ویسکانسین در انتخابات مبارزه نوید ملی نبرد بیش ویروس-عصر رای گیری

میلواکی ویسکانسین رای دهندگان خواهد شد و در صورت انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و ورزش وظیفه مدنی خود در روز سه شنبه پس از دولت رهبران جمهوری خواه حمایت محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور رد دموکراتیک فرماندار تلاش برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات محلی است. سیاسی و حقوقی skirmishing در طول پنج شنبه بود و تنها دور از انتظار ملی مبارزه با بیش از حق رای در سال Covid-19.

جمهوری خواهان موفقیت در آمد و در پایان یک روز که در سمت چپ اضطراب رای دهندگان whipsawed بین رقابت و ادعا می کند از فرماندار تونی Evers و مخالفان خود را در G. O. P. کنترل مقننه دولت بیش از اینکه روز سه شنبه انتخابات خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. آن را لرزاند دموکراسی در یک کلید میدان نبرد دولت در حال حاضر متزلزل توسط یک رشد سریع تعداد موارد coronavirus.

فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن فرد در رای گیری و گسترش ژوئن مهلت رای گیری غایب است. اما رهبران جمهوری خواه موفق به گرفتن دولت را به دادگاه عالی ماندن فرمان.

و در یک تصمیم اواخر دوشنبه دربندی انتخابات-آستانه هرج و مرج, دیوان عالی ایالات متحده محافظه کار-تکیه اکثر رتبه خود را به دموکرات ویسکانسین. در 5-4 رای اکثریت در برابر حکومت تلاش خود را برای تمدید مهلت رای گیری غایب در روز انتخابات گفت: چنین تغییر “اساسا تغییر ماهیت انتخابات است.” دادگاه چهار لیبرال اعضای عقیده داشت با عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشتن که “دادگاه منظور من ترس را در محرومیت.”

در سطح آن بسیار بالا درام برای چه مقدار به ظاهر foreordained دموکراتیک اولیه رای گیری بین به احتمال زیاد نامزد معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و سناتور برنی ساندرز که trailed قابل ملاحظه ای در سال های اخیر ویسکانسین نظرسنجی; یک میزبان از مسابقات محلی و انتخابات عمومی برای یک صندلی در دادگاه عالی ایالت در حال حاضر برگزار می شود توسط یک محافظه کار است.

اما چه اتفاقی می افتد در ویسکانسین به مراتب گسترده تر از مفاهیم برای هر دو طرف است.

دولت می ایستد به عنوان یک آزمون برای اولین بار در مورد آنچه در هر دو ملی احزاب انتظار طولانی در مبارزه با بیش از تغییر رای دهندگان قوانین برای مقابله با این بیماری همه گیر — به طور بالقوه بزرگترین رای گیری حقوق نبرد پس از تصویب قانون حق رای سال 1965. آقای Evers در تلاش بود تا فشار ویسکانسین هنوز هم بیشتر به سمت رای گیری از طریق پست.

پس از همه گیر برای اولین بار مجبور به اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور بسیاری از دموکرات ها حمایت کرده اند جهانی رای توسط سیستم ایمیل در ماه نوامبر. جمهوری خواهان در چندین ایالت و رئیس جمهور خود را در حال هل دادن به عنوان های زیادی را در فرد رای گیری به عنوان امکان پذیر است.

در واقع برای بخشی بهتر از دو دهه گذشته جمهوری خواهان به دنبال سفت رای گیری محدودیت های فشار سختگیرانه جدید شناسایی رأی دهندگان مورد نیاز و گسترده رای دهندگان رول تصفیه که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم رنگ فقیر و جوان است. آنها انجام داده اند آنها می گویند برای جلوگیری از در شخص رای دهنده تقلب است که با وجود ادعای خود را به خلاف بسیار نادر است.

“ویسکانسین است که فقط یک عالم صغیر. و آن را ارائه پرسش که این کشور به زودی با دست و پنجه نرم گفت:” دادستان کل سابق Eric H. دارنده جونیور که در حال حاضر منجر به یک سازمان متمرکز در gerrymandering و رای گیری برابری. “این یک آزمون دموکراسی ما. و سوال این است: آیا ما تا به حال عبور است که آزمون؟'”

بیشتر چه, دادگاه عالی ایالت مسابقه بدون توجه به کوچک: برنده می تواند نقش محوری در تصمیم گیری های حزبی مبارزه با بیش از یک جمهوری خواه-پشتیبانی از حرکت به پاکسازی رای دهندگان از دولت رول که می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار نوامبر نتایج انتخابات در محکم رقابت میدان نبرد دولت بود که مرکزی به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. مسابقه بسیار مهم برای جمهوری خواهان که آقای ترامپ وزن با شخصی تایید شده برای وقت دانیل کلی.

تا به حال آقای Evers متوقف شده بود از بازیگری خود را به حرکت انتخابات به جای اصرار جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی برای انجام این کار به عنوان دموکرات ها مجبور به تصمیم دادگاه که تمدید مهلت ارسال غیابی به مارس 13. خواهان رد درخواست خود را به حرکت انتخابات و شکایت برای جلوگیری از پست الکترونیکی-در رای فرمت پایان در پیروزی در دیوان عالی کشور در روز دوشنبه.

