زنان گروه تقاضا پرس و جو عمومی نوا اسکوشیا تیراندازی به افشای پلیس شکستفعالان حقوق زنان در کانادا خواستار کامل پرس و جو عمومی به نوا اسکوشیا تیراندازی که در سمت چپ 22 مرده پس از دولت استانی و فدرال را انتخاب بسته-درب سؤال از جنایات.

حامیان باز پرس و جو جمع آوری شده در روز دوشنبه در هالیفاکس پارک و در یک Facebook livestream از سوی قوه مقننه استانی به دستور عمومی بررسی چهار روز پس از اینکه دولت اعلام کرد قصد خود را برای برگزاری یک نقد و بررسی پنل به جای یک پرس و جو.

فعالان می گویند پلیس نادیده گرفته پرچم قرمز از جمله مسلح رکورد از خشونت و خشونت خانگی. آنها همچنین می گویند که پس از 13 ساعت تیراندازی شروع شد و در 18 مارس پلیس موفق به اندازه کافی هشدار می دهند ، یک پرس و جو را تحویل بیشتر شفافیت و پاسخگویی از یک نقد و بررسی پنل آنها استدلال می کنند.

“ما نمی خواهیم از حوادث از آنچه اتفاق افتاده است در نوا اسکوشیا به چیزی که می شود به خاک سپرده شد. ما می خواهیم آن را, ما می خواهیم از آن ما می خواهم به درک آنچه اتفاق افتاده است به طوری که ما می تواند زخم التیام یابد – اما همچنین به طوری که ما می توانید شروع به ایجاد تغییرات ساختاری به قوانین ما به اطمینان حاصل شود که نوع عمل خشونت آمیز هرگز دوباره اتفاق می افتد گفت:” جنی رایت دیرین فعال حقوق زنان و با همکاری سازمان.

این قسمت زمانی شروع شد که گابریل Wortman حمله دوست دختر خود را پس از آن را در یک fake police رزمناو با چند سلاح گرم و شروع به کشتن مردم در سراسر استان با توجه به گفته شاهدان و پلیس.

Wortman که کشته شد, یک افسر پلیس در یک ایستگاه گاز قبلا گزارش شده به پلیس کانادا برای خشونت خانگی و غیر قانونی سلاح گرم است. دوستان و خانواده و همسایگان او را می دانستند به خشونت.

اما پنج شنبه گذشته دولت استانی و فدرال اعلام کرد که به جای برگزاری یک پرس و جو عمومی آنها تشکیل یک متخصص بررسی پانل متشکل از یک سابق استانی رئیس دادگستری سابق فدرال وزیر کابینه سابق و جدید Brunswick رئیس پلیس.

دولت باید در دفاع از این تصمیم. نوا اسکوشیا دادستان علامت Furey گفت: رسانه ها در هفته گذشته: “پنل انجام خواهد داد آنچه من اعتقاد دارم باید جامع و صالح و کامل کار می کنند و ما نگاه به جلو به توصیه.”

اما رایت گفت: یک پرس و جو عمومی لازم است به طور کامل نشان دهد که چگونه پلیس موفق به تشخیص ارتباط بین تفنگ و خشونت و زن ستیزی و خشونت علیه زنان است.

“مونترال کشتار [که در آن یک فرد مسلح کشته و 14 و مجروح شدن 14 نفر دیگر] تورنتو ون حمله – که مرتکب شد با یک incel – و این حادثه در نوا اسکوشیا [هستند] همه عمیقا ریشه در زن ستیزی و خشونت علیه زنان است و اگر ما همین حالا شروع به اذعان کرد که این اتفاق می افتد, پس از آن ما در حال رفتن هرگز به ایجاد تغییرات لازم و مورد نیاز به اطمینان حاصل شود آن را دوباره اتفاق افتاده است,” او گفت:.

نقد و بررسی پنل گزارش انتظار می رود که در ماه اوت 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>