جهان در حال نزدیک شدن به کروناویروس نقطه اوج کارشناسان می گویندجهان است که به سرعت نزدیک شدن به “نقطه اوج” در گسترش coronavirus به گفته کارشناسان که هشدار می دهند که این بیماری پیشی گرفته است و تلاش برای مهار آن بعد از عمده شیوع بیماری مجبور ایتالیا و ایران به معرفی دقیق داخلی محدودیت های مسافرتی و کره جنوبی را به رئیس جمهور داده و کشور در حالت آماده باش قرمز.

برخی از کشورها تحت تاثیر قرار توسط این ویروس در حال تقلا برای متوقف کردن پیشرفت آن دو روز پس از Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: جامعه بین المللی نیاز به سرعت عمل قبل از باریک شدن “پنجره فرصت” بسته به طور کامل.

تقریبا با 78,000 موارد Covid-19 در حال حاضر تایید در سراسر جهان کارشناسان می گویند وضعیت به زودی رسیدن به یک آستانه بحرانی.

در 11 شمالی, ایتالیایی, شهرهای 50000 نفر بوده است در مستند از جمعه شب با پلیس گشت زنی در خیابان ها و جریمه های اعمال شده بر هر کسی گرفتار ورود و یا خروج از شیوع مناطق. در ایران مقامات دستور داده اند که بسته شدن مدارس و دانشگاهها و دیگر مراکز آموزشی در 14 استان به عنوان یک “اقدام پیشگیرانه”.

در یکشنبه, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در قرار داده شده در این کشور در “هشدار قرمز” پس از آن گزارش خود را پنجم مرگ و بیش از 123 کروناویروس جدید, موارد مصرف تعداد کل آلوده به 556.

و چهار نفر از 32 بریتانیا و ایرلند الماس شاهزاده کشتی کروز مسافران پرواز به انگلستان در روز شنبه باید آزمایش مثبت برای Covid-19 افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت: در روز یکشنبه. آن را به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در انگلستان به 13.

در حالی که تعداد بیماران در سراسر جهان در حال افزایش است برخی از ویروس خوشه نشان داده اند هیچ آشکار لینک به چین می روم کارشناسان در تلاش برای تعیین جایی که آنها آغاز شده است.

Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا و اقتدار در جدید کروناویروس عفونت تکرار Tedros هشدار و گفت: زمان برای حاوی این بیماری در حال اجرا بود.

“این directorgeneral که به تازگی صحبت از باریک شدن پنجره فرصت برای کنترل زمان بیماری همه گیر” او گفت:. “نقطه اوج و پس از آن توانایی ما برای جلوگیری از همه گیر جهانی به پایان می رسد به نظر می رسد خیلی نزدیک پس از 24 ساعت گذشته.”
Police officer and masked reveller

شکارچی گفت که در حالی که شاهد کاهش در چین که در آن شیوع آغاز شد, آخر هفته به حال دیده می شود برخی از “بسیار مورد تحولات در جای دیگر”.

او گفت: این افزایش در کره جنوبی موارد تا به حال بی سابقه بوده است و تا کنون در این بیماری همه گیر و اضافه کرد: “شناسایی خوشه موارد در ایتالیا یک نگرانی بزرگ برای اروپا و ما می توانیم انتظار وجود دارد کاملا چند بیشتر موارد شناسایی شده در چند روز آینده.”

شکارچی نیز گفت: وضعیت در ایران می تواند پیامدهای عمده ای برای خاورمیانه است. “یک مشکل بیشتر با ایران در موارد گسترده تر درگیری های مسلحانه در منطقه” او گفت:.

دکتر رابین Thompson تاریخ و محقق در ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد اشاره کرد که مورد اعداد در ایتالیا دو برابر شده بود بین جمعه و شنبه. “این یک مرحله مهم از شیوع کروناویروس” او گفت:. “سریع جداسازی حتی موارد خفیف در مناطق آسیب دیده مهم است که برای جلوگیری از توجهی فرد به فرد انتقال در اروپا است. این مهم است که دستورالعمل های بهداشتی به دنبال دارد.”

دو نفر فوت کرده اند از این ویروس در ایتالیا پس از جمعه و بیش از صد نفر در حال حاضر گزارش شده است که اکثر آنها حول شهر کوچک کدگنو حدود 40 مایلی جنوب شرق میلان.

کسانی که زندگی در مناطق آسیب دیده در حال حاضر چه صورت نخست وزیر جوزپه کونته گفت: می تواند هفته از مستند. نهایی دو روز از کارناوال ونیز لغو شد و هفته مد میلان نیز تحت تاثیر قرار.

ایتالیا نقشه

ایران ثبت کرده است هشت مرگ و میر ناشی از این ویروس کمترین تلفات از هر کشور در خارج از چین است. آخرین سه مورد مرگ گزارش شده در یکشنبه میان 15 جدید مورد تأیید آوردن تعداد کلی عفونت به 43. چهار عفونت های جدید ظاهر در پایتخت, تهران, هفت شهر قم, دو, در, گیلان و, در گیلان و تنکابن, وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت.

پاکستان در پاسخ به بسته شدن مرز مشترک خود با ایران در حالی که افغانستان گفت که تعلیق سفر به ایران “برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و محافظت”. ترکیه نیز مرزهای خود را بسته و گفت: این امر توقف پروازهای ورودی و اضافه کرد که همه بزرگراه ها و راه آهن در مرز خواهد بود بسته در بعد از ظهر یکشنبه.

اردن در ضمن نمی خواهد اجازه ورود به اتباع چین و ایران و کره جنوبی و دیگر خارجی ها رفت و آمد از این کشورها در پاسخ به شیوع بیماری مرگبار.


اعلام تصمیم خود برای بالا بردن کره جنوبی هشدار سطح پنج ماه گفت: دولت و مقامات محلی باید دریغ نکنید برای “بی سابقه و قدرتمند” اقدامات لازم برای مهار این بیماری ویروسی بدون اینکه محدود “قوانین و مقررات”.

به عنوان کشور خود را تلاش برای مهار theoutbreak در شهر Daegu رئیس جمهور توصیف روزهای آینده به عنوان “یک لحظه بسیار مهم” خبرگزاری Yonhap گفت. از 123 موارد جدید و 75 به ترتيب مربوط به این Shincheonji کلیسا در دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهر و یک کشور همسایه بیمارستان.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آنها تا به حال قرار داده شده بیش از 9000 Shincheonji اعضای خود در قرنطینه و هزاران نفر از نمازگزاران شده بود به نمایش در آمد برای ویروس.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

بالا بردن سطح هشدار در آمد به عنوان یک وزیر دولت عذر خواهی کرد پس از یک زن مجاز به ترک coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در چهار شنبه آزمایش مثبت برای عفونت در شنبه افزایش بیشتر سوالات در مورد کشور مدیریت از وقوع.

هشدار چین که ویروس بیماری همه گیر بود “هنوز هم ترسناک و پیچیده” رئیس جمهور چین پینگ به نام روز یکشنبه برای تلاش بیشتر برای جلوگیری از شیوع احیای صنعت و جلوگیری از این بیماری از اخلال در بهار کاشت محصولات زراعی است. یازدهم در دفاع از حزب حاکم کمونیست پاسخ به “به موقع و موثر” در یک ویدیو کنفرانس با مقامات مسئول ضد بیماری کار با توجه به شین هوا اخبار آژانس.

“در حال حاضر اپیدمی وضعیت هنوز هم ترسناک و پیچیده” تابناک ذکر یازدهم عنوان کرد و گفت. “پیشگیری و کنترل هستند و در بحرانی ترین مرحله است.”

  • خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im