آیا شما جرات به کامل چشم آسانسور…در حالی که گسترده ای بیدار ؟


آیا شما جرات به کامل چشم آسانسور در حالی که گسترده ای بیدار ؟ بیماران در حال ارائه لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی برای کاهش خیره چشم-کیف… اما نه برای ضعیف النفس

  • روش شامل سه روش با حداقل تهاجم هر یک کمتر از دو ساعت
  • نگه داشتن بیماران شفاف می دهد جراحان بهتر ایده چگونه آن را نگاه کنید هنگامی که به پایان رسید
  • کیمبرلی جیمز از اسکس توصیف نتایج حاصل از درمان با عنوان “زندگی در حال تغییر’

بیماران در حال ارائه لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی برای کاهش خیره چشم-کیف – در حالی که بیدار و با چشمان باز.

در حالی که قطعا نه برای ضعیف النفس این روش شامل سه روش با حداقل تهاجم هر مدت کمتر از دو ساعت.

بر خلاف عادی زیر چشم عمل جراحی لیفتینگ است که شامل برش زیر پایین درب و حذف امده بافت زیر پوست روش جدید شامل فقط سه برش کوچک نزدیک به مژه.

دکتر سابرینا شاه-دسای که پیشگام تکنیک می گوید: ‘تداخل با چربی پد در این گونه معنی بیماران اغلب نیاز به خواب قرار داده به دلیل وجود یک خطر آسیب عصب اگر بیمار flinches. اما من اجتناب از لمس کردن بیش از حد در این منطقه که به من اجازه می دهد به نگه داشتن بیماران بیدار است.’

Kimberly James, 51, from Essex, pictured left before the procedure and right after, describes the results of her treatment as 'life-changing'

لیلا فروهر, 51, از, Essex, تصویر سمت چپ قبل از عمل و بلافاصله پس از توصیف نتایج حاصل از درمان او به عنوان “تغییر زندگی’

نگه داشتن بیماران شفاف نیز می دهد جراحان یک ایده بهتر از چگونه چشم را نگاه کنید زمانی که آنها به پایان رسید به عنوان آنها می توانند جلوگیری از کشش پوست بسیار از آن می شود ناراحت کننده و یا غیر طبیعی به نظر می رسد.

لیلا فروهر, 51, از, Essex, توصیف نتایج حاصل از درمان او به عنوان “تغییر زندگی’.

“من صرف یک دهه پوشیدن عینک آفتابی همه جا رفتم چون من فلج با ناامنی در مورد افتادگی, دار زدن پوست زیر چشم من,” او می گوید.

‘من می توانم تماس با چشم با مردم در بر داشت و آن را بسیار دشوار است برای رفتن در تاریخ با شرکای بالقوه است. صدها پوند ارزش از کرم ها و ماسک ها و معجون کار نمی کند – اما من خیلی می ترسم از عملیات و قرار دادن به خواب است.’

هر سال بیش از 2000 انگلیسی تحت چشم-بالابر روش به نام پلک به حذف و لیفتینگ و افتادگی پوست اطراف چشم.

بلفاروپلاستی فوقانی که حذف افتادگی پوست اطراف فوقانی پلک است به خصوص رایج است و بسیاری از جراحان ارائه سریع روش انجام می شود و تحت بی حسی موضعی. کمتر پلک که تکل چشم -, کیسه, اما پیچیده تر است.

آنچه را بخوانید و انجام دهید

Don't Worry, Little Crab, by Chris Haughton

نگران نباشید کمی خرچنگ توسط کریس Haughton

بخوانید

نگران نباشید کمی خرچنگ توسط کریس Haughton

داستان کودکان طراحی شده برای کمک به ترس جوانان از طریق اضطراب و با حمایت از یک دوست پیدا کردن شجاعت را در یک چالش بزرگ است.

£6.49 واکر کتاب.

Italy's Frontline: A doctor's diary

ایتالیا خط مقدم: یک پزشک خاطرات

سازمان دیده بان

ایتالیا خط مقدم: یک پزشک خاطرات

صمیمی و عمیق پرتره از یک دکتر را به مبارزه به عنوان او مبارزه می کند تا به صرفه جویی در زندگی در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا یکی از بدترین ضربه شهرستانها.

دوشنبه 9 ساعت BBC2

فراموش

مردان و مشکلات سلامتی خود را

رایگان آنلاین وبینار در مشکلات بهداشتی مشترک موثر بر مردان و هنگامی که به دنبال کمک با یک جداگانه ارائه در اجتناب از ورزش های مربوط به مسائل مربوط به سلامت.

سه شنبه 6pm

eventbrite.co.انگلستان (جستجو PSM سلامت مردان وبینار)

تبلیغات

برخی از پف و افتادگی در پوست زیر چشم درب یک بخش طبیعی از روند پیری زمانی که عضلات حمایت از چشمان ضعیف و پوست کمتر می شود الاستیک. آرامش عضلات نیز اجازه می دهد تا بافت چربی از سوکت چشم به لغزش به پایین به فضای زیر پلک به طور دائم ظاهر پف کرده.

برای برخی از, این می تواند مسئله با درمان های غیر تهاجمی است که با استفاده از گرما و یا دیگر اشکال انرژی به شرکت و سفت شدن پوست و عضله است. اما برای بسیاری از جمله کیمبرلی مایع جمع آوری در فضای زیر چشم باعث جیب تیره پوست تضعیف شده است به گونه.

