جهان Coronavirus ردیاب: بریتانیا, هند, چین,

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • بهبود Covid بیماران به نمونه خون برای کمک به دیگران. شرکت های زیست فناوری فروش آنها را برای enormous قیمت.
 • آخرین علوم: F. D. A. مجاز اضطراری استفاده از یک داروی ضد ویروسی.
 • ما دهلی نو خبرنگار ما نشان می دهد یک شهر یخ زده در ترس است.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد سخت تر اقدامات در چین است.
 • W. H. O. گسترش آن اعلامیه جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان مرگ و میر رویکرد 240,000.
 • که باید پوشیدن ماسک بر روی هواپیماهای? بیشتر شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان می گویند هر کس.
 • Takuo Aoyagi که اختراع حیاتی پزشکی ابزار در مبارزه با کروناویروس می میرد در 84.

بهبود Covid بیماران به نمونه خون برای کمک به دیگران. شرکت های زیست فناوری فروش آنها را برای enormous قیمت.

اعتبار…امیل Ducke برای نیویورک تایمز

برخی از شرکت های زیست فناوری تجاری در مسابقه برای تولید coronavirus آنتی بادی آزمایش گرفتن نمونه خون از افرادی که آلوده شده اند و فروش آنها را در قیمت های گزاف.

و افرادی که به خون خود را برای کمک به مبارزه با Covid-19 ممکن است متوجه است که آن را به ساخت چنین سود برای شرکت.

اسناد و ایمیل ها و لیست قیمت به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که شرکت های مختلف در سراسر جهان در حال ارائه به فروش Covid-19 نمونه خون به آزمایشگاه و تست تولید کنندگان در افزایش قیمت.

یکی کانتور BioConnect در کالیفرنیا که متهم $350 به $40,000 فقط برای یک میلیلیتر از خون کمتر از یک چهارم از یک قاشق چای خوری از خون است. یکی دیگر از شرکت هندی Advy شیمیایی متهم کرده است تا $50 ، 000. بیشتر آنتی بادی در نمونه ها با قیمت بالاتر.

این شرکت ها اصرار دارند آنها نه احتکار اما پزشکان به این عمل غیر اخلاقی.

“من هرگز دیده می شود این قیمت ها قبل از,” دکتر گفت: جو Fitchett پزشکی مدیر Mologic انگلیسی آزمون تولید کننده که ارائه شد قیمت بالا نمونه. “این پول که از مردم رنج می برند.”

محققان که در حال تلاش برای توسعه آنتی بادی آزمایش نیاز به نمونه های گرفته شده از افرادی که گرفتار این ویروس که سیستم ایمنی بدن یاد گرفته را به آنتی بادی به مبارزه با آن است. رقابت برای نمونه تولید کرده است کمبود.

که به ویژه در بریتانیا که در آن محققان معمولا تکیه بر این متمرکز بهداشت عمومی سیستم بازار تجاری به ارائه نمونه. برای سود شرکت های تبلیغاتی برای اهدا کنندگان و پرداخت آنها — $100 در کانتور BioConnect مورد — در حالی که دانشمندان انگلیسی با تکیه بر کلمه از دهان و یا ارتباطات شخصی برای پیدا کردن داوطلبان.

Aleacia جنکینز یک Covid-19 بازمانده در ایالت واشنگتن در حال برنامه ریزی برای ارائه خون به کانتور BioConnect. اما زمانی که او آموخته است که قیمت آن خواهد شارژ از یک خبرنگار او تغییر ذهن خود را.

“هر کسی که در تلاش برای استفاده از یک بیماری همه گیر” او گفت:, “من فکر می کنم که واقعا غم انگیز و اشتباه است.”

آخرین علوم: F. D. A. مجاز اضطراری استفاده از یک داروی ضد ویروسی.

سازمان غذا و دارو صادر کرده است یک اورژانس تایید داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران مبتلا به Covid-19 رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد.

تصویب رسمی به نام اضطراری با استفاده از مجوز شده بود انتظار می رود پس فروتنی نتایج دلگرم کننده از یک دادگاه فدرال که نتایج اعلام شد و در روز چهارشنبه.

آزمایشی دریافتند که بیماران دریافت remdesivir بهبود سریع تر: در 11 روز در مقابل 15 در گروه دريافت کننده دارونما. اما این دارو ساخته شده توسط علوم جلعاد را به طور قابل توجهی کاهش نرخ مرگ و میر.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نتایج “بسیار مهم اثبات مفهوم” اما نه “حذفی.”

جلعاد گفته است که آن آماده است تا به دور اول 1.5 میلیون دوز از remdesivir.

Remdesivir تایید شده است تنها برای به شدت بیمار بیماران و تنها به طور موقت; تایید رسمی باید بعدا. هنوز هم برخی از پزشکان کارگر در بخش های مراقبت ويژه در آغوش مواد مخدر به عنوان مهمترين سلاح جدید در برابر یک ویروس است که کشتن بیماران در سراسر جهان است.

اما یک مطالعه در چین این هفته منتشر شده در مجله لانست در بر داشت مواد مخدر ارائه شده بدون سود به شدت بیمار بیماران. و بسیاری از کارشناسان می خواهید برای دیدن داده ها از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دادگاه; تا کنون وجود داشته است تنها اطلاعیه در مورد نتایج حاصل از مقامات دولت.

در علوم دیگر اخبار در مورد بیماری همه گیر:

 • مواد مخدر است که به طور گسترده ای تجویز شده برای درمان فشار خون بالا قرار نیست بيماران در معرض خطر بیشتری از coronavirus محققان گزارش هستند. این خبر خوبی برای میلیون ها نفر از مردم که دو کلاس از مواد مخدر شناخته شده به عنوان بازدارنده های ACE و ARBs.

 • ممکن است زمان برای اضافه کردن یکی دیگر از عجیب و غریب علامت به لیست coronavirus نشانه “Covid پا.” پزشکان در سراسر جهان گزارش می دهند که برخی از بیماران آلوده در حال توسعه chillblains — دردناک و متورم و قرمز یا بنفش ضایعات — در انگشتان خود را. معمولا مردم chillblains در زمستان از قرار گرفتن در معرض سرما.

