شاهد بود که در جورج فلوید خودرو, Maurice Ashley Hall, میگه دوست خود را مقاومت در برابر نیست دستگیری

واشنگتن — یک دوست دیرین جورج فلوید است که در صندلی مسافر از آقای فلوید ماشین خود را در طول کشنده برخورد با مینیاپولیس افسر پلیس گفت: در شب چهارشنبه که آقای فلوید سعی در خنثی کردن تنش با پلیس و در هیچ راهی در برابر بازداشت.

“او از ابتدا تلاش خود را حتی ساده ترین شکل برای نشان دادن او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه گفت:” دوست, Maurice Ashley Hall, 42 بود که دنبال روز دوشنبه در هوستون بازداشت در حکم برجسته و مصاحبه های ایالتی مینه سوتا محققان.

“من می تواند او را بشنوند تمنا,” لطفا, افسر, چه این همه؟” آقای هال در مصاحبه ای گفت: در شب چهارشنبه با نیویورک تایمز.

آقای هال بازگو آخرین لحظات با آقای فلوید در یادبود روز 25 مه پس از آنها تا به حال صرف بخشی از روز را با هم.

“او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به, چرا که او در حال مرگ بود” آقای هال گفت. “من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در Floyd صورت از آنجا که او مانند یک پادشاه. که چه چوب با من از دیدن یک مرد گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند.”

آقای هال این است که یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران که دستگیر آقای فلوید از جمله درک چوین که زانو آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه حتی پس از او بی توجه.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 17m پیش

  • به عنوان تظاهرات گسترده ای پیدا پشتیبانی متحده در نظر گرفتن اقدامات اصلاحات.
  • او تلاش می کند تا ما را تقسیم,’ جیم Mattis می گوید رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • معترضان خوش آمدید اتهامات علیه ماموران جورج فلوید مرگ است.

اما آقای هال — که برجسته حکم برای دستگیری او در جنایت در اختیار داشتن اسلحه گرم, جنایت, داخلی, حمله و جنایت در اختیار داشتن مواد مخدر — ارائه نادرست نام به ماموران در صحنه از آقای فلوید بازداشت با توجه به مینه سوتا رسمی.

آقای هال چپ مینیاپولیس و hitchhiked شده به هوستون دو روز بعد پس از بازدید از یک بنای یادبود در محل پلیس روبرو می شوند.

“زمانی که تمام جهان از پیدا کردن که آنها به قتل جورج فلوید,” او گفت: “من رفت و گفت: نماز جایی که من شاهد او را آخرین نفس و ترک کردم.”

آقای هال گفت که او را ترک کرده بود شام با خانواده این اواخر دوشنبه شب هنگامی که ماشین خود را احاطه شده بود حداقل یک دوجین مأموران اجرای قانون. پس از دستگیری از او سوال شد برای ساعت توسط مینه سوتا دولت محقق در مورد آقای فلوید مرگ — و نه در مورد خود حکم. آقای هال شد و پس از انتقال به زندان شهرستان هریس در هوستون و در روز سه شنبه او به خانه اش بازگشت و در این شهر پس از وکلای او مبارزه برای آزادی او.

“زمانی که آقای هال خانواده ما در بر داشت او جدا شده اند و در زندان برای 10 ساعت پس از بازجویی تا ساعت 3 صبح” گفت: Ashlee C. مك فارلين یک شریک در گرگر خلیل هنسی & مک فارلین که به نمایندگی از آقای هال. “این است که چگونه با شما رفتار یک شاهد کلیدی به خصوص یکی است که تا به حال فقط دیده می شود دوست خود را به قتل توسط پلیس. حتی با حکم برجسته این باید انجام شده است یکی دیگر از راه.”

“من می دانستم که چه اتفاقی می افتد که آنها در آینده شد. آن را اجتناب ناپذیر بود” آقای هال گفت: در مصاحبه با بار. “من یک شاهد کلیدی به دست پلیس به قتل جورج فلوید و آنها می خواهند به دانستن طرف من. هر آنچه که من از طریق آن بیش از همه با حال. آن را در مورد من نیست.”

آقای هال و آقای فلوید هر دو هوستون بومی بود متصل در مینیاپولیس از طریق یک کشیش بوده و در لمس هر روز از سال 2016. آقای هال گفت که او در نظر گرفته آقای فلوید محرم و یک مربی مانند بسیاری در جامعه و این که او رفت و برگشت به هوستون به این دلیل که “تنها روابط من تا به حال در مینه سوتا بود که من Houston-ریشه جورج.”

عوامل مینه سوتا اداره جنایی و دلهره است که ساختمان دولت پرونده آقای چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd مورد “اقدام به تماس با آقای هال چندین بار فایده ای نداشت گفت:” بروس گوردون سخنگوی این اداره است.

آقای هال گفت که او پریشان و کار خود را از طریق تروما با خانواده اش و گرفتن تماس های تلفنی در روز بلافاصله پس از.

این اداره خواست اجرای قانون عوامل در تگزاس به دستگیری آقای هال زیرا به اعتقاد او همکاری با تحقیقات خود را. آقای هال و خانم مک فارلین, وکیل او گفت که او به طور کامل همکاری با مینه سوتا رسمی مصاحبه.

“آنها به شهادت و این چیزی است که آنها پس از” آقای هال اضافه شده است. “آنها آمد و دیدم و به من چپ به مبارزه برای آزادی است.”

مسافران در ماشین با آقای فلوید یک مرد و یک زن ناشناس باقی مانده بود تا زمانی که آقای هال در گفتگو با تایمز روز چهارشنبه. آقای هال گفت که او نمی دانست که نام زن.

مینه سوتا مقامات گفت: دولت در حال به روز رسانی اتهامات عنوان شده علیه آقای چوین به قتل درجه دوم از سوم قتل عمد و قتل نفس. آنها همچنین به اتهام سه تن دیگر از افسران که در کشنده دستگیری — توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao 34 — با کمک و معاونت در جرم قتل.

تمام چهار افسران اخراج شدند روز بعد از آقای فلوید درگذشت و تصویری از مرگ او رفت و ویروسی آنلاین.

“من راه رفتن با فلوید” آقای هال گفت. “من می دانم که من قصد دارم به صدای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im