ووهان رو ‘زمان جنگ شرایط به چین تلاش می کند حاوی coronavirusبه طور فزاینده ای از جان گذشته مقامات در قرنطینه مرکز شیوع کروناویروس را سخت تر از کنترل در حال حاضر جمعیت وحشت زده تشبیه بحران رو به رشد به “زمان جنگ شرایط”.

مقامات در شهر ووهان آغاز شده رفتن درب به درب چک کردن درجه حرارت گرد کردن مشکوک به کروناویروس مبتلا به اجباری قرنطینه در استادیوم ها و مراکز نمایشگاه است که در خدمت به عنوان انبار برای بیمار, نیویورک تایمز گزارش داد.

شهر و کشور صورت “زمان جنگ شرایط” این مقاله به نقل از معاون نخست وزیر خورشید Chunlun که قرار داده شده است در شارژ از ملی مبارزه با ویروس و گفت: در سفر به ووهان: “باید وجود داشته باشد هیچ فراریان یا آنها را میخ به ستون تاریخی shame برای همیشه.”

بیش از 31,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در داخل چین و دو سوم از آنها در ووهان و اطراف هوبئی استان است. شده اند وجود دارد 638 مرگ دو نفر از آنها در چین است.

دانشمندان چینی ادعا کرد که آنها ممکن است پیدا کرده اند حیوانی منبع از شیوع بر اساس تجزیه و تحلیل ژنتیکی هر چند نتایج خود را هنوز به چاپ رسیده است. Coronavirus فکر این است که سرچشمه در خفاش ها گذشت اما از طریق ميزبان قبل از آلوده کردن انسان است. محققان شناسایی یک کروناویروس در pangolins است که 99% شبیه به یکی باعث شیوع فعلی.
A pangolin

تنها پوسته پوسته پستاندار pangolins در معرض خطر هستند اما طولانی-snouted مورچه-خوردن حیوانات اغلب شکار برای گوشت و یا استفاده در طب چینی.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه مورد ستایش قرار داد سقوط در تعدادی از عفونت های جدید, برای دومین روز متوالی, که می تواند سیگنال برخی از پیشرفت در مهار شیوع بیماری.

اما خورشید چشمگیر مراجعه به ووهان, پله تا تلاش بر روی زمین وجود دارد و وعده کمک های بیشتر از پکن نشان می دهد که حزب عدالت و در چین از ترس این بیماری همه گیر است که هنوز تحت کنترل است.

مهار تلاش های سراسر هوبئی استان باید به شدت با تلاش برای افزایش تعداد تخت بیمارستان و کادر پزشکی, top حزب کمونیست مقامات, توافق در یک جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

میزان مرگ و میر در ووهان شد 4.1 درصد گزارش نیویورک تایمز به مراتب بالاتر از 2.8% در سراسر هوبئی استان و ملی با نرخ حدود 2 درصد.

برخی در ووهان ترس آنها هستند که قربانی برای ملی خوب است و مرگ یک whistleblower, دکتر, از ویروس هم زده تا خشم مردمی در سراسر چین است.

Li Wenliang تنبیه شد توسط مقامات امنیتی برای هشدار پزشکان همکار در اواخر ماه دسامبر در مورد رمز و راز بیماری جدید; سپس او گرفتار coronavirus از یکی از بیماران در ماه ژانویه و با وجود جوانی و سلامت خوبی آشکار او در اوایل صبح روز جمعه.
A security guard looks out of the window of a sentry box in Wuhan.

هشتگ “ما می خواهیم آزادی بیان” بود که به طور خلاصه به گردش در رسانه های اجتماعی در میان یادبود و بزرگداشت به Li قبل از آن پاک توسط بازرسان.

شده اند وجود دارد هزاران نفر در دیگر نقاط چین که در آن افزایش تعداد شهرها و حتی روستاهای دور افتاده در حال قفل کردن خود را.

دو هفته به بحران اما روشن است که پکن نمی توانیم به نگه داشتن تمام کشور بسته برای کسب و کار به طور نامحدود.

