ووهان آزمایشگاه ویروس ‘پوشش’


ووهان آزمایشگاه ویروس ‘پوشش’: عکس های شگفت انگیز از دانشمندان پوشیدن کمی و یا بدون حفاظت به عنوان آنها رسیدگی مرگبار خفاش نمونه مرموزی ناپدید از وب سایت خود را

  • این ووهان موسسه ویروس شناسی حذف کرده و عکس از دانشمندان مشغول به کار در آزمایشگاه و ویرایش اشاره به بازديد توسط دیپلمات
  • ویرایش شده مواد شامل یک صفحه از این موسسه را در سایت نشان دادن تصاویر از کارکنان ورود به غارها سواب را از خفاش ها حمل coronaviruses
  • به عنوان یک نتیجه از یک دیپلمات بازدید از کابل فرستاده شدند به وزارت امور خارجه آمریکا از سفارت هشدار در مورد خطرات ناشی از خفاش آزمایش
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تصاویر که به نظر می رسد برای نشان دادن شل استانداردهای ایمنی در چینی آزمایشگاه در مرکز بین المللی سوء ظن بیش از Covid-19 شده اند به طور سیستماتیک حذف شده از وب سایت خود را – به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سطح شیب دار بالا فشار بر پکن بیش از نقش بالقوه آن در شیوع.

در طول ماه گذشته ووهان موسسه ویروس شناسی حذف کرده و عکس از دانشمندان مشغول به کار در آزمایشگاه و ویرایش اشاره به بازديد توسط دیپلمات که پس از آن مطرح هشدار در مورد آزمایشگاه کار بر روی خفاش ها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که او تا به حال دیده می شود اطلاعاتی که به او یک درجه بالایی از اعتماد به نفس ” است که بحران جهانی بود و ریشه در موسسه – یک ماه بعد از ایمیل در روز یکشنبه برای اولین بار نشان داد که وزرای کابینه تا به حال دریافت طبقه بندی شده جلسات بالا بردن احتمال نشت از موسسه.

خیابان داونینگ نیست موضوع را با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. ‘وجود دارد به وضوح سوالات که نیاز به پاسخ داده شود در مورد منشاء و گسترش ویروس,’ سخنگوی بوریس جانسون گفت.

The emerging viruses group handling bats taken from archive photography

ظهور ویروس های گروه حمل خفاش گرفته شده از بایگانی عکاسی

ویرایش شده مواد شامل یک صفحه از این موسسه را در سایت نشان دادن تصاویر از کارکنان ورود به غارها سواب را از خفاش ها حمل coronaviruses – با دانشمندان پوشیدن حداقل تجهیزات حفاظتی. و موسسه به نظر می رسد همچنین حذف مرجع برای مراجعه به این موسسه در ماه مارس سال 2018 از ریک Switzer یک علم و فن آوری متخصص از سفارت آمریکا در پکن.

به عنوان یک نتیجه از آقای Switzer بازدید از کابل فرستاده شدند به وزارت امور خارجه آمریکا از سفارت هشدار در مورد خطرات ناشی از خفاش آزمایش. یکی به عنوان خوانده شده: “در طی تعامل با دانشمندان در WIV آزمایشگاهی آنها [دیپلمات] اشاره کرد جدید آزمایشگاه جدی کمبود مناسب تکنسین های آموزش دیده و محققان مورد نیاز با خیال راحت به کار این بالا مهار آزمایشگاه.’

ماه گذشته ایمیل در روز یکشنبه منتشر شده نگران کننده تصاویر از داخل موسسه نشان مهر شکسته بر روی درب یکی از یخچال و فریزر برگزاری 1,500 گونه های مختلف ویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان بودند misreported توسط برخی از رسانه ها از جمله بی بی سی و گاردین به عنوان قرار دادن او را در تقابل با سازمان های جاسوسی آمریکا که گفت که این ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا مهندسی ژنتیک.

در واقع, که شده است کار فرض در منابع امنیتی در هر دو طرف اقیانوس اطلس. مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به ادعا می کند که این ویروس می تواند به بیرون درز تصادف از موسسه.

