وودی جانسون و مغلوب ساختن پیشی جستن: چرا او ممکن است بیش از حد وفادار به عنوان یک سفیر

لندن — بازی میزبان یک شام سه شنبه شب به افتخار وزیر امور خارجه مایک Pompeo, آمریکا, سفیر انگلیس, رابرت وود جانسون چهارم گفت: مهمانان خود را که شراب شد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تاکستان در ویرجینیا. او در خدمت آن او به شوخی حتی اگر آن را ممکن است اخلاقی نامناسب.

روز بعد آقای جانسون بود نمی ساخت هر بیشتر جوک ها در مورد اخلاق. در توییتر او اصرار او “به دنبال قوانین اخلاقی و الزامات دفتر من در همه زمان ها” پس از نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور درخواست او مطرح کرده بود با یک انگلیسی رسمی ایده فرمان انگلیسی ها مسابقات گلف باز به آقای تهمت Turnberry گلف رفت و آمد مکرر در اسکاتلند است.

در صفوف آمریکایی دیپلماتیک آقای جانسون شور و شوق برای خشنود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پرسش در مورد اینکه آیا آقای جانسون — 73 ساله, دارویی, وارث, N. F. L. تیم صاحب و دوست دیرین از رئیس جمهور — قرار داده است ترویج رئیس خود را بیش از او دیپلماتیک وظایف.

آن را نیز تعمیق سوء ظن لندن سفارت کارکنان در مورد قضاوت خود را با توجه به شهرت او به خارج از رنگ و جوک و سخنان به زیردستان است که برخی گفته اند خط عبور به تبعیض جنسی و یا نژاد پرستی. رفتار او دارای فرسایش روحیه در میان دیپلمات های حرفه ای و به ظاهر در یک بازرس کل وزارت امور خارجه در سفارت که نتایج آن در گزارش ثبت شده در فوریه اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد.

در میان هفت که با حضور مهمانان شام برای آقای Pompeo بودند وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab و صدراعظم از خزانه داری, Rishi Sunak و همچنین سه آمریکایی بانکی مدیران. یک سخنگوی سفارت گفت که آقای جانسون پرداخت برای شراب خود را.

هنوز هم گفت: Lewis A. Lukens بود که آقای معاون تا نوامبر 2018, “موارد شبیه به این منظور تقویت تصویر از یک سفیر از تماس با دولت اخلاق الزامات و بیشتر علاقه مند به خدمت رئیس جمهور منافع شخصی به نمایندگی از این کشور در خارج از کشور.”

رئیس جمهور را رد کرده است که او خواسته آقای جانسون به لابی دولت بریتانیا برای دریافت جایزه به او Turnberry رفت و آمد مکرر و سفیر کاهش یافته است برای پرداختن به نقش خود. اما آقای Lukens نقاشی بر روی یادداشت های او ساخته شده در زمان ارائه یک جدول زمانی دقیق از تکرار تلاش ها برای متقاعد کردن آقای جانسون به انجام آقای تهمت بخشنامه.

آقای جانسون آقای Lukens گفت: بازگشت به لندن در ژانویه. 30, 2018, پس از یک جلسه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی روز قبل از. سفیر شناخته شده است که با نام مستعار وودی گفت: آقای Lukens در مورد درخواست رئیس جمهور و خواسته او را به نشان می دهد یک مقام او تماس می تواند در مورد آن.

“من توصیه چوبی است که او باید این کار را انجام دهند که این امر نقض دستورالعمل های اخلاقی در وزارت امور خارجه” آقای Lukens به یاد می آورد.

که به نظر می رسید برای قرار دادن این موضوع به بقیه گفت. اما در فوریه. 21 آقای جانسون دوباره مطرح شده از رئیس جمهور درخواست, درخواست معاون او: “” چه کسی باید صحبت من در به در دولت بریتانیا?'” آقای Lukens به یاد می آورد. “من گفت:,” هیچ کس.'”

