کارگران بازگشت به مبارزه به عنوان ایالات متحده هتل ها سعی کنید به غیر روحانی کردن کارکنان و استخدام در ارزان

منn در اوایل ماه مارس آنتونیو رودریگز یک ضیافت پیشخدمت برای 11 سال در لوکس Terranea رفت و آمد مکرر در پالوس وردس در جنوب لس آنجلس گفته شد او بود که به طور موقت furloughed به دلیل Covid-19. رودریگز 58 زمان که شکست در گشاد گشاد راه رفتن, اما پس از آن در اواسط ماه مارس او موفق به دریافت یک شوک – Terranea اطلاع او بود که به طور دائم گذاشته و حتی رفت و آمد مکرر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه ژوئن.

“من احساس وحشتناک دانستن که من که قرار بود به از دست دادن کار من و مزایای من. من سه دختر و در حال حاضر … من چگونه به مراقبت از آنها است؟” رودریگز گفت. “من نمی دانم چرا آنها به ما اجازه رفتن و استخدام افراد جدید است. آنها همیشه می گویند که ما خانواده است. این نیست راه درمان شما خانواده است.”

برخی دیگر به خوبی شناخته شده هتل کالیفرنیا از جمله مشهور Chateau Marmont نیز گفت دیرین کارکنان آنها از دست داده اند شغل خود را به طور دائم. چندین هتل در بالتیمور فیلادلفیا و بوستون از جمله چهار فصل در بوستون گرفته اند مشابه حرکت می کند, گاهی اوقات گفتن اخراج کارکنان که آنها می تواند درخواست مجدد خود را برای مشاغل و اگر استخدام شروع کردن به عنوان کارکنان جدید. این مراحل را باید خشم کارگران و به سرعت بدست توجه بسیاری از رهبران کارگری و قانونگذاران.

نتیجه: لس آنجلس و لانگ بیچ و چند تن دیگر کالیفرنیا شهرستانها و همچنین لس آنجلس را تصویب قانون نیاز هتل ها (و گاهی اوقات دیگر صنایع) به rehire منظور از ارشد هر کارگران آنها بیکار به دلیل بیماری همه گیر. مشابه قانون حرکت رو به جلو در اوکلند و پاسادنا و معرفی شده در بالتیمور و ققنوس شوراهای شهر اگر چه ققنوس قانون کشیده شد از در دستور کار شورای چهارشنبه گذشته در صورت شدید صنعت هتل مخالفان. هواداران می گویند چنین به یاد بیاورید لایحه معرفی خواهد شد در ایالت ماساچوست مقننه در اواخر این ماه.

بالاترین-خبر جنگ در حال وقوع است در ساکرامنتو. در یک 44-17 رای ایالت کالیفرنیا مجمع تصویب یک لایحه که گسترش فراخوان مورد نیاز برای هتل ها در سراسر کشور پرجمعیت ترین دولت اما این لایحه مواجه است ناهموار-از-انتظار قایقرانی در دموکراتیک تحت سلطه دولت سنا. این قانون را نیز پوشش دهها هزار نفر از ساختمان کارگران خدمات مانند سرایداران و همچنین فرودگاه کارگران مانند چمدان گرداننده.

رئیس حامی دولت در مجلس سنا ماریا النا Durazo, ابراز اعتماد به نفس که اکثریت سناتورهای خواهد تجمع پشت pro-کارگر قانون. “آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که ما بدترین کابوس” Durazo گفت. “این مردم هستند که گفت:” نمی زحمت به عقب می آیند. ما استخدام افراد جدید و یا ما rehire شما اما ما درمان شما به عنوان کارکنان جدید, و ما شما را در همان سطح به عنوان کسی که هرگز قبل از کار را به این شرکت موفق است.’ این یک شوک وحشتناک به هر کارگر.”

هتل ها و کسب و کار گروه های لابی سخت برای شکست دادن چنین قانون. در حالی که کارگر طرفداران دیدن این لوایح به عنوان ساده, عدالت, کسب و کار گروه محکوم کردن آنها را به عنوان سنگین دست بزرگ-دولت مقرر. آنها می گویند این اقدامات را تضعیف مدیریتی انعطاف پذیری و افزایش هزینه های.

“معلوم می شود این مفهوم از دولت برداشت می شود که برای بازگشت هنگامی که کسب و کار می آید گفت:” استوارت Waldman رئیس جمهور دره Fernando سان صنعت و تجارت انجمن و یکی از مهمترین و صریح دشمنان از به یاد بیاورید قانون. “این کارگران مسن تر تمایل به گران تر می شود. آنها ممکن است کارآمد ترین کارگران است. هر کسی که با این نسخهها کار در هر نقطه از همکاران که انجام یک کار بهتر. کارفرما می داند که کارکنان انجام یک کار بهتر. شما ممکن است یک گران تر کارمند و یا یک کارمند که طول می کشد دو برابر زمان.

