ووهان تقلا برای پر کردن 11 مراکز ورزشی سالن های نمایشگاه و مکانهای دیگر محلی با بیش از 10 ، 000 تخت برای ایجاد موقت coronavirus بیمارستان

یک کارگر مجموعه تخت در Hongshan ورزشگاه برای تبدیل آن به یک موقت بیمارستان پس از شیوع کروناویروس جدید در ووهان هوبئی چین در فوریه 4 سال 2020 است.

چین روزانه از طریق رادیو فردا

 • ووهان, چین, کانون رمان شیوع کروناویروس که کشته 426 مردم و گسترش به بیش از 20000 نفر در بیش از دو دوجین از کشورها تقلا برای ساخت سرپناه موقت بیمارستان ها در تاسیسات غیرنظامی.
 • شهر شروع به تبدیل یک محلی استادیوم ورزشی نمایشگاه مرکز و مجتمع فرهنگی به امکانات پزشکی با عنوان بسیاری از 3,400 تخت اواخر روز دوشنبه رسانه های دولتی چین گزارش داد صبح روز سه شنبه.
 • عصر روز سه شنبه مقامات محلی اعلام کرد که این شهر تبدیل به یکی دیگر از هشت سالن به طور موقت coronavirus بیمارستان, Xinhua News Agency گزارش.
 • این سرپناه موقت بیمارستان ها استفاده می شود به ارائه کمک های اضطراری درمان و معاینه بالینی خدمات برای بیماران مبتلا به خفیف علائم کروناویروس.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آلاینده مرکزی چین در شهر ووهان کانون از شیوع ویروسی که تاکنون جان صدها نفر در عرض چند هفته است عجله به نوبه خود نزدیک به یک دوجین ساختمان محلی مانند مراکز ورزشی و سالن های نمایشگاه به موقت بیمارستان ها به عنوان coronavirus در ادامه به پاره از طریق شهرستان, چینی, گزارش های رسانه ای.

ووهان در استان هوبئی استان آغاز شده تبدیل سه امکانات یعنی Hongshan تربیت بدنی به ووهان کنفرانس بین المللی و نمایشگاه مرکز و مجتمع فرهنگی شناخته شده به عنوان “ووهان اتاق نشیمن” به سرپناه موقت بیمارستان در روز دوشنبه چین را دولت اجرا Xinhua News Agency گزارش.

کارگران ترتیب تخت در 2000-تخت همراه در بیمارستان راه اندازی در یک مرکز نمایشگاهی در ووهان در مرکز چین هوبئی شنبه, فوریه. 04, 2020.

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

روز سه شنبه مقامات محلی در ووهان اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل یکی دیگر از هشت سالن های موقت به تجهیزات پزشکی, ایسنا گزارش. چینی رسانه های دولتی روشن نیست که امکانات خاص انتخاب می شوند اما نشان داد که مانند دیگر مکان های انتخاب شده در این سالن انتخاب شده که شامل مکان هایی مانند مراکز ورزشی سالن ها و سالن های نمایشگاه.

سه امکاناتی که در حال حاضر تبدیل شده ارائه 3,400 تخت. در مجموع 11 موقت بیمارستان ارائه خواهد شد بیش از 10 ، 000 تخت برای coronavirus بیماران. فرآیند تبدیل را برای این مکان است که انتظار به پایان خواهد رسید در روز چهارشنبه.

ووهان در استان هوبئی وحشت ساخته شده Huoshenshan بیمارستان مشغول به کار در یک بیمارستان با 1000 تخت در فقط 10 روز دیگر به سرعت ساخته شده مرکز پزشکی Leishenshan بیمارستان با حدود 1,600 تخت انتظار می رود که روز شنبه در اولین.

Huoshenshan بیمارستان ساخت و ساز در اتمام, در فوریه 3 سال 2020 در ووهان چین. تنها پس از 10 روز از ساخت و ساز ووهان Huoshenshan بیمارستان رسما به پایان رسید و تحویل داده شده و در فوریه 3, بيماران تازه تشخيص داده شده coronavirus ذات الریه بستری شدند.

عکس Stringer/Anadolu Agency via Getty Images

ووهان یک شهر با جمعیت 11 میلیون نفر است و بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک های در دسترس, اما به عنوان ویروس همچنان به گسترش هدف قرار دادن شهر و بزرگتر استان سخت مراقبت بیشتر به امکانات مورد نیاز است.

در روز سه شنبه 3,156 موارد جدید از ویروس و 65 جدید مرگ و میر گزارش شده در هوبئی آوردن مجموع عفونت اعداد برای استان به 16,678 با مرگ و میر در مجموع 479 با توجه به نیمه رسمی جهانی بار.

کارگران تخت دراز در ووهان اتاق نشیمن مرکز نمایشگاه ووهان هوبئی چین 4 فوریه سال 2020 است.

Costfoto/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

چینی دولت-پخش CGTN گزارش داد که 11 پناهگاه بیمارستان خواهد بود در درجه اول مورد استفاده برای “کمک های اضطراری درمان جراحی و معاینه بالینی.” این امکانات را برای افراد با خفیف علائم کروناویروس.

 • ادامه مطلب:
 • CDC توصیه می کند 3 چیز شما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن از گرفتن ووهان coronavirus و 3 چیز شما باید انجام دهید

  کد ژنتیکی از ووهان coronavirus نشان می دهد که 80% شبیه به سارس. تحقیقات جدید نشان می دهد یک راه بالقوه برای خنثی کردن ویروس.

  10 اسطوره ها در مورد coronavirus از جمله یک لینک به گوشت خوردن و وارداتی بسته

  دانشمندان می گویند این ووهان coronavirus شیوع بیماری می تواند به زودی اعلام می شود یک بیماری همه گیر. در اینجا آنچه که بدان معنی است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>