 • بدون آزمایش تعداد عظیمی از مردم, چگونه می توان ما می دانیم که بیماری موسى به اندازه کافی برای از سرگیری زندگی عادی ؟ پاسخ دانشمندان می گویند ممکن است در فاضلاب. این ویروس در مدفوع افراد آلوده پس از چک کردن فاضلاب می تواند یک ایده از چگونه بسیاری از مردم است.

ما دهلی نو خبرنگار ما نشان می دهد یک شهر یخ زده در ترس است.

جفری Gettleman این بار در جنوب آسیا و رئیس دفتر نقل مکان کرد به دهلی نو با خانواده اش نزدیک به سه سال پیش است. ما از او خواست به رنگ یک عکس از نحوه زندگی تغییر کرده است تحت هند coronavirus مستند یکی از دقیقترین.

اولین چیزی که از بین رفته بود و صدای آزار دهنده از یک مته قدرت تا خیابان از یک خانه در حال ساخت است.

سپس روزنامه ها.

سپس فروشندگان میوه های تاکسی در rickshaws و مرغ.

روز به روز زندگی در زیر coronavirus مستند در هند در زمان دور چیز دیگری معمولا چیزی خوب است. و نزدیک به شش هفته به آن حد از این کشور که هنوز یخ زده است.

در بسیاری از شهرستانها مانند دهلی نو عملا چیزی در حال حرکت در جاده ها. مردم ماندن در خانه به عنوان دستور در حال ظهور تنها به جمع آوری نیازهای اساسی. یکی از دوستان که مواد غذایی خود را تحویل داده به من گفت که او نیست ترک خانه خود را برای یک ماه.

تمام شرکت های هواپیمایی مبتنی است. مدارس و ادارات تعطیل هستند. تنها کسب و کار است که من دیده ام عامل هستند مواد غذایی و مغازه ها و داروخانه ها و بانک ها. بانک ها باید خطوط در حال اجرا از درب و پایین پیاده رو جایی که دایره قرمز شده اسپری نقاشی برای مردم را به ایستادگی در شش پا از هم جدا مانند جزایر کوچک.

روز دیگر من سوار به دهلی حومه. هند یک محل به درستی شناخته شده برای پرتکاپو جمعیت و اشوبگرانه ترافیک. به نظر می رسد ملی گریزی به چسبیدن به خط خود را, بنابراین من احساس تقریبا گناه فروزان پایین خالی بزرگراه گذشته مایل از توقیف مغازه ها با هیچ کس قطع است.

هر زمان که ما با خاموش کردن بزرگراه در هر روستا مهم نیست که چقدر کوچک بود سنگر — برخی با روغن, درام دیگران با طناب. پشت سنگر ایستاده بود و روستاییان حمل چوب برای حفظ غریبه کردن و چیز ساییده شده bandannas بیش از چهره خود را این ویروس اوباش.

حتی آسمان بالای ما این روزها متفاوت است. دهلی نو است که معمولا یکی از آلوده ترین شهرهای; سقف آن است که همواره لکه خاکستری است. اما در حال حاضر با چند تا از ماشین ها و کارخانه های در حال اجرا و هوا در اینجا این است که پاک تر از آن شده است در دهه.

آب و هوا که در اولین آخر هفته تحت مستند در اواخر ماه مارس بود به خصوص دوست داشتنی: اواسط 80s, شادی بخش, روشن آسمان است. بنابراین در دوشنبه زیر که من تو را دیدم این بار راننده Jag سینگ یکی از چند سرخپوستان من در حال حاضر به طور منظم به دلیل انزوا ما من خواست اگر او تا به حال موفق به دریافت خارج است.

“هیچ.” او همسایه ؟ دوباره “هیچ.”

پس دیده می شود عکس ها از برخی از آمریکایی ها عجله برای سواحل به عنوان به زودی به عنوان آنها اجازه داده شد از او پرسیدم که چرا او فکر سرخپوستان احساس بسیار محدود.

پاسخ خود را به سرعت آمد: “هر کس می ترسم. مردم می گویند اگر آنها بیمار که در آن آنها بروید؟” ضربه بزنید در اینجا برای خواندن بقیه جفری Gettleman مقاله.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد سخت تر اقدامات در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حرکت است به یک مهاجم ایستادگی در برابر چین در اقتصادی دیپلماتیک و مسائل علمی در قلب بين دو ابرقدرت بیشتر چیز ساییده شده که روابط خود رسیده اند پایین ترین نقطه در دهه.

کاخ سفید و مشاوران این هفته باید بکند جمهور تهمت به صدور یک فرمان اجرایی که بلوک یک صندوق بازنشستگی و از سرمایه گذاری در شرکت های چینی در انتخابات گفت: — یک حرکت است که می تواند upend جریان سرمایه در سراسر اقیانوس آرام. آقای ترامپ روز جمعه اعلام کرد که او به محدود کردن استفاده از تجهیزات الکتریکی در بازار داخلی سیستم شبکه را با لینک به یک “دشمن خارجی” — ناگفته مرجع به چین است.

دولت با قطع کمک های مالی کمک خواهد کرد که حمایت از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان چین شهر که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و به دنبال همکاری های علمی انجام شده وجود دارد که توسط دانشگاه تگزاس است.

ارشد و مشاوران رهبری وزیر امور خارجه مایک Pompeo باید پرسید که سازمان های اطلاعاتی به ادامه به دنبال هر گونه شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که همه گیر ممکن است نتیجه یک اتفاقی آزمایشگاه نشت حتی اگر تحلیلگران گفته اند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن اثبات است.

باز رقابت بین این دو کشور گرفته شده است سخت تر و بسیار تیره تر سایه در این ماه از سال جدید کروناویروس گسترش از یک شهر بر روی رودخانه یانگ تسه در سراسر جهان سرعت بخشیدن به تلاش جناح های تندرو در واشنگتن و پکن برای اجرای یک اصطلاح جدا از عناصر مهم ارتباط است.

تلخ جنگ اطلاعات بیش از این ویروس تبدیل شده است و بخش اصلی این رقابت, اما مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای مقابله با چین را تیز کرده اند در سراسر هیئت مدیره. که تا حدودی در پاسخ به آنچه که مقامات دولت می گویند چین خود حرکت تهاجمی از جمله هل دادن از ضد امریکا دروغ در سراسر جهان افزایش عملیات نظامی در دریای چین جنوبی و clampdowns در آزادی در semiautonomous مالی جهانی شهر هنگ کنگ است.

