با اطلاعات از چین کمیاب, ایالات متحده, جاسوس داوطلب خدمت سربازی برای پیگیری coronavirus

واشنگتن — به عنوان مقامات چینی صورت اتهامات قفل کردن اطلاعات در مورد گسترش coronavirus آمریکا و سازمان های اطلاعاتی شده اند کمک در governmentwide تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد این بیماری گسترش جهانی.

در حال حاضر برخی از بهترین اطلاعات در مورد کوروناویروس و دولت چین در پاسخ به آن در حال آمدن است از نظامی کانال با توجه به دو منبع آشنا با این موضوع.

“چین رفتار باعث می شود که جامعه ایران درگیر” گفت: یکی از این منابع از یک مقام اطلاعاتی سابق. “از آنجا که هیچ داده ای به معنی جاسوسی است.”

این مقام سابق نشان داد که مهم ترین مسئله در حال پیگیری است که رهبری چین قصد دارد برای آنچه شناخته شده به عنوان “تداوم عملیات” به معنی توانایی برای دولت به حفظ آن توابع اساسی در طول یک بحران بی سابقه ای از جمله جنگ هسته ای یا بلایای طبیعی.

در چین این ممکن است شامل رهبران ارشد خروج از کشور و یا به دنبال ایمنی در پناهگاه “مانند ایالات متحده روز قیامت پناهگاه” گفت: منبع. اینتل جامعه گفت: منبع است با دیدن برخی علائم مقامات چینی در حال ساخت این نوع از برنامه های احتمالی نشان می دهد پتانسیل سطح نگرانی در پکن.

ردیابی coronavirus. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP [2] گتی ایماژ)

جامعه اطلاعاتی درگیری میان می آید بین المللی ناکامی با چین در سکوت به پذیرش کمک های بین المللی. سازمان بهداشت جهانی از جمله کارشناسان آمریکایی بود که در نهایت اجازه دیدار با چین روز دوشنبه برای انجام تحقیقات میدانی در این بیماری است اما به تاخیر افتاده است و نمی خواهد که از هم اکنون بازدید از محل ادعایی از منشاء شیوع با توجه به آنچه که مقامات چینی به عنوان یک کمبود زمان و منابع را به میزبان کارشناسان بین المللی است.

حداقل رسما این است که تعریف از چین در تلاش است. در بیانیه ای گفت که اخبار یاهو که “از ابتدای شیوع چین [است] اطلاعات به اشتراک گذاشته شفاف صورت گیرد.”

این سازمان که دریافت کمک های مالی از چین و مالی برای بسیاری از آنچه به نام با تاخیر پاسخ به شیوع و یک شکست برای فشار آوردن به رهبری چین به بیشتر بودن.

در ایالات متحده به دفتر مدیر اطلاعات ملی سازمان سیا مسائل جهانی ماموریت مرکز و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ملی مرکز پزشکی هوش شده است و حمایت از کاخ سفید نیروی کار در coronavirus با توجه به منابع اطلاعاتی آشنا با این موضوع. وظیفه نیروی رهبری توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

مرکز ملی پزشکی هوش مستقر در فورت Detrick Md., و آهنگ های بیماری شیوع و خطر بالقوه برای ارتش ایالات متحده و همچنین آمادگی رهبران خارجی برای پاسخ به بیماری های همه گیر و یا دیگر مرتبط با حملات. یک سخنگوی نظامی گفت در یاهو, اخبار سازمان “است که از نزدیک نظارت بر شیوع کروناویروس و در سراسر جهان پاسخ به آن است.”

در این مثال از coronavirus جامعه اطلاعاتی به شکل یک راه را به سرعت جمع آوری اطلاعات در مورد یک به سرعت در حال پیشرفت پتانسیل همه گیر بدون به خطر انداختن منابع انسانی زندگی از دست دادن آهنگ از تهدیدات دیگر و یا در راه از CDC و WHO که مسئولیت اولیه برای پاسخ و توسعه.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس در فوریه. 10 در ژنو است. (Salvatore Di Nolfi/Keystone از طریق AP)

از پنجشنبه که گزارش شده بیش از 75,000 تایید موارد coronavirus بیماری در سطح جهان و همچنین 2,129 فتح کرد گرفته شد, مرگ و میر, اکثریت در چین, اطلاع مسافران که جهانی ارزیابی خطر برای این بیماری است “،” علائم می تواند از سرماخوردگی به شدید علائم تنفسی و انتقال از فرد به فرد.

جهانی و همه گیر شده است یک نگرانی ملی آمریکا مقامات امنیتی و برنامه ریزی برای چنین بیماری شده است و بخشی حیاتی از دولت برنامه ریزی در دولت های قبلی.

“بیماری همه گیر به شمار یکی از بزرگترین تهدید برای ثبات جهانی و امنیت” نوشته لیزا موناکو که در خدمت به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مشاور در یک op-ed در مبارزه حقوقی یک امنیت ملی وبلاگ. او همچنین اشاره کرد که تهمت کاخ سفید دیگر “اختصاص داده شده به واحد نظارت بر آمادگی برای بیماری های همه گیر” را به عنوان وجود دارد تحت اوباما در غرب آفریقا به ابولا بحران است.

ایالات متحده و چین را دیده اند افزایش تنش ها در طول سال های اخیر به عنوان ایالات متحده در سرکوب چینی جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی در میان جریان جنگ تجاری ساخت آن را سخت تر برای مقامات ایالات متحده برای دریافت اطلاعات کامل در مورد بحران بهداشت عمومی.

در حالی که همیشه وجود دارد کانال های در دسترس برای برقراری ارتباط با چین همیشه روشن نیست مقامات چینی را به استفاده از آنها و یا انتخاب کنید تا به تلفن گفت: یکی امنیت ملی رسمی. حزب کمونیست و گسترده تر بوروکراسی نگران گزارش خبر بد برای رئیس جمهور چین و همچنین این بیماری تاثیر بالقوه در اقتصاد جهانی است.

این وضعیت با چین “قطعا باعث می شود آن را سخت تر, من فکر می کنم لازم تر و سخت تر” به جامد هوش و گفت: گرگ Treverton یک استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و رئیس سابق شورای اطلاعات ملی در مصاحبه با یاهو نیوز.

Treverton که نوشته شده است به طور گسترده مورد فراملی تهدید به یاد می آورد که دولت های داخلی واکنش به شیوع بیماری سارس در سال 2003 عنوان مثال دیگری از coronavirus در چین و همچنین به عنوان عظیم الجثه تلاش اطراف در پاسخ به غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا بین 2014 و 2016. او گفت: از اخبار یاهو که جامعه ایران به شدت سرمایه گذاری در پیش بینی ردیابی به دنبال ابولا مسیر در آفریقا قبل از موارد ظاهر در آمریکا و مسئله داخلی بیشتر شد.

“اینها وجودی مسائل جدی” ادامه داد Treverton. “سلامت عظیمی امنیت ملی موضوع به خصوص زمانی که به هوش هدف” — یعنی چین “است که به عنوان مفید به عنوان آن باید باشد.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im