زن, 21, mauled به مرگ توسط شیرها در حالی که مشغول به کار در محوطه در خصوصی ذخیره در آفریقای جنوبی


تصویر: زن 21 ساله بود که mauled به مرگ توسط شیرها در حالی که کار خود را در محوطه خصوصی ذخیره بازی در آفریقای جنوبی

  • Swane ون Wyke درگذشت پس از حمله شیرها در یک ذخیره در آفریقای جنوبی
  • 21 سال کار کرده با گربه های بزرگ در بازی الج در بلابلا هنگامی که او درگذشت
  • او موفق به فرار از قفس و داشت توسط کارکنان با صدمات وحشتناک
  • پلیس در حال بررسی و گفت: آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از شیرها به او حمله کردند

تصاویر پدید آمده از یک زن جوان بود که horrifically mauled به مرگ توسط شیرها پس از حمله خصوصی ذخیره بازی در آفریقای جنوبی.

بازی دروازه بان Swane ون Wyke درگذشت وحشتناک از آسیب های پس از تنظیم بودن پس در حالی که مشغول به کار در محوطه خود را در روز پنج شنبه.

21 ساله اعتقاد بر این است که به نحوی موفق به فرار از قفس و جیغ او هشدار داده که کارمندان او را در بر داشت سقوط دروازه با آسیب های ویرانگر.

امدادگران با عجله به صحنه و او را تحت پوشش در خون با نیش و پنجه زخم.

علی رغم بهترین تلاش پزشکان ون Wyke مرده اعلام شد و در صحنه رسانه های محلی گزارش.

پلیس تحقیقات در این بازی رزرو در بلابلا در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی اما گفت که آنها تا به حال هیچ ایده چگونه بسیاری از شیرها تا به حال به او حمله کردند.

Swane van Wyke was found collapsed outside the lions' enclosure after being attacked while working at a private game reserve in Bela-Bela in Limpopo Province, South Africa

Swane ون Wyke داشت سقوط خارج از شیرها’ محوطه پس از حمله کردند در حالی که کار در خصوصی ذخیره بازی در بلابلا در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی

Game keeper Swane van Wyke was found covered in blood with deep bite and claw wounds after the atack on Thursday

بازی دروازه بان Swane ون Wyke داشت تحت پوشش در خون با نیش و پنجه زخم های پس از حمله روز پنج شنبه

استنطاق باز شده است و پلیس در حال مصاحبه با کارکنان در unnamed بازی الج.

اياد در آفریقای جنوبی انتقاد از بالا بودن تعداد بازی نگهبانان و گردشگران کشته شده توسط شیرها در اسارت نگهداری می شود.

پلیس آفریقای جنوبی سخنگوی سرهنگ Moatshe Ngoepe گفت: “ما تحقیقات اولیه نشان می دهد او در انجام وظایف خود در هنگام حمله تعداد نامعلومی از شیرها.

‘به شرایطی که منجر به این حادثه غم انگیز هنوز هم ناشناخته در این مرحله است.’

پلیس گفت که آنها نمی تواند اظهار نظر در مورد اینکه آیا شیرها درگیر خواهد بود و نابود شد که در آن یک ماده برای بازی الج و مقامات که نظارت بر بازی لژ.

این قابل درک است که بازی الج کارکنان که شاهد پیامدها و همکاران زن مرده خواهد بود ارائه مشاوره و زمان به دریافت بیش از تروما بیش از این حمله است.

وجود دارد ده ها تن از بازی لژ در منطقه و دقیق تسلیم که در آن lions روشن خود را حافظ هنوز نازل شده است اما این قابل درک است که دروازه خود را بسته است.

Van Wyk pictured with a lion at the reserve in Bela-Bela, South Africa. She died after being attacked by lions at the park

Van Wyk تصویر با یک شیر در رزرو در بلابلا آفریقای جنوبی. او پس از حمله شیرها در پارک

در ماه اوت سال گذشته بازی الج صاحب Leon van Biljon, 70, شناخته شده به عنوان “شیر مرد” بود mauled به مرگ پس از او را به خود شیر محوطه به سعی و رفع حصار شکسته.

سه شیرها مسئول – رمبو, Nakita و Katryn – به ضرب گلوله کشته شدند پس از آن در Mahala مشاهده شیر بازی الج در Hammanskraal شمال پرتوریا در آفریقای جنوبی.

Van Wyke pictured at the unnamed game reserve where she worked with big cats

ون Wyke تصویر در unnamed ذخیره بازی که در آن او با گربه های بزرگ

در ماه مه سال 2018 توریستی پیتر Nortje, 55, بود, خوش شانس برای زنده ماندن mauling هنگامی که او دست خود را به یک محوطه در یک درنده پارک بود و بازوی خود را شتاب گیری روند رشد در یک نیش از یک شیر.

او تا به حال 60 بخیه پس از حمله در Tikwe رودخانه بازی الج در ویرجینیا رایگان دولت در استان آفریقای جنوبی بود و تنها ذخیره شده توسط یکی دیگر توریستی مشت زدن به شیر.

در همان ماه بریتانیا متولد شیر پارک صاحب مایک هاج 72 که متعلق به Marakele درنده مرکز در تهبزیمبی شمال ژوهانسبورگ مورد حمله قرار گرفت توسط یک شیر در یک محوطه است.

او دچار صدمات وحشتناک در یک حمله دستگیر شده در فیلم به عنوان او کشیده شد به رست به بلعیدم و تنها را نجات داد هنگامی که یک رنجر شات شیر مرده است.

در ماه فوریه سال 2017 ناشناخته ما بود mauled به مرگ توسط شیرها در طول سفر به یک پناهگاه حیات وحش در آفریقای جنوبی اجرا شده توسط Kevin Richardson – اصطلاح ‘lion whisperer’.

22 ساله رو بیرون از ماشین خود را برای عکاسی از حیات وحش زمانی که او مورد حمله قرار گرفت در محبوب Dinokeng ذخیره بازی در نزدیکی پرتوریا توسط شیرها که تعقیب ایمپالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>