آقای تهمت کمپین مشاوران و قانونگذاران جمهوری خواه همچنین با هدف تقویت انتقاد از چین تا حدودی منحرف از دولت رکورد خود را در این بیماری همه گیر به خصوص که انتخابات عمومی در ماه نوامبر روش.

چین است که به احتمال زیاد به خروج از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر سریع تر از دیگر کشورها است. ایالات متحده — هنوز از وضعیتی وخیم از این ویروس با بیش از یک میلیون نفر آلوده و بیش از 64,000 مرده — احتمالا با تکیه بر فعالیت های اقتصادی در آسیا برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. بخشی از آن شامل گرفتن پکن را مطابق با موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده در ماه ژانویه است.

W. H. O. گسترش آن اعلامیه جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان مرگ و میر رویکرد 240,000.

Video player loading
سازمان بهداشت جهانی تمدید آن اعلامیه جهانی بهداشت و درمان اضطراری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به رشد.اعتباریاعتباری…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

سازمان بهداشت جهانی تمدید آن اعلام اورژانس بهداشت جهانی روز جمعه در پی افزایش انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت در می آید سه ماه پس از سازمان اصلی تصمیم به اعلام “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در Jan. 30. در آن زمان تنها 98 از نزدیک به 10 ، 000 مورد تایید رخ داده بود در خارج از چین مرز.

اما این بیماری همه گیر در ادامه به رشد می کنند. بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است آلوده شده اند و تقریبا 240,000 فوت کرده اند, با توجه به رسمی شمارش. شواهدی وجود دارد در شش قاره پایدار انتقال است.

همه از این منجر کارشناسان در W. H. O. اضطراری کمیته برای ارزیابی مجدد تکامل از همه گیر و به توصیه توصیه های به روز شده, مقامات گفت.

شده است وجود دارد افزایش سریع موارد جدید در آفریقا و آمریکای جنوبی که در آن بسیاری از کشورهای ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی است که به راحتی می تواند تحت الشعاع حتی به عنوان گسترش ویروس به نظر می رسد به سرعت در بسیاری از کشورها در آسیا و اروپا است.

“این Covid-19 بحران نشان داده شده است که حتی پیچیده ترین سیستم های سلامت در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر” دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل.

اگر چه مردم به آرامی شروع به بازگشت به کار در چین پس از دو هفته مستندات, غیرضروری فروشگاه هنوز توقیف در اکثر نقاط جهان و ویروس به شدت آسیب دیده اقتصاد جهانی است.

در سراسر ایالات متحده فرمانداران در حال مبارزه به میدان مطالبات به راه اندازی مجدد کسب و کار با بهداشت و درمان ممکن است عواقب ناشی از شل شدن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

به عنوان W. H. O. سعی در مدیریت بحران جهانی آن را نیز دفع شدید انتقاد برخی از آن بی اساس است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع کمک های مالی برای W. H. O. ادعا و بدون شواهد و مدارک که در آن تبانی با چین به مبهم میزان شیوع آن در اوایل روز است. منتقدان می گویند که دولت در تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,313,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

که باید پوشیدن ماسک بر روی هواپیماهای? بیشتر شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان می گویند هر کس.

پس از خدمه پرواز و خلبانان انتقاد آنها را برای انجام بیشتر برای محافظت از کارکنان خطوط هوایی بزرگ در ایالات متحده و در سراسر جهان این هفته اعلام کرد که آنها نیاز به خدمه خود را به پوشیدن ماسک. برخی هم فراتر رفت و گفت که مسافران را مجبور به انجام این کار بیش از حد.

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا در روز پنج شنبه گفت که آنها شروع می شود که نیاز به همه مسافران به پوشیدن صورت پوشش در هفته های آینده یک سیاست است که به درخواست خود و خدمه پرواز ، آنها پیوستن به گروه لوفت هانزا — که صاحب آن اسم شرکت هواپیمایی خطوط هوایی بین المللی سوئیس و اتریش ایرلاینز به عنوان به خوبی به عنوان JetBlue و مرز خطوط هوایی, همه, ساخته شده است که شبیه اطلاعیه های این هفته است.

خطوط هوایی جنوب غربی گفت: این هفته که خدمه پرواز به زودی خواهد بود با پوشیدن ماسک پیوستن United Airlines اعلام کرد که سیاست های مشابه در اواخر هفته گذشته. هر دو شرکت های هواپیمایی گفت: آنها را “به شدت” تشویق مشتریان به انجام همان.

به عنوان برخی از مکان ها شروع به استراحت و یا بالابر stay-at-home سفارشات قانونگذاران و اتحادیه ها به نمایندگی از خدمه پرواز و خلبانان را به شدت خواستار industrywide قوانین ماسک برای محافظت از خدمه پرواز از مسافران و مسافران از یک دیگر.

فرودگاه را آغاز کرده اند به وزن و همچنین با رئیس فرودگاه هیترو در لندن یکی از بزرگترین در اروپا حمل و نقل مراکز اشاره کرد که این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در فرودگاه.

صحبت با بی بی سی جان هلند-کی هیترو رئیس اجرایی گفت: “راه حل بهتر” بود و نیاز به اطمینان از ایمنی سفر هوایی با شروع فرودگاه.

“اجتماعی فاصله کار نمی کند در هر شکل از حمل و نقل عمومی اجازه دهید به تنهایی حمل و نقل هوایی,” او گفت:. “محدودیت است نه در مورد چگونه بسیاری از مردم شما می توانید مناسب در هواپیما, از آن خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم شما می توانید از طریق یک فرودگاه با خیال راحت.”

اما حتی به عنوان پرواز اقدامات ایمنی تبدیل شدن به تمرکز بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای به سادگی اقامت حلال. مایکل اولری مدیر اجرایی بودجه خطوط هوایی Ryanair در روز جمعه گفت: آسمان خبری که این شرکت قصد دارد به بریده بریده حدود 3000 شغل در میان بحران است.

Takuo Aoyagi که اختراع حیاتی پزشکی ابزار در مبارزه با کروناویروس می میرد در 84.

Takuo Aoyagi, یک مهندس ژاپنی که کار پیشگام در دهه 1970 منجر به مدرن oximeter پالس یک نجات غریق دستگاه که کلیپ ها را در یک انگشت را نشان می دهد و سطح اکسیژن در خون است و تبدیل به یک ابزار مهم در مبارزه با رمان coronavirus درگذشت در تاریخ 18 آوریل در توکیو. او 84.

