برندگان و بازندگان: ساندرز طول می کشد برای اولین بار به عنوان بایدن فرار یک نیوهمپشایر از دست دادنکمی بیش از یک هفته پس از آیووا انجمن تبار به پر هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر است که قادر به تولید یک برنده این مسابقه در نیوهمپشایر نیز باریک اما کمی بیشتر قطعی.

Q&A

چرا نیوهمپشایر مهم است ؟

در حالی که آیووا به طور سنتی دارای اولین قفقاز در انتخابات ریاست جمهوری, نیوهمشایر برگزار شد برای اولین بار اولیه از سال 1920.

هدف برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی اولیه رای گیری متحده و ایجاد شناخت نام و حس حرکت را به عنوان به خوبی انتخاب کنید تا خود را برای اولین بار نمایندگان که در نهایت انتخاب نامزد در تابستان.

گاهی اوقات پاک کردن مورد علاقه خود را برای نامزدی پدیدار سرعت اما دو عمده دموکراتیک اولیه مسابقات سوراخ سوراخ شدن باراک اوباما در برابر هیلاری کلینتون و سپس برنی ساندرز در برابر کلینتون باید به طول انجامید از آیووا قفقاز در ماه ژانویه از طریق به اواخر بهار.

به عنوان آرا شمارش شد در دموکراتیک اولیه, برندگان و بازندگان میان بسیار winnowed زمینه ظهور را به عنوان نامزد در حال حاضر رهبری را به بعد از مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن آنها روبرو می شوند به مراتب متنوع تر رای دهندگان.

برندگان

برنی ساندرز

ورمونت دموکراتیک سوسیالیستی سناتور در حال حاضر باید در نظر گرفته frontrunner در مسابقه پس از برنده شدن در این مسابقه. هواداران خود را تشویق خواهد کرد قابل توجه و انعطاف پذیری است که دیده می شود او را در صعود به بالا از مسابقه. مخالفان خود را به نگرانی بیش از متحد کردن حزب و نشانه ای از یک اپیلاسیون شور و شوق نسبت به سال 2016.

Ctq

مینه سوتا سناتور است تعجب درست از شب تأمین راه خود را به مقام سوم خاموش بازگشت از آخرین مناظره عملکرد که در آن او با موفقیت ساخته شده است یک درخواست تجدید نظر عاطفی به رای دهندگان – و در زمان موثر ابجو بد و کم مایه در میانه رقبا به خصوص پیت Buttigieg.

پیت Buttigieg

حامیان سابق South Bend شهردار ممکن است برای امیدوار تر پس از یک قوی نتیجه در آیووا است که اجازه داده او را به اعلام پیروزی – حتی به دیگران کاهش یافته است به انجام این کار در میان هرج و مرج از این تعداد است. اما قوی دوم در نیوهمپشایر است که هنوز هم بسیار به کلاغ در مورد او به عنوان سر به سیاسی چمن که ممکن است بیشتر به چالش کشیدن به یک نامزد با مشکل پاک شدن جذب اقلیت رای دهندگان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

او در حال اجرا نیست در دموکراتیک نژاد اما تهمت احتمالا رغبت در جریان مبارزه بین چپ و فوتبال جناح از حزب – که نیوهمپشایر نتایج انجام داده اند چیزی به زخم التیام یابد. پوشش انتخابات نیز dulled توجه رسانه ها به مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا موفق و تکان دهنده مداخله در صدور حکم از دوستان قدیمی خود و متحد راجر سنگ.

بازنده

جو بایدن

جو بایدن فرار نیوهمپشایر قبل از انتخابات بسته شده و در حال حاضر ما می دانیم چرا. توفنده به یک پنجم پایان حتی در پشت یک بیمار به سرعت در حال الیزابت وارن یک ضربه چکش به یک نامزد که پیام اصلی این است که به معنای خود electability و توانایی پیروزی در انتخابات. او رهبری مستقیما به کارولینای جنوبی – پرش بعدی ایالت نوادا – اما شک و تردید بیش از نامزدی خود را باید مواج.

الیزابت وارن

ماساچوست سناتور با مترقی ضبط انتظار می رود بیش از جایگاه چهارم از یک همسایه جدید انگلستان دولت است. اما نا امید دو بار در یک ردیف و با یک مسیر است که به نظر می رسد رهبری رو به پایین وارن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به نظر می رسد به طور جدی پناه در زیر آب خط.

اندرو یانگ

خداحافظی یانگ باند. فناوری کارآفرین است که می خواهد به هر آمریکایی درآمد ماهانه قطعا اضافه شده به گفتگو و برنده خود را یک ارتش کوچک از هواداران متعصب. اما آن را نمی برد او بسیاری از آرا که واقعی مسابقات آغاز شد. او کاهش یافته است شب گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>