او سپس هشدار داد سفیر آقای Lukens گفت که فراتر از اخلاقی و حقوقی پرچم قرمز مطرح شده توسط گفتگو در این امر می تواند بسیار شرم آور به سفارت و وزارت امور خارجه اگر آن را تا کنون به بیرون درز.

آقای جانسون گفت: اذعان خطرات و نا امید به نظر می رسد برای قرار دادن در معرض خطر و موقعیت. او گفت: آقای Lukens او ممکن است تماس, رئیس جمهور, پسر اریک تهمت که نظارت خانواده استراحتگاه گلف برای دیدن اینکه آیا او می تواند مسئولیت رسیدگی به تماس با دولت بریتانیا. آن است که روشن نیست که آیا آقای جانسون را انجام داد.

اما چند روز بعد او برگزار شد یک جلسه با بریتانیا وزیر خارجه اسکاتلند دیوید Mundell. مدت کوتاهی پس از بازگشت به سفارت آمریکا سیاسی رسمی بود که در اتاق با آقای جانسون گزارش به آقای Lukens که سفیر به حال مطرح ایده برگزاری باز در Turnberry.

“اگر رئیس جمهور آن را انکار می کند” آقای Lukens گفت: “او را راستگو بودن.”

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر اطلاعات جدید به عنوان آقای جانسون. اما سفیر به مراتب کمتر مبهم در مورد این اتهام را که او ساخته شده نظرات توهین آمیز به کارکنان خود را.

“این ادعا نادرست از حساس اظهارات در مورد نژاد و جنسيت کاملا متناقض با من دیرینه ضبط و ارزش او گفت:” روز شنبه در توییتر.

اما با توجه به نیم دوجین فعلی و سابق کارکنان سفارت آقای جانسون به طور منظم ساخته شده خود را زن و اعضای هیات ناراحت کننده با نظرات خود را در مورد حضور یا مسابقه. یکی سیاه زن دیپلمات گفت: همکاران که آقای جانسون تحقیر تلاش خود را برای برنامه ریزی حوادث ماه تاریخ سیاه اتهام بودند که گزارش سی ان ان.

آقای جانسون این دیپلمات گفت: هنگامی که از او پرسید آیا تا به حال به صحبت می کنند به مخاطبان بود که “فقط یک دسته از مردم است.” او گفته این دیپلمات که بعد سمت چپ و خدمات خارجی که او “حاشیه” خودش است. به مناسبت جشن تولد مارتین لوتر کینگ او پرسید: چه چیزی ساخته شده کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور مستحق یک روز تعطیل است.

در ژوئن 2018 آقای جانسون شدت انتقاد کرد در خشم پس از دیدار با وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos چرا که کارکنان خود را سازماندهی پذیرایی در محل اقامت خود Winfield خانه که شامل نوجوانان برخی از آنها در اقلیت نژادی که برنده شده بود بودجه را جذب بازدیدکننده داشته است به دانشگاه های آمریکا. آقای جانسون شکایت او شده بود blindsided; برخی از مقامات مشکوک او ناراحت کننده با مهمانان است.

سفیر هفتگی کارکنان ارشد جلسه گرد هم آورده است سر از سفارت ادارات و همچنین C. I. A. وزارت امنیت داخلی و سازمان های دیگر با پاسگاه در لندن می تواند به خصوص در زمان با توجه به چهار فعلی و سابق کارکنان است. آقای جانسون به آنها گفت: دوست داشتم برای باز کردن این اقدامات با نشاط دیدگاه که اغلب سقوط تخت.

در یک جلسه گفت: یک فرد که با حضور آقای جانسون خاص یک گروهبان که رهبری دریایی امنیتی جدا شدن در سفارت بود و با پوشیدن شلوار سیاه و سفید و سیاه و سفید تی شرت یقه دار. “Black — I like it,” او گفت:, نقاشی, هیچ واکنشی از دریایی اما winces از دیگران در اتاق.