The emerging viruses group catching bats in the wild

ظهور ویروس های گروهی ابتلا به خفاش ها در طبیعت

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در روز پنج شنبه که آیا او تا به حال دیده می شود هر چیزی در این نقطه است که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس’ او پاسخ داد: “بله, من. بله من است.’ زمانی که فشار به توضیح آنچه که شواهد او را دیده بود به او پاسخ داد.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که. دفتر مدیر اطلاعات ملی به نمایندگی از ما جاسوسی آژانس با صدور بیانیه ای گفت: ‘جامعه اطلاعاتی ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.’

این ووهان موسسه وب سایت – که شامل تصاویر از کارکنان در کنار یک کمونیست پرچم – اذعان به خطرات ناشی از کار گفت: “به خاطر پژوهش هدف از آزمایشگاه بسیار میکروارگانیسم های بیماری زا پس از لوله آزمایش برای ذخیره سازی ویروس ها باز است و در آزمایشگاه آن را مانند باز کردن جعبه پاندورا.

‘این ویروس ها می آیند و بدون ردیابی. مختلف وجود دارد اقدامات حفاظتی اما تجربی پرسنل هنوز هم نیاز به کار با دقت برای جلوگیری از خطر به دلیل خطاهای عملیاتی.’ شب گذشته یک مقام ارشد انگلیسی منبع امنیتی گفت: “ایجاد که در آن [Covid-19] سرچشمه گرفته است که بخشی از کار انجام شده توسط تعدادی از کشورها از جمله بریتانیا و ایالات متحده که به درستی به دنبال در تمام امکانات.

The emerging viruses group pictured catching bats in a cave

ظهور ویروس های گروه تصویر ابتلا به خفاش ها در یک غار

‘با توجه به جهانی بودن این برخی از این اطلاعات به اشتراک گذاشته می شود در راه معمول است. بدون چینی ها اجازه می دهد دسترسی است که آنها بعید است به انجام, و یا دیگر اساسی شواهد در حال ظهور نشت نمی توان رد کرد.’

این روزنامه فاش کرد که این موسسه را به عهده گرفت coronavirus آزمایش بر روی خفاش ها دستگیر شده بیش از 1000 مایل دور در یوننان بودجه توسط a £3million کمک مالی از دولت آمریکا.

توالی از Covid-19 ژنوم ترسیم آن به خفاش ها تنها در آن دسته از غارها. رئیس جمهور تهمت لغو بودجه زیر به ما گزارش. پکن اصرار دارد این واقعیت کشور اولیه ویروس شناسی موسسه مستقر در این شهر در مرکز از وقوع یک تصادف رد لینک کلیک کنید برای آزمایشگاه به عنوان “بی پایه و اساس تئوری های توطئه’.

در داخل این غارها که در آن Covid-19 آغاز شد

Stills from an internet documentary about research on bats from the researchers in Wuhan

عکسهای از اینترنت فیلم مستند در مورد تحقیق در مورد خفاش ها از محققان در ووهان

نگرانی در مورد خفاش آزمایش شده است محدود به ووهان موسسه: اینترنت تصویری ارسال شده در دسامبر نشان داد تیان Junhua یک محقق در نزدیکی ووهان مرکز کنترل بیماری ها, که در آن او دیده می شود جمع آوری نمونه از غارها و گفت: “ما به راحتی می توانید در تماس با مدفوع خفاش ها که آلوده همه چیز. بنابراین آن را بسیار مخاطره آمیز در اینجا. من احساس ترس. ترس از عفونت.’

در پایان فیلم, عکسهای از که در بالا دیده می شود یک عنوان اعلام کرد: ‘نزدیک به 2000 انواع ویروس های کشف شده توسط چینی ها CDC مقامات بیش از 12 سال گذشته. تنها 2,284 شده بود کشف بیش از 200 سال قبل.’ رسانه های چینی گزارش در سال 2017 توضیح داد که چگونه Junhua ‘را فراموش کرده و به اقدامات حفاظتی’ در حالی که ‘بت ادرار چکیده از … سر خود را مانند قطرات باران’.

