقابله با خطرات ناشی از این ویروس بسیار شکست که وارد شده است در دولت او.

نیویورک و نیوجرسی هر ثبت یک روز در اوج مرگ و میر و آمار جدید نشان می دهد نامتناسب نرخ بالای عفونت در میان آمریکایی های سیاه و سفید و نگران کننده نرخ در برخی از نقاط کشور از بزرگترین شهرها و ایالات متحده را منعکس چه اتفاقی می افتد زمانی که یک ویروسی همه گیر است که لایه لایه در بالای تثبیت نابرابری.

این اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد و در پی او bungled پاسخ به شیوع ویروس روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزولت فرا گرفته نیروی دریایی در روابط عمومی, فاجعه, وزارت دفاع, مقامات گفت.

در ویسکانسین ترس از همه گیر متوقف نمی شود هزاران نفر از رای دهندگان از شرکت در دولت انتخابات بحرانی که در آن نژادها مانند دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی و یک کلید دادگاه عالی ایالت صندلی می شد تصمیم گرفت. اما بسیاری دیگر در سراسر کشور به نظر می رسد تمایل به ماندن در خانه به خاطر ترس از ابتلا به این بیماری هرحال تمایل خود را برای رای دادن.

و جک دورسی مدیر اجرایی توییتر و مربع اعلام کرد که او برنامه ریزی شده به کمک 1 میلیارد دلار یا فقط یک سوم از کل ثروت به ویروس برنامه های امداد رسانی. آقای دورسی گفت: این کمک مالی در قالب سهام در تلفن همراه خود پرداخت شرکت میدان به یک شرکت مسئولیت محدود که او ایجاد کرده بود به نام شروع به کوچک. شروع کوچک را به کمک های مالی به سود او گفت: با هزینه های به ثبت در دسترس عموم گوگل سند است.

پاریس ممنوع, هوای آزاد, ورزش به عنوان تلفات مانت در فرانسه.

مانند بسیاری از شهرهای پاریس دهکدهای از دست داد کمی از سحر و جادو خود را در طول coronavirus مستند با کافه ها و سالن ها و مغازه ها بسته است.

و در حال حاضر شما حتی نمی توانید اجرا وجود دارد حداقل برای بسیاری از روز است. همه ورزش در فضای باز از جمله در حال اجرا شده اند ممنوع و از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر امیدوار است که با هل دادن مردم به ورزش در کمتر شلوغ ساعت آنها قطع خواهد شد در تعامل اجتماعی است.

شهردار Anne Hidalgo گفت Franceinfo که او نمی خواست به ممنوعیت دویدن تنها آن را محدود به “زمانی که وجود خواهد داشت کمتر مردم در خیابان.” او ادامه داد: “در طول روز شما باید افرادی که خرید خود را انجام — و طبیعی است چرا که شما باید برای غذا خوردن — و شما باید افرادی که رفتن به محل کار.”

حتی دوچرخه سواری متوقف شده است در فرانسه اما حرفه ای برای درخواست چشم پوشی کرد و گفت که معیشت خود را در معرض خطر هستند.

در روز سه شنبه فرانسه شد چهارمین کشور در جهان به تصویب گریم نقطه عطف 10,000 مرگ و میر به دلیل coronavirus به مقامات گزارش داد که 10,328 مردم مرده بود چرا که این ویروس در بیمارستان ها و در دوران بازنشستگی و یا خانه های سالمندان.

ژروم Salomon, یک مقام ارشد در فرانسه به وزارت بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه شب که در حال حاضر وجود دارد 78,167 آزمون-تایید Covid-19 مورد در فرانسه و 7,131 مردم بودند در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات فرانسوی هستند از نزدیک زیر تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه به عنوان نشانه ای از فشار بر روی نظام سلامت به عنوان یک کل.

افزایش خالص از بیماران در بخش مراقبت های ویژه است و به تدریج کاهش طی هفته گذشته یک نشانه امیدوار است که تعدادی از موارد جدی سلامت کارگران باید برای مقابله با هر روز شروع به ایجاد ثبات در.

اما آقای سالومون هشدار داد که این به این معنی نیست که این بیماری همه گیر بود به اوج خود رسید چرا که تعداد موارد جدید و جدید بیماران بیمارستان شد و در ادامه به افزایش است.

جدیدترین ‘ضروری ارائه دهندگان خدمات: عید پاک اسم حیوان دست اموز پری دندان.

پس از سرب نیوزیلند نخست وزیر و رهبران کانادا دو پرجمعیت ترین استان باید با توجه به دو خاص ارائه دهندگان خدمات ویژه وضعیت.

داگ فورد, نخست وزیر انتاریو رسما اعلام عید پاک اسم حیوان دست اموز یک “ضروری ارائه دهنده خدمات” نتیجه آزاد فصلی بازدید کننده به آن دور بمانند.

اما نمی توان آن را کسب و کار به طور معمول حامل تخم مرغ های شکلاتی. عید پاک اسم حیوان دست اموز منظور متحده “نباید در ارائه رفتار عید پاک در پارک ها و زمین های بازی و دیگر, هوای آزاد, امکانات تفریحی به عنوان شرح داده شده در انتاریو مقررات 104/20.”

“بچه ها باید ساده و در چیزهایی که آنها نگران هستند مانند عید پاک اسم حیوان دست اموز” آقای فورد گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری که در غیر این صورت تحت سلطه مسائل مانند انتاریو عرضه شخصی دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. “پس بچه ها, عید پاک اسم حیوان دست اموز ضروری تبدیل شده خدمات و او را مطمئن شوید که آنها شکلات آماده شدن برای عید پاک.”

