ووهان باز است و عفونت هستند اما چین coronavirus اعداد نمی توان اعتماد کرد

چین این هفته رسما بازگشایی شد ووهان شهرستان که در آن coronavirus همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی این ادعا که عفونت های جدید در تک رقمی. برخی از آنها مورد ستایش قرار داد ظاهری موفقیت چین شدیدی مستند به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر است.

در روزهای اخیر هر کس از سازمان سیا به چینی تحقیقی روزنامه نگاران متهم کرده است پکن از گزارش نادرست فقره COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر با اشاره به الگوهای کشورهای دیگر به مکرر تغییرات غیر قابل توضیح در چین حسابداری و حتی به پالت های تزئینی تحویل به خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان.

این نگرانی ها جدید نیست اما نه آنها نشانه ای از برخی از طرح نابکار. آنها نشان دادن درجه و نوع ضعف است که ممکن است تعجب برخی از منتقدان در خارج از کشور که فکر می کنم دولت چین به طور موثر کنترل تمام جنبه های زندگی در این کشور با مشت آهنین. در واقع underreporting اخبار بد است نه یک محصول ساده از استبدادی رهبران بی رحمانه استراتژی اما یک مصنوع از چین ویژه استبداد می رود که در دهه های هر چند آن را مطرح بشدت بیش از 15 سال گذشته.

در سال 1958 جمهوری خلق چین آغاز یکی از بزرگترین و رادیکال ترین تخیلی آزمایش های انسانی تاریخ: جهش بزرگ رو به جلو است. تمام زمین های کشاورزی و نیروی کار بودند به طور اشتراکی یک شبه سنتی خانواده واحد بودند به مختل و روستایی چینی اقتصاد آزاد از مالکیت خصوصی است. نتیجه این شد یک فاجعه نسبت به یاد ماندنی. بین سال 1958 و 1962 بیش از 30 میلیون نفر در گرسنگی به مرگ است. خشونت وحشتناک (حتی در چند مورد آدم خواری) فوران و نظم اجتماعی خراب در سراسر بسیاری از کشور است.

چینی دهقانان در یک جمعی مزرعه در 1950s در طول جهش بزرگ رو به جلو است. (Photo12/جهانی تصاویر گروه از طریق گتی ایماژ)

میزان ویرانی تقریبا غیر ممکن است به درک — تا حد زیادی به دلیل آمار.

تحت فشار شدید برای نشان دادن نتایج محلی کادر گزارش بسیار اغراق آمیز بازده و برداشت. برخی از مناطق ادعا می شود تولید بیشتر دانه برای مثال از احتمالا می تواند رشد کرده و حتی اگر در هر اینچ مربع از حوزه های قضایی خود را به حال شده است با موفقیت کاشته شده است. مقامات بالاتر پذیرفته شده بسیاری از جمله گزارش در صورت ارزش مشتاق به دیدن این جهش بزرگ به عنوان یک موفقیت و requisitioned همزمان مقدار زیادی از دانه آنجا که پوسیده در انبارها برای می خواهید از کافی سیستم های توزیع.

بیش از یک سال به قتل عام رئیس مائو تسه تونگ شدت انتقاد کرد و در برابر زیردستان را که نگرانی و در نهایت مجبور به کنار رانده شود به طوری که دیگر رهبران (بسیاری از آنها شد اهداف انقلاب فرهنگی چند سال بعد از آن) می تواند مسئول این فاجعه است.

چهار دهه بعد در سال 2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) زده چین. شیوع ساخته شده بود به مراتب بدتر و گسترش بسیار بیشتر به طور گسترده ای به دلیل پزشکان و مقامات بهداشتی که سعی کردم به صدای زنگ در اوایل سرکوب شدند. آنچه در آغاز به عنوان یک خوشه کوچک از موارد در گوانگژو شد عمده بیماری همه گیر آلوده هنگ کنگ پکن و حتی تورنتو است.

هو جینتائو رئیس جمهور و دیگر چینی رهبران chastened که بحران و چگونه آن را به حال چرخید فراتر از کنترل خود را تاسیس دلخواهی ملی همه گیر هشدار دهنده شبکه است. محلی مقامات بهداشت عمومی بودند برای نظارت بر شعله ور شدن یو پی اس از بیماری های عفونی و گزارش به سرعت به سطوح بالاتر هر روند نگران کننده و یا پیش بینی نشده خوشه در تعدادی از بیماران به دنبال مراقبت. همه حساب و چین باید به شده است و قرار به گرفتن و سرکوب شیوع یک رمان پاتوژن به خصوص پسر عموی نزدیک مانند سارس SARS-CoV-2 (coronavirus پاتوژن است که باعث COVID-19).

ساکنان پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر یک قاتل شیوع سارس در هنگ کنگ در سال 2003. (پیتر پارک/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما آن را نداشت و به همین دلیل است.