مخاطرات آشکار در وکلای درگیر در دیوان عالی کشور مبارزه کنند. دموکراتیک تیم شامل حزب برتر انتخابات وکیل مارک Elias; در میان شرکت های حقوقی به نمایندگی از جمهوری خواهان بود Consovoy مک کارتی. این شرکت که در حال حاضر کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با کنگره خواسته های خود را برای اظهارنامه مالیاتی و نام شریک زندگی کمک استدلال 2013 دیوان عالی کشور مورد که سوخته قدرتمند حمایت از قانون حق رای.

به عنوان بی شماری جمهوری خواه تحقیقات در طول سال قادر به تولید مدرک گسترده در فرد تقلب انتخابات دموکرات ها اظهار کرده اند که دولت آمریکا هدف اصلی کاهش رای گیری توسط کسانی که از گسترش بخش از رای دهندگان — مردم رنگ و جوان — که تمایل به رای دادن برای دموکرات ها بیش از جمهوری خواهان.

آقای ترامپ که ادعاهای دروغین در مورد تقلب انتخابات رفته اند به مراتب فراتر از هر چیزی که تا کنون ادعا توسط او خواه پیشینیان به نظر می رسد به آشکارا می گویند به اندازه هفته گذشته هنگامی که او در مورد شکایت دموکراتیک رای-با-پست های پیشنهادی در کنگره است. “آنها تا به حال در سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره,” او گفت: “فاکس و دوستان”.

او خواه متحدان تکرار احساسات از جمله در توییتهایی مانند یکی از نماینده توماس Massie کنتاکی: “جهانی رای از طریق پست خواهد بود پایان جمهوری ما به عنوان ما آن را می دانم.”

جاستین کلارک ارشد مشاوره به آقای تهمت مبارزات انتخاباتی را متهم کرد که دموکرات ها به دنبال “طراحی مجدد کل آمریکا انتخابات نظام” با طرح های پیشنهادی برای “one-size-fits-all فدرال قانون” که وی آن را “غیر مسئولانه است.”

آقای کلارک گفت: این کمپین بر این باور ایمیل انتخابات می تواند “نقش بازی در طول یک بیماری همه گیر را قادر می سازد در خطر رای دهندگان به رای دادن با خیال راحت” اما گفت: فردی باید به سمت چپ به آمریکا که اکثر آنها در حال حاضر اجازه می دهد برخی از پست الکترونیکی انتخابات.

در موضوع طرح از دو سناتور دموکرات Amy Klobuchar از ایالت مینه سوتا و Ron Wyden از اورگان به پرداخت برای امن گسترش پست الکترونیکی رای گیری و ارائه دسترسی آسان تر به پست الکترونیکی-در برگه های رای در حالی که طول اولیه رای گیری دوره. به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته شامل 400 میلیون دلار منابع مالی برای رای گیری — زیر 2 میلیارد دلار در دست است که دموکرات ها می گویند لازم است — و نه شامل مقررات دیگر.

آقای ترامپ که برای رای دادن ثبت ایمیل در فلوریدا اولیه به نظر می رسد با اشاره به پیشنهاد گسترش اولیه رای گیری که از او شکایت کرده است که دموکرات “تا به حال چیزهایی در آن وجود دارد در مورد انتخابات روز” که به نام او “کاملا دیوانه است.”

در یک مصاحبه خانم Klobuchar گفت: دموکرات ها خواهد نگه داشتن فشار دادن برای پول بیشتر و اصلاحات در آینده صورت حساب قرار دادن تاکید ویژه بر دیگر رای گیری اولیه دوره که کاهش جمعیت در نظرسنجی سایت. “مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمدن در برابر آن یک تقلید مسخره امیز,” او گفت:. “آنها به معنای واقعی کلمه گفتن ارشد جانبازان آنها را مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای گیری.”

حتی قبل از این ویروس رخ داد جمهوری خواهان و دموکرات ها بودند girding برای یک رکورد تعداد رأی پرونده های حقوقی در سراسر کشور بیش از رای دهندگان شناسایی مقررات محل رای گیری سایت ها و حرکت به پاکسازی رول رای دهندگان. اما فشار به حرکت به رای گیری از طریق پست به شدت مانور و تغییر تمرکز خود را به غایب انتخابات.

“Covid بدیهی است که می افزاید اضافی نگرانی که حق رای خواهد بود سخت تر به ورزش گفت:” آقای الیاس دموکراتیک وکیل. “بنابراین نیاز به دادگاه به گام خواهد بود و حتی بیشتر.”

آقای کلارک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوره گفت: جمهوری خواهان مبارزه با حرکت های دموکرات به فشار مقررات است که اجازه می دهد درب-به-درب canvassers به جمع آوری تعداد نامحدودی از رای غیابی, که او به نام “انتخابات برداشت.” سیگنالینگ که این امر می تواند یک نقطه عمده ای از مشاجره با جمهوری خواهان کمیته ملی حزب جمهوری خواه رئیس Ronna McDaniel نوشت: در یک Fox News opinion مقاله “دموکراتها تمام پست آراء پیشنهاد نیرنگ به قانونی رای گیری برداشت در سراسر کشور.”

