ویسکانسین: دولت که در آن دموکراسی آمریکایی رفت به مرگLess از 72 ساعت قبل از انتخابات باز در ویسکانسین در 7 آوریل دولت قوه مقننه برگزار وزن اضطراری درخواست از فرماندار تونی Evers. با Covid-19 مورد در هزار Evers التماس نمایندگان مجلس برای تاخیر در رای گیری برای دولت ریاست جمهوری اولیه و ایمیل های رای به هر رای دهنده در دولت است.

آن جلسه تنها در نام است. جمهوری خواهان که کنترل 63 99 کرسی در مجلس ایالتی فرستاده فقط یک عضو است. او به ارمغان آورد و جلسه به منظور و پس از آن بلافاصله به پایان رسید آن را بدون در نظر گرفتن فرماندار درخواست. آن زمان فقط 17 ثانیه. در جمهوریخواهان کنترل سنا دولت همان چیزی که اتفاق افتاده است با توجه به Milwaukee Journal Sentinel. در آن زمان حتی زمان کمتر.

قوه مقننه را تمرد شد برهنه نمایش بی شرم قدرت انتخاب در بدن امتناع از آن فرماندار درخواست و تبدیل آن به عقب در ترکیبات آن در زمان بحران.

قانونگذاران جمهوری خواه که حتی نمی زحمت به نشان می دهد تا برای جلسه اضطراری در روز شنبه می دانست که خود را در انتخابات تضمین شده بود چرا که از یک حزب موفق تلاش بیش از 10 سال گذشته به entrench خود در قدرت است. حتی در یک کشور در مرکز برخی از مهمترین hard-nosed دعوا بر سر رای گیری آن خیره کننده سری از وقایع است.

که حمله به دموکراسی در سال 2011 آغاز شد زمانی که جمهوری خواهان جلب خطوط جدید برای سیاسی منطقه در ویسکانسین. این بخشی از یک ملی حزب جمهوری خواه تلاش, نام پروژه Redmap به تصرف دولت قانونگذاران و با کسانی که پیروزی های به دست آوردن کنترل بیش از ترسیم خطوط هر منطقه. هدف از Redmap بود به التماس کردن مناطق که نفع جمهوری خواهان و ضرر دموکرات ها – یک فرآیند به نام gerrymandering. نویسنده و نویسنده دیوید دیلی به نام پروژه Redmap “ترین بی پروا سیاسی دزدی از دوران مدرن”.

کارل روو سابق مشاور ارشد جورج بوش اعلام کرد redistricting تلاش در وال استریت ژورنال ادعا به درستی که هر کس کنترل redistricting همچنین کنترل کنگره است. بعد با توجه به نیویورکر که روو خطاب بالقوه تأمین کنندگان مالی از Redmap در دالاس او گفت: “مردم ما تماس بگیرید گسترده ای راست گرا که گرایش توطئه است. اما ما واقعا یک نیمه assed راست گرا که گرایش توطئه است. در حال حاضر از آن زمان به جدی است.”

برای $1.1 m – یک جمع کوچک در کمپین دلار – جمهوری خواهان برنده دولت قوه مقننه و در ادامه برای جلوگیری دموکراتیک قدرت با عبور سخت voter ID قانون ساخت آن را سخت تر برای اقلیت ها و دانش آموزان برای رای دادن و بعد از آن محروم ایالت مقامات منتخب از برخی از قدرت خود را.

“من فکر نمی کنم بسیاری از افرادی که آگاه هستند از آنچه می گذرد و در حال تنظیم به سیاست و حکومت در این حالت می گویند که آن را هر چیزی حتی شبیه به یک دموکراسی” گفت: Jay هک, مدیر اجرایی, Wisconsin فصل مشترک باعث یک دولت ناظر ،

در روز سه شنبه رای دهندگان در معرض خطر زندگی خود را برای رفتن به پای صندوق های رای ساعت انتظار در خط در میلواکی است. تا کنون مردم در انتخابات به نظر می رسد مانند آن خواهد بود و کسری از آنچه در آن بود در سال 2016 و اعتقاد بر این است که به نفع جمهوری خواهان بودند که به دنبال حفظ کنترل یک صندلی بر روی محافظه کار-تکیه دولت در دیوان عالی کشور است. آن دولت بود که دیوان عالی کشور که رای همراه حزبی خطوط به ابطال Evers’ آخرین لحظه تلاش و اجازه می دهد تا انتخابات به جلو حرکت کند.

