ووهان برطرف coronavirus مستند به عنوان یازدهم هشدار تاریخی ‘بحران’ووهان مرکز شیوع کروناویروس در چین است سست مستند اقدامات و چند استان خود را کاهش اضطراری هشدار سطوح بالای مقامات به دنبال اطمینان از این که ویروس است که موجود است.

روز دوشنبه چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش بالاترین تعداد مرگ و میر در 11 روز با 150 کشته و 409 مورد جدید آوردن تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در چین به 77,150. اما یکی از تلفات و 11 از عفونت های جدید در هوبئی استان مرکز شیوع.

مقامات تا به حال با تاخیر روزانه اعلام اطلاعات یک روز پس از یک سخنرانی و نشست های برگزار شده توسط چین رهبر پینگ است. یازدهم هشدار داد Covid-19 بحران بود “هر دو یک بحران و یک آزمون بزرگ” برای کشور با توجه به شین هوا اخبار آژانس.

یازدهم گفت: این ویروس عمده بهداشت عمومی اورژانس که در حال گسترش به سرعت باعث گسترده ترین و دشوار-به-شامل عفونت پس از تاسیس جمهوری خلق چین است.

“شیوع رمان coronavirus ذات الریه به ناچار باید نسبتا بزرگ تاثیر بر اقتصاد و جامعه” یازدهم گفت اما افزود که این تاثیر می تواند به طور موقت و به طور کلی قابل کنترل است.

برخی از ناظران استقبال روز دوشنبه ارقام با شک و تردید و به عنوان بخشی از تلاش ها برای پروژه یک حس کنترل بر بحران. مقامات چینی را دو بار تغییر معیار برای تایید عفونت ساخت داده های سخت تر به تجزیه.

کارل Minzner
(@CarlMinzner)

چین گزارش تنها 11 جدید کروناویروس موارد خارج از هوبئی. یا مقامات چینی:

یک) را پیشگام تقریبا جهانی-مدل موفق به کنترل ویروس (خارج هوبئی)

ب) صورت عمده فشار به گزارش رشد کم در ویروس مورد # داده شده و نیاز مبرم به راه اندازی مجدد اقتصاد است. https://t.co/f2a6MVuVhX

24 فوریه سال 2020

یک اطلاعیه در مورد اینکه آیا این حزب را به تاخیر می اندازد ماه آینده سالانه جلسه مجلس به عنوان یک نتیجه از بحران بود و انتظار می رود در روز دوشنبه. اگر آن را نقل مکان کرد و این اولین باری خواهد بود که در این جلسه به تعویق افتاده است پس از انقلاب فرهنگی.

روز دوشنبه مقامات چینی در ووهان است که تحت یک شهر گسترده قرنطینه پس از 23 ژانویه گفت: پرسنل رشته وجود دارد و همچنین کسانی که نیاز به مرخصی برای درمان و دلایل دیگر ممکن است ترک شهر اگر آنها را در زیر مشاهده و یا قرنطینه اقدامات و نشان نمی دهد علائم و نشانه های این ویروس است.

در همان زمان, در استان یوننان, Guizhou, Guangdong و شانشی کاهش خود هشدار سطح زیر گانسو و لیائونینگ بیش از آخر هفته.

چین اختصاص داده است 99.5 میلیارد یوان ($14.16 bn) برای جلوگیری از شیوع چین دستیار وزیر دارایی Ou Wenhan گفت: در پکن نشست خبری در روز دوشنبه.

مقامات سازمان بهداشت جهانی تعداد بازدید ووهان در آخر هفته برای اولین بار از زمان شیوع بازرسی دو بیمارستان و ملاقات با مقامات در مرکز کنترل بیماری در استان است.

وجود دارد در حال رشد است زنگ در میان اقتصاددانان و سرمایه گذاران است که این تاثیر را در رشد جهانی در حال رفتن به بسیار بدتر از قبلا برآورد شده است.
Fans wear face masks at a football match in Kobe, Japan

شین الیور اقتصاددان ارشد آمپر مدیریت ثروت در سیدنی گفت: این احتمال وجود دارد که اقتصاد چین خواهد شد که قرارداد در ماه مارس سه ماهه.

هیچ اطلاعات رسمی در مورد چگونه اقتصاد چین است شانس در سه هفته گذشته اما انتقالها از مصرف زغال سنگ و ترافیک نشان می دهد که جهان دومین اقتصاد است که هنوز هم فلج با وجود ادعا می کند که بسیاری از تولید مناطق در حال بازگشت به کار.

“فرض بود که ما می بینیم متوسط زنجیره تامین به سرعت وصل و من فکر می کنم بازار تا به حال از طریق یک دوره از سوال که منطق” گفت: ری Attrill رئیس FX استراتژی در بانک ملی استرالیا.

جدید سنبله در موارد در کره جنوبی روز دوشنبه به ارمغان آورد که ملی مجموع به 763 باعث سهام به سقوط در استرالیا و هنگ کنگ است.

یکی از این کشور بزرگترین شهر دائگو شده است در زیر قرار داده شده نیمه مستند آن جلسه مجلس ملی لغو شده است و شروع مدرسه به تعویق افتاد. کشورهای دیگر نیز آغاز کرده است را به حالت تعلیق پروازها به کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im