با Weinstein اعتقاد هیات داوران ارائه حکم در #MeToo

پرونده جنایی علیه Harvey Weinstein بود ،

بسیاری از شاکیان بودند نیروبخش برای تبرئه. شخص دادستان های سراسر کشور بودند بی سر و صدا سوال که آیا نیویورک دادستان منطقه کوروش R. ونس جونیور تا به حال ساخته شده یک اشتباه در آوردن اتهامات عنوان شده علیه.

اما با هل دادن مرزهای جنسی-جنایات تعقیب دادستان منهتن تحویل داده آنچه بسیاری از مردم اعلام یک پیروزی برای جنبش جهانی علیه سوء رفتار جنسی است که آقای Weinstein را اعمال کرده و آتش.

“این یک آزمون کامل مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک فرهنگ شروع به تغییر” گفت: دبورا Tuerkheimer یک استاد حقوق در شمال غربی.

در طول راه یکی مدعی بود کاهش یافته و از این مورد در میان اتهامات سوء رفتار پلیس. مرکزی قربانیان اذعان کرد که تا به حال رضایت طرفین سکس با زن هالیوود تولید کننده پس از حمله به او و یکی تا به حال یک رابطه صمیمی با او کشیده است که برای چندین سال. دادستان تقریبا هرگز سعی کنید موارد در آن شرایط deeming آنها را بیش از حد کثیف برای برنده شدن در اعتقادات. در هر نوبت آقای Weinstein وکلا استدلال او یک قربانی #MeToo جنبش رفته بیش از حد است.

هیئت داوران حکم شد و در نهایت مخلوط شده است. آقای Weinstein شد تبرئه دو فقره درنده تجاوز جنسی جدی ترین اتهامات علیه او. داوران پیشنهاد کرده بود روز جمعه بود که به بن بست رسیده در آن می شمارد.

[ما را دنبال کنید پوشش زنده و به روز رسانی از Weinstein دادگاه حکم.]

“این نبود” به اعتقاد همه زنان و قطعا نه همه چیز را باور زنان گفت: “گفت:” ایزابل Kirshner سابق دادستان منهتن تبدیل وکیل مدافع جنایی است که به نمایندگی از مردان متهم به تجاوز جنسی. “به نظر می رسد مانند آنها نسبتا دقیق در مورد آنچه آنها تصمیم گرفت.”

اما دادستان متقاعد داوران را محکوم به دو جنایت تجاوز جنسی اتهامات — که می تواند او را به زندان تا 29 سال — نشان می دهد که پاسخگویی امتداد از دادگاه افکار عمومی به دادگاه کیفری قانون است.

روز دوشنبه برخی از آقای Weinstein بیش از 90 شاکیان و دیگران در سراسر جهان در واکنش به این حکم با امداد و اشک و قدردانی است که قانون گفته بود برای آنها.

“برای مدت طولانی این زنان بر این باور بودند که او نجس است و هرگز نمی تواند مسئول برگزار می شود اما در حال حاضر این سیستم عدالت کیفری پیدا کرده است او را به جرم” گفت: ماهور برک بنیانگذار #MeToo جنبش است. “است که می فرستد یک پیام قدرتمند.”

[اشلی جاد و دیگر Weinstein شاکیان صحبت این بار در مورد حکم.]

این #MeToo جنبش کمک سوق دادستان است. آقای ونس منطقه وکیل کشیده شده بود انتقاد برای عدم محاکمه آقای Weinstein در سال 2015 پس از یک مدل را به پلیس شکایت کرده است که تولید کرده بود او را برداشت و سعی کرد به زور دست خود را تا دامن او. و برخی از آقای Weinstein را شاکیان که قبلا به پلیس شد و پس از آن مایل به شرکت در فرایند عدالت کیفری اگر آن را به معنای حمایت و حفاظت از زنان دیگر است.

“من فقط می خواستم برای اضافه کردن صدای من در حمایت و به اشتراک گذاشتن تجربه من با امید کمک به هر کس دیگری که بود” قربانی میریام هیلی سابق دستیار تولید گفت: در شهادت ایستاده است.

“من آن را برای همه ما” سحر Dunning که در خدمت به عنوان یک حمایت از شاهد در دادگاه گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه. “من آن را برای زنانی که نمی تواند شهادت بدهد. من نمی توانستم آن را ندارند.”