ویسکانسین طولانی بود برگزار شد و شهرت به عنوان یک دولت دو حزبی در حال دعوا بر redistricting قبل از. اما در سال 2011 خواهان را گرفت و آن را به یک سطح جدید. آنها مستقر mapmakers به دفاتر یک شرکت حقوقی در سراسر از دولت و کنگره آمریکا که در آن آنها جلب گزینه های مختلف برای نقشه های که تست شده چقدر از یک مزیت می تواند به دست آورد در مناطق. آنها به دقت تنظیم شده بود که دسترسی به اتاق که در آن نقشه کشیده شد و حتی نیاز به قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به امضای موافقت نامه های به نگه داشتن بحث در مورد نقشه ها راز است.

جمهوری خواهان قابل درک است که آنها برای کشیدن نقشه برای حفظ قدرت به مراتب فراتر از آن سال است. “نقشه های ما عبور را تعیین خواهد کرد که در اینجا از 10 سال از هم اکنون” یک یادداشت در آن زمان به عنوان خوانده شده. یک مجمع منطقه متعلق به اندی Jorgensen یک دموکرات در دولت مجمع عمومی بود و ترک خورده به چهار های مختلف جمهوری خواه پسند مناطق دیلی نوشت: در Ratf**ked: چرا رای خود را به حساب نمی کند.
person wears sign saying thank you for risking life to vote

طرح کار کرده تقریبا دقیقا به عنوان mapmakers پیش بینی کرد. در سال 2012 انتخابات برای اولین بار با نقشه جدید در محل جمهوریخواهان برنده کمتر از نیمی از آراء اما فتح 60 از دولت 99 مونتاژ صندلی. جمهوری خواهان رشد اکثریت خود را در سال 2014 و 2016 با وجود درآمد بیش از 50 درصد از رای در سراسر ایالت.

“به نظر می رسد غیر قابل نفوذ به آنچه اتفاق می افتد با رای دهندگان گفت:” بری بار مدیر انتخابات مرکز تحقیقات در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. “این واقعا به نظر می رسد مانند یک بی توجه نهاد.”

Michael لی رای گیری حقوق کارشناس در غیر حزبی Brennan Center در نیویورک نوشت: در این هفته: “ویسکانسین نقشه ها به طوری gerrymandered که جمهوری خواهان می تواند برنده شدن نزدیک به یک فمن از خانه با صندلی های یک اقلیت از رای دادن.

“جمهوری خواهان می تواند عمل با گستاخی و بدون ترس از انتخابات به دلیل مقاومت gerrymandered نقشه آن را تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به از دست دادن خود را قانونی اکثریت,” او نوشت. ویسکانسین نقشه هستش گردد با این میکرو دقیق است که حتی اگر دموکرات ها موفق به پیروزی در طول تاریخ بالا 54 درصد از دو حزب رای – سطح آنها رسیده ایم فقط یک بار در 20 سال گذشته – جمهوری خواهان هنوز هم تا پایان با یک جامد نه صندلی اکثریت در دولت و مجلس است.”

به عنوان gerrymandering پروژه عینک در سال 2011 جمهوری خواهان همچنین پیش نویس یکی از دقیقترین voter ID قوانین در کشور است. لازم ویسکانسین رای دهندگان به ارائه یک شکل عکس شناسایی از قبیل گواهینامه رانندگی یا گذرنامه برای رای دادن. دانش آموزان می تواند تنها با استفاده از خود مدرسه IDs اگر آنها شامل امضا و تاریخ انقضا.

با وجود تلاش برای جلوگیری از آن در دادگاه قانون رفت و به اثر برای اولین بار در سال 2016. یک مطالعه تخمین زده می شود قانون می تواند منصرف به عنوان بسیاری از 23,252 مردم از رای گیری در میلواکی و Dane شهرستانهای دو دولت بزرگترین و هر دو دموکراتیک احزاب ، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت فقط تحت 23,000 رای.
Tony Evers, Wisconsin’s governor, sought to delay in-person voting.

