زن 63 کشته شدن توسط کوسه سفید بزرگ 20 متری خاموش مین ساحل


تصویر: رئیس جمهور سابق از لوازم جانبی با نام تجاری کیپلینگ, 63, چه کسی کشته شد, توسط یک کوسه بزرگ سفید در حالی که شنا کردن با دخترش در سواحل مین – به عنوان شاهد جزئیات دلخراش لحظه وحش کشیده او را در زیر آب

  • جولی Dimperio Holowach, 63, از شهر نیویورک شناسایی شد شنبه توسط مین, گروه های دریایی منابع به عنوان زن که فوت دوشنبه
  • U. s. Coast Guard هشدار داده شد به یک حمله کوسه در Harpswell در 3.30 بعد از ظهر دوشنبه
  • دو خوب سامریان در قایق قادر به کمک به Holowach بازگشت به ساحل
  • اما گشت دریایی می گوید: او در صحنه مرده
  • Holowach بود که با پوشیدن یک wetsuit ممکن است اشتباه گرفته شده برای مهر و موم

63 ساله در نیویورک سیتی زن فوت دوشنبه پس از او بود که مورد حمله یک کوسه بزرگ سفید در سواحل ایالت مین است.

جولی Dimperio Holowach شد شنا در wetsuit با دخترش در نزدیکی بیلی جزیره Harpswell زمانی که یک شاهد عینی او را دیدم ‘شیب در زیر آب”. مقامات می گویند کوسه ممکن است اشتباه او را برای مهر و موم.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا گفت: آن هشدار داده شد به یک حمله کوسه فقط پس از 3.30 ساعت پس از Holowach را uninjured دختر بود که در یک قطعه لانگ بیچ لباس برای شنا به ساحل تماس برای کمک.

دو kayakers قادر به کمک به Holowach سابق رئیس جمهور از لوازم جانبی با نام تجاری کیپلینگ بازگشت به ساحل بنابراین او می تواند درمان در روی زمین است. دریایی گشت می گوید او زن بود و در صحنه مرده یک زمان کوتاه بعد.

یک ناظر گفت: اخبار مرکز مین Holowach ظاهر شده بود به پرتاب در هوا چیزی در زیر آب’.

یکی دیگر از تام وایت گفت: بوستون گلوب او را تماشا می کردند که مادر و دختر خندید و لذت می برد وقت خود را در آب قبل از دیدن Holowach آغاز آور آغوش او.

پس از دیدن مادرش ناپدید می شوند در زیر آب Holowach دختر است گفت: برای شنا به ساحل برای کمک به. او پس از سقوط بر روی شن و ماسه, جیغ, برای, کمک, به گفته شاهدان.

Julie Dimperio Holowach, 63, of New York City was identified Tuesday by The Maine Department of Marine Resource as the woman who died in a shark attack Monday

جولی Dimperio Holowach, 63, از شهر نیویورک شناسایی شد شنبه توسط مین, گروه های دریایی منابع به عنوان زنی که فوت کرد در یک حمله کوسه دوشنبه

Julie Dimperio Holowach was swimming in a wetsuit with her daughter near Bailey Island, Harpswell, pictured, when an eyewitness saw her 'dip under the water'

جولی Dimperio Holowach شد شنا در wetsuit با دخترش در نزدیکی بیلی جزیره Harpswell تصویر وقتی که یک شاهد عینی او را دیدم ‘شیب در زیر آب’

مقامات تایید شده اند وجود دارد هیچ اضافی رؤیت کوسه پس از تماس اولیه در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز سه شنبه.

آنها به نام حمله ‘بسیار غیر معمول و گفت: سواحل نمی خواهد بسته شود اما خواست شناگران برای جلوگیری از مدارس از ماهی و مهر و موم.

Holowach و همسرش در حال درک خود را به یک ملک در منطقه هزینه ماه های تابستان وجود دارد.

پاتریک Keliher از مین, گروه های دریایی منابع گفت: بهبود دندان قطعه تایید سفید بزرگ مسئول این حمله است.

عمده راب Beale دولت گشت دریایی اضافه شده: ‘جولی و شوهرش شد و بسیار مورد احترام افراد و جامعه است که واقعا در سختی مقطع ،

پلیس تایید کرد که گارد ساحلی در فرایند ارسال یک قایق کوچک در تلاش برای نجات اما وقتی آنها متوجه شدند دو kayakers کمک کرد که این دو نفر در آب به ساحل.

در ساحل بودند ملاقات با اعضای Harpswell EMS تیم ملی.

The incident took place in Harpswell, Maine

این حادثه در محل Harpswell مین

Officials say the shark may have mistaken the former Kipling president her for a seal

مقامات می گویند کوسه ممکن است اشتباه سابق کیپلینگ رئیس جمهور او را برای مهر و موم

شناگران و boaters در حال حاضر خواست به استفاده از احتیاط در نزدیکی بیلی جزیره و برای جلوگیری از شنا کردن در نزدیکی مدرسه ماهی و یا مهر و موم تا اطلاع ثانوی.

دکتر جیمز Sulikowski یک استاد در دانشگاه ایالتی آریزونا که انجام کوسه تحقیقات در انگلستان گفت: “کوسه تعامل با انسان ها بسیار نادر در ایالت مین است. حدس من این است که این فرد (که مورد حمله قرار گرفت) اشتباه شد به عنوان یک آیتم غذایی.

‘در این منطقه از مین و بسته به اینکه چگونه نزدیک به ساحل این رویداد رخ داده است من حدس می زنم آن را یک کوسه سفید’ او گفت: به پرس هرالد.

Sulikowksi گفت: یک مهر و موم گاز گرفته بود روز یکشنبه در Phippsburg مین توسط یک کوسه و درگذشت بعد.

U.S. Coast Guard was alerted to a shark attack in Harpswell at 3.30pm Monday

U. s. Coast Guard هشدار داده شد به یک حمله کوسه در Harpswell در 3.30 بعد از ظهر دوشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de