با فروشگاه ناپدید مراکز می تواند در کنار

فهرست نقشه برای نورثفیلد مرکز میدان در بوربننیس بیمار., سه خودنمایی فضاهای که در آن فروشگاه های بزرگ یک بار ایستاده بود. به زودی وجود خواهد داشت یک چهارم جای خالی در حال حاضر که J. C. Penney است liquidating فروشگاه پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

با خیلی فضای خالی و آجر و ملات و خرده فروشی در میان تغییرات لرزه ای حتی قبل از همه گیر, ضربه, بازار صاحبان صحبت شده است با مقامات محلی مورد شناسایی “بالاتر و بهتر است برای استفاده از سایت” اگر آنها کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد آنچه که می تواند باشد.

“پر کردن یک لنگر فضا به طور کلی شدنی است” گفت: الیوت نسيم رئیس جمهور ماسون مدیریت دارایی که شرکت صاحب نورثفیلد مرکز میدان و ده ها تن از دیگر محصور مراکز خرید. “اما هنگامی که شما در برخورد با دو نفر دیگر و شما در برخورد با سه لنگر تعطیلی که معمولا در جایی که ما تبدیل به یک کمی بیشتر احتمال دارد به آن را به سطل خوبی توسعه.”

استاندارد آمریکایی در بازار — با گسترده آن پارکینگ ، پله برقی و تهویه مطبوع و فضای سنگین در عطر نمونه و بوی خانم زمینه کوکی ها — ساخته شده در اطراف فروشگاه های بزرگ. اما همه گیر شده است ویرانگر برای صنعت خرده فروشی و بسیاری از کسانی که در فروشگاه ها در حال ناپدید شدن در یک کلیپ سریع. برخی از زنجیر قادر به پرداخت اجاره و برجسته فروشگاه های زنجیره ای از جمله Neiman Marcus و همچنین J. C. Penney را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. به عنوان آنها نزدیک فروشگاه های آن می تواند باعث مستاجرین دیگر را رها مراکز در همان زمان به عنوان بزرگ تخصص های زنجیره ای مثل راز ویکتوریا در حال کوچک شدن هستند.

مراکز در حال حاضر با فشار روبرو از خرید آنلاین, اما تحلیلگران می گویند که صدها نفر در معرض خطر بسته شدن در پنج سال آینده. که پتانسیل تغییر شکل حومه با بسیاری از جوامع در حال حاضر بحث که آیا رها مراکز می توان به بازارهای محلی و یا فضای اداری و حتی مقرون به صرفه مسکن.

“بیشتر شرکت های ورشکست شده از هر یک از ما تا به حال انتظار می رود و من معتقدم که به سرعت به عنوان ما را از طریق حرکت 2020 متاسفانه” گفت: دبورا Weinswig بنیانگذار Coresight تحقیق مشاوره و تحقیقات شرکت که متخصص در خرده فروشی و فن آوری است. “و پس از آن کسانی که نمی رفته ورشکسته هستند با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای خود املاک و مستغلات.”

خانم Weinswig گفت: این مراکز است که قادر به مقاومت در برابر زمان آشفتگی خواهد بود سالم — بهتر مستاجران بیشتر دعوت و اشغال شده — اما او پیش بینی شده است که حدود 25 درصد از این کشور در حدود 1200 مراکز در معرض خطر بودند.

بسیاری از خرده فروشان است که باید برای ورشکستگی زمینه در حال بسته شدن فروشگاه ها اما برنامه ریزی برای ادامه فعالیت است.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

فروشگاه حدود 30 درصد از بازار مربع در ایالات متحده با 10 درصد است که در آینده از سیرز (که برای ورشکستگی زمینه در سال 2018) و J. C. Penney با توجه به سبز خیابان مشاوران املاک و مستغلات شرکت تحقیقاتی. J. C. Penney که به نظر کاهش یافته است گفت: فروشگاه تعطیلات شروع خواهد شد در این تابستان و در نهایت می تواند شماره به عنوان بسیاری از 250. خیابان سبز هوا در ماه آوریل که بیش از نیمی از بازار مبتنی بر فروشگاه های بزرگ می خواهم تا پایان 2021.

که خواهد شد که اثرات قابل توجهی فراتر از کاهش مشتری ترافیک پا. بسیاری از کوچک بازار خرده فروشان را در بند خود اجاره به اصطلاح — شرکت-اجاره جملات — است که اجازه می دهد آنها را به پرداخت کاهش می یابد اجاره و یا حتی شکستن اجاره نامه اگر دو یا بیشتر از لنگر فروشگاه ترک محل.

“در بسیاری از با کیفیت پایین تر مراکز که شاید در حال حاضر وجود دارد یک خالی لنگر که در آن شما کردم سیرز جعبه که بسته دو سال پیش و در عین حال پر شده و در حال حاضر شما J. C. Penney جعبه بسته است — که به علت است که بازار به احتمال زیاد از دست دادن مقدار زیادی از مستاجران و احتمالا حتی از دست دادن موقعیت رقابتی خود را بسیار به سرعت گفت:” وینس Tibone یک خرده فروشی تحلیلگر سبز در خیابان.