اعتبار…مهندسی و فن آوری تاریخچه

مرگ او در بیمارستان اعلام شد توسط کارفرمای خود Nihon Khoden یک توکیو-بر اساس شرکت است که باعث می شود تجهیزات پزشکی. یک خواهر زاده Kyoko Aoyagi, تایید مرگ اما گفت که او نمی دانست علت.

Oximeter پالس تبدیل شده است “ضروری علاوه بر این به دارو” گفت: V. کورتنی Jessie یک استاد بازنشسته علوم پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. از لحاظ تاریخی بيماران اندازهگيری شد چهار علائم حیاتی: متوسط فشار خون, نبض و تعداد تنفس. “آن را تبدیل به پنجمین علامت حیاتی,” او گفت: از سطح اکسیژن.

در حالی که بسیاری از coronavirus بیماران احساس درد قفسه سینه و تب و علائم دیگر دکتر Jessie گفت: “پالس اکسیمتر “تبدیل شده است به خصوص مهم است زیرا انسان نه حس کم اکسیژن اشباع به تنهایی.”

علاوه بر این برخی از Covid بیماران به نظر می رسد نه به علائم دیگر. به عنوان یک نتیجه که در حد متوسط و یا خفیف بيماران بد حال تست مثبت برای coronavirus ممکن است آنها را به خانه فرستاد با oximeter پالس به طوری که آنها می توانید پیگیری خود را به سطح اکسیژن و بازگشت به بیمارستان اگر آن را قطره.

جزئیات کامل اگهی در گذشت.

بریتانیا می رسد هدف عمده در تست اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی.

بریتانیا بود که آهسته تر از دیگر کشورهای اروپای غربی به انجام گسترده coronavirus تست ضربه وعده داده شده نقطه عطف برگزاری بیش از 100000 آزمون برای این ویروس در یک روز از دولت گفت: در روز جمعه.

اما همانطور که انتظار می رود افزایش تست کمک کرده است نشان می دهد که تا چه حد خود را با همسایگان بریتانیا است که در کنترل اپیدمی اضافه کردن بیشتر تایید عفونت در هر روز از هر کشور در اروپا به جز روسیه.

بریتانیا در حال حاضر دارای بالاترین رسمی روزانه مرگ و میر در اروپا از Covid-19 تا کنون هر چند بزرگ وجود دارد و اختلاف در تست و شمارش از کشوری به کشور است. بریتانیا همچنان در نزدیکی اوج خود نرخ مرگ و به طور متوسط حدود 700 در هر روز در این هفته بیش از ایتالیا و فرانسه همراه است.

روز جمعه دولت بریتانیا گزارش 27,501 مرگ و میر تا کنون نگه داشتن آن در یک سرعت برای رسیدن به ایتالیا با 28,236 به عنوان کشور در اروپا با بالاترین رسمی تلفات.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت شده است صریحا مورد انتقاد قرار گرفتن یک رویکرد آرام تر از بسیاری از اروپا — از آن منتظر دیگر به منظور کسب و کار و مردم به ماندن در خانه و حتی در حال حاضر, آن مستند است و کمتر سخت تر از آن در بسیاری از کشورهای دیگر.

دولت در ابتدا تصمیم گرفت در برابر گسترده تست و سپس معکوس خود را اما به سختی ramping تا. در اوایل ماه آوریل این کشور برای رسیدن به 100,000 یک روز به پایان ماه اما نه پیش افتادن از 50000 تا برای اولین بار و تا سه شنبه.

اما مت, Hancock, سلامت, منشی, روز جمعه اعلام کرد که بیش از 122,000 آزمايشات انجام شده در شنبه آخرین روز از ماه آوریل است. حتی پس از, کارشناسان می گویند این ویروس در حال حاضر آنقدر گسترده است که میزان تست است که هنوز کافی اجازه می دهد تا دقیق تماس ردیابی و یا با خیال راحت اجازه می دهد تا اقتصاد به بازگشایی شده است.

آقای جانسون که در بیمارستان بستری شده بود با Covid-19 گفت: که کشور هنوز آماده نیست به سهولت و محدودیت های آن.

ایالات متحده خلاصه: سناتور بازگشت به کنگره تضمین شده نیست تست. کاخ سفید ندارد که مشکل است.

Dr. Brian P. موناهان که کم حرف دکتر که حضور به کنگره ارسال شده در روز پنج شنبه چه بعضی از آنها تعبیر به عنوان یک هشدار: او گفت ارشد مقامات جمهوری خواه در یک کنفرانس خصوصی تماس نمی تواند روی صفحه نمایش تمام 100 سناتور برای coronavirus زمانی که آنها بازگشت به کار در روز دوشنبه.

دو مایل را در خیابان پنسیلوانیا در کاخ سفید داستان بسیار متفاوت است. رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست شده هستند و اغلب مشاوران که برای آمدن به تماس نزدیک با آنها در حال آزمایش هفتگی و لیست افرادی که نیاز به آزمایش می شود روزانه نگه می دارد در حال گسترش به گفته مقامات آشنا با این روند است.

این تضاد بین تست دارا در کاخ سفید و have-nots در کاپیتول هیل روشن می سازد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” را به عنوان او گفت: در تاریخ 6 مارس در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا است دور از واقعی است. اگر چه ثروتمند و قدرتمند هستند به وضوح مورد علاقه نه حتی همه قدرتمند دسترسی برابر.

در دیگر آمریکا اخبار:

 • تگزاس تحت فشار قرار دادند و راه خود را از یک ایالت coronavirus مستند روز جمعه با گسترده بازگشایی رستوران کسب و کار و سواحل در میان مداوم شیوع. تنها یک روز پیش از آن دولت گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات از coronavirus با 50 جدید مرگ و میر. دالاس کانتی گزارش 179 جدید موارد بالاترین حد خود تا کنون و برای اولین بار بیش از 100 مرگ و میر.

 • صدها نفر از معترضان همگرا در دولت آمریکا با کنگره در اسپرینگفیلد و در مرکز شهر شیکاگو در روز جمعه خواستار آن است که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر بلند stay-در-خانه جهت است که او تمدید تا مارس 29. اعتراض آمد در پاشنه مشابه تظاهرات در میشیگان در روز پنج شنبه: صدها نفر از مردم و برخی از آنها مسلح همگرا در دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات قرار داده و در جای خود توسط رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer.

