با کیت های آزمایش در تامین کوتاه مدت مقامات بهداشت صدا آلارم

رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که دوباره در روز جمعه که هر کسی که نیاز به یک coronavirus آزمون “یک تست.” اما از ایالت واشنگتن به فلوریدا به نیویورک پزشکان و بیماران به تقاضاهای مصرانه برای آزمون است که آنها می گویند در حال محزون می خوانی در تامین کوتاه مدت و سرخوردگی خود را نصب شده است در کنار رشد تعداد موارد در سراسر کشور است.

در کالیفرنیا که در آن هزاران نفر در حال نظارت برای این ویروس تنها 516 آزمایشات انجام شده توسط دولت به عنوان پنج شنبه. واشنگتن مقامات بهداشتی باید بیشتر مورد از آنها در حال حاضر می روند. و در نیویورک که در آن موارد باید چهار برابر این هفته شهر نیویورک رسمی التماس برای بیشتر کیت های آزمایش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“آهسته فدرال اقدام در این زمینه است مانع توانایی ما به ضرب و شتم این بیماری همه گیر” این مقام گفت: در نامه ای در روز جمعه.

بیش از 300 مورد تایید شده اند حداقل 17 کشته شده اند و هزاران نفر را در خود شده است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که هیچ کس می داند که چگونه عمیقا این ویروس را در بخشی به دلیل دولت فدرال ناقص از اجرای آزمون های سه هفته پیش snowballed به یک شکست شرم آور از ابعاد ملی است.

آخرین مرگ دو نفر شد اعلام کرد اواخر جمعه شب در فلوریدا مارک اولین بار موارد منجر به مرگ نمی شد در سواحل غرب است.

در هفته گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالای مقامات بارها و بارها وعده داده است که 1 میلیون تا 1.5 میلیون آزمون خواهد بود ارسال به سراسر کشور حتی اگر آزمایشگاه های دولتی و خصوصی آنهایی که به طور یکسان — تلاش برای دریافت آزمون های در حال اجرا در میان تعداد فزاینده ای از عفونت ها و افزایش تقاضا برای تست. با وجود سفارش یکشنبه توسط C. D. C. تا حد زیادی گسترش معیارهای که می تواند آزمایش می شود بسیاری از بیمارستان ها و دولت مقامات بهداشت ادامه داد: به منظور محدود کردن آزمون به کسانی که در بالاترین خطر برای عفونت اضافه کردن به سردرگمی و سرخوردگی به خصوص در نقاط گرم مانند کالیفرنیا و واشنگتن است.

در کالیفرنیا, مدل لباس Homen, 58, به دنبال توصیه های او را شنیده بود از مقامات بهداشت عمومی در این هفته و فرستاده او پزشک مراقبت های اولیه در مورد گرفتن تست شده در Kaiser Permanente مرکز پزشکی در سانتا رزا کالیفرنیا زمانی که او شروع به پایین آمدن با متناسب با سرفه و گلو درد.

او موفق به دریافت یک پاسخ پنج شنبه گفتن او نه نیاز به آزمایش است که اکثر مردم در معرض ویروس بازیابی پس از تجربه علائم خفیف. او در توصیه به شستن دست و در خانه بمانند. “در این مرحله تست بسیار محدود” دکتر نوشت.

“این تمام چیزی است که فقط یک شوخی” خانم Homen گفت. “چگونه می توانم آنها را پیگیری coronavirus اگر وجود ندارد به اندازه کافی تست کیت و آنها حتی نمی خواهم به شما می آیند؟”

طی چند روز گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس شده است تعدیل انتظارات در مورد چگونه به سرعت این آزمون خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس است. روز جمعه آقای پنس گفت: این امر می تواند “چند هفته” قبل از آمریکایی ها می تواند دسترسی آسان به کروناویروس آزمون.