آقای Tibone گفت که او بدبینی در مورد توانایی بسیاری از مراکز برای پر کردن فضاهای خالی به خصوص در طول بیماری همه گیر. گزینه های سرگرمی مانند دیو و منفجر یاخوردکننده را از روی میز به عنوان مثال.

“این واقعیت است که وجود دارد در حال رفتن به تاریک جعبه برای برخی از زمان,” او گفت:.

اعتبار…Karsten مورن برای نیویورک تایمز

و سپس به مشتریان وجود دارد که در حال حاضر فروشگاه آنلاین در اعداد بزرگ است و ممکن است که همه مشتاق به بازگشت به محصور emporiums که در آن آنها خواهد بود احاطه شده توسط افراد دیگر.

“اگر وجود دارد یک ادراک خارج وجود دارد که مردم در حال امن تر و کمتر امن در داخل که نه بزرگ” گفت: Matthew W. Lazenby, مدیر اجرایی ویتمن خانواده توسعه که مدیریت لوکس فضای باز Bal Harbour مغازه ها در خارج از میامی.

حتی قبل از همه گیر امریکایی مراکز خرید شاهد بخت و اقبال خود را انشعاب. در حالی که مراکز در مناطق مرفه با high-end فروشگاه ها و رستوران ها به طور کلی رونق پایین لایه مراکز به خصوص کسانی که با رقبای نزدیک رنج می برد در طول سال به عنوان خرده فروشان winnowed خود را در فروشگاه های فیزیکی و پرونده برای ورشکستگی. میسی که همچنین صاحب بلومینگدیل را در ماه فوریه گفت که این امر نزدیک 125 فروشگاه در “پایین ردیف مراکز” در طول سه سال آینده و Nordstrom به تازگی گفت: این امر نزدیک 16 از آن 116 خط کامل فروشگاه های بزرگ. در حالی که Neiman Marcus, که برای ثبت ورشکستگی در ماه مه گفت که قصد دارد به بازگشایی تمام فروشگاه های خود صاحبخانه در حال مشاهده روی احتیاط.

اعتبار…مگی Steber برای نیویورک تایمز

آقای Lazenby گفت که بازار در یک موقعیت خوب اما آن را بیش از حد شده است برخورد با کاهش و فروشگاه. Barneys New York, که به پایان رسید نابودی این سال بود که به معنای لنگر گسترش و مرکز خرید همچنین دارای یک Neiman Marcus.

براد ray warren, مدیر اجرایی غرب هکتار توسعه که در آن او نظارت محبوب غرب هکتار بازار در فارگو, N. D. که تاسیس شد توسط پدرش گفت سیرز شد بازار اول مستاجر و آن را به حال اجاره است که از جمله گزینه تجدید حال 45-سال-مدت که زد در سال 2017.

پس سیرز خارج شد این مرکز تلاش شده است به redevelop فضای نصب بهترین خرید و تلاش برای جذب رستوران هر چند این برنامه ممکن است را در خود نگه دارد که بسته به مستاجران قادر به پرداخت اجاره بها در آینده نزدیک.

آقای ray warren است که خوش بینانه در مورد غرب هکتار تا حدودی به دلیل آن است که تنها بازار عمده در منطقه ای که در آن آب و هوا به نفع فضاهای محصور شده است. اما او پیش بینی بیشتر مبارزات در مکان های که در آن وجود دارد خوشه از مراکز. “ما آن را در جامعه ما بنابراین ما لازم نیست که همان یا cannibalization و یا تلاش برای جذب مستاجران از آنجا که ما در حال رقابت در برابر دیگر بازار,” او گفت:.

اعتبار…مگی Steber برای نیویورک تایمز

همانطور که از خرداد 84 درصد از این کشور 1,174 مراکز در نظر گرفته شد و سالم گزارش نرخ خالی از 10 درصد یا کمتر با توجه به CoStar گروه ارائه دهنده اطلاعات برای صنعت املاک و مستغلات.

اما این مقایسه با 94 درصد در سال 2006. و درصد سالم مراکز است انتظار برای افت بیشتر به عنوان خرده فروشان انجام فروشگاه تعطیلات اعلام کرد, این سال, حسابداری برای بیش از 83 میلیون فوت مربع از فضای خرده فروشی. درصد قابل توجهی از که می آید از پوشاک فروشگاه که نمایندگی حدود 60 درصد از اشغال فضای بازار.

عمده بازار اپراتورها را شروع کرده اند به سیگنال نگرانی است. این Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در ایالات متحده در تلاش است تا خود خاتمه $3.6 میلیارد معامله برای به دست آوردن Taubman مراکز که صاحب و عمل حدود دو دوجین high-end مراکز خرید..

