ویلیام Barr می گوید تهمت توييتها ‘آن را غیر ممکن به انجام کار’از دادستان کل آمریکا, ویلیام بر عموم سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی مورد راجر سنگ “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و این که او نمی خواهد بود “مورد آزار واقع شدند و یا تحت تاثیر” بیش از وزارت دادگستری تصمیم گیری.

در مصاحبه با ABC News, دادستان کل اذعان کرد نظرات خود را می تواند او را ترک کند و باز به واکنش شدید از رئیس جمهور که به شدت تحمل انتقاد از دستیاران خود را. اما بار گفت که او مصمم به رهبری وزارت دادگستری بدون اینکه تحت تاثیر قرار توسط نیروهای خارجی از جمله رئیس جمهور.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر ABC گفت.

دادستان کل تاکید کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” اما او اذعان کرد که رئیس جمهور نظرات تضعیف اقتدار خود را.

با وجود اصرار بر او نخواهد بود “bullied” با مغلوب ساختن پیشی جستن در وزارت دادگستری مسائل برخی از مفسران شد و شک و تردید است که بر این بود که در واقع تلاش برای دور کردن خود از رئیس جمهور.

اوباما-دوران وزارت دادگستری, رسمی, Matthew Miller, در توییتر نوشت: “آیا نمی شود فریب خورده این مردم است. بر گفتن است که رئیس جمهور خود را شتابزدگي است و آن را از لحاظ سیاسی سخت تر برای او را به ارائه نتایج او می خواهد. اگر تهمت خواهد گشت تا بار می تواند مراقبت از او خیلی بیشتر موثر است.”

“بهترین شاخص عملکرد آینده این است که عملکرد گذشته” نوشت: ایالات متحده آقای جان وال Demings از فلوریدا. “دادستان کل بر عملکرد گذشته بود که برای گمراه کردن مردم آمریکا (در مورد مولر گزارش) به منظور سرپوش گذاشتن بر تخلف توسط رئيس جمهور. چرا ما نباید بر این باورند که دقیقا همان چیزی است که او را به انجام در حال حاضر؟”

ABC اخبار سیاست
(@ABCPolitics)

منحصر به فرد: دادستان کل لایحه Barr: اگر رئیس جمهور “می گویند” برو تحقیق کسی’…و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی و سپس یک وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی کنند ، https://t.co/lBtFOWpLkC pic.twitter.com/YcJ0GruGeB

فوریه 13 سال 2020

در مصاحبه با ABC, Barr افزود که اظهارات عمومی و توییتهایی دربارهی این گروه و آن موارد در حال بررسی “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت”.

او افزود: “من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور. من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام در پاسخ گفت: رئیس جمهور “نبود زحمت” توسط Barr نظرات: “[بر] حق است و درست مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه نظرات خود را. رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما است.”

ABC اخبار سیاست
(@ABCPolitics)

جدید: کاخ سفید فشار sec. استفانی گریشام رئیس جمهور می گوید: تهمت “نیست زحمت” توسط دادستان کل لایحه بر نظرات به @ABC News. https://t.co/crNbWi6YpG pic.twitter.com/eK4dd9BdZ0

فوریه 13 سال 2020

دادستان کل قابل توجه ملامت می آید در میان تشدید خرید اینترنتی بیش از سنگ مورد, پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان را که تا به حال توصیه می شود که سنگ دیرین تهمت متحد و محرم شود محکوم به هفت تا نه سال در زندان است. چهار دادستان در مورد پس از آن استعفا داد و در اعتراض.

گروه اصرار تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تماس توصیه می شود جمله “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه”.

بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار نیز زیر آتش برای برگشت که کشیده شدید محکومیت از سابق وزارت دادگستری چهره های پیشرو و دموکرات ها هشدار داده اند که از یک “سوء استفاده از قدرت”.

سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل رئیس فاکس نیوز گفت: رئیس جمهور باید توجه Barr مشاوره. “من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش” مک کانل گفت: میزبان Bret Baier. “اگر دادستان کل می گوید آن را در راه انجام کار خود را رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل.”

بر این است که نه تنها با مشخصات بالا را به شکل انتقاد و تهمت این هفته است. روز چهارشنبه سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی صحبت کردن در برابر درمان از اخراج استیضاح پرس و جو شاهد الکساندر Vindman.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه در سال 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>