و در روز پنج شنبه او به نظر می رسید به اذعان کرد که دولت برآورد شد ، صحبت کردن در یک 3M گیاه در مینه سوتا که در آن آیتم دیگری در تامین کوتاه مدت — ماسک تنفسی — ساخته شده او گفت: “ما لازم نیست به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی خواهد بود که تقاضای رفتن به جلو است.” آقای پنس اضافه شده: “برای کسانی که اعتقاد ما بر این قرار گرفته است برای کسانی که در حال نشان دادن نشانه های ما شده است قادر به ارائه تست.”

روز جمعه Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی بود وادار به صحبت رئیس جمهور در کاخ سفید امضای $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه برای کوروناویروس. آقای آذر گفت: “من فقط می خواهم به آن را روشن است که در شرایط تست ما ارائه تمام آزمون برای دولت واشنگتن و ایالت کالیفرنیا است که آنها خواسته ایم برای. تولید و حمل و نقل از آزمون است که ما صحبت کردیم در مورد همه هفته به طور کامل در برنامه.”

آقای آذر گفت: C. D. C. حال حمل مواد قادر به تست 75,000 مردم به دولت و دولت های محلی labs. علاوه بر این او گفت: مجتمع فن آوری DNA خصوصی پیمانکار کار با C. D. C. به کشتی به بخش خصوصی و بیمارستان ها در حال حاضر توزیع به اندازه کافی مواد برای 700,000 آزمون.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

در یک کنفرانس خبری در طول سفر رئيس جمهور به C. D. C. آزمایشگاه در آتلانتا در جمعه Dr. Robert R. Redfield مدیر C. D. C. گفت: آژانس هرگز رد درخواست با محلی مقامات بهداشت عمومی. “همه ما از دولت labs در حال حاضر توانایی برای تست این ویروس” او گفت:.

آقای ترامپ interjected در یک نقطه به عنوان مقامات دولت توضیح داد که جدول زمانی برای نورد آزمون به ایالات متحده. “هر کسی در حال حاضر و دیروز هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون” رئیس جمهور گفت:. “آنها وجود دارد. آنها را تست و آزمایش هستند.”

اما متحده و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که دسترسی محدود است و از ایالتی به ایالت متفاوت مانع توانایی دانم تا چه حد این ویروس گسترش یافته است و یا برای چه مدت آن را رفته است کشف نشده در برخی از مناطق کشور است.

“ما در حال رفتن به نیاز به میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر از آزمون ها” دکتر گفت: Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در سی ان ان تاون هال پنج شنبه.

پس از هفته ها تاخیر توسط C. D. C. دلیل “تولید مشکل” در یکی از مولفه های آن آزمون و غذا و دارو امتناع به آسانسور تست محدودیت برای بزرگ و مراکز علمی و یا شرکت های خصوصی تا فوریه. 29 بسیاری از آزمایشگاه شروع به فرآیند آزمون تنها در چند روز گذشته. هنوز هم وجود دارد هیچ مرکزی سیستم گزارش دهی به پیگیری تعدادی از تست های انجام شده و یا تعدادی از بیمارانی که آزمایش شده اند.

آن است که تقریبا غیر ممکن است به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده آمریکا آزمایش شده است برای coronavirus. C. D. C. گزارش روز شنبه که آن را تا به حال تست شده 1,583 بیماران پس از آغاز شیوع, اما از آن است که ساخت عمومی چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه با وجود انتشار اطلاعات مشابه در آنفلوآنزای فصلی. بسیاری از آزمایشگاه های محلی فقط شروع به دریافت طولانی به تاخیر افتاد کیت های آزمایش و حتی در ظرفیت کامل خواهد بود قادر به اجرا تنها در حدود 100 آزمون در روز است.

در مجموع 71 عمومی آزمایشگاه در 47 ایالت و ناحیه کلمبیا به حال ظرفیت آزمون برای coronavirus که از بعد از ظهر جمعه با توجه به ارتباط سلامت عمومی آزمایشگاه که نشان دهنده آزمایشگاه های دولتی در سراسر کشور است. که از هشت آزمایشگاه قادر به فرآیند آزمون پنج شنبه گذشته.

“ما دیده ایم عمده پیشرفت با اصل چراغ آینده در سراسر کشور گفت:” اسکات بکر انجمن را اجرایی.

