ویلیام Barr انحراف از عدالت

“تاریخچه نوشته شده توسط برندگان” ویلیام بر این دادستان کل گفت: “وقتی پرسید که چگونه او فکر نسل های آینده را ارزیابی تصمیم خود را به رها کردن همه اتهامات علیه مایکل فلین رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی بود که التماس گناه دو بار به شکستن قانون است. “پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است.”

در خدمت به آقای ترامپ آقای Barr است سوء استفاده از قدرت خود را برای نوشتن نیست اما برای پاک کردن برخی از مهم ترین درس های تاریخ آمریکا است.

رسوایی واترگیت با آن آیات چگونه خطرناک تبادل نظر در کاخ سفید می تواند منجر به اصلاحات به معنای اطمینان از مستقل وزارت دادگستری یکی وفادار به قانون و نه به دفتر بیضی.

ملت دیده بود از نزدیک چقدر آسیب رئيس جمهور با احترام به حاکمیت قانون می تواند انجام دهد — به خصوص زمانی که او با استفاده وزارت دادگستری تحت سازگار دادستان کل برای حفاظت از متحدان تنبیه کردن دشمنان و پوشش تخلف است.

در میان اصلاحات بودند قوی تر شفافیت و اخلاق قوانین مانند ایجاد مستقل و بازرسان به طور کلی برای ریشه کن کردن زباله های تقلب و سوء استفاده در قوه مجریه. (آقای ترامپ شده است شلیک بازرسان به طور کلی او فکر می کند نیست و به او وفادار.) نیز وجود دارد محدودیت های جدید در ریاست جمهوری قدرت مانند دولت آمریکا و Impoundment کنترل عمل می کنند. (رئیس جمهور تهمت را شکست که قانون در سال گذشته با توجه به حزبی دولت دفتر پاسخگویی هنگامی که او نکردن صدها میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین است.)

به آقای Barr این اصلاحات بودند موانع به یک چشم انداز از تقریبا یک بی بند و بار اجرایی است. برای دهه ها او را تحت فشار قرار دادند به رئیس جمهور — روسای جمهور جمهوری خواه در هر صورت — حداکثر قدرت با حداقل نظارت. در یک سال 2018 یادداشت در انتقاد از روسیه تحقیقات او استدلال می کرد که رئیس جمهور “به تنهایی این است که قوه مجریه” در آنها “قانون اساسی جلیقه همه اجرای قانون فدرال قدرت و از این رو اختیار دادستانی.” برای دادستان است که تشخیص شامل موارد مربوط به خود رئیس جمهور انجام شده است.

اگر شما با داشتن مشکل بارز آقای Barr چشم انداز انتخابات ریاست جمهوری از حکومت یک پادشاه شما تنها نیستید. “جرج سوم خواهد باید آن را دوست داشت گفت:” داگلاس Kmiec که رهبری وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی تحت رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش.

“بیل Barr آمریکا جایی نیست که هر کسی از جمله تهمت رای دهندگان باید برای رفتن” نوشته دونالد Ayer که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل به رئیس جمهور بوش. “این یک موز جمهوری که در آن همه منوط به هوی و هوس دیکتاتوری رئیس جمهور و سرسپردگان خود را.”

لایحه Barr امریکا است که یکی از ما در حال حاضر زندگی می کنند در. وزارت دادگستری در میان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تبدیل به یک سلاح سیاسی است.

جذب درس واترگیت جریان اصلی جمهوری خواهان پس از خودداری کردند در سیاسی از وزارت دادگستری — حتی توسط روسای جمهور جمهوری خواه. هنگامی که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دادستان آلبرتو گونزالس اخراج هشت ایالات متحده وکلای چرا که آنها به اندازه کافی تهاجمی در تعقیب دموکرات خشم شد و دو حزبی و او مجبور به استعفا شد.

اما امروز جمهوری خواهان که می تواند موثر در دفاع از تمامیت American justice, به نظر می رسد یا بیش از حد ترس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بیش از حد مشتاق برای کوتاه مدت حزبی مزیت برای مقابله با این خطر برای کشور است.

آقای Barr تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه آقای فلین ممکن است خود فاحش رها از نقش خود به عنوان عمومی, وکیل, اما آن را قطعا نه برای اولین بار. سال گذشته به سختی یک ماه پس از تایید شد به پست خود او بود قبل از مردم آمریکا و تحریف مطالب مدتها در انتظار گزارش توسط رابرت مولر ویژه مشاور که به بررسی روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه در سال 2016.

گزارش خود را در 448 صفحه و مستند به شواهد گسترده ای از این روابط و همچنین به عنوان چند نمونه از دروغ گفتن و انسداد عدالت توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولتی بالا. آقای Barr را در چهار صفحه خلاصه ادعا مخالف — که آقای مولر پیدا کرده بود هیچ تبانی و یا انسداد عدالت است. آقای مولر اعتراض کردند و در عین حال هفته گذشته قبل از آمریکایی ها می توانند گزارش های خود را و کشف که چقدر آقای Barr تا به حال پیچیده یافته های آن به نفع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه مارس یک قاضی فدرال به نام آقای Barr خصوصيات گزارش “تحریف” و “گمراه کننده” و گفت: “عدم خلوص و صداقت” به نام او اعتبار به شک.

