محل شروع مقابله با کروناویروس

از سیاتل به نیویورک به لندن شرکت از تمام اندازه ها صرف کرده اند هفته گذشته آماده سازی برای اختلالات از شیوع کروناویروس آغاز شده است که در چین است. آنها کارکنان از طریق کار از خانه دریل ساخته شده است تا موجودی به آب و امکان خاموش کردن و داستد کردن اضطراری-پاسخ برنامه.

در حال حاضر اضطراری آغاز شده است.

در آمازون وسیع ستاد در سیاتل یک کارگر در یکی از این شرکت های بسیاری از ساختمان های اداری در جنوب دریاچه اتحادیه محله دارای آزمایش مثبت برای ویروس. در یک پیام به کارکنان در شب چهارشنبه آمازون گفت: این توصیه که همه کارکنان در سیاتل منطقه از خانه کار می کنند در این ماه اگر شغل خود را می تواند از راه دور انجام می شود.

“ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند که همچنان در قرنطینه” گفت: درو Herdener یک سخنگوی آمازون.

در همان زمان, Facebook گفت: پیمانکار مشغول به کار در این شرکت در سیاتل دفاتر تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و آن را عمده دوم شرکت فناوری در این شهرستان به تحت تاثیر شیوع.

صنعت فن آوری حیاتی برای اقتصاد ایالت واشنگتن که در آن یک خوشه از عفونت ریشه گرفته و 10 نفر فوت کرده اند, شرکت های پیشرو وجود دارد به اقدامات احتیاطی اضافی برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“ما به اطلاع ما کارکنان و به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به اولویت بندی همه سلامت و ایمنی” گفت: Andy, سنگ, Facebook سخنگوی.

منطقه سیاتل است Facebook بزرگترین مهندسی پاسگاه خارج از آن منطقه خلیج ستاد. آن را تا به حال 5000 کارگر در این منطقه همانطور که از سپتامبر گذشته اعلام کرد قصد دارد به گسترش و حتی بیشتر.

بیمار کارگران نیز گزارش شده در خارج از کشور. در روز پنج شنبه HSBC یکی از بزرگترین شرکت های مالی گفت که یک کارمند در آن ستاد جهانی در لندن تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. کارمند تحت نظارت های پزشکی و اتحاد خود جدا شده است. این دفتر که در آن نزدیک به 10 ، 000 نفر از کار باز می ماند.

“ما در حال عمیق تمیز کردن کف جایی که همکار ما کار کرده و به اشتراک گذاشته شده در مناطق از ساختمان” شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “همکاران در آن طبقه و دیگران که در تماس با او توصیه شده است به کار در خانه.”

شرکت های دیگر در حال افزایش تلاش های خود را برای حفاظت از کارکنان. توییتر فورد موتور و تعداد زیادی از دیگران ممنوع کرده و تمام غیر ضروری سفر. بزرگترین بانک های آمریکایی از جمله سیتی گروپ و جی پی مورگان چیس اند گفت: مدیران ارشد باید تایید هر یک بین المللی کسب و کار سفر. خارج شده در روز پنج شنبه گفت که کارکنان آن می تواند سفر در سطح بین المللی تنها برای “کسب و کار بحرانی سفر” و آن را محدود کردن سفر خود به کنفرانس ها و نشان می دهد تجارت در ایالات متحده است. و در سی ان ان است که در آتلانتا و کارکنان در سراسر جهان C. E. O. آغاز شده است شخصا بررسی صلاحیت همه سفر بین قاره ای.

برای برخی از کسب و کارهای کوچک تاثیر شیوع این است که نیروهای کارگران به ماندن خانه از محل کار می تواند ویرانگر باشد. رستوران را به نزدیک است. خطوط مونتاژ به توقف خرد خواهد بود.

“هیچ کس تا به یک راهکار برای این” گفت: Dan لوین اجرا می شود که یک شرکت کوچک در خارج از شیکاگو که باعث می شود مبلمان و قاب سازی دیوار.

آقای لوین در حال برنامه ریزی برای برخی از کارکنان دفتر کار از خانه در صورت شیوع. اما از دست دادن کارکنان تولیدی است که کار در کارخانه خواهد بود دشوار است برای غلبه بر. “این یک نگرانی واقعی است.” “آنها نمی توانند این کار را از خانه.”

همان می رود برای کارکنان در ده ها تن از صنایع در سراسر ایالات متحده است. رابرت Luft اجرا می شود یک شرکت کوچک در سینسیناتی که نصب تکنولوژی در مراقبت های بهداشتی و امکانات مراکز توزیع.

اخیرا چند تا از تکنسین شد راه اندازی سیستم های هشدار برای پرستاران در جزیره ادم ساده لوح بیمارستان در بروکلین. نگران آن است که نیویورک شیوع را قرار داده که در راه آسیب است آقای Luft مرتب برای آنها را به تکمیل این کار سریع تر از اصل برنامه ریزی شده است.

شیوع در اوهایو است که مانع از تکنسین های خود را از نشان دادن به کار خود را از کسب و کار خود را در یک وضعیت مخاطره آمیز.

“اگر آن را نا امن برای مردم به آنها را در سایت است که قطعا اثرات کسب و کار من” آقای Luft گفت. “متاسفانه وجود ندارد هر نوع طرح احتمالی. کسانی که تکنسین های وجود دارد برای کار خود را. اگر آنها نمی تواند انجام کار خود را که طول می کشد دور پتانسیل درآمد خود را.”

مایکل Grynbaum مایکل Corkery ژنو, Abdul و Iliana Magra کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>