ویسکانسین آن را نشان میدهد: خواهان را قربانی رای دهندگان بهداشت برای حفظ قدرتمنf lingering هر شک و تردید باقی مانده است, سه شنبه باید پاک همه آنها را. جمهوری خواهان خواهد تسلیحاتی هر چیزی – حتی در شخص رای گیری طی یک همه گیر مرگبار – برای حفظ قدرت و جلوگیری از پاسخگویی و خم قوانین انتخاباتی را به نفع خود. بدتر دادگاه عالی ایالات متحده خود را به عقب.

اشتباه نکنید: این هرج و مرج عمدی و غیر قابل تصور تصاویر از ویسکانسین در روز سه شنبه – آمریکایی ها در خط برای ساعت ها با پوشیدن ماسک های خانگی, خطر وحشتناک بیماری تنفسی به حق خود را به رای نیست فقط یک علامت هشدار دهنده برای ماه نوامبر در انتخابات ، آن را جمهوری خواهان’ لباس تمرین.

آن را به ندرت از 200 روز تا واقعی نشان می دهد. Coronavirus در حال حاضر تحت فشار قرار دادند بیش از یک دوجین متحده برای به تعویق انداختن مقدماتی و مجبور ترس اوهایو و ویسکانسین فرمانداران به دادگاه روز قبل از انتخابات, از جان گذشته برای جلوگیری از وخیم تر شدن بحران بهداشت عمومی. این کاملا محتمل است که این ویروس را تهدید می کند در فرد رای گیری در بسیاری از ایالات و شهرستانها در ماه نوامبر به عنوان به خوبی.

به همین دلیل است که رشد غیر حزبی کر به نام برای گسترش رای-توسط-mail گزینه های این سقوط. آن را می تواند انجام شود; پنج متحده در حال حاضر انجام تمام خود را در انتخابات این راه و هر دولت اجازه می دهد تا برخی از سطح از پست الکترونیکی-در رای گیری. آن را نمی کند به نفع هر دو حزب – فقط درخواست جمهوریخواهان در ایالت یوتا و کلرادو است. آن را امن تر در طول یک بیماری همه گیر اما همچنین امن: یک مطالعه صدها میلیون رای در اورگان همیشه از آن شد برای اولین بار به اتخاذ تمام الکترونیکی انتخابات در بر داشت کمتر از 15 جعلی رای بازیگران بیش از بیش از یک دهه است.

جمهوری خواهان در حال مبارزه کرده اند تلاش برای صندوق گسترش گزینه های رای گیری در این پاییز. رئیس جمهور تهمت به تازگی گفت: Fox & Friends: “اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.” روز چهارشنبه او در توئیتر خود نوشت که رای توسط ایمیل ایجاد “پتانسیل فوق العاده ای” برای تقلب انتخابات و mused که “به هر دلیل [این] کار نمی کند و برای جمهوری خواهان”. گرجستان را به دولت و مجلس می داند که دلیل مخالفت با آن “قطعا رانندگی کردن مردم در انتخابات” و “خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران”.

اما در حالی که آرام بخش و گاهی بیرون می آید بلندتر از حد انتظار بیشتر از حزب جمهوری خواه ضد رای-با-ایمیل بهانه های مضحک. اگر رئیس جمهور قصد این است که به التماس phoney سند چشم انداز از رای دهندگان تقلب دیگران امید به سادگی به آهسته راه رفتن اصلاحات. زمانی که حزب دموکرات اقدام به اضافه کردن انتخابات حفاظت پادمان برای اولین coronavirus بسته محرک جمهوریخواه سناتور جان Barrasso اصرار آنها “هیچ جایی در مواقع اضطراری بسته نجات برای مردم آمریکا”. انتخابات کمک مالی استشمام همکارش مارشا بلکبرن “است و هیچ ربطی به Covid-19”.

