با کروناویروس علائم بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه در بیمارستان

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به مراقبت های ویژه در دوشنبه نگران کننده به نوبه خود در 10 روز نبرد با کروناویروس و starkest شواهد در عین حال از نحوه ویروس تهدید کرده است که بریتانیا سیاسی استقرار و پرتاب آن در دولت جدید به تحول.

دولت گفت این تصمیم در یک اقدام احتیاطی و که او تا به حال شده است در روحیه خوبی پیش از آن در روز. اما با آقای جانسون دستیاران انتشار چند جزئیات در مورد وضعیت خود در این کشور نگه داشته و تنش افروزی در شب دوشنبه به امید بهترین ها و تجربه با هم, ترسناک, رمز و راز از این بیماری است.

در نشانه ای از چگونه گور وضعیت حال تبدیل شدن به خیابان داونینگ گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که آقای جانسون خواسته بود وزیر امور خارجه دومینیک Raab به deputize برای او “که در آن لازم است.” پوند در برابر دلار سقوط کرد و پس از سرمایه گذاران در واکنش به اخبار است.

پس از ذکر در روز قبل از آن که نخست وزیر بود و هنوز هم رسمی مقالات آقای عبدالله گفت که او تا به حال منتقل شده به واحد مراقبت های ویژه در مورد او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به بهبود است. نه هر بیمار در بخش مراقبت های تهویه مناسب است کارشناسان پزشکی گفت: اما بسیاری از آنها — و یا حداقل اکسیژن داده شده. نخست وزیر آگاه باقی می ماند, مقامات گفت.

برای آقای جانسون, 55, آن به خصوص بی رحمانه برگشت. فقط چهار ماه پیش او مهندسی بزرگترین حزب محافظه کار پس از پیروزی مارگارت تاچر در سال 1987 تحویل وعده خود را به بریتانیا از اتحادیه اروپا و مجموعه ای در حرکت بلند پروازانه و اقتصادی برنامه برای تبدیل خود را تقسیم کشور است.

در حال حاضر آقای جانسون سیاسی پدیده ای که حرفه ای همواره جیوه کیفیت می یابد خود را در یک نبرد ناتوان کننده پس از عقد قرارداد یک ویروس او در ابتدا با مشاهده مشخصه nonchalance.

برای بریتانیا که به تازگی پدید آمده از سه و نیم سال از فلج و قطبش بیش از Brexit آقای جانسون بیماری فرو کشور را به عدم قطعیت انگلیسی ها فکر می کردند که تا به حال پشت سر گذاشته است.

زمانی که نخست وزیر اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس او اصرار داشت او باقی خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم در اتهام از دولت در پاسخ به این ویروس ریاست روزانه بحران جلسات با تصویری که از خود جدا.

آن را به حال شده است یک گهگاه لرزان عملکرد تا سپس: دولت در ابتدا مورد بحث چگونه به شدت آن را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش پاتوژن. که منجر به ناکافی ضعیف سازمان برنامه تست و تقویت آقای جانسون با بی میلی به اعمال سخت مستند در کشور خود.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • در 5-4 رای دیوان عالی کشور را رد کرده است ویسکانسین درخواست برای تمدید رای گیری غایب.
  • کاخ سفید وظیفه نیروی اعتصاب با احتیاط خوش بینانه تن.
  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه.

در هفته های اخیر آقای جانسون به نظر می رسید بیشتر در فرمان. بریتانیا متعهد شده است برای تست 100,000 نفر در روز تا پایان این ماه است. و نخست وزیر تبدیل شده سرسخت اگر خستگی ناپذیر شاد, مدافع اجتماعی فاصله.

حتی پس از آقای جانسون جدا کرده و خود را در آپارتمان خود را درب بعدی را به 10 خیابان داونینگ او منتشر شد لرزان دستی تصویری روز جمعه که در آن او هشدار داد مردم به جمعیت پارک در طول آفتابی بهار آخر هفته.

