شاهد: مانوئل الیس بود ‘دوستانه’ صحبت با افسران قبل از او مورد ضرب و شتمیک زن که شاهد مانوئل الیس بازداشت در شب جوان آفریقایی آمریکایی درگذشت در بازداشت پلیس می گوید: او را دیدم او را به داشتن “دوستانه” در گفتگو با دو افسر پلیس سفید که یکی از آنها زدم و او را به زمین با ماشین خود را درب.

سارا مک داول حساب از آنچه اتفاق افتاده است در 3 مارس به الیس که در تاکوما واشنگتن, از, ایست تنفسی پس از تماس با خارج “من نمی توانم نفس بکشم” متفاوت است به طور گسترده ای از یک داده شده توسط پلیس.

الیس’ مرگ است که در حال حاضر بخشی از گسترده بحث بر سر خشونت پلیس باعث مرگ جورج فلوید, کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست مینیاپولیس افسر پلیس است. اعتراضات در سراسر آمریکا پس از فلوید مرگ است.

یک بار در الیس بر روی زمین بود, افسر در سمت مسافر از ماشین عجله و شروع به زدن او را در حالی که دیگر افسر Tased توجه به خانواده و وکیل جیمز کتاب مقدس که صحبت با مک داول, 23.

مک داول کشیده بود ماشین پشت افسران در مورد 11.20 pm. لحظاتی بعد هنگامی که او شروع به درایو گذشته صحنه او را دیدم الیس دروغ گفتن بر روی زمین حرکت.

“آنها می گویند چیزهایی مانند” قرار دادن دست خود را پشت سر خود را, اما این نوع از بی معنی چون آنها در بالا از او و آن را روشن او را فقط در حال حرکت” مقدس گفت: در مصاحبه با گاردین.

در تلفن همراه فیلم McDowell شات او شنیده می شود فریاد از ماشین او: “متوقف شود. Oh my God, جلوگیری از ضربه زدن به او. فقط او را بازداشت.” او همچنین فریاد می زدند: به شریک زندگی خود را که به ماندن در ماشین با فرزندان جوان خود را به عنوان او شروع به رفتن به کمک الیس.

پلیس گفته اند الیس بود کوبیدن در ماشین ویندوز هنگامی که او آمد به افسر خودرو درخواست کمک و اعلام کرد که حکم برای دستگیری او. یک افسر پس از آن از ماشین و الیس برداشت جلیقه اش انداخت و او را به زمین.

اد Troyer که پیرس شهرستان کلانتر سخنگوی قبلا گفته نگهبان ماموران قرار نیست او را در یک سبد قرار داده و زانو بر گردن خود و یا استفاده از اسلحه تیزر.

مرگ الیس یک نوازنده و پدر دو کودک شده است حکومت یک قتل است و در حال بررسی توسط پیرس شهرستان کلانتر بخش.

شهرستان معاینات پزشکی را مامور گزارش داد که مرگ او به علت هیپوکسی و فیزیکی داری. عوامل دیگری که ممکن است منجر به مرگ او شامل متامفتامین, مسمومیت و بیماری های قلبی.

روز جمعه در واشنگتن با فرماندار جی Inslee اعلام کرد که دولت را به انجام یک بررسی مستقل بررسی و شارژ تصمیمات مربوط به الیس ؛

کتاب مقدس در حال حاضر اصرار دولت برای اجرای تحقیقات خود را از الیس’ مرگ و برای شهرستان کلانتر دفتر برای جلوگیری از تحقیقات خود و دست یافته های خود را به دولت است.

“این پیرس شهرستان کلانتر, احتمالا نمی تواند مستقل از تاکوما, اداره پلیس,” او گفت:. “آنها بیش از حد تعصب مجاز به انجام بررسی است.”

Troyer گفت: نگهبان است که او تا به حال هیچ نگرانی در مورد دفتر و توانایی برای انجام تحقیقات مستقل: “ما برگزار شد و تحقیقات از خود ما مردم و اخراج آنها در گذشته است.”

دفتر خود را در حال حاضر یافته به دادستان در هفته آینده.

Troyer گفت: در حالی که در دفتر نوشته شده بود بیش از 20 گزارش و صحبت به انواع شاهدان پس از رسیدن به McDowell, آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قادر به صحبت با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>