در کبک فرانسوا ایتالیایی, توالت, استان, برتر, sternly خاطر نشان کرد ساکنان است که جمع آوری به جشن عید پاک اجازه داده نمی شد اما او اطمینان داد که کودکان کار از پری دندان به حال اعلام شده است ضروری است.

“من می خواهم برای اطمینان از همه پدر و مادر که پری دندان به ایمنی در برابر coronavirus — وجود دارد هیچ خطر” آقای ایتالیایی, توالت گفت: در روز کبک منتشر شد پیش بینی های خود را برای ویروس های مربوط به مرگ و میر. او نه وزن در عید پاک اسم حیوان دست اموز وضعیت حقوقی کنونی.

نخست وزیر جاستین ترودو ندارد قدرت به اعلام کارگران ضروری است. اما او به طور خاص خطاب کودکان خود را در طول جلسات روزانه و بیش از آخر هفته در زمان پرسش از کودکان در یک پخش آنلاین.

پرسید که چه آهنگ او با استفاده از به دست خود را شستشو توصیه می شود 20 ثانیه آقای ترودو گفت: “من دوست دارم آواز” تولدت مبارک ” چرا که من دوست دارم فکر که ممکن است تولد من امروز یا هر روز داده می شود.”

آلودگی هوا مرتبط است به بالاتر ایالات متحده coronavirus مرگ و میر.

Coronavirus بیماران در مناطقی که سطح بالایی از آلودگی هوا قبل از همه گیر هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از عفونت از بیماران در, تمیز کننده, نقاط کشور, با توجه به مطالعه در سراسر کشور ارائه می دهد که برای اولین بار پاک کردن لینک های طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی و Covid-19 نرخ مرگ و میر.

در یک تجزیه و تحلیل از 3,080 شهرستان در ایالات متحده محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی دریافتند که سطوح بالاتری از ریز ذرات خطرناک در هوا شناخته شده به عنوان PM 2.5 بودند در ارتباط با افزایش نرخ مرگ و میر از این بیماری است.

برای هفته بهداشت عمومی مقامات گمان ارتباط بین هوا کثیف و مرگ و یا بیماری های جدی از Covid-19 است که ناشی از کوروناویروس. دانشگاه هاروارد و تحلیل اولین مطالعه در سراسر کشور برای نشان دادن لینک های آماری, آشکار یک “بزرگ همپوشانی” بین Covid-19 مرگ و میر و دیگر بیماری های مرتبط با طولانی مدت قرار گرفتن در معرض ذرات ریز.

کاغذ پیدا کردم که اگر منهتن حال کاهش میانگین ذرات سطح فقط یک واحد و یا یک ميکروگرم در هر متر مکعب بیش از 20 سال گذشته قصبه به احتمال زیاد باید دیده 248 کمتر Covid-19 مرگ و میر در این مرحله در شیوع.

بیش از همه این تحقیقات می تواند پیامدهای قابل توجهی برای چه مقامات بهداشت عمومی را انتخاب کنید به تخصیص منابع مانند هواکش و ماسک به عنوان coronavirus گسترش می یابد. مقاله ارائه شده برای داوری و انتشار در مجله پزشکی نیوانگلند.

آن را یافت که فقط یک افزایش اندک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی می تواند جدی coronavirus مربوط به عواقب حتی حسابداری برای دیگر عوامل مانند سیگار کشیدن و نرخ تراکم جمعیت.

به یاد کسانی که ما از دست داده ایم.

بار گفتن داستان از افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر. در میان آخرین جان Prine, 73, کشور آمریکا-عامیانه خواننده که فوت کرد روز سه شنبه در نشویل.

“او درست خواننده عامیانه در بهترین عامیانه در سنت برش راست به قلب از همه چیز به عنوان ساده و خالص به عنوان باران” با Bonnie Raitt همکار نوازنده ساخته شده است که آقای Prine آهنگ “فرشته از مونتگمری” معروف گفت: یک مصاحبه در سال 1992.

دیگران ما را از دست این ماه:

 • رافائل گومز Nieto, 99, یک جانباز از جنگ داخلی اسپانیا که خدمت در یک واحد است که وارد پاریس در سال 1944.

 • گیتا Ramjee, 63, یک محقق که مشغول به کار در خط مقدم تلاش برای مهار ایدز به خصوص در شرق و جنوب آفریقا است.

 • نور حسن حسین 82 نخست وزیر سومالی در طول یک دوره انتقالی احاطه شده توسط شورش و بحران انسانی.

 • Mababa “سیم” Diouf, 68, اولین رئیس جمهور سیاه از مارسی فوتبال باشگاه.

 • Leïla Menchari, 93, دیرین هرمس پنجره کمد در پاریس.

زمان است که از ذات برای ضد عفونی خود را در خانه و دست

شما بوده ام به تمیز کردن خانه و شستن دست های خود را از این همه سال و شما هرگز متوقف به در نظر گرفتن اگر شما در حال انجام آن اشتباه است. اما زمان مسائل وقتی که می آید به طور کامل ضد عفونی کننده خانگی خود را در سطوح و پوست خود را. برخی از مواد ضد عفونی کننده می تواند تا 10 دقیقه به طور کامل کار می کنند. به عنوان دست های خود را? در حال حاضر شما باید بدانید که شستشو به صورت کامل 20 ثانیه راه رفتن است.

ویلیام Grimes, رافائل Minder نیل emily samara, عبدی Latif Dahir, طارق Panja ونسا فریدمن ریموند زونگ, Vivian وانگ, کاترین Bennhold خاویر C. هرناندز مایک ایوس راسل گلدمن دن لوین, Andrea Frazzetta, Jason هوروویتس ریک گلدستون ویکتور ماتر Aurelien Breeden کاترین پورتر, لیزا فریدمن و ایان آستن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>