جوآن Illuzzi سرب دادستان نیست و از طریق شواهد پزشکی قانونی و یا به طور مستقیم شاهد برای اثبات تخلف است. به جای او تیم سعی در ایجاد یک الگوی شکار قرار دادن چهار اضافی زنان در ایستاده گفت که شبیه داستان تجاوز و یا سوء استفاده توسط آقای Weinstein. این نوع حمایت از شهود ثابت کرده بسیار مهم در موفق دادستان از بیل کازبی در سال 2018 است. در Weinstein محاکمه آنها ارائه شهادت بود که بسیار بزرگتر از مجموع اجزاء آن بازتاب جمعی قدرت صدای زنان در هسته #MeToo.

در دهه های آقای Weinstein با استفاده از قیمت بالا وکلا و راز شهرک به سکوت زنان با اتهام سوء رفتار جنسی در برابر او. اما در طول محاکمه آغاز شد که در اوایل ماه ژانویه او کسی است که نمی تواند صحبت می کنند. در مشاوره از وکلا او را ایستاده. او گوش به عنوان شش زنان شهادت در مورد آنچه آنها گفت که او تا به حال انجام داده به آنها.

بسیاری از زنان توصیف تحقیر شدن توسط تولید کننده. به عنوان آنها صحبت کرد آقای Weinstein اغلب به نظر می رسد humiliated. در یک نقطه, به عنوان یک متهم, جسیکا مان, تشریح آلت تناسلی خود را آقای Weinstein آویزان سر خود را.

برای مقابله با اتهامات آقای Weinstein و تیم حقوقی خود را ضرب صفحه اصلی پیام که #MeToo بود چرخید و خارج از کنترل است.

در روز دستگیری او راه می رفت به یک ترایبکا حوزه خانه حمل بیوگرافی الیا کازان, هالیوود, کارگردان است که تبدیل به یک قربانی از مککارتیسم. او روشن مشاور چندین بار در نهایت تنظیمات دانا Rotunno شیکاگو وکیل که قاب بسیار از او دفاع به عنوان یک عملیات گسترده در #MeToo. او استدلال کرد که آقای Weinstein جنسی مواجه شد مبنی بر رضایت طرفین است که شاکیان بودند دروغ گفتن برای رسیدن به وضعیت مشهور است که زنان نبودند گرفتن مسئولیت برای ایمنی خود و افراد واقعی قربانیان و جنبش سرقت کرده بود آنها را از حقوق اساسی است.

در مصاحبه با “روزانه” خانم Rotunno اظهار داشت که او تا به حال هرگز یک قربانی تجاوز جنسی به دلیل او تا به حال هرگز از خودش “در آن موقعیت است.”

در بحث بسته شدن او با انتقاد از آنچه او گفته بود “یک جهان که نوار زنان حس مشترک استقلال و مسئولیت است.”

اما داوران به نظر می رسد به رد آن استدلال. Weinstein حکم می تواند به اثبات نمادین نقطه عطف کارشناسان حقوقی گفت: نشان می دهد که جنایات جنسی لزوما به دنبال شسته و رفته اسکریپت ها و شکل دهی مجدد باورهای عمومی که در مورد قربانیان خود را سزاوار روز در دادگاه است.

حکم فراهم می کند و امیدواریم که ما می تواند “یک سیستم عدالت کیفری است که نشان دهنده این واقعیت از خشونت” گفت: فاطمه Goss گور رئيس جمهور از ملی زنان مرکز قانون.

آقای Weinstein تیم حقوقی گفت: در حال حاضر از آن خواهد شد درخواست تجدید نظر این محکومیت از تجاوز و جنایی عمل جنسی. این تهیه کننده همچنین چهره های جداگانه پیگرد قانونی در لس آنجلس که در آن او شده است به اتهام تجاوز به یک زن و آزار جنسی دیگری است.

جین منینگ سابق ملکه دادستان و یکی از این زنان در برابر عدالت پروژه گفت که او امیدوار Weinstein مورد را الهام بخش دیگر از دادستان های سراسر کشور به دنبال مشابه موارد چالش برانگیز.

“که چگونه به پرورش مهارت تنظیم کنید سعی کنید آنها را با موفقیت” او گفت:. “ما نیاز به دادستان برای نشان دادن شجاعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im