هنگامی که در حال رشد در مقیاس از شیوع این بیماری برای اولین بار در اواسط ژانویه این کشور در تعطیلات برای مهم ترین جشن در تقویم چینی این سال جدید قمری جشنواره است.

اما بعد از جشن که به طور معمول در یک تکه بزرگ از خرده فروشی و خدمات بخش درآمد به طور موثر لغو و در سراسر کشور تعطیلات طولانی مدت یک هفته هزینه توقیف مغازه ها و کارخانه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار آغاز شده است نصب.

کسب و کارهای کوچک هشدار داده اند در مورد مشکلات با همه چیز از نگهداری دام تغذیه به پرداخت اجاره و حقوق کارکنان برای مغازه ها که می توانید هر فروش.

تاثیر shutdown نیز احساس فراتر از چین مرزها پس از به دنیا دومین اقتصاد است که در حال حاضر تا یکپارچه به بازارهای بین المللی است.

کره جنوبی هیوندای به توقیف ترین تولیدی کارخانه ماشین در جهان, پنج گیاه شبکه است که می تواند 1.4 m خودرو در سال به عنوان shutdown در چین آن را به معنای فرار از یک جزء کلیدی.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

انتقال انسان به انسان تایید شده است توسط ملی چین کمیسیون بهداشت و شده اند وجود دارد-انسان به انسان انتقال در ایالات متحده و آلمان است. از 7 فوریه مرگ و میر می ایستد در 636 داخل چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین. عفونت های داخل چین ایستاده در 31,161 و جهانی عفونت گذشت 280 در 28 کشور جهان است. میزان مرگ و میر 2 ٪ است.

دو نفر از اعضای یک خانواده تایید شده است که این ویروس در بریتانیا و سوم شخص مبتلا به آن در برایتون پس از بیش از 400 مورد آزمایش قرار گرفتند و دریافتند منفی است. از وزارت امور خارجه خواسته است تا شهروندان بریتانیا به ترک چین اگر آنها می توانند.

تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند. مدل سازی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد با قطعیت قرار دادن حاشیه بین 30,000 و 200000.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

مقامات ممکن است در ابتدا برنامه ریزی شده اند تنها یک قرنطینه امید این بیماری می توان تحت کنترل در آورد به عنوان سارس بود که بیش از یک دهه پیش.

اما روشن است که چین نمی تواند به تاخیر بیشتر از جمعیت آن رفتن به کار و یک جلسه از رهبران چینی به نام کسب و کار برای “از سرگیری عملیات در صورت منظم” رسمی رادیو فردا خبر داد.

این پیشنهاد تطبیق روش کار به منظور کاهش خطر عفونت; گزینه های می تواند شامل کنترل از راه دور کار و یا مبهوت شیفت. Foxconn الکترونیک شرکت که لوازم اپل را آغاز کرده است تولید خود فولاد ماسک اجازه می دهد کارگران چینی به بوسیله اسباب گردنده از اپل بدون وقفه.

به عنوان مردم دنده تا برای بازگشت به خانه وجود مقررات خاص در قطار و هواپیما سعی کنید برای کاهش خطر عفونت است.

فروش بلیط خواهد بود در پوش زیر نیم اعداد معمول بنابراین مسافران می توانید بنشینید و بیشتر از هم جدا برای کاهش خطر عفونت جنوب چین صبح پست گزارش شده است. نیز وجود خواهد داشت بیشتر حرارت چک و مناطق قرنطینه در ایستگاه های قطار.

تلاش برای رسیدن مردم به کار ممکن است پیچیده مهد کودک مشکلات اگر مدارس بازگشایی; مقامات گفتند که آنها باید “به تعویق انداختن شروع ترم جدید در شیوه ای مناسب” شین هوا گزارش شده است.

در نشانه ای از نگرانی رو به رشد در خارج از کشور هنگ کنگ اعلام کرده است, جریمه های نقدی و حبس تا شش ماه برای قرنطینه نقض و سنگاپور به روز رسانی آن coronavirus سطح هشدار جرقه وحشت-خرید از ملزومات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>