با فریادهای ‘آن را جعلی’ ووهان شهروندان صدای نارضایتی

زن با پوشیدن یک ماسک صورت سواری یک دوچرخه گذشته کارگران در لباس محافظ که در حال استراحت در مقابل مغازه ها بسته مهر و موم شده از جاده در ووهان

پکن (ایسنا) – “آن جعلی است! آن را جعلی!” ساکنان بالا در یک مجتمع آپارتمانی در مرکز چینی ها در شهر ووهان فریاد زد: به عنوان یک مقام ارشد دولت led تور بازرسی های زیر چگونه مردم مقابله طول coronavirus مستند.

در 15-دوم ویدئو کلیپ میان این jeers و فریاد برخی از ساکنان متهم کارکنان مجتمع مسکونی خود را در مرحله تحویل مواد غذایی به خانوارها صرفا همزمان با سفر معاون نخست وزیر خورشید Chunlan.

در حالی که برخی از عبارات از خشم علیه محلی در سطح مقامات در طول اپیدمی شده اند مجاز در چین به شدت سانسور رسانه های اجتماعی, در این کلیپ که در یک نگاه اجمالی نادر از unscripted خشم و مربوط به یک دولت مرکزی رسمی.

ساکنان هنوز هم محدود به خانه های خود تحت اقدامات اعمال شده در فوریه سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که ترسیم شده به بازار بود که به طور غیر قانونی به فروش حیات وحش در این شهرستان است.

توسط اواسط ماه فوریه ساکنان مجاز به فروشگاه مقررات و محلی دولت وعده داده شده برای اطمینان از توده تحویل مواد غذایی.

در حالی که کسانی که تحویل شده است در بسیاری از مکان معترضان شد و گفت: تحویل در خورشید مشاهده شد یک مجموعه.

کلیپ ضرب گلوله توسط یک فرد ناشناخته رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی چینی و حتی مجاز توسط بازرسان به روند در بالا 10 جستجو در صبح روز جمعه در Weibo چین معادل توییتر.

رسمی روزانه مردم اذعان صحت این ویدئو و حتی آن نوشته شده بر روی آن به زبان انگلیسی, خوراک توییتر قبل از از بین بردن آن در روز جمعه است.

دولت گروه به رهبری خورشید گفت: بررسی این موضوع به طور کامل “حذف فرمالیته اداری و بوروکراسی” مردم روزانه گزارش شده است.

شهر ووهان مقامات فرستاده اند مردم درب-به-درب به بررسی بلافاصله مقاله گفت.

برای بسیاری از شهروندان ارسال ویدئو ارائه شده آزاد است.

“آن را جعلی آن را جعلی! آنها فریاد زد: آنچه که در دل بسیاری از شهروندان ایالات متحده گفت:” یک کاربر در Weibo. “بالاخره کسی وجود دارد گفت: آنچه من می خواستم بگم برای سال.”

چین سرزنش کرده و حذف ده ها تن از محلی در سطح مقامات به عنوان خشم ساخته شده است تا بیش از آن زود هنگام دست زدن به گسترش جدید کروناویروس که کشته شدند که به کشته شدن بیش از 3300 نفر در سطح جهان عمدتا در چین است.

ماه گذشته مرگ و میر ناشی از کروناویروس یک دکتر که آذربایجان برای صدور یک هشدار دهنده در مورد بیماری باعث نادر, عمومی, فوران خشم علیه دولت آنلاین.

(گزارش شده توسط Huizhong Wu; گزارش های اضافی توسط کیت Cadell; ویرایش توسط تونی Munroe و آلیسون ویلیامز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>