گاهی شناخته شده به عنوان محاسبه festoons. festoons آنها فکر ژنتیکی به عنوان آنها اغلب در خانواده اجرا شود. سیگار کشیدن و نوشیدن سنگین نیز محرک های شایع, به عنوان هر دو باعث التهاب در بافت ها و انتشار از مایع در زیر پوست.

محاسبه festoons. festoons بدنام دشوار است به درمان حتی با عمل جراحی می گوید: دکتر شاه-دسای.

‘زیر پلک پایین به سمت گونه ها یک سری از لوله های درگیر در درناژ مایع از چشم او می افزاید. ‘اگر شما تداخل با این بیش از حد در عمل شما می تواند باعث افزایش مایع, مجموعه بیش از زمان. و اگر شما لازم نیست آدرس سستی در پوست و عضلات آنها عود می تواند پس از یک یا دو سال.’

بخش اول از دکتر شاه-دسای را بیدار چشم بالابر یک 20 دقیقه ای درمان غیر تهاجمی است که تدابیر صورت عضلانی و بهبود ثبات و استحکام پوست است.

او برای اولین بار در مورد یک کرم بیحس کننده قبل از تأمین انرژی یک دستگاه مکانیکی به نام Morpheus8. آن را حاوی ذرات گرم سوزن که شوک لایه های عمیق تر پوست.

این باعث تولید پروتئین کلاژن – مسئول ساخت پوست الاستیک و چاق و چله. ‘آن را نیز تدابیر عضلات پس از بیش از شش ماه فاصله بین عضله و چربی می بندد و پوست می شود محکم تر و تنگ تر’ توضیح می دهد که دکتر شاه-دسای.

“برای برخی از بیماران با خفیف تا متوسط محاسبه festoons. festoons دو تا سه دور از این درمان حل این مشکل به طور کامل.’

اما با وجود دو دوره درمان در سال 2016 کیمبرلی چشم-کیف همچنان ادامه داشت. یک سال بعد او تا به حال از روش دوم – بالای پلک.

50-روش دقیقه آغاز می شود با تزریق بی حسی موضعی به پلک فوقانی منطقه است.

دکتر شاه-دسای پس از آن باعث می شود یک 1mm برش در برابر پلک فوقانی و کاهش دور بیش از حد پوست است. پوست زیر کشیده محکم و دوخته شده به هم.

Dr Sabrina Shah-Desai, pictured left, with a patient, pioneered the technique, which involves three minimally invasive procedures, each lasting less than two hours.

دکتر سابرینا شاه-Desai, در تصویر سمت چپ با یک بیمار پیشگام تکنیک که شامل سه روش با حداقل تهاجم هر مدت کمتر از دو ساعت.

‘معمولا وجود دارد هیچ قابل رویت اسکار – آن را کوچک و مخفی در چین پلک – و آن را تنها طول می کشد حدود دو هفته برای تورم را کاهش دهد’ می گوید: دکتر شاه-دسای.

چند ماه بعد کیمبرلی اتمام تحول توسط تحت یک جراحی زیبایی پلک پایین به مقابله با او محاسبه festoons. festoons.

در طول دو ساعت عملیات دکتر شاه-دسای اول شامل یک بی حسی موضعی به پایین پلک و گونه و تزریق یک آرام بخش ملایم برای کاهش اضطراب است.

“بیماران هنوز هم می توانید یک مکالمه را نگه دارید و معمولا باز چشم خود را در سراسر اروپا و دکتر شاه-دسای.

سپس او باعث می شود دو 1 سانتی متر برش – یکی در داخل پایین شلاق درب و یکی در گوشه بیرونی چشم و سست زیر چشم بافت پنجره است و بدون اخلال در بافت های عمیق در نزدیکی گونه است.

او با استفاده از کوچک بخیه برای بستن هر برش آن حذف شده پس از یک هفته و ارسال به سختی قابل رویت اسکار. “من چت دور در مورد تعطیلات تابستان و تمام انواع’ می گوید: Kimberly. ‘در نقاط Dr شاه-دسای تا به حال به من بگویید تا آرام به طوری که او می تواند تمرکز کنید.’

هنگامی که آرام بخشی پوشیده بود کیمبرلی دیدم یک لحظه تفاوت. او می گوید: ‘من زیر چشم منطقه قرمز و متورم اما که به تدریج کاهش می یابد بیش از پنج هفته است. تورم به طور کامل از بین رفت و پس از سه ماه و من نمی توانستم باور وجود نداشت زخم ندارند.’

کیمبرلی بازده به دکتر شاه-دسای درمانگاه هر دو سال برای بالا درمان با Morpheus8. “این کلید برای طولانی مدت نتایج’ می گوید دکتر شاه-دسای. “در غیر این صورت عضلات سست می شود دوباره و پوست شروع به خم شدن.’

در مجموع کیمبرلی پرداخت £8,000 – پس از آن بود که ارزش آن را?

‘کاملا’ او می گوید. “این تغییر چگونه من حمل خودم. مردم می توانند با دیدن چهره من در حال حاضر – آن را پشت احمقانه عینک آفتابی.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de