لرزان پس از آیووا بایدن در برابر یک خطر ناک لحظه

منچستر N. H. — معاون رییس جمهور سابق آمده است. چهارم-پایان محل در آیووا و لرزان ایستاده در اینجا در نیوهمپشایر در حال حاضر تست مرکزی قضیه نامزدی خود را — که او قوی ترین حزب دموکرات به شکست رئیس جمهور تهمت — و وادار کردن تیم خود را به تقلا برای اثبات این ادعا قبل از رای دهندگان در حرکت به نامزدهای دیگر.

آن را قابل توجه خروج از آقای بایدن را خود مطمئن استقرار در طول مبارزات انتخاباتی. او گفت: “روشن پیشتاز در این حزب است.” متحدان خود را هنوز هم استناد قدرت خود را در انتخابات عمومی انتخابات به طور مداوم و حتی برجسته آنها را در تبلیغات تلویزیونی. او صرف ماه با هدف قرار دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای رانندگی پایدار پیام خود را رقیب دموکرات و تلاش خود را برای انجام این کار در شب جمعه بحث را در حالی که تهاجمی به نظر نمی رسد به صدمه زدن به دیگر نامزدها.

در حال حاضر به عنوان او آماده برای نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه آقای بایدن را از کمپین مقابله با آن بزرگترین لحظه از خطر به تاریخ مشخص شده توسط نگران کننده سنجی وحشت زده و عصبی اهدا کنندگان و تنش در بین کارکنان است.

“اگر شما تمام نظریه از این مورد است که من electable یکی من و می توانید برنده شوید و سپس شما از دست دادن در حالت اول و احتمالا دوم دولت آن را مرتب کردن بر اساس از ضربات خود را تمام پیام گفت:” برایان سولیس دویل که در خدمت به عنوان هیلاری کلینتون مدیر کمپین در سال 2008.

یکی دیگر از ضعف نشان دادن برخی از دموکرات ها هشدار می دهند می تواند سرعت بخشیدن به پرواز از حامیان ثروتمند خود را به دو توانمند ترین متوسط رقبا: Pete Buttigieg و Michael R. بلومبرگ. آن را نیز می تواند به خطر اندازد معاون سابق رئیس جمهور قدرت را در بعد رای گیری متنوع تر متحده او شمارش است.

در نشانه آن است که او می داند که مبارزات انتخاباتی خود دچار مشکل است آقای بایدن را تکان داد تا او رهبری تیم در پایان هفته تبدیل بیش از کنترل موثر از مبارزات انتخاباتی به یک دیرین مشاور, آنیتا دان (او در حال حاضر مدیر کمپین گرگ شولتز کشف شد در یک دموکرات شام در واشنگتن به جای در روز جمعه بحث). اخبار shake-up به بیرون درز به سرعت و در یک تصویر از احساس وحشت و نگرانی رو به رشد در داخل مبارزات انتخاباتی خود تعدادی از مشاوران بخش خصوصی نشان داد که چگونه خوشحال بودند و در مورد این تغییر در حالی که دیگران به دنبال تطهیر آن است.

اما هیچ مقدار از کارکنان reshuffling ممکن است آدرس آقای بایدن را اساسی تر چالش: راه اندازی اولیه تقویم بدان معنی است که آقای بایدن در انگلیس قبل از او حتی تا به حال شانس خود را برای رقابت در کشورهای که در آن او گسترده تر پشتیبانی مانند نوادا و کارولینای جنوبی بعد از آن در ماه.

و بدون چرخش او را نمی خواهد باید پول برای رقابت در روز سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس به پای صندوقهای رای.

از بالا به چهار مانكن در آیووا آقای بایدن وارد 2020 با کمترین مقدار پول نقد در دست کمتر از 9 میلیون دلار — و خود در ژانویه صندوق جمع آوری مجموع انتظار می رود که کمتر از نیمی از $25 میلیون مسافت که سناتور برنی ساندرز ورمونت اعلام کرد در روز پنج شنبه. آقای بایدن شده است بسیار outspent در تلویزیون تبلیغات در نیوهمپشایر و هفته گذشته او منتقل برخی از هزینه تبلیغات به نوادا از یک دولت با یک بعد مسابقه کارولینای جنوبی است.

مجبور کردن با پول گلایه خواهد بود فروتنی سناریو برای معاون سابق رئیس جمهور ساخت تلاش سوم خود را در کاخ سفید که وارد مسابقه با گسترده به رسمیت شناختن نام روابط عمیقی در سراسر حزب و منعکس تب و تاب بودن از خدمت در اوباما در کاخ سفید.