برای اولین بار بخش بزرگی از سیچوان در جنوب غربی چین ویران شد یکی از بدترین زلزله در تاریخ مدرن در بعد از ظهر 12 مه 2008. دولت مرکزی به سرعت در زمان شارژ در پی سازماندهی برنامه های عظیم از زوج پشتیبانی که در آن ثروتمند استانها و یا شهرستانها کمک به بازسازی مخروبه محله ها و شهرهای. چند ماه پس از زلزله سیاسی تن معطوف به یکی از “قدردانی کمپین” نمایش صلاحیت و munificence از دولت مرکزی و حزب کمونیست رهبری و همچنین روح وحدت ملی. مشکلات و موانعی بود که اهرمی به تایید نهایی این حزب سیاسی روایت است.

دوم پینگ به قدرت به عنوان یک نوع جدید از رهبر در سال 2012. نگران حزب فرسایش قدرت الهام بخش او به دنبال بازگرداندن یک نوع ایدئولوژیک rectitude و سیاسی نظم و انضباط است که harkened به مائوئیست عصر. چین در هشت سال گذشته به دنبال ظالم در جریان مبارزات علیه فساد و در حمایت از “سوسیالیستی ارزش های هسته ای” را به عنوان به خوبی به عنوان یازدهم را و موقعیت خود را به عنوان “هسته ای رهبر.” در حال حاضر تقریبا در هر شهرستان در سطح کادر ملاقات یازدهم در فرد (به احتمال زیاد دوباره از ژانویه از طریق تلفنی) و بسیاری از آنها دیده می شود حداقل یک یا دو تا از آنها مافوق سریع پاکسازی فساد و یا ایدئولوژیک خطا است. سمت چپ این دستگاه بیشتر وفادار بلکه به مراتب بیشتر و با احتیاط توسط 2019 از آن تا به حال شده است شاید 30 سال است.

هنگامی که یک کروناویروس جدید شروع wreaking ویران در ووهان در اواخر سال 2019 مقامات محلی بودند و در نتیجه به خصوص leery گزارش گریم اخبار و وحشت زده از هر مفهوم است که آنها ممکن است از دست زدن به آن را به درستی. Li Wenliang یک دکتر جوان که در تلاش برای بالا بردن زنگ شد و اندرز و تهدید در یک وقاحت بیان, نامه به او داده شده توسط پلیس محلی پس از بازجویی او را در ژانویه. 3, 2020. فقط چند روز بعد در ژانویه. 7, CCP دفتر سیاسی کمیته دائمی ملاقات در پکن به بحث در مورد شیوع. هیچ قوی عمل گرفته شد و هیچ گزارشی از این گفتگو منتشر شد. دو هفته بعد موارد و مرگ و میر شروع به مارپیچی و کشور رفت و به مستند.

یک بنای یادبود در UCLA برای دکتر لی Wenliang the whistleblower از کروناویروس که سرچشمه در ووهان و باعث شد دکتر مرگ در این شهرستان است. (علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ)

زمانی که لی درگذشت COVID-19 on Feb. 7 بسیاری از آن را دیدم به عنوان یک تکان دهنده عهد به این حزب و رئیس جمهور یازدهم را شکست رهبری است. هزاران نفر از آنلاین مراسم تجلیل موجود گوش خراش انتقاد از نحوه Li شده بود سکوت و عواقب آن برای جامعه است. CCP اعتبار و مشروعیت به نظر می رسید دچار ضربه جدی — تا COVID-19 نسبتا بدون کنترل در سراسر اروپا همراه با بلند کردن اجسام از چین, دقیق ترین مستند اقدامات در اوایل ماه مارس.

که در آن نقطه یازدهم قادر به تغییر روایت به یکی که برجسته چین شایستگی در کنترل این ویروس و در نهایت melded به تمام عیار “کمپین قدردانی” یادآور 2008 پاسخ زلزله (سمت راست پایین به آن تاکید موفقیت یک دور جدید از زوج پشتیبانی از ووهان است خدمات بهداشتی و درمانی). البته در این محیط با وجود هشدارهای منتشر شده نه برای پنهان کردن موارد جدید مقامات محلی را حتی قوی تر انگیزه در حال حاضر به لکه دار کردن رهبری تصویر با گزارش شیوع بیماری های جدید.

آن است که یک بیماری مزمن آسیب شناسی چین نام تجاری خاص از استبداد است که مانع از حتی مقامات مرکزی از اعتقاد به آمار گزارش شده توسط سطوح پایین تر کمک می کند و هم منجر شود و دوباره به فجایع مانند جهش بزرگ رو به جلو یا COVID-19. اما قسمت اخیر را تشدید بیماری زمینه ای. عادات قدیمی سخت مرگ در چین حتی به عنوان یک ویروس جدید گسترش انفجاری در سراسر جهان است.

پزشکی کارگر از چین, Jilin استان آماده بازگشت به خانه در ووهان فرودگاه در 8 آوریل. (Ng هان Guan/AP)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>