بت زن دانشمند را انکار می کند و او فرار کرد چین بیش از Covid

توسط ایان BIRRELL

معروف چینی دانشمند شناخته شده برای او بحث کار بر روی خفاش منتقله از ویروس ها را رد کرده است ادعا می کند گردش در رسانه های اجتماعی است که او پناهنده به اروپا با یک راز پرونده در مورد شیوع.

جهانی بار یک دولتی تلخیص مقاله در پکن گزارش داد که virologist شیعه Zhengli – شناخته شده به عنوان بت زن پس از پیشرو خفاش شکار اعزامی در مرطوب و سرد غارها – رد شایعات ‘defecting با هوش فایل های.

کاغذ سخنگوی حزب کمونیست گفت که او ارسال شده و انکار در سایت های رسانه های اجتماعی WeChat. ‘مهم نیست که چقدر دشوار است همه چیز آن [defecting] هرگز اتفاق می افتد,’ مقاله گزارش شده او گفت:.

Chinese researcher Shi Zhengli who has denied absconding from China and defecting from the regime

پژوهشگر چینی Shi Zhengli که رد absconding از چین و defecting از رژیم

‘ما هیچ کار اشتباهی انجام داده. با اعتقاد قوی در علم ما را ببینید بعد هنگامی که ابرها پراکنده و خورشید می درخشد.’ شایعات در رسانه های اجتماعی ادعا شیعه به حال قاچاق خانواده او همراه با صدها نفر از محرمانه مقالات خارج از کشور و درخواست برای پناهگاه در سفارت ایالات متحده در پاریس.

این دانشمند که با این نسخهها کار در ووهان موسسه ویروس شناسی نقشی کلیدی در لینک هر دو این رمان coronavirus و شیوع بیماری سارس در سال 2002 به خفاش ها در جنوب چین است. اما کار او شده است در مرکز پیشنهادات همه گیر ممکن است مربوط به آزمایشگاه.

دو ماه پیش امام رفت و در WeChat به دولت: “من قول می دهم با زندگی من که این ویروس هیچ ربطی به آزمایشگاه’ پس از دانشمندان هند گفت: این ویروس احتمالا سرچشمه در امنیت بالا ووهان زیستی آزمایشگاه.

او گفت: شیوع بیماری شد ‘مجازات طبیعت برای انسان غیر بهداشتی سبک زندگی’. این virologist نیز نشان داد او خواهد بود که منجر عمده چینی پروژه برای نمونه بیشتر ویروس در خفاش غار.

‘ماموریت باید برود در,” او گفت: Scientific American magazine. ‘آنچه ما کشف این است که فقط نوک یک کوه یخ.’

او قبلا گفته محترم مجله در حال احضار به ووهان به بررسی ظهور ویروس و امداد رسانی است که آن ژنوم توالی مطابقت ندارد virus نمونه در آزمایشگاه است.

ایمیل در روز یکشنبه نشان داد در ماه گذشته که ریشه این بیماری های جدید را ترکیب ژنتیکی – بسیار مهم برای توسعه تست های تشخیصی و واکسن – بود محدود دامن زدن به نگرانی های رو به رشد بیش چینی پوشش یو پی اس.

A fridge inside the Wuhan Institute of Virology in Central China's Hubei province preserves more than 1,500 different strains of virus but has a faulty seal

یخچال در داخل ووهان موسسه ویروس شناسی در مرکزی چین هوبئی حفظ بیش از 1500 گونه های مختلف ویروس است اما معیوب مهر

ووهان ایمنی زیستی متخصص می پذیرد گسترده امنیتی و نگرانی های نگهداری در چین بالا-آزمایشگاههای مخفی که انجام تحقیقات بر روی بیماری های کشنده

توسط ایان BIRRELL

یکی از چین کارشناسان برجسته در ایمنی زیستی اذعان کرده است وجود دارد کمبود گسترده در امنیت و نگهداری در کشور خود را پنهانی ترین آزمایشگاه کار با کشنده بیماری است.

یوان Zhiming یک معاون مدیر در ووهان موسسه ویروس شناسی و رئیس آن کمیته ایمنی زیستی برجسته نگرانی های جدی در مقاله منتشر شده هشت ماه پیش.