“بهترین راه برای اثبات electability است به انجام خوبی در مسابقات و این بود که همیشه یک خطر برای او چرا که او آویزان کلاه خود را به شدت بر این ایده است که او electable نامزد گفت:” دن فایفر که در خدمت به عنوان یک دستیار به باراک اوباما ، مرجع نیوهمپشایر مسابقه گفت: “این آزمون به صورت بایدن است که کمتر در مورد جایی که او در مکان ها و بیشتر در مورد اینکه آیا او نشان می دهد قدرت به عنوان یک نامزد بیرون آمدن از آن است.”

مشکل آقای بایدن را ضعیف نشان دادن در آیووا یک تعداد خود را بالا گرفته اند و اصرار شده است مبارزات انتخاباتی خود را برای ایجاد تغییرات: به معاون سابق رئیس جمهور را بیشتر اخبار و مصاحبه های رسانه ای. صرف زمان بیشتری را در خرده فروشی مشغول سیاست است. “اجازه دهید جو بود جو.”

“او برای به دست آوردن وجود دارد تا مردم او را ببیند و صحبت به او گفت:” آقای بایدن ملی campaign co-رئیس نماینده Cedric L. ریچموند لوئیزیانا وقتی پرسید که چه آقای بایدن مورد نیاز انجام می شود متفاوت است. “هنگامی که او می کند که او برنده بیش از مردم است.”

چهارشنبه گذشته آقای بایدن به نظر می رسد در سی ان ان تاون هال رویداد و تحت تاثیر بسیاری از ناظران با صحبت کردن movingly در مورد کمک به مردم که مبارزه با لکنت زبان — به عنوان او یک بار بود. پس از آن برجسته دموکرات نیوهمپشایر در گوشه ای او را.

که عالی بود سناتور ایالت لو D’Allesandro به یاد می آورد گفتن او را تحت تاثیر قرار در ارتباط با مخاطبان است. انجام بیشتر از آن است.

“او به تمام دادگاه مطبوعات حالت” گفت: آقای D’Allesandro یک بایدن حامی. “او به بود هر روز مانند او در سی ان ان تاون هال نشست. اگر شما می خواهید به رئیس جمهور بود که چه چیزی شما رو به انجام است.”

در عین حال آقای بایدن اقدام به رفتن به خانه به دلاور به آماده شدن برای شب جمعه را در بحث مصرف دو روز خاموش نیوهمپشایر دنباله دار در یکی از مهمترین و نامشخص در معرض خطر لحظات مبارزات انتخاباتی خود قبل از بازگشت به بحث و مشغول نهایی آخر هفته فشار.

پرسید: اگر به اعتقاد او آقای بایدن بود که “full-دادگاه مطبوعات” Mr. D’Allesandro پاسخ داد: “من امیدوارم. من در تلاش برای متقاعد کردن آنها است که چه باید بکنند.”

در حالی که آقای بایدن از دولت و رئیس خود را رقیب برای نسیم آرا در نیوهمپشایر آقای Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., برگزار می شود یک رویداد با جانبازان و جلب توجهی پوشش رسانه ای.

چندین شرکت کنندگان متناسب با مشخصات آقای بایدن است و هدف: مسن, متوسط, وابسته به کار و تردید از گسترده طرح مانند “مدیکر برای همه است.” آن را نشانه ای از رقابت شدید آقای بایدن چهره برای رای دهندگان میانه متحدان او امیدوار بود او را — و حداقل در آقای Buttigieg رویداد تعدادی از شرکت کنندگان که گفت: آنها زده شده بود بین دو نفر از نامزدها نشان داد که آنها آماده به حل و فصل در جوان شهردار سابق.

“من فکر می کنم که یک عامل گفت:” استیو Shurtleff جدید Hampshire مجلس که به تایید آقای بایدن. “من فکر کردم این امر می تواند آسان تصمیم گیری که در آن من می خواهم حمایت جو بایدن در گذشته اما من واقعا به مقدار زیادی از فکر به آن است. من تصمیم به حمایت از معاون رئیس جمهور, اما من بسیار تحت تاثیر قرار با شهردار پیت.”

او را مورد سوال آقای Buttigieg تجربه اما افزود: “من مطمئن هستم که بسیاری از مردم در حال نگاه کردن به معاون رئیس جمهور و شهردار Buttigieg و آن تصمیم گیری.”

آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی بوده و مصمم است که زمانی که آنها در مورد electability آنها متمرکز بر انتخابات عمومی در برابر آقای ترامپ با این استدلال که معاون سابق رئیس جمهور است که توانایی منحصر به فرد برای هر دو مونتاژ متنوع ائتلاف و به رقابت در شهرک صنعتی میانه. آقای Buttigieg آقای بایدن خودش پیشنهاد کرده مبارزات با رای دهندگان از رنگ شالوده حزب دموکرات; او نه ثبت نام با رای دهندگان در اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها.

“جو بایدن یک جنگنده” گفت: اندرو بیتس سخنگوی آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی. “و او را به مبارزه برای هر نماینده در طول این مسابقه که میلیون ها نفر از رای دهندگان دموکرات وزن در که در واقع می تواند رفتن پا به پا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلید پیروزی در میدان نبرد متحده را به سنا و روشن کردن پیشرفته برنامه ها به واقعیت.”

آقای بایدن همچنین پشتیبانی شده توسط super PAC و مبارزات انتخاباتی خود گفت که جمعه بهترین بود, بحث, بعد به صورت آنلاین و سرمایه را اعلام شماره.

چگونه آقای بایدن کرایه در برابر رقبای دموکرات در یک نامزدی مسابقه در یک دولت — به خصوص در شدت سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر — نه لزوما اخباری چگونه او را انجام دهد بعد از آن در مسابقات و یا در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میدان نبرد متحده در یک انتخابات عمومی ، اما از دست دادن خود را در آیووا بود باریک یکی. از 31 شهرستان در آیووا که رای برای آقای اوباما در سال 2008 و 2012 انتخابات تنها برای تلنگر به آقای ترامپ در سال 2016 آقای بایدن تنها موفق به کسب یک.

آقای بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده سرب در کارولینای جنوبی با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و یک بخش مهمی از رای دهندگان وجود دارد. اما به عنوان تام Steyer نشان داد با خود تکرار و تجدید نظر در روز جمعه بحث دیگر در این مسابقه به شدت به دنبال تاخت و تاز با آقای بایدن پایه یک وظیفه است که می تواند آسان تر اگر آقای بایدن پس از اتمام پایین بسته در سه متحده است.

“من هنوز هم اعتقاد دارم که آن را بایدن مسابقه به از دست دادن” گفت: به عنوان نمونه ، جیم هاجز از ایالت کارولینای جنوبی که به تایید آقای بایدن. “هیچ چیز در آیووا تغییر ذهن من است. بسیار کمی در نیوهمپشایر می توانید تغییر ذهن من. در حال حاضر شما می دانم که اگر او انجام ضعیف در نیوهمپشایر و نوادا که خوب نیست اما من نمی توانم پیش بینی است که این مورد است.”

مبارزه در نیوهمپشایر روز چهارشنبه آقای بایدن به نظر می رسید به درک آن زمان را استدلال خود را بیشتر شدت گرفت و او صریح هدف در دو بالا مانكن در آیووا آقای Buttigieg و آقای ساندرز.

در یک رویداد در کندیا که در آن teleprompters تنظیم شده است تا آقای بایدن استدلال کرد که قرار دادن آقای ساندرز در بالای بلیط خواهد افشای پایین-رای گیری دموکراتیک نامزدها به نشاندار “سوسیالیستی” بازخورد آقای ساندرز شرح خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. و او برجسته آقای Buttigieg نسبی فقدان تجربه در علاوه بر این به اشتباه او را برای مناسب نیست در نتیجه دستاوردهای چه آقای بایدن را دوست دارد به تماس با “اوباما-بایدن دولت است.”

آن را دقیقا همان نوع از چابک عملکرد برخی از هواداران خود را امیدوار به دیدن.

“رای دهندگان باید بدانید که تفاوت” آقای ریچموند گفت.

جیم Demers جدید, Hampshire لابی بود که در اوایل حامی آقای اوباما گفت: آقای بایدن درست بود باید قاطعانه تر در تقابل خود با آقای ساندرز و آقای Buttigieg. آقای Demers پشتیبانی از آقای بایدن پس از اصل حمایت سناتور کوری بوکر از نیوجرسی.

“مردم در اینجا می خواهم برای دیدن جو بایدن برای مبارزه با” او گفت: “به طوری که آنها دنبال آن هستید که آتش است که آنها می دانند که او کرده است.”

جاناتان مارتین کمک گزارش از منچستر و استفانی Saul از کلمبیا, S. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>