اما این تاخیر به این معنی است که “ما کاملا چند هفته پشت که در آن ما باید” او گفت: “هیچ راهی وجود دارد شما می توانید sugarcoat که.”

مین گفت: آن را هنوز هم آوردن دولت خود را آزمایشگاه آنلاین. پنسیلوانیا مقامات گفتند که باید از این ظرفیت برای آزمون 150 نمونه یک روز در دولت آزمایشگاهی آغاز این آخر هفته. آرکانزاس می روند هشت تا 10 تست روزانه و تا کنون تست شده و شش نفر.

بزرگ آزمایشگاه های خصوصی نیز ramping تا. LabCorp عمده تشخیص شرکت شروع به ارائه یک coronavirus آزمون پنج شنبه شب. یکی دیگر از شرکت Quest Diagnostics گفت: این امر راه اندازی یک محصول مشابه در روز دوشنبه.

“به این دلیل است که مهم است به این دلیل که در دیدار آینده تقاضا است زیرا این ظرفیت تجاری این آزمایشگاه و دیگران در این کشور هستند دقیقا چگونه ما را coronavirus آزمون در دسترس برای پزشک محلی در دسترس خود را به داروخانه ها و به طور گسترده در دسترس مردم آمریکا” آقای پنس گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه جمعه.

اما وندی Bost یک تلاش سخنگوی صدا محتاط تر از تن. “در حالی که ما اعتقاد داریم ظرفیت را به جای اولیه تقاضا در حال تحول است, وضعیت و پیش بینی ما ساختمان ظرفیت اضافی در طول زمان” او در بیانیه ای گفت.

دکتر الکس Greninger دستیار استاد در دانشگاه مرکز پزشکی در سیاتل مرکز کشور شیوع گفت: دانشگاه آزمایشگاه آزمایش شده بود حدود 400 بيمار پس از آن عملیات راه اندازی در اوایل این هفته تحت دستورالعمل های فدرال. آزمایشگاه می تواند نتایج عملکرد در حدود هشت ساعت و در حال آزمایش بیماران از بیمارستان های مختلف در سراسر ایالت واشنگتن. “من کاملا متمرکز بر تست و ساختمان از عملیات است که می تواند هزاران نفر از آزمون در روز,” او گفت:.

در همین حال وزارت امور خارجه آزمایشگاه در واشنگتن بیشتر موارد از آنها در حال حاضر می روند.

“ما باید یک پرونده است که ما امیدواریم که به طریق خیلی زود گفت:” دانیل Koenig یک سخنگوی دولتی که در بخش بهداشت و درمان. آژانس تا به حال تست شده 91 نفر به عنوان چهارشنبه و نسبت داده شدن به هر دو کمبود نیروی انسانی و ظرفیت فیزیکی. امکانات خود را در حال حاضر می تواند رسیدگی به 200 نمونه در هر روز با هر بیمار نیاز به بین یک تا سه آزمون.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هشدار داد که دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت به اندازه کافی تست کیت. “من می دانم که آنها ده ها هزار نفر است که در نهایت به مسیر” او گفت:. “ما می خواهم به آنها را دریافت کنید بدیهی است که به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تا کنون دولت در حال انجام آزمایشات در سه public health labs در میامی تمپا و جکسون.

C. D. C. تصمیم به پاک ترین معیار برای تست در زمان برخی از مقامات دولتی و بزرگ سیستم های بهداشتی کردن گارد.

“هر کس در زیر آفتاب که به منظور توسعه یک سرفه در حال رفتن به می خواهید برای دریافت یک آزمون برای کوروناویروس” دکتر Mark Levine, کمیساریای ورمونت وزارت بهداشت گفت: در روز تغییرات اعلام شد. در روز جمعه, ورمونت, مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال اجرای هشت آزمون در دولت است. بسیاری متحده روز جمعه گزارش داد که آنها تا به حال اجرا تنها تعداد انگشت شماری از آزمایشات است.

در چند کشور, مقامات بهداشتی شده اند ارسال ارشاد به پزشکان تشویق آنها را به آزمون برای اولین بار به صورت دیگر به احتمال زیاد باعث می شود مانند آنفولانزا قبل از ارسال نمونه دولتی آزمایشگاه.