“اگر شما فقط می توانید استخدام برگشت نیمی از کارگران خود را بهتر است به اجازه کارفرما را انتخاب کنید که کارکنان آنها می خواهند به استخدام است.”

این قانون همچنین فراهم می کند برای اورژانس پرداخت می شود بیمار در طول روز همه گیر و محافظت از کارگران شغل خود را از شرکت های فروخته شده به صاحبان جدید.

رزا فرانکو که مشغول به کار به مدت 14 سال در مک دونالد در کانکتیکات شاهراه می گوید او و شش همکاران دچار یک سرنوشت بسیار شبیه آنتونیو رودریگز. “در ابتدا گفتند: ما با شما تماس بگیرد اما پس از آن آنها می گویند هر چیزی به ما برای مدت زمان طولانی. سپس ما نامه گفت: ما در حال فسخ” فرانکو گفت. “من احساس بسیار بد است. ما در حال قرار دادن یک مبارزه. ما را دریافت نمی پرداخت می شود بیمار روز. ما لازم نیست که بیمه بهداشت و درمان.”

او گفت: چند تا از فسخ کارگران و رهبران در unionization تلاش است. “آنها می خواستند به خلاص شدن از شر افرادی که صدای خود را,” او گفت:.

برخی از کانکتیکات قانونگذاران باید بسیج پشت مک دونالد کارگران تا حدودی به دلیل این رستوران در اموال دولت است. سناتور ایالت جولی کوشنر سابق ایران خودرو به کارگران رسمی گفت: “این خیلی بی عاطفه برای یک کارفرما به استفاده از یک بیماری همه گیر مانند این را یک باک اضافی.” کوشنر گفت که او برنامه ریزی شده برای معرفی به یاد بیاورید قانون بود که به تصویب رسید در لس آنجلس, اما همچنین حفاظت از رستوران کارگران است. مک دونالد franchisee را رد کرده است برای مقابله به مثل در برابر کارگران برای تمایل به داشتن اتحادیه.

Kurt پترسون, co-رئیس جمهور متحد اینجا محلی 11 هتل کارگران اتحادیه های محلی در جنوب کالیفرنیا گفت: این قانون پس از مدل یک به یاد بیاورید قانون تصویب شده در سانتا مونیکا برای محافظت از شغل دیرین هتل کارگران بعد از 11 سپتامبر حملات تروریستی است. با گردشگری و سفر hobbled چند سانتا مونیکا هتل های خشم کارگران و قانونگذاران زمانی که آنها گذاشته شدن بسیاری از ارشد کارگران در حالی که حفظ تاریخ و کارگران و استخدام برخی از کارگران جدید است.

صحبت کردن در مورد اخراج در پایان خواص مانند Terranea پترسون گفت: “شاید شما می خواهم انتظار می رود این اتفاق در متل 6. اما این درست نیست. من نمی دانم آنچه را دقیق انگیزه هستند. این مکان ها همیشه به دنبال جوان و زیبا. من فکر می کنم آنها به دنبال نام تجاری جدید تعریف خود و بازگشایی با مجموعه ای کاملا جدید از کارگران است.”

چهارشنبه گذشته اخراج Terranea کارگران برگزار شد در اعتراض به خارج از مقر شرکت املاک و مستغلات است که دارای رفت و آمد مکرر. آنها به نام های “فقط بازیابی”. در یک بیانیه Terranea اذعان کرد آن را به حال فسخ حدود نیمی از 1100 کارگران که furloughed.

“خوشبختانه ما شروع به یاد برخی از furloughed کارکنان ما با بازگشایی در ژوئن 19, و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار در حال حرکت رو به جلو به عنوان کسب و کار در سطوح مجوز” Terranea گفت:, و اضافه کرد که آن را “rehire گذاشته کارکنان ما باید این فرصت را به انجام این کار”.

Terranea گفت: آن مخالف ایالت به یاد بیاورید قانون “به دلیل غیر ضروری طاقت فرسا و فرآیند دقیق آن نیاز به برای کارفرمایان به بازگشت کارمندان به نیروی کار”.

ران Herrera رئیس جمهور قدرتمند لس آنجلس فدراسیون کارگری گفت: اتحادیه های کارگری ادامه خواهد داد به مبارزه برای قانون.

“این یکی از بهترین کار سیاست هایی که در سال,” او گفت:. “این واقعا کمک می کند تا کارگران که در تنگه وخیم است. آن را به آنها امید دانستن است که کار خود را خواهد شد در حال انتظار برای آنها را زمانی که اقتصاد و کارفرمایان خود را دنده همه چیز را به بالا. واقعا امید فراهم می کند. بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im