روز سه شنبه اما ارتباط بین رای دادن و این ویروس شده اند باید به اندازه کافی روشن برای حتی یک سناتور جمهوری خواه را ببینید. زمانی که رابین Vos ویسکانسین جمهوری خواه مجلس سخنران سعی در انکار آن را میپوشید و کامل شخصی دنده محافظ. او شبیه یکی از این معنی ماموران دولت به دنبال جذب همکاران که تنها تضعیف او اطمینان داد که رای دهندگان انباشته شده در پنج موجود میلواکی حوزه تا به حال مطلقا هیچ چیزی برای ترس.

هیچ چیزی در مورد ویسکانسین انتخابات عادی بود. نه رای دهندگان در ماسک های خانگی نه ضعف سيستم ايمنی زن که درخواست absentee ballot هرگز وارد رای گیری در کامل بسته بندی کردن حباب نه محزون نشانه هایی است که خواندن “این مسخره است”. اما پنج محافظه کار جمهوری خواه انتصاب به ما دیوان عالی کشور نگران ruefully و تقریبا comically که چیزی ممکن است “اساسا تغییر ماهیت انتخابات” پا در … در کنار وادار ده ها هزار نفر از Wisconsinites به شجاع همه گیر و رای در فرد است.

در امتداد یک دلتنگ 5-4, حزب, خط, رای, دیوان عالی کشور محافظه کار اکثریت ترین منصوب شده توسط رئیس جمهور که از رای محبوب لغو دو پایین تر-احکام دادگاه که تا به حال تمدید رای گیری-توسط-mail مهلت تا هفته آینده با وجود شواهدی وجود دارد که ده ها هزار نفر از رای گیری غایب بود و در عین حال برای تحویل به رای دهندگان که درخواست آنها که ناگفته هزاران نفر دیگر ممکن است شهریور در زمان. حاکم به راحتی از زندگی خود را اتاق پنج محافظه کاران مورد نیاز این رای دهندگان به ترک خانه های خود را در یک پناهگاه در محل سفارش قرار داده و آنها را در مسیر ویروس. (چهار روز پس از انتخابات, گزارش, آمد, از رای غیابی انباشت اشیاء بدست آمده در ادارات پست تحويل.)

که دیوان عالی کشور دخالت نمی در کنار رای دهندگان و انتخابات عادلانه اما به منظور حفاظت از خاص جمهوری خواه منافع حزبی باید انده و در عین حال تعجب آور است. قاضی جان رابرتز وارد واشنگتن تقریبا 30 سال پیش به عنوان یک جوان وزارت دادگستری منصوب با یک علاقه خاص: فرسایش حمایت از قانون حق رای (VRA). تحت رهبری او این دادگاه در آغوش خود تنگ دید با ذوق.
John Roberts arrived in Washington almost 30 years ago as a young justice department appointee with a particular interest: eroding the protections of the Voting Rights Act.

این رابرتز دادگاه روشن ساخته است که آن را باید نگاه کرد به عنوان هر گونه ضامن بنیادی حق رای دادن. نه در مواقع اضطراری است. نه در همه. در سال 2013 را Shelby County v دارنده یک 5-4 دادگاه defanged اجرای مفاد بخش پنجم از VRA گذاشته و زمینه را برای یک دهه از رای دهندگان ID مورد نیاز حوزه تعطیلی و رای دهندگان رول تصفیه از کشور با مستند تاریخ نژادپرستانه رای گیری نابرابری.

قانونگذاران پشت آن تلاش های یک 5-4 دادگاه مقرر شده در سال 2018 را ابوت v تگزاس باید اعطا “فرض حسن نیت” – حتی به صورت برهنه نژادی gerrymandering طرح. کسانی که رای دهندگان رول تصفیه تایید شد در سال 2018 را Husted v A فیلیپ راندولف موسسه که در آن دادگاه دوباره 5-4 ایجاد شده غیر موجود گریز که توجیه لغو ثبت نام اگر یک رای دهندگان تا به حال نه قالبی رای گیری در دو دوره متوالی انتخابات است. پس از آن در سال گذشته رابرتز نوشته است بله 5-4 تصمیم – علت شایع v Rucho – که ناودان فدرال courthouses بسته به حزبی gerrymandering ادعا دقیقا در همان زمان تعداد فزاینده ای از تصمیمات توسط قضات منصوب شده توسط رئیس جمهور از هر دو طرف هر دو را دیدم فوری نقش دادگاه و روشن استاندارد برای زمانی که سیاسی mapmaking عبور یک قانون اساسی مرز است.