 • کاخ سفید در جلوگیری Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از شهادت قبل از خانه هفته آینده سخنگوی خانه تخصیص بودجه گفت: در روز جمعه. دموکرات ها بود می خواستم دکتر Fauci به شهادت به عنوان بخشی از یک جلسه در سلامت کار و آموزش و پرورش سازمان ها و برنامه ها.

 • سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز جمعه در پی واکنش سرمایه گذاران به نشانه هایی از رشد تنش بین چین و ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان سود گزارش شده توسط اپل و آمازون نشان داد که عمق این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار. هر دو شاخص S&P 500 و فناوری سنگین شاخص Nasdaq composite با کاهش حدود 3 درصد است. آمازون سهام کاهش یافته است بیش از 7 درصد است.

یکی از آفریقا را بالای سیاسی کاریکاتوریست می بیند یک نیاز حیاتی به سیخ و به آموزش.

برای کسی که باعث می شود زندگی خود را skewering ریا, بی کفایتی و فساد coronavirus همه گیر ارائه چه نظامی ممکن است تماس با یک هدف غنی از محیط زیست است.

که باعث می شود این تراژدی یک زمان از اهمیت بسیار زیاد به سرمقاله کاریکاتوریست شناخته شده به عنوان Gado یکی از آفریقا پیشرو طنز سیاسی. او آن را می بیند به عنوان نه تنها یک فرصت است اما تعهد.

“این زمانی است که طنز و نویسندگان باید در نهایت هوشیاری” گفت: Gado بومی تانزانیا زندگی می کند که در کنیا. “ما نباید اجازه دهید ما پا کردن گاز به دلیل آن بسیار مهم است که ما از سوال دشوار است.”

برای دهه نقشه های خود را خطاب رسمی تخلفات از همه نوع و همچنین تروریسم, مهاجرت, دین و تغییر آب و هوا و البته او متمرکز شده است در این بیماری فراگیر در جهان است.

Gado است lampooned نه تنها شرکت chieftains و مقامات دولتی mismanaging و یا بهره مندی از این بیماری همه گیر بلکه مردم عادی که باور و گسترش مجموعه ای از ادعاهای بی اساس و تئوری های توطئه در مورد منشاء سرایت, چگونه آن را گسترش و نحوه درمان آن.

کار او تبدیل شده است آموزنده, نشان دادن نحوه بهداشتی کردن دست ها و تمرین های اجتماعی فاصله. در یک مجموعه با عنوان “اسطوره Busters” او اشاره می کند که coronavirus نه از طریق 5G شبکه های داده که گرفتن حمام آب داغ نمی خواهد متوقف کردن ویروس و نوشیدن الکل — ترویج شده توسط نایروبی فرماندار است نه یک درمان یا درمان است.

او می داند که در کارتون های خود را می توانید دشمنان قدرتمند اما او به آن استفاده می شود.

“من نمی رسم در خلاء” او گفت:. “و من هرگز جلوگیری از هر گونه موضوعات است.”

آفریقای جنوبی با احتیاط به پایان می رسد یکی از دقیقترین مستندات.

آفریقای جنوبی گفت: این امر بالابر در سراسر کشور مستند روز جمعه اما همچنان به اجرای دقیق اجتماعی فاصله و ماسک صورت قوانین به عنوان کشور در حال حاضر تحت محاصره از H. I. V. آماده برای یک تهدید جدید از آنفولانزای فصلی.

آفریقای جنوبی اجرا شده یکی از دقیق ترین مستندات پس از ضبط آن coronavirus مربوط به مرگ در ماه مارس است. مقررات ممنوع دویدن و سگ-راه رفتن توقیف پارک ها و ممنوعیت فروش الکل و سیگار.

حتی با کاسته محدودیت ماسک و اجتماعی فاصله اجباری خواهد بود و یک شبه حکومت نظامی اجرا خواهد شد. کارکنان باید هنوز کار از خانه و ورزشگاه و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند. مدارس نمی خواهد بازگشایی تا ژوئن 1.

این کشور به سرعت با فنر به عمل در ماه مارس بیش از ترس است که جمعیت آن به شدت تحت تاثیر قرار توسط H. IV. و ایدز خواهد بود به خصوص مستعد ابتلا به کوروناویروس.

ابتدا در روز جمعه کارگران معدن را به بازگشت به کار زیرزمینی — یک حرکت بسیار مهم و اساسی اقتصاد — در یک صنعت در حال حاضر غرق نرخ بالای H. I. V. و عفونت سل. بیش از 13 درصد از آفریقای جنوبی جمعیت H. I. V. مثبت معنی نزدیک به هشت میلیون نفر از سیستم ایمنی بدن.

با 5,350 تایید coronavirus موارد و فقط بیش از 100 مرگ و میر, مقامات می گویند که مرحله به مرحله بازگشایی ضروری برای مهار بیماری همه گیر در یک کشور با جمعیت آسیب پذیر و فقیر نظام سلامت است.

اقتصادی تلفات و مبارزه با Covid-19 همچنین لازم $26.16 میلیارد دلار طرح محرک با پول قرض گرفته شده از صندوق بین المللی پول و بانک توسعه آفریقا و دیگران.

ناآشنا دید پس از پایان آپارتاید مخازن حمل سربازان نورد به محله برای کمک به پلیس با اجرای این مستند. همانطور که در کشورهای دیگر افسران متهم سنگین با شش نفر کشته شده توسط پلیس در هفته اول در بسیاری از جوامع از رنگ. این نیز که در آن تست و نمایش درایو led توسط داوطلبان پوشیدن دنده محافظ متمرکز شده اند.

“جامعه انتقال وجود دارد ما دیدن, موارد, اما آن را گسترش بود که آتش سوزی که ما انتظار داشتند و این چیزی است که منجر به این خنده دار به نوبه خود در این بیماری همه گیر و شکل ما منحنی” گفت: استاد سلیم Abdool کریم از کشور Covid-19 نیروی کار ارائه plateaued عفونت رای دادن.

A. I. متخصصان در لندن سازی پزشکان نسبت به درمان ممکن است.

Cinemagraph
اعتباریاعتباری…اسکات Gelber

در اواخر ژانویه محققان در BenevolentAI یک هوش مصنوعی شروع به کار در مرکز لندن تبدیل توجه خود را به کوروناویروس.

