با 4 مرگ و میر در ایران و در بیشتر موارد در 3 قاره ترس از بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش

دلار هنگ کنگ — هشدار دهنده موج جدید کروناویروس موارد خارج از چین با ترس از عمده شیوع در ایران, تهدید به تبدیل سرایت به همه گیر جهانی به کشورها در سراسر خاورمیانه درهم به بستن مرزها و قاره ها تا کنون تا حد زیادی در امان گزارش داد بزرگ upticks در این بیماری است.

در ایران بود که اصرار داشت به تازگی به عنوان جمعه که آن را به حال هیچ مورد ویروس ممکن است در حال حاضر رسیده و بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله تهران و کشته شدن حداقل چهار نفر به گفته مقامات بهداشتی. در حال حاضر مواردی از مسافران از ایران تست مثبت برای این ویروس تبدیل شده تا در کانادا و لبنان.

تعدادی از موارد نیز افزایش یافت و در کره جنوبی با گسترش ناگهانی به مرموز یک کلیسا که در آن صدها نفر از عبادت با حضور خدمات متعدد با افراد آلوده به ویروس.

ایالات متحده در حال حاضر 34 نفر از بيماران با انتظار و ایتالیا تجربه سنبله از سه مورد به 17 و دستور اجباری قرنطینه اقدامات است.

“مواردی که ما می بینیم در سایر نقاط جهان اگر چه اعداد کوچک هستند اما نه مربوط به ووهان یا چین آن را بسیار نگران کننده” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “این نقطه در واقع بسیار مورد.”

به عنوان تشویش در مورد وسعت و مدت وقوع رشد سهام کاهش یافت و برای دومین روز دوشنبه در میان نگرانی این ویروس را پایین بکشید تقاضای جهانی و صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

به گزارش نگران کننده از تهران پیشنهاد این ویروس منتقل می شود به مراتب بیشتر به طور گسترده ای وجود دارد از مقامات قبلا اذعان کرد. در حالی که این کشور مقامات بهداشت تایید کرد تنها 18 مورد روز جمعه تعداد مرگ و میر را نشان می دهد مجموع احتمال دارد به مراتب بالاتر است.

چهار میر گزارش شده احتمالا ميانگين حداقل 200 مورد گفت: Michael T. Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. اگر ویروس می کشد حدود 2 درصد از قربانیان شناخته شده به عنوان پزشکان چینی گزارش داده اند که پس از آن تعداد مرگ و میر را می توان ضرب در 50 به یک مورد برآورد او توضیح داد.

“مردم نمی میرند حق دور از این ویروس معمولا طول می کشد تا دو یا سه هفته پس از موارد شروع به گسترش برای اولین مرگ” آقای Osterholm گفت. “بنابراین ممکن است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر موارد و مقدار زیادی مرگ و میر بیشتر در راه است. و ما حتی نمی دانند که یک مشکل وجود دارد در ایران قبل از دیروز.”

مینو Mohrez است که در بیماری های عفونی کمیته ایران سلامت وزارت بهداشت گفت: خبرگزاری رسمی ایرنا روز جمعه که آن را پاک کردن ویروس پخش شد در سراسر ایران و شهرستانها.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“یک coronavirus بیماری همه گیر را آغاز کرده است در کشور,” او گفت:. “این امکان وجود دارد که در آن وجود دارد در همه شهرهای ایران است.”

یک سخنگوی وزارت بهداشت و درمان kianush می Jahanpur گفت: در روز جمعه وجود دارد بیش از 735 نفر بستری با flulike علائم که در حال آزمایش برای ویروس.

کویت را در سازمان هواپیمایی کشوری در روز جمعه متوقف شد, تمام پروازهای به ایران یا از ایران را برای سرمایه گذاری در مرز با افغانستان و عراق که در آن مقامات بهداشت یک ظرفیت محدود برای جلوگیری از گسترش ویروس باید آن را پیدا کردن راه خود را به این کشورها.