دو نفر نزدیک به آقای جانسون گفت: نظر خود را ناشی از این واقعیت است که این لباس جدید از N. F. L. تیم او صاحب, the New York Jets, نورد در سال گذشته بودند ، دیگران مشاهده این قسمت را به عنوان شواهدی از آقای جانسون ضعف به جای نژادپرستانه قصد بخشی از یک الگوی قلع گوش تلاش در شوخ طبعی است.

آقای جانسون به طور منظم به اظهار نظر در ظاهر از اعضای هیات پس از اشاره به همکاران که او تا به حال دیده می شود یکی از زنان شاغل در سفارت بدنسازی که آن روز صبح. هر چند او به طور فعال به استخدام زنان برای شغل در سفارت اقدامات او تا به حال این اثر به استثنای آنها با توجه به چندین دیپلمات.

به زودی پس از ورود به لندن آقای جانسون پیوست منحصر به فرد مردان باشگاه های سفید و شروع به نگه داشتن کسب و کار ناهار وجود دارد. چون سفید اجازه نمی دهد که زنان او نمی تواند به ارمغان بیاورد سفارت در امور سیاسی مشاور جنیفر Gavito و او را دعوت نر معاون به جای. پس از کارکنان زن مطرح شده در آن با وزارت امور خارجه آقای Lukens خواست آقای جانسون به استفاده از این باشگاه تنها برای مناسبت های اجتماعی.

هر چه مشکلات آقای جانسون ارتباط با رئیس جمهور به نظر می رسد به دست نخورده باقی می ماند. و تا کنون در این چرخه انتخابات او داده است 1.2 میلیون دلار به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی صندوق نیز به عنوان یکی دیگر از $1 میلیون دلار به امریکا اولین اقدام فوق العاده PAC حمایت از آقای ترامپ انتخابات.

اما به عنوان صاحب جت خود را به اتهام رفتار می تواند او را مشکل در N. F. L. جایی که او در میان کسانی که با مشکل ثبت در مسابقه و دیگر از نظر فرهنگی به اتهام مسائل. پس از سی ان ان گزارش نظرات خود را به کارکنان سفارت در لندن, جمال, Adams All-Pro ایمنی در جت توییتی “ما باید حق مردم را در بالا. اشتباه اشتباه است!”

آن را نیز تبدیل به یک تفرقه موضوع در داخل وزارت امور خارجه. یک مقام ارشد وجود دارد توصیف شکایت در مورد آقای جانسون نظرات به عنوان یک هشدار دهنده “trifecta” — نژادپرستانه misogynistic و ضد یهودی — که نشان داد او را به معتبرترین حساس سفیر در حافظه اخیر است.

وزارت امور خارجه بسیج به آقای جانسون دفاع پس از اتهامات در مورد رفتار شخصی بودند که برای اولین بار گزارش شده است. آن را توصیف او به عنوان “یک ارزش از اعضای تیم که رهبری ماموریت انگلستان كارش و حرفه ای.”

اما تنش در سفارت باعث شده برخی از دیپلمات های حرفه ای به ترک و یک آقای Lukens — برای مجبور کردن. که اتفاق افتاده است در نوامبر سال 2018 پس از آقای جانسون شنیده و او با یک سخنرانی در یک دانشگاه بریتانیایی است که در آن او ساخته شده یک کمی مثبت مرجع به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

محبوب دیپلمات که پدر شده بود یک سفیر آقای Lukens به عنوان سفر مدیر برای هیلاری کلینتون زمانی که او وزیر امور خارجه و به عنوان اقدام سفیر در لندن قبل از آقای جانسون وارد شده در ماه نوامبر 2017.

در رد آقای Lukens آقای جانسون به او گفت که او یک “خائن است.”

علامت Landler گزارش از لندن لارا کثافت از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net