ویلیام Barr می گوید او را نمی توان مورد آزار واقع شدند’ در پاسخ به تهمت حملات

واشنگتن — در فوق العاده توبیخ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل William P. Barr گفت: آقای تهمت حمله به وزارت دادگستری تا به حال ساخته شده و آن را “غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و اظهار داشت که “من قصد ندارم به زورگویی و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.”

آقای Barr شده میان رئیس جمهور وفادار ترین متحدان و denigrated توسط دموکرات ها به عنوان چیزی بیش از وکیل شخصی اش اما علنا به چالش کشیده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که هیچ دیگر نشسته عضو کابینه است.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی” آقای Barr گفت: در مصاحبه با ABC News. “و من گفت: آیا آن را کنگره, روزنامه, سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور من می خواهم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

آقای Barr سخنان بودند با هدف حاوی ذرات از بخش botched دست زدن به آن و صدور حکم توصیه برای آقای تهمت دوست دیرین Roger J. سنگ جونیور بود که محکوم به هفت جنایات در تلاش برای مانع یک بررسی کنگره که تهدید رئیس جمهور.

آقای تهمت انتقادات “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت” آقای Barr گفت.

او افزود: “آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

افراد نزدیک به رئیس جمهور گفت: آنها غافلگیر شده توسط مصاحبه.

ساعت پس از دادستان توصیه می شود در روز دوشنبه که یک قاضی حکم آقای سنگ به هفت تا نه سال زندان آقای ترامپ حمله درخواست خود را به عنوان “وحشتناک و بسیار ناعادلانه” و به عنوان “سقط جنین از عدالت است.” روز بعد آقای Barr و دیگر مقامات ارشد گروه مداخله به پایین تر توصیه می شود.

قسمت مشتعل طوفان میان رتبه و فایل وکلا در وزارت دادگستری. در حالی که مقامات متهم اصلی پرونده در یک miscommunication و گفت: آنها تا به حال در نظر گرفته شده برای اصلاح آن حتی قبل از آقای ترامپ هزینههای آن چهار نفر از دادستان ها در مورد کار کناره گیری کرد. حرفه ای دادستان شروع به ابراز نگرانی که کار خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حل و فصل سیاسی نمرات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خود را تشدید نگرانیها از نفوذ نامناسب زمانی که او تبریک گفت آقای Barr برای تصمیم خود را به مرحله و سهولت صدور حکم توصیه برای آقای سنگ. “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” آقای ترامپ گفت در توییتر.

رئیس جمهور همچنین متهم به دادستان که تا به حال امن محکومیت علیه آقای سنگ از درگیر شدن در یک “غیر قانونی” بررسی است. او به اشتباه متهم قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ محاکمه قرار دادن سابق خود, انتخابات ریاست جمهوری, پل Manafort در سلول انفرادی. آقای Manafort بود که محکوم به تقلب پولی در یک مورد است که از این مشاور ویژه را بررسی و در یک نقطه به یک سلول زندان خود بود اما نه در سلول انفرادی و قاضی جکسون بود و نه درگیر در قرار دادن خود.

و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با سنگ مورد به روسیه بررسی رهبری توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم. “حتی باب مولر به دروغ کنگره” آقای ترامپ گفت: بدون شواهد.

آقای ترامپ تصریح کرد شکایت خود در صبح روز پنج شنبه ادعا در یک صدای جیر جیر که سنگ داوران forewoman تا به حال “قابل تعصب” اولین لفظی حمله به داور. او در پاسخ به یک فاکس نیوز گزارش می دهند که forewoman شد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک فعال.

بعد در یک مصاحبه رادیویی با Geraldo ریورا او برافراشته در مورد تصمیم گیری اولیه توسط وزارت دادگستری وکلا به توصیه یک هفت به نه سال حبس برای آقای سنگ.

“آنچه را که آنها به راجر سنگ و ننگ در نظر همه چیز درست از همان ابتدا” آقای ترامپ گفت.

شکایت خود در مورد دست زدن به آقای سنگ مورد افزایش نگرانی ها از دموکرات ها و منتقدان که او نادرست مؤثر در وزارت دادگستری مهم است.

آقای Barr به سرعت تبدیل به یکی از آقای تهمت اعتماد مشاوران پس از تبدیل شدن به دادستان کل در ماه فوریه گذشته — واژگونی ارتباط تنش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با آقای Barr سلف جف جلسات.

آقای ترامپ soured آقای جلسات پس از او recused خود را از نظارت از روسیه بررسی است. سمی خود را ارتباط با بازیگران سیاسی در سایه بیش از گروه و تیره و تار معاملات بین گروه و کاخ سفید است.

تنش ها کاسته زمانی که آقای Barr وارد و در آغوش برخی از مهمترین تفرقه جنبه های آقای تهمت دستور کار اغلب در خدمت به عنوان یک جلا و بیان مدافع رئیس جمهور در برابر اتهام سوء استفاده از قدرت.

Michael D. برشی کمک گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>