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


در دادگاه براده ماه گذشته Simon Property گفت که Taubman این مراکز عمدتا محصور و سرپوشیده مراکز “آخرین, انواع خرده فروشی, خواص املاک و مستغلات است که اکثر مصرف کنندگان می خواهید به بازدید بر اساس یک دراز مدت پس از Covid-19.” (سیمون ملک همچنین دارای بسیاری از محصور مراکز.) در حالی که Taubman ترویج آن ثروتمند و تحصیل کرده خریداران به عنوان یک دارایی Simon Property گفت که کسانی که مصرف کنندگان در حال حاضر “به مراتب بیشتر و به احتمال زیاد قادر به استفاده از خرید آنلاین.” طرف دستور داده شده است برای ورود به میانجیگری اما اگر توافقی حاصل نشود تا پایان ماه آنها را به رفتن به دادگاه.

CBL & Associates, خواص که صاحب و عمل حدود 60 در مراکز فروشگاه های خروجی و هوای مراکز خرید در ایالات متحده گفت: در براده ماه گذشته بود که پرش در حدود 30 میلیون دلار در پرداخت بهره به ماه ژوئن “برای پیشبرد بحث های خود را با وام دهندگان و کاوش جایگزین استراتژی” و وجود “قابل توجهی شک” آن را همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.

اعتبار…Adrees Latif/ایسنا

جیم هال مالک و عامل اصلی از بدنه گروه املاک Ga., که نظارت 30 محصور مراکز ابراز نا امیدی در مورد خروج از بزرگ زنجیره ای ملی از “کوچکتر یا سوم بازار.” در نتیجه او گفته است که “اکثریت مردم زندگی می کنند در بازارهای کوچکتر خواهد شد و یا به خرید از اینترنت و یا باید به درایو 45 مایل,” او گفت:.

در حال حاضر این سال victoria’s Secret گفت: این امر نزدیک 250 فروشگاه در آمریکای شمالی و در حالی که شکاف تجاری بسته است حداقل 170 فروشگاه ها در سطح جهان است. مشکلات مالی هستند فاکتورها باعث ایجاد پلاک در فروشگاه های زنجیره ای شرکت هایی مانند Ascena خرده فروشی که صاحب ان تیلور و انبار و صاحب New York & Company. و ورشکستگی از اوایل سال 2019 شامل بازار کالاهای اساسی مانند برای همیشه لطفا برای 21 چیزهایی یاد Payless ShoeSource و GNC. Lucky Brand Dungarees برای ورشکستگی زمینه در روز جمعه.

آقای هال گفت که او پیش بینی ساخت مراکز مطلب “مبتنی بر جامعه” در کوچکتر بازارهای محلی و منطقه ای کسب و کار. “این رفتن به کلاس پخت و پز, بوتیک اینترنتی, کسب و کار است که می خواهند حضور فیزیکی, مراقبت های بهداشتی, مواد غذایی, انتخاب,” او گفت:.

در Cupertino واقع در کالیفرنیا است که در آن اپل مقر آن سرنوشت از توقیف Vallco مرکز خرید تبدیل به یک موضوع بحث انگیز با مهیجی بحث های عمومی در اطراف جایگزینی آن با مسکن مقرون به صرفه سرگرمی های جدید و گزینه های خرده فروشی و یا فضای اداری.

در این میان آن است که تا حدی تخریب چشم درد با توجه به میله غرق یک عضو از شورای شهر کوپرتینو. “ما باید یک زنجیره لینک حصار در اطراف همه چیز,” او گفت:.

در لس آنجلس سابق Westside غرفه مرکز یک بار در فیلم برجسته “Clueless” و تام پتی را “Free Fallin'” موزیک ویدئو, تبدیل به فضای اداری برای گوگل. تری Tippit به 74 سال مرجعیت محلی Westside محله شورای تاسف از دست دادن فضا و در آن گفت: “منعکس راه جامعه ما در حال تغییر است و رفتن.”

هنوز هم برخی از سرمایه گذاران خریداری شده midtier مراکز در سال های اخیر و در حال حاضر مشغول به کار در چگونه به repurpose و تغییر فضاهای — حتی “د-مللینگ” مراکز توسط کوه در می رم ذخیره ورودی به طوری که آنها خیابان.

“ما نمی خرید مراکز پس از 2014 تفکر که J. C. Penney یا سیرز یا Bon-Ton قرار بود که در کسب و کار برای همیشه لطفا برای و راه اندازی فروشگاه های بزرگ و اگر شما پس از آن شرم بر شما” گفت: Ami زیف مدیر ملی خرده فروشی در زمان سهام یک شرکت املاک و مستغلات است که سرمایه گذاری شامل هشت محصور مراکز. “برای اینکه بیشتر زجر خالی و ورشکستگی ؟ بله. امیدوارم شما می دانید آنچه شما انجام می دهند بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تا قطعات به دوباره پر کردن فضا.”

تماس با Sapna Maheshwari در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de