Gerrymandering و رای دهندگان تصفیه بودند در قلب ایران با فوریت به برگزاری این انتخابات در این هفته با این کاهش مشارکت مردم است. بحرانی دادگاه عالی ایالت صندلی بود در انتخابات. برنده می تواند نوسان آینده درخواست تجدید نظر بر سر اینکه آیا ویسکانسین می تواند پاکسازی مورد 240,000 رای دهندگان از آن رول جلوتر از نوامبر – نگه داشتن در ذهن تهمت تنها برنده این دولت توسط 22,000 آرا در سال 2016 و همچنین می تواند تعیین کند که آیا خواهان یک بار دیگر باید دست به بطور غیر عادلانه تقسیم دولت قانونی کنگره و نقشه ها در 2021. نقشه حزب با دقت طراحی شده در سال 2011 در پشت درهای بسته در مدیسون قانون شرکت تحویل 63-36 جمهوری خواه لبه میان دولت و مجلس ولسوالی در سال 2018 حتی اگر دموکرات ها برنده نزدیک به 54 درصد از رای در سراسر ایالت و ایالت لبه حدود 200000 رای.

غیر حزبی انتخاباتی اصلاح طلبان دموکرات کنگره رهبری و حتی برخی از مرتد جمهوری خواهان مانند بیل کریستول و سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی مایکل استیل مبارزه شده است برای اطمینان حاصل شود که ماه نوامبر انتخابات نمی مانند نگاه یک این هفته در ویسکانسین. حتی اگر کنگره هیچ کاری نمی کند برای ایجاد یک ملی رای-توسط-mail استاندارد هنوز هم وجود دارد به احتمال زیاد رکورد تقاضا به صورت غیابی در این پاییز. و فقط به عنوان با کمبود بودجه روبرو انتخابات مدیران و خدمات پستی ایالات متحده بودند غرق بی سابقه ای 1.2 m درخواست در ویسکانسین آن را آسان به تصور creaky سیستم سقوط تحت گونه های مشابه در ماه نوامبر.

خواه استراتژی روشن است: پای خود را بکشید تا آن را دشوار است به درستی صندوق رای-با-ایمیل. مردم را با داستانی ادعای تقلب انتخابات که دریافت تقویت شده در فاکس نیوز و توسط رباتها در توییتر. در نهایت, تعداد, جان رابرتز و دادگاه حزبی 5-4 اکثریت به backstop هر گونه تلاش برای ایجاد, رایگان, عادلانه و امن رای گیری سخت تر است.

اگر این بازی با توجه به جمهوریخواهان طرح آن را به شیرجه رفتن این ملت از بی سابقه بحران بهداشت عمومی به یک تیره قانون اساسی اضطراری را تهدید می کند که مشروعیت کاخ سفید دادگاه و دموکراسی آمریکایی خود را. که ترسناک حکم به نوشتن. اما این مدت زمان طولانی گذشته ما به این آنچه در آن است: انتخاب مقامات جمهوری خواه و محافظه کاران که آنها دست مادام العمر تصدی در فدرال نیمکت در حال حاضر ثابت شده است که آنها مایل به دیدن آمریکایی ها می میرند به جای برگزاری انتخابات عادلانه است که ممکن است بیرون راندن آنها از قدرت است. آنها با استفاده از یک بیماری همه گیر به سرکوب آرا.

هشدار آژیر واقعی هستند. لباس تمرین است. وجود دارد به سختی از 200 روز تا روز انتخابات.

  • دیوید دیلی نویسنده Ratf**ked: چرا رای خود را به حساب نمی کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>