Richard L. Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده حقوق که به شرح زیر در این نبرد بیش از رای گیری نزدیک گفت که ایمیل بیشتر در معرض دستکاری از شخص رای گیری.

“ما می دانیم که تقلب انتخابات در حالی که بسیار نادر معمولا رخ می دهد و با رای غیابی از فرد در انتخابات” او گفت:. اما او هشدار داد, اوباما نباید در استفاده از آن به عنوان یک دلیل برای پیدا کردن راه های بیشتر برای محدود کردن آن است. “در حالی که دلایل قانونی به نگرانی در مورد افزایش رای های ایمیل,” او گفت: “آن را مشروع نیست به ترس از افزایش رای توسط ایمیل به دلیل این بدان معنی است که بیشتر رای دهندگان خواهد بود قادر به رای دادن هستند.”

با وجود موقعیت حزب ملی و قانونگذاران چند فرمانداران جمهوریخواه و دبیران از ایالات متحده, در واقع, در آغوش, افزایش, ایمیل, رای گیری در میان آنها رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو که امضا کردن یک ایمیل-تنها اصلی و آیووا, وزیر امور خارجه, پل کله, که از طریق پست رای غیابی به همه از دولت ثبت نام از رای دهندگان.

اما هر دو طرف آماده می شدند برای تمام کردن جنگ در میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین که آقای تهمت مبارزات انتخاباتی به عنوان دیدگاه انتقادی به انتخاب مجدد او به چشم انداز.

“من امیدوارم که نه اما من از ترس ویسکانسین است که یک پیش نمایش از آنچه ما در مورد به دیدن در بقیه کشور گفت:” بن Wikler رئیس حزب دموکرات ویسکانسین.

آقای Wikler گفت که جمهوری خواهان تا به حال دنبال شده است به چوب به آوریل 7 فرد در تاریخ انتخابات برای اطمینان از کم مردم در انتخابات, که, گفت, خواهد بود یک مزیت بالقوه به آقای کلی قاضی محافظه کار برای انتخابات مجدد. “من فکر می کنم آن را ایجاد یک درک فرصت حتی اگر بهداشت عمومی از عواقب شوم” آقای Wikler گفت.

او بعد از توییتی که تصمیم دیوان عالی کشور خواهد بود “سپردن تعداد نامعلومی از Wisconsinites به مرگ آنها.”

در مصاحبه جمهوریخواه شهرستان رهبران تا حد زیادی کاهش خطر coronavirus. Facebook pages برای یک شهرستان خواست ساکنان به رای روز سه شنبه در مهم دولت دیوان عالی انتخابات گفت: “سمت چپ است تا خود را به بی قانونی و فاسد تاکتیک را مختل و به نوبه خود انتخابات است.”

جمهوری خواهان به تصویر کشیده آقای Evers حرکت به عنوان انگیزه های سیاسی.

“من فکر می کنم این اخرین تلاش برای تغییر نتایج گفت:” جیم میلر جمهوریخواه شهرستان رئیس در سایر شهرستان ها است. “مردم فکر می کنم آن منتقل شده است و تا ماه ژوئن. حتی اگر آن را نشانی از رفتن من نمی دانم که چگونه ما این را در بطری.”

حتی برخی از دموکرات ها در روز دوشنبه شد نامشخص است که آیا فرماندار که دفتر بود محروم از قدرت قابل توجهی برای بازگشایی قوه مقننه خواهد برنده شدن در این مبارزه قانونی.

در مصاحبه شهردار تام برت از میلواکی نمی خواهد به طور مستقیم می گویند که آیا او احساس ساکنان این شهرستان باید رای جمعه. آقای برت گفت: برگزاری انتخابات در چنین شرایطی رفت و در برابر “هر شعار بهداشت عمومی” اما او همچنین می خواست مردم را به شرکت. او هرگز ذکر این احتمال که فرماندار می تواند با استفاده از اورژانس قدرت به حرکت کرد.

اوایل رای دهندگان در شهر خود شده بود اقدام apace. روز یکشنبه Isral DeBruin های ارتباطات حرفه ای نشسته بود در هوندا بافی راه خود را در یک خط از اتومبیل به یک نظرسنجی کارگر با پوشیدن یک ماسک و دستکش و برگزاری یک کلیپ بورد که نظارت اولیه رای گیری درایو-از طریق ایستگاه. آقای DeBruin را absentee ballot آمده بود و در عین حال در این پست و با تمام کشمکش بیش از مهلت او تصمیم گرفت به شجاع ویروسی عناصر و رای دادن با ماشین.

“هیچ کس نباید مجبور به انجام این کار,” او گفت:. “من هیچ شکی وجود خواهد داشت افرادی که از حقوق خود محروم و به این دلیل تکمیل نادرست از دموکراسی است. دیگران را مریض است. برخی می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>