در عرض دو روز با استفاده از فن آوری است که می تواند صیقلی ادبیات علمی مربوط به این ویروس در آنها مشخص ممکن است درمان با یک سرعت است که تعجب هر دو شرکت است که باعث می شود مواد مخدر و بسیاری از پزشکان که سالها وقت صرف بررسی اثر آن بر روی سایر ویروس ها.

به نام baricitinib این دارو طراحی شده بود برای درمان آرتریت روماتوئید. هر چند بسیاری از سوالات قطع بیش از آن پتانسیل استفاده به عنوان یک coronavirus درمان آن را به زودی آزمایش می شود در یک شتاب کارآزمایی بالینی با ایالات متحده موسسه ملی بهداشت. آن است که همچنین در حال مطالعه در کانادا و ایتالیا و کشورهای دیگر.

متخصصان در BenevolentAI در میان بسیاری از A. I. محققان و دانشمندان داده در سراسر جهان است که تبدیل توجه خود را به coronavirus امید آنها می تواند سرعت بخشیدن به تلاش برای درک اینکه چگونه آن پخش شده است, درمان افرادی که در آن و پیدا کردن یک واکسن.

BenevolentAI به سرعت به پیوست یک مسابقه برای شناسایی مواد مخدر است که می تواند مسدود کردن ویروس از ورود به سلولهای بدن. محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و بسیاری دیگر از آزمایشگاه ها به دنبال شبیه درمان است.

بیش از دو روز یک تیم کوچک استفاده می شود این شرکت ابزار عمودی میلیون ها نفر از اسناد علمی در جستجوی اطلاعات مربوط به virus. این ابزار با تکیه بر یکی از جدیدترین تحولات در هوش مصنوعی — “زبان جهانی مدل” است که می تواند آموزش خود را به درک نوشته شده است و زبان گفتاری با تجزیه و تحلیل هزاران نفر از, کتاب های قدیمی, مقالات ویکیپدیا و دیگر متن دیجیتالی.

از طریق خود نرم افزار آنها دریافتند که baricitinib ممکن است جلوگیری از عفونت ویروسی خود را با مسدود کردن راه آن وارد سلول. این شرکت گفت که تا به حال هیچ انتظارات برای ساخت پول از تحقیقات و تا به حال هیچ قبل از ارتباط با Eli Lilly این شرکت است که باعث می شود baricitinib.

دکتر دن Skovronsky ارشد علمی افسر در Eli Lilly هشدار داده بود که هنوز مشخص نیست چه اثر این دارو را در coronavirus بیماران. حتی پس از کارآزمایی بالینی, او گفت:, آن را نمی ممکن است روشن شود که آیا این خواص ضد ویروسی مشخص توسط BenevolentAI به عنوان موثر به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد.

در چین عجله مسافران به استفاده از شل محدودیت.

زمانی که Zeng Yanqi 26 ساله پکن ساکن آموخته این هفته که مسافران از بازگشت به پایتخت دیگر نمی خواهد به قرنطینه او کشیده تا گزینه های پرواز بر روی تلفن خود را. نیم ساعت بعد او تا به حال خریداری یک بلیط برای دیدار پدر و مادر خود را در استان سیچوان.

جمعه لگد کردن کار بعد از یک آخر هفته طولانی در چین و بزرگترین تمدید تعطیلات از کشور شروع به شل شدن تا در سراسر کشور محدودیت برای اولین بار در ماه ژانویه اجرا.

پس از چند ماه از مستند, قرنطينه و ترس مردم در حال عجله برای استفاده. لحظات پس از پکن روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر خود را بالا ببرد قرنطینه مورد نیاز شرکت هواپیمایی رزرو بلیط شات تا 15 برابر بالاتر اخیر سطح با توجه به Qunar آنلاین سفر ارائه دهنده خدمات. تعداد گردشگران که رزرو سفر در ماه آوریل افزایش 300 درصد بیش از ماه مارس با توجه به شین هوا خبرگزاری دولت با استناد به داده ها از Trip.com یک آژانس مسافرتی است.

تقریبا 70 درصد از کشور, جاذبه های توریستی دوباره باز شده اند و بسیاری از آنها ارائه رایگان ورود و یا دیگر تبلیغات لو Shugang چین وزیر فرهنگ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

در حالی که تشویق گردشگری به عنوان ابزاری برای احیای اقتصادی مقامات یادآوری مسافران که زندگی هنوز به حالت عادی بازگشت. جاذبه های توریستی خواهد بود محدود به 30 درصد از ظرفیت معمول خود را آقای لو در گفت و بسیاری از نیاز به رزرو آنلاین. متوسط چک گسترده خواهد بود. “ما هنوز در وسط اپیدمی کنترل دوره,” او گفت:.

هنوز چنین هشدارهای نمی تواند تعدیل خانم Zeng افکند. پدر و مادر او تا به حال بلافاصله بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برنامه های خود را پس از شنیدن از تعجب او بازدید او گفت: در یک تماس تلفنی از Daxing فرودگاه بین المللی در پکن در روز پنج شنبه. او تا به حال دیده نمی شود آنها را از اکتبر. “حتی زمانی که من در کالج بود من نمی رفتن که طولانی بدون رفتن خانه,” او گفت:.

هزاران نفر از هند رشته مهاجران هیئت مدیره قطار عازم خانه است.

در آشپزخانه سوپ در Ernakulam, در جنوب هند ایالت کرالا Sinjith Valluvan را شکست زمانی که او آموخته است که یک قطار بود و گرفتن کارگران مهاجر به زادگاه خود در این کشور همسایه از Odisha.

آقای Valluvan یک زن 36 ساله و کارگر ساختمانی شده رشته به مدت شش هفته در کرالا, پس از نخست وزیر نارندرا ناگهان دستور داد یک مستند از این کشور 1.3 میلیارد شهروندان برای مبارزه با گسترش coronavirus. حداقل 10 میلیون کارگران مهاجر بودند ناگهان رشته بدون غذا و یا شغل های دور از خانه در نقاط مختلف کشور است.

“من می توانم به شما بگویم که چگونه شاد من احساس می کنم در مورد اتحاد با فرزندان من” آقای Valluvan گفت: به عنوان او در حال آماده شدن برای هیئت مدیره یک قطار در شب جمعه است. اما او قول داد به ترک روستای خود را برای کار دوباره گفت: او هرگز تصور نمی کرد که او را برای غذا التماس برای زنده ماندن.

