“کلمات یک دیکتاتور’: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استقرار نظامی را افزایش می دهد شبح فاشیسم

“هنگامی که فاشیسم می آید به امریکا, از آن خواهد شد پیچیده شده در پرچم و حمل صلیب” می رود یک بارها به نقل خط با منشاء نامشخص.

در روز دوشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با چهار پرچم ایالات متحده پشت سر او را تهدید به ارسال نظامی علیه مردم آمریکا و سپس عبور از جاده ژست برای عکس بیرون یک کلیسای تاریخی در حالی که محکم وارونه مقدس است.

او تنها قادر به گرفتن وجود دارد پس از به شدت مسلح و پلیس اسب سوار ملی guardsmen اخراج teargas و گلوله های لاستیکی به تعقیب دور مسالمت آمیز معترضان و روزنامه نگاران.

تکان دهنده تقسیم صفحه نمایش لحظه احتمالا چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها متزلزل وحشت و خشم. مقایسه دیکتاتورها مد روز طول تهمت سیاسی صعود خارج از نفع کاهش یافته در سال های اخیر است. در حال حاضر آنها ممکن است برای باز گشت. قطعا بالا دموکرات بود نه عقب نگه دارید.

Ron Wyden یک سناتور دموکرات برای اورگان در توئیتر خود نوشت: “فاشیستی سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط تحویل verged در یک اعلام جنگ علیه شهروندان آمریکایی است. من از ترس برای کشور ما امشب و متوقف نخواهد شد دفاع از آمریکا در برابر تهمت و حمله به.”

کامالا هریس یک سناتور دموکرات کالیفرنیا گفت: شبکه MSNBC: “اینها سخنان یک رئیس جمهور. آنها عبارت از یک دیکتاتور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پاشیدند ترس و عدم اطمینان نه به خاطر آن سروپا. از نظر قانونی او را به استناد 1807 قیام عمل برای فعال-سربازان وظیفه به انجام اجرای قانون در خاک آمریکا, اما او به نظر نمی رسد که انجام نشده است.

ممکن است که در حال حاضر او است که با استفاده از آن به عنوان یک تهدید به زور دست دولت فرمانداران تماس بگیرید تا بیشتر از نیروهای گارد ملی فقط به عنوان او با استفاده از دفاع تولید عمل به فشار شرکت تولید هواکش برای افراد مبتلا به کوروناویروس.

سیاسی او را در صورت انتقاد شدید از حزب دموکرات اما او احتمالا فرض است که همیشه خواهان باقی خواهد ماند و در قدم اهسته با او. وجود چند نشانه هایی از مخالفت دوشنبه شب از درون خود حزب.

هشدار دهنده توسعه به پایان رسید روز از گمانه زنی ها بر سر اینکه چگونه رئیس جمهور در حال حاضر غرق coronavirus همه گیر ممکن است پاسخ به گسترده ترین ناآرامی های مدنی در آمریکا در بیش از نیم قرن.

رسانه ها گزارش ها حاکی از بحثهای داغ در میان مقامات کاخ سفید بر سر اینکه آیا تهمت باید تحویل بیضی آدرس دفتر. در پایان وجود دارد آشنا برنده: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

طراحی رقص از سخنان خود در کاخ سفید به باغ گل رز و معترضان در حال کردن کوس فقط در خارج بود ساخته شده برای تلویزیون لحظه در زمان شب ، مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند یک واقعیت-TV impresario.

تاریکی از تن او نیز درست به غرایز خود را. استبدادی او گرایش شامل یک عشق از رژه نظامی, قرار دادن نام خود را در ساختمان استخدام اعضای خانواده در مرحله پوپولیستی تظاهرات سرزنش کردن رسانه ها و تهدید به “قفل کردن” مخالفان سیاسی. او رشد در جنگ است.

روشن بود که کسانی که مشاوره متوسط دوره از دست داده بود. روز یکشنبه Axios سایت گزارش داد که مشاوران داخل و خارج از کاخ سفید التماس کرد با او برای جلوگیری از تفرقه طغیان است که تهدید به صدمه زدن به او را در صندوق های رای با رای دهندگان مستقل و حومه زنان است.

این Axios گزارش به نام امید هیکس دیرین aide که در بازگشت به کاخ سفید در ماه فوریه از فاکس شرکت به عنوان ابراز نگرانی در مورد یک صدای جیر جیر در ساعات اولیه روز شنبه که در آن تهمت با استفاده از یک لحاظ تاریخی لود عبارت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

هیکس گزارش به Jared کوشنر ارشد مشاور تهمت و شوهر دخترش Ivanka. این زن و شوهر تصور می شود در میان کسانی که اصرار رئیس جمهور به ورزش داری.

“این Jared کوشنر اما احتمالا این Jared هدایت همسرش که نمی خواهند به پدر او خبر بد و یا به چالش کشیدن پدر او به طوری که او را در ساخت Jared آن را انجام دهد” گفت: غنی جالینوس سابق مطبوعاتی وزیر به دن کویل سابق-معاون رئیس جمهور.

اما وجود دارد یک مشکل اساسی جالینوس اضافه شده است. “شما نمی توانید بگویید که رئیس جمهور هر چیزی زیرا او نمی خواهد گوش دادن و حتی اگر او وانمود به گوش او فقط رفتن و انجام آنچه او می خواهد به هر حال.”

در اوایل ریاست جمهوری خود تهمت احاطه شده بود چهره های نظامی از جمله رئیس ستاد جان کلی و مشاور امنیت ملی HR مک مستر که ممکن است پیدا کرده اند راه برای خنثی کردن خود را قدرتمند استقرار. در حال حاضر چنین guardrails رفته و رئیس جمهور دایره درونی سازگار است.

کریس Whipple, نویسنده Gatekeepers: چگونه کاخ سفید ستاد تعریف هر انتخابات ریاست جمهوری گفت: “این کسی است که هرگز قدرت هر کسی به او بگویید که چه چیزی او را نمی خواهند بشنوند و در نتیجه یک شکست کامل از رهبری است. واضح است که او دیگر یک عملکرد کاخ سفید رئیس ستاد.”

“هیچ کس وجود دارد که می تواند راه رفتن به دفتر بیضی شکل و به او بگویید که حقایق سخت … او به ریاست جمهوری او همیشه می خواست که در انتخابات ریاست جمهوری از توانمندسازها و sycophants و افرادی که جرات نمی کند به او بگویید آنچه که او نیاز به شنیدن و بنابراین ما شاهد نتایج” Whipple گفت.

تحت تاثیر فاکس نیوز تهمت رایگان است به خود و صرفا برای بسیاری از ناظران می تواند وجود دارد هیچ چیز بیشتر هشدار دهنده در زمان بحران است.

اگر او می تواند این دور چقدر بیشتر او می تواند ؟

جو لاکهارت سابق مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, توییتی در شب دوشنبه: “من زندگی می کردند از طریق MLK و بابی بودن ترور شهرهای ما سوختن, واترگیت, 9/11 و دیگر ملی تراژدی. من هرگز آنقدر وحشت زده برای کشور ما به عنوان من امشب. مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>