آقای عبدالله پیش بینی کرد او ظهور کرد و از انزوا در آن روز. اما او گفت که او در حال اجرا بود یک دما و مبتلا به سرفه. دو روز بعد او پذیرفته شد و به سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن هنوز هم رنج می برند از علائم آن.

روز دوشنبه در خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت: “در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.”

آقای جانسون بستری همزمان با یک تماس توسط ملکه الیزابت دوم برای انگلیسی ها به صورت همه گیر با فلسفه رواقیون و انضباط آنها نشان داد در طول جنگ جهانی دوم است. او نادر تلویزیونی, آدرس اطمینان بسیاری از, اما به سختی یک ساعت بعد آنها در حال تکان توسط اخبار آقای جانسون رو به وخامت وضعیت.

روز دوشنبه دولت تلاش برای قرار دادن یک چهره خوب در این وضعیت است. آقای Raab یک کنفرانس خبری گفت که آقای جانسون بود و روحیه خوب پس از یک شب راحت در بیمارستان یک فاصله کوتاه از خیابان داونینگ. او گفت: آقای جانسون باقی مانده “مسئول” از دولت بود و کار خود را از تخت بیمارستان.

اما آقای Raab که ریاست روزانه coronavirus جلسه در صبح روز دوشنبه اعتراف کرد او صحبت نکرده بود به نخست وزیر, از شنبه. کمبود جزئیات نخست وزیر بیماری و یا هر گونه نشانه ای از ارتباط مداوم بین او و آقای Raab عمیقتر unease.

آقای جانسون نوشت از بیمارستان در توییتر که او قرار گرفته بودند “برخی از آزمایشات روتین” از آنجا که او هنوز هم در حال تجربه علائم. او همچنین تشکر بهداشت برای مراقبت از او.

در توییتر پست اندرو نیل یکی از کشور برجسته ترین مصاحبه پرسید که چرا آقای جانسون صحبت نکرده بود موضع خود را در, آقای Raab, از شنبه. “چیزی اینجا نیست” آقای Neil اضافه شده است.

در بریتانیا بیمارانی که تجربه علائم این ویروس در حال تشویق به ماندن در خانه اگر ممکن است یک سیاست است که پیشنهاد آقای جانسون شرط حداقل عبور برخی از آستانه جدیت به حکم بستری در بیمارستان در زمانی که خدمات بهداشت کشیده است.

سیاستمداران بریتانیا از سراسر طیف سیاسی خود را ارائه بهترین آرزوها آیا به عنوان رئیس جمهور فرانسه امانوئل, پاکسازی, که گفت که او امیدوار است آقای جانسون را بهبود سریع. کاخ باکینگهام گفت: Downing Street اطلاع بود ملکه از آقای جانسون بیماری است.

لیندسی هویل که مجلس عوام انگلیس در بیانیه ای گفت: “این اخبار وحشتناک. من می دانم که افکار و نماز از همه در سراسر خانه با نخست وزیر و خانواده اش در حال حاضر.”

روز دوشنبه در جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور تهمت آرزو آقای جانسون هست. “آمریکایی ها همه دعا برای او,” او گفت:. “او واقعا یک دوست خوب.” رئیس جمهور پیشنهاد کرد که آمریکا از شرکت های دارویی می تواند کمک نخست وزیر با عرضه داروهای درمانی اگرچه هنوز هیچ درمان اثبات شده. او همچنین گفت که او و دیگر مقامات ارشد را بیشتر آزمایشات ویروس در نور آقای جانسون مصیبت.