سفر خود را بخشی از یک تعداد انگشت شماری از قطار ویژه دولت هند روز جمعه اجازه برای اجرا به کارگران مهاجر زائران و گردشگران و دانش آموزان رشته در سراسر کشور خود را به خانه متحده است.

این مستند باعث شده است تا به یکی از بزرگترین داخلی مهاجرت در هند تاریخ مدرن به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم فقیر و کودکان خود را سوار بر خسته کننده سفر با پای پیاده به فرار قریب الوقوع گرسنگی. در بسیاری از مکان آنها متوقف شد و مورد ضرب و شتم توسط ماموران دستور داد که آنها را به بازگشت به جایی که آنها آمده بود به ماندن در خط با مستند.

حداقل دو ده و میر ناشی از کارگران مهاجر در تلاش برای بازگشت صفحه اصلی گزارش شده در سراسر هند از این مستند را به اثر. اما در صبح روز جمعه اول قطار ویژه chugged از پلت فرم در Lingampalli ایستگاه در Telangana, محدود, برای, eastern state of Jharkhand با 1200 مسافر در هیئت مدیره. مقامات دولتی کف برای عودت کننده گان.

مسافران بودند دستور داد اجتماعی را حفظ فاصله و تنها 54 نفر مجاز به نشستن در یک محفظه که معمولا صندلی 72. قطار ترک در ساعات اولیه صبح برای جلوگیری از هرج و مرج است. مقامات به دنبال جلوگیری از تکرار یک حادثه اخیر در نزدیکی بمبئی هند سرمایه مالی زمانی که هزاران نفر از کارگران مهاجر به مبارزه طلبیده مستند و شروع مونتاژ در ایستگاه های راه آهن به امید رسیدن به خانه های خود.

هند گزارش کرده است 35,043 عفونت و 1,154 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نسبتا کم تعداد برای کشوری با چنین بزرگ و پررونق جمعیت. اما محدودیت در حرکت خود ادامه خواهد داد, با ملی مستند تمدید شده در روز جمعه تا مارس 17 وزارت خانه امور در بیانیه ای گفت.

جهانی روز کارگر تظاهرات reimagined در شهرستانها تحت مستند.

در جهان تا حد زیادی تحت pandemic مستند, سنتی, آوریل 1 توده کارگر تظاهرات داشته اند به reimagined و یا در برخی موارد به نام خاموش.

اما در زمانی که مردم در حال تحمل فشار از coronavirus رکود برخی از آن را دیدم به عنوان مهم تر از همیشه برای نشان دادن همبستگی بین المللی کارگران’ روز, همچنین شناخته شده به عنوان روز کارگر.

در آتن صدها نفر از یونانیان با پوشیدن ماسک و دستکش و ایستاده شش فوت از هم جدا با تجمع در مقابل ساختمان پارلمان در روز جمعه, برگزاری قرمز و سفید و آبی پرچم کار داد PAME. برخی از عینک ماسک با شعار “حتی تحت پوشش دهان یک صدای” برگزار شد و آگهی ها محکوم اقتصادی رنج می برند از مردم عادی است.

در اسپانیا و اتحادیه های کارگری برنامه ریزی برای برگزاری تنها حاضر حوادث پس از دادگاه زده کردن طرح های پیشنهادی برای جمع آوری و خارج از منزل. در شهر ویگو اتحادیه های کارگری می خواستم به نگه داشتن یک درایو توسط تظاهرات با یک نفر در هر وسیله نقلیه, اما حتی که یک دادگاه تجاوز مستند قوانین.

بسیاری از حوادث نیز منتقل حاضر در آلمان با اتحادیه رادیو و تلویزیون سخنرانی ها و موسیقی های آنلاین و یا در رادیو و تلویزیون. در برلین ناشناس پیام را منتشر آنلاین, دعوت از مردم برای جمع آوری در Kreuzberg محله در شب جمعه, هجوم ممنوعیت تجمع بیش از 20 نفر است. پلیس بودند را به زور برای جلوگیری از چنین مجامع.

در فرانسه و برخی از اتحادیه های کارگری خواسته می شود معترضان برای ارسال ویدئوها و تصاویر بر روی رسانه های اجتماعی و بانگ گلدان و تابه را در ظهر به جای حضور در تظاهرات.

ملی مستند نیز مختل فرانسه سنت خرید نیلوفرهای از دره از مغازه ها و پیاده رو و فروشندگان را به خانواده و دوستان به عنوان نمادهای بخت خوب.

این ممکن است به 1 بود “شبیه هیچ دیگر” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, اما “این روح همبستگی بین کارگران است و شاید هرگز به عنوان قدرتمند است.”

هنگ کنگ اعزام اضافی افسران پلیس برای جلوگیری از انتظار شد.

پلیس در هنگ کنگ مستقر هزاران اضافی افسران در روز جمعه پس از antigovernment فعالان قول داد به خیابان بازگشت به این شهر شیوع کروناویروس تثبیت شده است.

حدود 3000 افسران ضد شورش مستقر شدند روز جمعه روز کارگر تعطیل در semiautonomous شهر چینی برای انجام با مشخصات بالا گشت های محلی و رسانه های خبری گزارش شده است. پلیس در بیانیه ای گفت که “nimbly اعزام نیروی انسانی برای حفظ امنیت عمومی و نظم عمومی” در پاسخ به تماس برای عمل است که “بی اعتنایی دولت قوانین.”

معترضان سازماندهی آنلاین نام به صورت خودجوش تظاهرات در روز جمعه و برای چهار روز مبارزات انتخاباتی برای نشان دادن حمایت برای کسب و کارهای کوچک است که پشتیبانی از جنبش دموکراسی خواهی.

Coronavirus همه گیر کمک کرده است به آرام antigovernment جنبش که roiled هنگ کنگ در سال گذشته است. اما این شهرستان ثبت شده بود هیچ کروناویروس جدید عفونت به مدت پنج روز متوالی در این هفته و معترضان به تازگی صحنه تظاهرات کوچک. کسانی که تجمعات شکسته شد تا توسط پلیس که ذکر شده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دو تایید موارد coronavirus ثبت شد در روز جمعه که هر دو وارد شد, سلامت, مقامات گفت.

