WNBA بازیکنان راه رفتن دادگاه در طول سرود ملی قبل از شروع فصل بازکننیویورک آزادی و طوفان سیاتل ساخته شده بیانیه ای قبل از اوج خاموش WNBA فصل روز شنبه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

هر دو تیم در سمت چپ دادگاه و بازگشت به خود, رختکن, در دوران قبل از بازی پخش سرود ملی در اعتراض نژادی و بی عدالتی اجتماعی پس از آن برگزار شد 26-دوم لحظه سکوت در حافظه Breonna تیلور 26 ساله گواهی EMT که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط لباس شخصی افسران پلیس در حالی که در خواب به او لویی آپارتمان در ساعات اولیه 13 مارس.

ESPN
(@espn)

به عنوان سرود ملی پخش شد که @nyliberty و @seattlestorm راه می رفت خارج از طبقه به عنوان بخشی از عدالت اجتماعی ابتکار. pic.twitter.com/VihH5X3Yzh

ژوئیه 25 سال 2020

“ما در حال اختصاص این فصل به Breonna تیلور برجسته EMT بود که به قتل بیش از 130 روز پیش در خانه اش” آزادی گارد نقطه Layshia کلرندن گفت: در اواسط دادگاه در کنار طوفان ستاره Breanna استوارت. “Breonna تیلور اختصاص داده شده و متعهد به نشاط هر کس در اطراف در اینجا.

“ما همچنین اختصاص این فصل به ‘می گویند نام او’, مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی متعهد به گفتن نام و مبارزه برای عدالت سیاه و سفید زنان سیاه و زنان هستند به طوری که اغلب فراموش شده در این مبارزه برای عدالت است که مردم راهپیمایی در خیابان ها برای آنها.

“ما می گویند نام او. ساندرا شیرین و مطلوب. Atatiana Jefferson. دومینیک رمی Fells. Breonna تیلور. ما خواهد بود با صدایی برای بی صدایان.”

تیلور با نام کامل به نظر می رسد در پشت هر دو تیم کشباف در بازی روز شنبه به عنوان بخشی از یک کمپین است که افتخار زنان قربانی خشونت های پلیس از جمله ساندرا مطلوب و ونسا Guillen.

استوارت با ارزش ترین بازیکن این فصل به طور منظم و نهایی در سال 2018 به رهبری طوفان به 87-71 پیروزی در پایان با 18 امتیاز و هشت ریباند و چهار دزد در WNBA بازی پس از کمک به سیاتل برنده 2018 قهرمانی .

2020 WNBA فصل با تاخیر و کوتاه با coronavirus همه گیر برگزار خواهد شد در یک حباب در IMG آکادمی.

استوارت از دست رفته تمام فصل گذشته پس از پاره شدن او تاندون آشیل در حالی که بازی برای باشگاه روسی تیم دینامو کورسک در طول Euroleague زنان قهرمانی بازی در مارس 2019.

Jewell Loyd به ثمر رساند 14 امتیاز و سو پرنده که او نیز از دست رفته 2019 فصل به دلیل مصدومیت زانو اضافه شده 11 امتیاز ضربه 3 از 5 از سه نقطه محدوده و dishing پنج کمک برای سیاتل.

سابرینا Ionescu تا به حال 12 امتیاز و شش ریباند و چهار پاس گل در WNBA اولین. Ionescu های شماره 1 انتخاب کنید در ماه آوریل پیش نویس بود 4-of-17 تیراندازی از جمله 0-از-8 از سه نقطه محدوده و متعهد چهار گردش.

کلرندن چراغ آزادی با 20 امتیاز.

Loyd آمار سه اشاره گر و سپس تبدیل سه نقطه قبل از بازی استوارت ساخته شده لیآپ آن را 34-26 و طوفان چراغ بقیه راه است.

Jordin کانادا به ثمر رساند و شش امتیاز در طول یک 14-4 اجرا برای باز کردن سه ماهه چهارم که به طوفان بزرگترین آنها منجر شود زمانی که او در بر داشت استوارت به صورت یک اشاره گر است که دربسته در محیط جهش و آن را 80-61 با 4:44 به بازی.

نیویورک کیا پرستار چپ بازی در اوایل سه ماهه دوم به دلیل آسیب مچ پا و بازگشت نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im