دکتر سیلوی Briand مدیر عفونی مدیریت خطرات برای W. H. O. گفت: افزایش سریع موارد در ایران بود و فریزر ،

“ما در حال تعجب چه میزان شیوع در ایران است” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “ما در حال تعجب در مورد پتانسیل برای بیشتر موارد صادر می شود در روزهای آینده. ما می خواهیم همه کشورها برای آگاهی از این و در محل دقیق اقدامات را انتخاب کنید تا این موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

به عنوان نگرانی بزرگ شده بود که ایران در حال ظهور به عنوان یک مهم جدید وکتور از انتقال این کشور که در آن coronavirus سرچشمه گرفته بود همچنین در پاسخ به قابل توجه منفی تحولات است.

مقامات در چین در حال حاضر در حال زور زدن برای مقابله با شیوع است که آلوده بیش از 76 ، 000 مردم و منجر به 2,300 مرگ و میر اعلام کرد یک جبهه جدید در جنگ با این ویروس در روز جمعه به مقامات گزارش خوشه های عفونت در حداقل چهار زندان در سه استان.

شیوع موثر بر حداقل 512 زندانیان و نگهبانان مطرح شبح بیماری, پخش كردن, از طریق این کشور گسترده ،

بیش از 200 نفر از عفونت رخ داده است در یک زندان در شهر جینینگ, 450 مایلی شرق ووهان در استان هوبئی استان و مرکز شیوع; مقامات وجود دارد نشان می دهد که خوشه ای ممکن است به یک نگهبان زندان است.

در کره جنوبی تعداد کل موارد پیشی گرفته 340 در صبح روز شنبه و مقامات مسابقه به ردیابی تمام افرادی که آمده بودند در تماس با اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح. اعضای این کلیسا همراه با بستگان خود و دیگران که این ویروس از آنها حساب برای بیش از نیمی از کشور را تایید عفونت.

بیش از 1,250 دیگر اعضای کلیسا را گزارش کرده اند پتانسیل علائم مقامات بهداشت گفت: بالا بردن احتمال این که این کشور caseload می تواند موشک وار رفتن.

به عنوان روز بیش از 700 نفر از اعضای Shincheonji که جریان اصلی کره جنوبی کلیساها در نظر گرفتن یک فرقه هنوز هم نمی تواند رسید, به گفته مقامات بهداشتی که امیدوار بودند به صفحه نمایش آنها به صورت نشانه ای از عفونت است.

در پاسخ دولت با بستن هزاران روز-مراقبت از تاسیسات و مراکز اجتماعی و حتی ممنوع کردن فضای سیاسی تظاهرات که یکی از ویژگی های زندگی در مرکز شهر سئول است.

چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایران رخ داده است در قم یک شهر مقدس محبوب با زائران شیعه در سراسر خاورمیانه است.

مردم در حال حاضر آزمایش مثبت در قم و تهران و گیلان و در نزدیکی دریای خزر گفت: آقای Jahanpur سلامت سخنگوی وزارت.

“بسیاری از این افراد ساکنان قم و یا آنها در حال سفر به قم در گذشته روز یا هفته,” او گفت:.

در قم و مدارس مذهبی و حوزه های علمیه تعطیل شد, در روز پنج شنبه به عنوان مقامات خواست مردم برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ. اما روز جمعه به عنوان ایرانیان رفت و به رای دادن در انتخابات مراکز رای دهی باز بود و جمعی از استخرهای جوهر برای مردم به شیب انگشتان دست خود را اثبات آنها رای داده بودند در استفاده گسترده.

با شایعات پخش در سراسر کشور خدمات پیام رسانی فوری مانند تلگراف یک اشتباه و به طور فزاینده ای نگران, عمومی, تماشا تهران به عنوان بزرگترین ایستگاه مترو بود به طور ناگهانی بسته شده است. کارگران پوشیدن دنده محافظ فرود در ایستگاه ظاهرا در پاسخ به گزارش بیمار مسافران. آن باقی مانده بسته شب جمعه.

وجود دارد در حال رشد بود شک و تردید بیش از دولت را از دست داده و وقوع. محمود صادقی و صریح یک نماینده مجلس از تهران دولت را متهم به “پوشش گسترش بیماری است.”