اموزش Greenwood یک وکیل در مبارزات حقوقی مرکز گفت: پیوند بین رای دهندگان ID قوانین و gerrymandering بود غیر قابل انکار. “این قطعا همه فیدهای خود,” او گفت:. “Gerrymandering به معنای وجود دارد کمتر رقابتی انتخابات و جمهوری خواهان می دانند که آنها می تواند به حفظ اکثریت است. به طوری که آنها همچنان به محدود کردن رای دهندگان به نفع خود را دارند.”

چند هفته پس از 2016 انتخابات گرین و یک تیم از وکلا کمک به متقاعد کردن سه قاضی پنل به اعتصاب پایین gerrymandered مجمع نقشه گفت: پس از آن بود به شدت دستکاری شده است که آن را نقض قانون اساسی ایالات متحده. اما در سال 2018 ایالات متحده دیوان عالی کشور در یک 5-4 رای رد دادگاه پایین تر بر دلایل فنی و ارسال پرونده را برای بررسی بیشتر. یک سال بعد از آن حکومت است که دادگاه فدرال چیزی می تواند انجام دهد برای جلوگیری حزبی gerrymandering.

2018 تصمیم گیری در ویسکانسین آمد فقط چند ماه قبل از انتخابات نوامبر است که ممکن است باید مشخص شده و اوج این redistricting تلاش است. که سقوط جمهوری خواهان از دست هر ایالت در انتخابات از جمله انتخابات فرمانداری. اما دموکرات ها با 190,000 رای بیشتر برنده فقط 36 کرسی در مجلس قانونگذاری ایالتی. جمهوری خواهان هنوز هم برگزار می شود کنترل از 63, از دست دادن فقط یک صندلی.

“آنها مشاهده این به عنوان یک فرصت قادر به گسترش یک حزب حکومت در این کشور برای 10 سال دیگر,” هک گفت. “اگر آنها می توانید انجام دهید که آنها می توانید آن را در بسیاری از کشورهای دیگر نیز هست.”

نقشه جمهوری خواهان مخفیانه به خود جلب کرد در سال 2011 گذاشته پایه و اساس قدرت آنها استفاده می شود به زور بی سابقه انتخابات در روز سه شنبه. شده است gerrymandering رای دهندگان در این حالت ممکن است تا به حال سلامت خود را به خطر برای رای دادن گفت: نیکلاس Stephanopoulos یکی دیگر از وکیل کمک کرد که چالش های مونتاژ نقشه در دادگاه فدرال.
Robin Vos, the Republican speaker of the state assembly, working at the polls in Burlington, Wisconsin, on Tuesday.

“اگر شما تا به حال نمایشگاه نقشه های شما را به طور مساوی تقسیم مقننه; شما را به خوبی ممکن است یک دموکرات مجلس قانونگذاری داده می شود که چگونه به خوبی دموکرات بود در سال 2018” او گفت:. “آنها ممکن است رفته اند همراه با فرماندار و موافقت معقول تغییرات در انتخابات برنامه و نحوه برگزاری انتخابات است.”

Evers’ 2018 پیروزی تضمین می کند که دموکرات ها خواهد شد که حداقل برخی می گویند در redistricting روند در سال آینده. اما در حال حاضر وجود دارد شایعات جمهوری خواهان ممکن است سعی کنید به فشار از طریق یک جدید redistricting طرح بدون فرماندار تصویب. اگر که اتفاق می افتد, آن را احتمالا خواهد بود حل و فصل توسط دادگاه عالی ایالت که در آن جمهوری خواهان امیدوارند این ماه انتخابات کمک خواهد کرد که آنها را حفظ 5-2 اکثریت.

یکی از سیاستمداران قادر به تحکیم بیشتر قدرت در ویسکانسین جمهوری خواه رابین Vos سخنران از دولت و مجلس است. در علاوه بر این به rebuffing Evers’ تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات Vos سرزنش میلواکی مقامات هشدار آن را امن برای اجرای روز سه شنبه انتخابات.

در روز انتخابات Vos داوطلب در انتخابات. صحبت با خبرنگاران, او دوباره خار نگرانی ها در مورد برگزاری انتخابات است. لباس سر تا پا در تجهیزات حفاظتی به او اطلاعات نادرست در مورد چگونه به درخواست یک غایب رای گیری قبل از اعلام آن را “کاملا امن به بیرون بروید”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>