ترین آزمایشگاه های عدم تخصصی ایمنی زیستی مدیران و مهندسین او نوشت و در مجله ایمنی زیستی و امنیت زیستی, اعتراف که این قسمت سمت چپ-زمان محققان برای پر کردن کار ” کارکنان ماهر در بالا-امنیت آزمایشگاه.

“این باعث می شود آن را دشوار است برای شناسایی و کاهش خطرات بالقوه ایمنی در تاسیسات و تجهیزات عملیات در اوایل به اندازه کافی” او اضافه شده است.

پروفسور یوان ترین ارشد حزب کمونیست رسمی در ووهان آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گرفت به آمار بازگشت هفته گذشته در ‘مخرب’ ادعا می کند که این بیماری همه گیر در سرچشمه خود را از موسسه. در عین حال او نوشت: “هزینه های تعمیر و نگهداری به طور کلی نادیده گرفته شده’ در مقاله خود در سپتامبر گذشته اضافه کرد که با توجه به منابع محدود’ ظاهرا امن آزمایشگاه ‘اجرا در بسیار ناچیز هزینه های عملیاتی – و یا در برخی موارد هیچ در تمام.

شگفت آور, پذیرش – در مقاله ای با عنوان ‘وضعیت فعلی و چالش های آینده بالا-سطح ایمنی زیستی آزمایشگاه در چین’ – را تشدید نگرانی های رمان coronavirus می تواند به بیرون درز کرده اند از یکی از دو آزمایشگاه در ووهان.

در مقاله دوم در مجله که او با همكاري چهار همکاران در ووهان او پذیرفت “سیستم ایمنی زیستی نیاز به بهبود بیشتر و تقویت شود’.

پروفسور یوان آزمایشگاه ده مایل از بدنام حیات وحش در بازار مقصر به عنوان منبع از شیوع طراحی شده بود با کمک فرانسه. این اولین آزمایشگاه در چین با سطح 4 وضعیت که به معنای امن ترین در جهان است. دانشمندان در موسسه کشف کردند که ویروس ژنوم شد 96 درصد شبیه به یک معمولا در بر داشت در خفاش ها.

ماه گذشته ایمیل در روز یکشنبه منتشر شده یک تصویر از آزمایشگاه نشان مهر شکسته بر روی درب یکی از یخچال ها استفاده می شود به نگه دارید تا 1500 گونه از ویروس.

دوم آزمایشگاهی در این شهرستان در مرکز همه گیر است شیوع بیماری در اواخر سال گذشته – به ووهان مرکز کنترل بیماری ها – نیز فکر به انجام آزمایش بر روی حیوانات مانند خفاش ها به بررسی انتقال coronaviruses اگر چه آن را تنها در سطح 2 ،

پروفسور یوان مقاله گفت: “چندین سطح بالا BSLs [ایمنی زیستی آزمایشگاه] کافی عملیاتی بودجه به صورت معمول و در عین حال فرایندهای حیاتی’. هفته گذشته دانشمند در پاسخ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی که ما را در دست بررسی برای دیدن اگر Covid-19 سرچشمه در ووهان آزمایشگاه ادعا شایعات بودند که “کشیده از هوا نازک’.

مواد منفجره پرونده توسط پنج سازمان های اطلاعاتی در معرض چین ویروس نهفته است … تایید آنچه ما گفت: برای هفته

توسط گلن اوون

فشار بین المللی بود شب گذشته ساختمان در پکن پس از نشت از یک بمب هوش پرونده که متهم چین از داشتن دروغ در مورد ریشه های Covid-19 – و به نقل از شواهد که این ویروس به تصویب رسید به انسان از طریق ووهان موسسه ویروس شناسی.

پرونده که منتشر شده است در بین دولتهای غربی از جمله انگلیس نیز می گوید: چین مورد آزار و اذیت خبرچین به عنوان بخشی از پوشش و مانع تلاش های کشورهای دیگر به منظور توسعه یک واکسن.

اسناد طبقه بندی شده از پنج چشم و اتحاد امنیتی از ایالات متحده, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند خطرات بسیار مخربی شکننده اجماع است که برگزار می شود در میان ملل – غیر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – برای جلوگیری از مستقیم اتهامات علیه دولت چین بیش از همه گیر.

