ویسکانسین دیوان عالی کشور overrules فرماندار تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات با وجود coronavirus نگرانی

ویسکانسین دیوان عالی کشور دوشنبه شب رد یک تصمیم توسط دولت فرماندار به تعویق انداختن اولیه خود را در انتخابات از این هفته به ماه ژوئن قرار دادن سهشنبه انتخابات پشت در تنها چند ساعت پس از فرماندار تا به حال سعی کردم به فشار آن را به عقب.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers در صبح روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی برای به تعویق انداختن انتخابات کشور برنامه ریزی شده برای سه شنبه تا 9 ژوئن دراماتیک در آخرین لحظه حرکت است که دربسته هفته از بی تصمیمی توسط رهبران دولت.

اما شنبه شب دولت بالاترین دادگاه رد که تصمیم گیری در یک 4-2 رای, با رای شکستن در امتداد خطوط حزبی با حزب جمهوری خواه قضات در اکثریت است. ویسکانسین یکی از 22 متحده در این کشور که در آن قضات انتخاب شده توسط رای مردمی به جای منصوب کرد.

تنها عدالت به recuse خود را از رای دانیل کلی — از آنجا که او ایستاده است برای انتخاب مجدد در روز سه شنبه — پیش بینی رای نتیجه بعد از ظهر دوشنبه در توییتر بیان کرد که “در حالی که فرماندار منظور این است که در دادگاه به چالش کشیده ما اصرار کارمندان نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به آماده برای انجام انتخابات فردا.”

به زودی پس از ویسکانسین تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده دادگاه با صدور حکم خود را معکوس قبلی پایین تر دادگاه که رای دهندگان اعطا شش روز اضافی به نوبه خود در رای گیری غایب است. جمهوری خواهان ویسکانسین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه خواسته ملت بالاترین دادگاه برای جلوگیری از که و پنج محافظه کار قضات در دادگاه مسلم است که درخواست, با وجود این واقعیت است که بیشتر رای دهندگان ویسکانسین درخواست غیابی از همیشه قبل از با تشکر از نگرانی در مورد کوروناویروس.

ویسکانسین انتخابات هشدار داده بود در هفته گذشته بود که یک بحرانی کمبود نظرسنجی کارگران مورد نیاز برای فرد رای گیری. “تقریبا هر شهرستان در ویسکانسین حداقل یک شهرداری در مورد توانایی خود را برای باز کردن یک رای گیری در محل” یک انتخابات رسمی هشدار داد.

Evers برنامه ریزی شده بود به تماس از گارد ملی برای کارکنان حدود 7,000 نظرسنجی کارگر اسلات در سمت چپ پر نشده به دلیل بیماری و یا عدم تمایل به نشان می دهد تا به عنوان موارد COVID-19 همچنان به افزایش است. از بعد از ظهر دوشنبه بیش از 2400 مورد از این بیماری و 80 و میر ناشی از آن تا به حال تایید شده است در ویسکانسین.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers. (نیک آکسفورد/فردا نیوز)

اما یکی دیگر از نگرانی این بود که پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد بود افتضاح. بسیاری از رای دهندگان ممکن است از دریافت برگه های رای در زمان با توجه به تعداد رکورد 1.1 میلیون بود که درخواست از طریق پست. انتخابات کارمندان نیز به احتمال زیاد غرق شده اند سیل آرا در آینده از طریق پست.

“وجود دارد یک بهمن در آینده کارمندان,” انتخابات کمیسر علامت Thomsen دموکراتیک خلق منصوب گفت: در جلسه این کمیسیون برگزار تلفنی هفته گذشته است. “همه کارمندان باید گزارش آنها از نظرسنجی کارگران و نیروی انسانی است.”

اما قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت ویسکانسین که کنترل هر دو مجلس قوه مقننه بودند قصد حرکت رو به جلو با انتخابات. جمهوری خواهان در انتخابات کمیسیون مشترک که نگرش است.

“من بسیار خوشحال هستم از نظر آنچه که در اینجا و من فکر می کنم ما می توانیم یک خوب انتخابات گفت:” رابرت Spindell یک جمهوری خواه منصوب به این کمیسیون در طول تلفنی.

جمعه گذشته Evers نام در قوه مقننه به تشکیل یک جلسه ویژه برای فشار به انتخابات بازگشت و به تغییر انتخابات برای همه-پست الکترونیکی-در مسابقه. “من می توانم حرکت این انتخابات در خود من. دست من گره خورده گفت:” پس از آن.

جمهوری خواهان در مجلس را رد کرد که درخواست در روز شنبه.

اما روز دوشنبه Evers گفت که “به عنوان شهرداری در حال تحکیم رای گیری مکان و غایب قانونی یا دادگاه اقدام من نمی توانم در وجدان خوب ایستاده و انجام هیچ چیز نیست.”

“خط پایین این است که من آن را یک تعهد به نگه داشتن مردم در امن و به همین دلیل من این امضا فرمان اجرایی امروز است,” او اضافه شده است.

یک گروه به نام شهروندان خشم رای دهندگان در معرض خطر (یا C. O. V. I. D.) تظاهرات در خارج از دولت و کنگره آمریکا در مدیسون, Wis., در مارس 4. (کهربا آرنولد/مجله ایالتی ویسکانسین از طریق AP)

Evers گفت سیاسی است که با او مشورت اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه در مورد چگونه به دنبال راه DeWine گرفت و در 17 مارس در تعویق انداختن اوهایو اولیه.

Evers گفت که او انتظار دارد یک چالش قانونی از جمهوری خواهان و تزریق اضافی و عدم اطمینان به آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه.

انتخابات کارشناسان هشدار داده اند که این نوع از هرج و مرج است که یک پیش نمایش کوچک از آنچه سقوط انتخابات در سراسر کشور را مانند نگاه در صورتی که دولت شروع به آماده سازی در حال حاضر برای چگونه به انجام یک انتخابات عمومی در میان یک جریان همه گیر.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>