آقای ترامپ تا به حال میل برای آقای جانسون که وی به عنوان یک همفکر پوپولیستی. در حالی که رهبران دو کشور شباهت — از جمله خود را در ابتدا شک و تردید از نظر تهدید مطرح شده توسط ویروس — آنها کاملا متفاوت است. آقای جانسون به عنوان مثال توصیف کرده است رویکرد خود را به این ویروس به عنوان هدایت علم است. در اخبار همایش های او به طور معمول معوق خود را علمی و پزشکی مشاوران — بر خلاف آقای ترامپ که به طور مداوم ترویج یک اثبات نشده ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه رفتن فراتر از مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی.

نخست وزیر اولین تجربه علائم این ویروس در مارس 26, مورد آزمایش قرار گرفت که روز و دریافت یک نتیجه مثبت حدود نیمه شب به خود انزوا در خیابان داونینگ اما ریاست جلسات با videolink.

حتی افراد مبتلا به عفونت خفیف می تواند ذات الریه است که شناسایی شده با سی تی اسکن. گاهی اوقات این بیماری تبدیل شدید در هفته دوم — مرحله ای که آقای جانسون در حال حاضر — با افزایش تنفس مشکل و بدتر شدن ذات الریه. آزمایش خون ممکن است تشخیص تا حد زیادی افزایش سطح التهاب نشانه آن است که سیستم ایمنی بدن ممکن است زیاده به عفونت است. Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داده است در مورد برخی از بیماران مصرف چنین ناگهانی به نوبه خود برای بدتر پس از یک هفته.

تا زمانی که تنها چند هفته پیش آقای جانسون گرفته بود بیشتر سهل انگاری رویکرد به این ویروس نسبت به دیگر بسیاری از رهبران اروپایی. در یک کنفرانس خبری در اوایل ماه مارس وی در بازدید از یک بیمارستان که در آن او گفت: وجود دارد coronavirus بیماران.

“من دست داد با همه شما خوشحال خواهید بود به می دانم” او گفت: “و من همچنان به لرزش دست.”

نخست وزیر تردید به زور بارها و رستوران ها را حتی به عنوان او پرسید: مردم برای جلوگیری از بسته بندی آنها و او در سمت چپ مدارس باز پس از فرانسه و آلمان بسته آنان است.

نخست وزیر است نه به فکر هر گونه شرایط پزشکی از قبل موجود هر چند او اذعان کرده است برای مبارزه با وزن خود را, به خصوص در طول یک دوره زمانی که او به عنوان وزیر امور خارجه و سفر گسترده است.

در سال 2018 نوشت: در مقاله ای که او تا به حال قطع کردن برخی از غذاهای پر کالری زیرا او رسیده بود حدود 230 پوند است. برای آقای جانسون قد 5 فوت و 9 اینچ — که وزن پزشکی خواهد بود به عنوان تعریف چاقی و چاقی باعث افزایش خطر بیشتر بیماری شدید در بیماران مبتلا به کوروناویروس.

چند تن دیگر از چهره های کلیدی در دولت خود جدا شده پس از درد و رنج علائم کروناویروس, از جمله وزیر بهداشت, متی, Hancock, و افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin هر دو آنها در حال حاضر بازگشت به کار.

پرنس چارلز ملکه ارشد پسر و وارث دچار علائم خفیف و قرنطینه خود را در محل اقامت خود در اسکاتلند است. او آمده از انزوا در هفته گذشته به خود اختصاص داده از طریق یک بیمارستان صحرایی در لندن است.

آقای جانسون 32 ساله شریک کری Symonds که باردار است افشا در روز شنبه که او نیز در حال تجربه علائم.

روز دوشنبه آقای Raab گفت که آن را خیلی زود به بحث در مورد استراتژی خروج از بریتانیا مستند با این استدلال که تمرکز باید باقی می ماند در اجتماعی فاصله اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با توجه به آمار منتشر شده در روز دوشنبه بیش از 51,000 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در بریتانیا و 5,373 نفر مردهاند اگر وجود دارد برخی از علت خوش بینی از آمار و ارقام که نشان داد میزان بستری شدن در بیمارستان کند.

دنیس Grady و پم Belluck کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>