گروه از افسران پلیس با پوشیدن ماسک و برگزاری سپر دیده می شد در روز جمعه در سراسر شهرستان. در جای دیگر افسران انجام شده نقطه چک در ساکنان.

روز کارگر تظاهرات که به طور سنتی برگزار شد و در مارس 1 در هنگ کنگ محروم بودند مجوز به دلیل خطرات بهداشت عمومی. یکی طرفدار دموکراسی کار گروه به جای راه اندازی ده ها تن از خیابان غرفه. در شلوغ تجاری مناطق مونگ کوک و Sha Tin فعالان و تماشاگران فریاد اعتراض و شعار. بعد در شب پلیس ضد شورش پیشرفته به یک مرکز خرید که در آن آواز اعتراض برنامه ریزی شده بود شلیک اسپری فلفل و راه اندازی cordons برای متفرق کردن جمعیت.

“این بیماری همه گیر نشده و حتی به پایان رسید و حزب کمونیست چین است که در حال حاضر مشتاق به حل و فصل نمره با هنگ Kongers” گفت: Carol Ng, رئیس هنگ کنگ کنفدراسیون اتحادیه های کارگری.

“ما باید آماده برای استفاده بیشتر مشاغل روش در پاسخ به استبداد” به گفته خانم Ng به عنوان او خواست ساکنان برای پیوستن به دموکراسی کارگری در روز جمعه. او همچنین هشدار داد ممکن است در برابر بازداشت دسته جمعی با استناد به حدس و گمان است که برخی از مکالمات برای اختلال شد عمدا ایجاد شده برای کمک به پلیس دور تا بیشتر فعالان.

مسوولان بیمارستان در تلاش برای درمان جانبازان و حتی آن را به عنوان تاخت و تاز کردن با عفونت.

حتی زمانی که خود را در شهرستان شد و بارها و بارها مورد تاخت و تاز طالبان و مبارزه خود رسیده درب خانه پزشکان و پرستاران در شمال افغانستان در شهر کندز نگه داشته و مشغول به کار است. آنها در لباس پوشیدن زخم و نجات در اصلی بیمارستان دولتی حتی به نزدیکی یک مرکز تروما بمباران شد, کشته شدن بیش از 40 نفر.

در حال حاضر حدود 70 پزشکان و پرستاران از کارکنان 361 در کندز بیمارستان منطقه ای — اصلی مرکز درمانی برای چندین استان ناآرام در شمال شرقی افغانستان هستند یا مبتلا به کروناویروس و یا در قرنطینه به ظن عفونت است. اما وجود دارد هیچ چاره ای اما برای نگه داشتن درب باز گفت: دکتر نعیم منگل بیمارستان مدیر. پزشکان نمی تواند رد ده ها تن از جانبازان که در ادامه می رسند هر روز.

“بیمارستان نیاز به قرنطینه شود اما آنچه جایگزین ما داریم؟,” دکتر گفت: منگل. “از آن ساخته شده است ما خیلی نگران آن است که ما همه می ترسم از هر یک از دیگر در بیمارستان به دلیل ما نمی دانیم که آلوده است و چه کسی نیست.”

افغانستان را ضعیف سیستم بهداشت و درمان شده است با گسترش این بیماری همه گیر در زمانی که جنگ با طالبان همچنان به خشم در سراسر کشور.

تست بسیار محدود باقی مانده است اما از روز شنبه این کشور ثبت شده بود فقط بیش از 2,300 موارد با حداقل 228 پزشکی از جمله کارگران و 68 ثبت مرگ و میر.

دکتر منگل گفت: بیمارستان در کندز که در آن 23 37 تایید موارد پزشکی کارگران التماس کرد با مردم تنها به بازدید از بیمارستان برای موارد اضطراری شدید.

بسیاری از جهان موزه زنده ماندن نیست coronavirus. چه خواهد شد به مجموعه های خود را?

چارلز دیکنز موزه در لندن کاهش یافته است ، برای 95 سال مجموعه, در خانه “الیور تویست” و “انتظارات بزرگ” نویسنده شده است تامین می شود فروش بلیط و دیگر درآمد به دست آورده. اما با هیچ بازدید کننده از ماه مارس مدیر آن ترس است که بسته شدن موقت آن می تواند تبدیل به دائم.

“ما باید بودجه لازم را به ما از طریق پایان ماه آوریل و ما رو کمی از پس انداز پس از آن” سیندی Sughrue که منجر موزه گفت: از طریق تلفن از دفتر او در ساختمان خالی. “من می توانید ببینید که ما می توانیم اضافه کردن تا سپتامبر است. اما اگر اجتماعی فاصله اقدامات ادامه خواهد داد فراتر از آن است که پس از آن وجود دارد یک خطر واقعی است که ما نمی خواهد زنده بماند.”

اما حدود 5 تا 7 درصد از جهان است موزه در حال حاضر در توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: پیتر کلر مدیر کل شورای بین المللی موزه ها. با توجه به شورای پژوهش یکی در 10 ممکن است بازگشایی او اضافه شده است.

بیش از 30 پاسخ دهندگان به یک 41-کشور, بررسی, توسط شبکه های اروپایی موزه سازمان گفت: آنها می ترسید آنها را به طور دائم در میان آنها Museo de La Rioja و موزه آمریکا در اسپانیا; Kornberg قلعه در اتریش, Robert Capa, عکاسی معاصر مرکز در مجارستان و موزه ملی تاریخی از آلبانی.

جاذبه وضعیت هر کشور متفاوت بسته به اینکه چقدر موزه ها تکیه بر فروش بلیط و گردشگری و چقدر دولت بودجه دریافت می کنند. موزه ها در ایالات متحده است که برای زنده ماندن از درآمد به دست آورده و انسان دوستی هستند بیشتر در معرض خطر از دولت-یارانه نهادهای اروپایی.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط جین Bradley جفری Gettleman, عبدی Latif Dahir, Sameer یاسر, Christopher F. Schuetze نیکی Kitsantonis علامت Landler استفان قلعه Aurelien Breeden رافائل Minder مگان Specia, Elaine یو ویویان وانگ Mujib مشعل فهیم عابد فرح, محمد, Lynsey Chutel مت Apuzzo, Niraj Chokshi حیوان دست اموز متز, نینا Siegal کلر فو اد وانگ آنا Swanson, شریل, گی استولبرگ نیکلاس Fandos کتی راجرز جینا Kolata و ویکتوریا Gomelsky.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im