اما آقای Barr وجود دارد متوقف نمی. او همچنین با رد گزارش بازرس کل وزارت دادگستری پیدا کردن که شواهد کافی برای باز کردن روسیه بررسی است. او با اشاره به تحقیقات به عنوان “جاسوسی” و دستور داد جنایی تحقیق در ریشه های خود را. او مداخله در تعقیب دو نفر از آقای تهمت برترین مشاوران آقای فلین و راجر سنگ آنها را برای او توصیه می شود حکم سبک تر از خود دادستان پی بود. و او کاهش یافته است به باز کردن یک پرونده جنایی به پاییز گذشته را whistle-blower شکایت علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت آن را واجد شرایط به عنوان یک “نگرانی فوری.” این شکایت در نهایت به آقای تهمت استیضاح.

ماه گذشته آقای Barr رفت و در فاکس نیوز و به نام روسیه بررسی “یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا” و گفت: “ما در حال برخورد با فقط اشتباهات یا sloppiness چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران اینجا; و ما در حال رفتن برای رسیدن به انتهای آن است.”

با این اظهارات آقای Barr به نظر می رسد به نقض وزارت دادگستری سیاست در برابر عموم بحث در مورد زمان و تحقیقات است. او مصر تلاش برای تضعیف مشروعیت روسیه بررسی و تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از هر گونه تخلف نیز به نظر می رسد به نقض بخش سیاست در برابر گرفتن هر گونه اقدامات است که می تواند دیده می شود به حزبی سیاسی به ویژه در انتخابات سال است.

آسیب های آقای Barr در حال انجام است فراتر از سیاست نقض. او تضعیف روحیه بخش توسط undercutting حرفه ای دادستان — مردان و زنانی که زندگی خود را اختصاص داده به حکومت قانون است. چهار نفر از آنها را ترک پرونده آقای سنگ بود که به جرم فدرال جرایم از جمله دروغ تقلب سیم و شاهد ارعاب زمانی که آقای Barr مداخله برای درخواست حکم سبک تر. یکی دیگر از ترک این پرونده مایکل فلین در مدت کوتاهی قبل از اداره ثبت درخواست خود را با دادگاه به رها کردن همه اتهامات عنوان شده علیه.

رئیس جمهور تهمت نمی تواند بیشتر خوشحال. او نشان داده کمی حس قانون دیگر از آن هر آنچه در آن است که او باید بالاتر از آن است. او هرگز داده شده کوچکترین اشاره او فکر می کند وزارت دادگستری وجود دارد به یک دلیل دیگر برای حفاظت از منافع خود. و جای تعجب نیست پس از او در زمان خود نشانه از ریچارد نیکسون رئیس جمهور خود را. “من آموخته زیادی از ریچارد نیکسون, آیا, آتش, مردم,” آقای ترامپ گفت: در روز پنج شنبه. “من چیزهای زیادی یاد گرفتم. من مطالعه تاریخ است.” یکی از مهم ترین درس ؟ “او تا به حال نوار همه جا. من گناه من هیچ چیز اشتباه است. و وجود دارد هیچ نوار.”

هم رئیس جمهور و دادستان کل به نظر می رسد تخمگذار زمینه را برای استفاده وزارت دادگستری علیه آقای تهمت اولیه حریف سیاسی — جو بایدن به presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

یک نویس روایت شکل گرفتن است در برابر چشمان ما در شکل های متعدد تحقیقات آقای Barr دستور داده است. او به دنبال این نظریه که تحت ریاست جمهوری اوباما و معاون رئیس جمهور بایدن فاسد وزارت دادگستری و خارج از کنترل F. B. I. schemed برای نگه داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن در کاخ سفید با باز کردن یک شم تحقیقات خود را به روابط به روسیه است. این نسخه وارونه از واقعیت ، در واقع حتی اگر F. B. I. تا به حال مقدار زیادی از دلایل به باز بررسی آن خودداری کرد و به وجود آن اذعان تا بعد از انتخابات.

آقای Barr و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند نیت خود را روشن. “ما در حال رفتن به رفتن به پایین از آنچه اتفاق افتاد” آقای Barr گفت: پنج شنبه.

“این کثیف سیاستمداران و پلیس و برخی از مردم وحشتناک و امیدوارم آنها در حال رفتن به پرداخت قیمت روزی در آینده ای نه چندان دور” آقای ترامپ گفت: در فاکس نیوز مصاحبه جمعه.

دموکراتیک خود دولت است استوار در انتظار است که نمایندگان مردم نمی خواهد خوب بکار بردن قدرت بسیار زیاد از اجرای قانون برای خود شخصی به پایان می رسد بدون نظارت توسط شاخه های دیگر. ملت بنیانگذاران نیست جنگ برای استقلال از مستبد که در نظر گرفته خود را به تجسم قانون به طوری که جمهوری اسلامی را تحمل یکی دیگر از اجرایی که در نظر خود را بالاتر از قانون است.

آن را به رای دهندگان آمریکایی به اطمینان حاصل شود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Barr نمی نوشتن تاریخ از این لحظه وحشتناک.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im