در حالی که منبع شیوع در ایران نمی تواند به پایین دوخته مقامات این باورند که آن را به جمعیت زیادی از کارگران چینی در کشور است.

منتقدان دولت را متهم به بازی کردن این بیماری و عدم سخت احتیاطی برای جلوگیری از ورود خود را در این کشور به منظور جلوگیری از تحریک چین یک شریک تجاری و تاسیسات برای اقتصاد ایران در مواجهه با تحریم های ایالات متحده.

تحریم ها علیه ایران می تواند مانع توانایی خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش این کشور توانایی برای بسیج حمایت بین المللی.

“ایران دارای مشکلات دسترسی به تخصصی دارو به صورت نادر و بیماری های خاص به دلیل تحریم یا شرکت های خصوصی و یا بانک ها حاضر به همکاری با ایران از ترس آمریکا و تحریم های ثانویه” گفت: تارا سپهری کنون یک ایران محقق دیده بان حقوق بشر.

جهانی جدید خوشه نشان داد, دوباره, مشکل در قضاوت درست تعداد عفونت نگرانی در مورد underreporting و به سرعت در حال تغییر تعاریف موارد تایید شده.

بیشتر تقویت این ایده که این ویروس در حال گسترش است به طور گسترده ای اپیدمیولوژیک مدل سازی تیم از امپریال کالج در لندن برآورد جمعه که دو سوم از افراد مبتلا به کروناویروس که چپ چین قبل از محدودیت های تحمیل شده بود تا به حال سفر در سراسر جهان و بدون اینکه شناسایی شده است.

این تیم یکی از چندین مدل سازی گروه به طور منظم مشورت توسط W. H. O. محاسبه که چگونه بسیاری از موارد شناسایی شده در کشورهای مختلف و چگونه باید تشخیص داده شده اند بر اساس پروازها که در سمت چپ ووهان فقط قبل از سفر هوایی از چین به پایان رسید.

تشخیص شکست “به طور بالقوه منجر به زنجیره های متعدد که هنوز کشف نشده-انسان به انسان انتقال” مدل سازی تیم مطالعه به این نتیجه رسیدند.

این ویروس در حال گسترش است و حتی در مکان های که ممکن است انتظار می رود به نزدیکترین نظارت و پیشگیری است. در پکن سنبله در موارد در دو بيمارستان مطرح ترس است که این اپیدمی می تواند در حال رشد در یک شهرستان تا کنون تا حد زیادی معاف از گسترده عفونت.

عفونت و در برخی موارد مرگ و میر — پزشکی کارگران را تبدیل به یک قوی نماد این بیماری همه گیر تلفن برای بسیاری از چینی ها. در دوشنبه, دیگر, دکتر, در ووهان درگذشت. دکتر پنگ Yinhua, 29, تا به حال به تعویق افتاد عروسی خود را برای ادامه درمان بیماران با توجه به اخبار محلی گزارش.

در اوایل این هفته با مشخصات بالا, دکتر, Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت.

تقریبا تصادفی طبیعت از گزارش های جدید و جدید و میر است نشانه ای از ویروس است که در حال حرکت بسیار سریع تر از کشورهای در حال گزارش به W. H. O. دکتر Osterholm گفت.

“چگونه بسیاری از این خوشه و سفر موارد و زندان شیوع آیا ما باید ببینیم قبل از اینکه ما متوجه است که ما فقط دیدن نوک کوه یخ” او گفت:. “تست فقط تنظیم شدن در سراسر جهان است. وجود دارد به سختی هر گونه در آفریقا در حال حاضر. حتی در ایالات متحده در حال تست هستیم سفر موارد — اما ما در حال تست در هر راه را که انتخاب کنید تا موارد است که ما نمی مشکوک وجود دارد.”

ویویان وانگ گزارش از هنگ کنگ, Donald G. McNeil جونیور و Farnaz Fassihi از نیویورک و استیون لی مایرز از پکن است. مارک Santora کمک گزارش از لندن و چو سنگ-Hun از سئول, کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im