“ما متوجه مردم می ترسند — ما می دانیم که” دکتر گفت: دین Sidelinger دولت اپیدمیولوژی در اورگان اما او افزود که این مهم به اولویت بندی افراد در بالاترین خطر است.

آقای بکر از بهداشت عمومی آزمایشگاه انجمن گفت که او نگران است که پیام های مخلوط از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با ایجاد تقاضا برای تست که “پتانسیل به پایمال کردن سیستم بهداشت عمومی و کشور است.”

در کلرادو اسکات ادیب این حادثه فرمانده نظارت بر coronavirus برای دولت وزارت بهداشت هشدار داد: “ما اصلا عرضه نامحدود رفتن به جلو, بنابراین ما می خواهیم با آن مراقب باشید.”

آقای ادیب گفت: کلرادو در حال آزمایش نمونه از 100 نفر و آن آزمایشگاه می تواند نمونه تست برای 160 نفر در هر روز در صورت نیاز. مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد کلرادو برای اولین بار دو عفونت در روز پنج شنبه با موارد اضافی در روز جمعه.

یوتا که در آن یک بیمار درمان شده برای coronavirus می توانید تست حدود 30 نفر روزانه. که به اندازه کافی برای نگه دارید تا با زمان تقاضا وجود دارد اما پتانسیل تنگناها: بخش هایی از آزمون انجام شده به صورت دستی و لوازم آمده است که از خارج از فروشندگان ممکن است کمیاب.

“ما در حال چرخش به دور آزمونهای اما ظرفیت ما در حال حاضر محدود است توسط این واقعیت است که ما یک انسان استخراج DNA” گفت: Jenny Johnson, یوتا, سخنگوی.

پزشکان و آزمایشگاه مقامات به طور یکسان می گویند که عدم وجود ارتباط روشن از دولت مانع به جای کمک به تلاش های خود را.

دکتر جان Strayer یک دکتر اورژانس در EvergreenHealth در کرکلند بشویید. که در آن برخی از بیماران مبتلا به این ویروس پذیرفته شده بود گفت: سست معیارهای “اضافه شده برای من کار می کنند.”

او گفت که او در حال حاضر به تریاژ بیماران بر اساس اینکه آیا آنها بیمار به اندازه کافی به نیاز به یک تست فوری. اکثر مردم در حال بازگشت به خانه و گفت: به قرنطینه تا زمانی که آنها بهتر است.

دکتر Strayer گفت: این سیاست جدید بود قطعا ایجاد “بسیاری از بسیار عصبانی بیماران است.”

کیت Mannle, 37, از سیاتل صرف یک هفته در تلاش برای دریافت تست شده است. خانم Mannle روز شنبه بازگشت از یک سفر خارج از کشور که شامل توقف در کره جنوبی است که تجربه شیوع این ویروس جدید است. روز یکشنبه او یک تب و سرفه اما گفته شد توسط دکتر و بیمارستان ها که او بیمار نیست به اندازه کافی برای دریافت تست شده است.

خانم Mannle مدیر برنامه های آموزشی برای حفاظت از غیر انتفاعی قرنطینه خودش در درون او در یک آپارتمان یک خوابه در سیاتل جایی که او به صرف هفته خواب انجام یک کمی یوگا و تلاش برای بازیابی از 101 درجه تب و عفونت دستگاه تنفسی است. او قصد دارد به ماندن در داخل تا 24 تا 48 ساعت پس از سرفه از بین می رود. او گمان او در واقع قرارداد ویروس اما او احتمالا هرگز برای مطمئن دانند.

“آنها قرار داده ایم تا بسیاری از موانع,” او گفت:. “من از آن خسته و من آماده به حرکت می کند.” او افزود: “اما آنچه در مورد یک بعدی ؟ اگر چه این بوده ابولا?”

گزارش شد کمک توسط جک Healy, پاتریشیا های انجام Knvul شیخ شیلا کاپلان فرح استاکمن نی Abelson دنیس Grady و Timothy Williams.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>