می آید یک ماه بعد از ایمیل در روز یکشنبه برای اولین بار گزارش داد که وزرای کابینه بودند که در جریان است که این ویروس می تواند برای اولین بار پس از نشت از موسسه و 48 ساعت پس از رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که او تا به حال دیده می شود اطلاعاتی که به او یک درجه بالایی از اعتماد به نفس ” است که بحران جهانی تا به حال ریشه های آن در آزمایشگاه است.

پرسید که آیا بریتانیا بررسی شد که آیا چین تا به حال نشده است به طور کامل باز در مورد علت ویروس جوامع وزیر رابرت Jenrick دیروز گفت: ‘وجود خواهد آمد زمانی که ما می خواهیم به تجزیه و تحلیل ریشه های این ویروس در جزئیات و در نظر گرفتن اقدامات کشورهای دیگر است.’

پرونده به بیرون درز به استرالیا شنبه تلگراف باعث داغدار انتقاد از اتهام پوشش یو پی اس و آزار و اذیت نصب شده توسط چینی ها پس از وقوع نیز دقیق توسط این روزنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج چشم هم پیمان شده اند و تمایلی به پیوستن به در با انتقادات خود را از پکن با وجود داشتن دسترسی به همان اطلاعات جلسات – به خصوص زمانی که چین ارائه حیاتی تجهیزات حفاظتی و هواکش به کشورهایی مانند انگلستان است. همچنین به احتمال زیاد به افزایش تماس ها برای چین به پرداخت غرامت به کشورهای دیگر اگر این ادعا اثبات با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خواستار $1 تریلیون.

پرونده می گوید چین نقل مکان کرد و برای سرپوش گذاشتن بر شدت شیوع این بیماری از اوایل ماه دسامبر گفت: “با وجود مدارک و شواهد از انسان-انسان انتقال از اوایل دسامبر PRC مقامات آن را انکار کند تا ژانویه 20.’

توصیف پکن پنهان کاری بیش از این بیماری همه گیر به عنوان یک ‘حمله به بین المللی شفافیت” به آن اشاره می کند که چین تحمیل ممنوعیت سفر در رفت و آمد مردم در سراسر کشور ادامه یافت اما به بقیه جهان است که ممنوعیت سفر های غیر ضروری بود.

پرداختن به این احتمال که این ویروس تا به حال به بیرون درز از ووهان موسسه گزارش مطالعات متعددی به رهبری دانشمند Dr شیعه Zhengli به عنوان نگرانی. آن برجسته این واقعیت است که دکتر Zhengli – دوبله بت زن – و تیم او را به انجام پژوهش در آزمایشگاه به کشنده بت مشتق coronaviruses – با حداقل یکی از این ویروس در نمونه بودن 96 درصد مطابقت ژنتیکی برای Covid-19.

انگلستان منابع امنیتی گفت که آنها “چک کردن’ جزئیات در گزارش. شب گذشته منتظر Jun از سفارت چین در لندن گفت: پست در روز یکشنبه: ‘رئیس ووهان موسسه ویروس شناسی تاکید کرد که این موسسه در حال اجرا بر روی یک مجموعه از مدیریت دقیق قوانین است. سطح بالا bioresearch ایمنی آزمایشگاه پیچیده اند حفاظتی امکانات و اقدامات سختگیرانه برای اطمینان از ایمنی کارکنان آزمایشگاه و حفاظت از محیط زیست از آلودگی.

‘وجود دارد صفر عفونت در داخل موسسه. آن است که تاسیس شده و افکار عمومی از [سازمان جهانی بهداشت] و دانشمندان و متخصصان در زمینه بهداشت عمومی در اکثریت قریب به اتفاق کشورها از جمله آمریکا وجود دارد که شواهد نشان میدهد این ویروس از یک آزمایشگاه است. به عنوان اپیدمی در حال گسترش است جامعه بین المللی باید همکاری در مبارزه با ویروس.

‘این است که تنها راه برای شکست Covid-19. شایعه اذهان عمومی و همچنین تهمت و لام تنها آسیب همبستگی بین المللی.’

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>