ویلیام Barr: چگونه دادستان کل شد مغلوب ساختن پیشی جستن enabler-in-chief

وکلا که باید پر سیاسی منصوب موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دنبال شده است با شک و تردید در مورد مدارک تحصیلی خود و یا کالیبر.

در سال 2018 یک وزارت دادگستری کارمند ساخته شده بود اقدام دادستان کل گروه بالا است.

هفته گذشته رئیس جمهور با نصب یک دوست جوان خود را دستیار استفان میلر در بالای یک هرم از 2500 وکلا به طور کلی به عنوان مشاور در وزارت امنیت داخلی.

اما وجود دارد یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که آمادگی هرگز مورد سوال است. ویلیام Barr, 69 و یک جانباز از 40 سال در واشنگتن تایید شد یک سال پیش به عنوان دادستان کل و موقعیت با گسترده نفوذ بر دولت عدالت و گسترده نوسان بیش از ایمان در آن قرار می گیرد.

“Barr است به خصوص موثر است” گفت: پل Rosenzweig, یک عضو ارشد در R خیابان, موسسه و جانباز از جورج بوش “از آنجا که او یکی از معدود استثنا در میان تهمت انتصاب – کسی که هر دو برای انجام کار واجد شرایط و دارای تجربه کافی به می دانم که چگونه به آن را انجام دهد خوب است.

“متاسفانه او تصمیم گرفت به یک enabler.”

در پایان یک تاریخی آشفته هفته برای وزارت دادگستری با پیامدهای ناشناخته برای کشور است که ترکیبی بر قدرت به علاوه یک استعداد برای اعمال آن – باعث شدید زنگ خطر را در واشنگتن و فراتر از.

ترس است که بر صلاحیت شده بدبختانه از فضیلت به معاون با توجه به کیفیت است که به نظر می رسد او به فقدان یا از دست داده اند: قضاوت در untethered جمهور.

بار بود که یک بار دیده می شود به عنوان یک پتانسیل بررسی تهمت آشکار تمایل به گرفتن دستور از وزارت دادگستری استقرار آن محققان و دادستان در هوی و هوس خود را. اما این هفته منتقدان هشدار می دهند دادستان کل نشان داده شده است به عنوان یک مشتاق همدست در فرسایش هنجارها به معنای عایق سیستم عدالت کیفری از دخالت سیاسی تهدید شالوده اصل برابری در مقابل قانون است.

“ما جنگیدند انقلاب در برابر شاهوار حق” گفت: Rosenzweig. “در آن شدید ترین تهمت اقدامات پس از استیضاح در هفته گذشته خود را منعکس باور است که او واقعا به او گفت: حق مطلق را به دخالت در هر نقطه در شاخه های اجرایی. و یک کلمه برای آن است.

“مردم با مطلق حقوق پادشاهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز فروتن در مورد نیت خود را. در صبح روز جمعه او تغذیه حس زنگ هنگامی که او اصرار داشت که او را “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی.
Donald Trump and William Barr: in lockstep?

اما تحولات هفته گذشته تغییر مکان درک فقط چگونه تراز وسط قرار بر این است که با رئیس جمهور و چقدر گسترده خود همکاری شده است.

این تحولات شامل بار دخالت در یک پرونده مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست راجر سنگ باعث خروج چهار حرفه دادستان; استعفای از دولت برجسته سابق آمریکا که قبلا کنار Barr; و صدور نادر عمومی هشدار توسط یک قاضی فدرال در مورد استقلال دادگاه ها.

“بیل Barr شده از دادستان کل و سیاسی منصوب لایه در بالای وزارت دادگستری بر سر آن گفت:” نیل Kinkopf گرجستان قانون دولت استاد که مشغول به کار در دفتر مشاور حقوقی تحت بیل کلینتون.

“در گذشته دولت از هر دو احزاب سیاسی عملکرد سیاسی انتصاب در وزارت دادگستری است برای عایق کردن بقیه بخش از فشار سیاسی است. و بیل بر جای تبدیل شده است این مجرا که برای فشار سیاسی است.”

‘زیرک و دقیق و کامل از آن’

Barr شده است دست نخورده توسط تلاطم از هفته گذشته است. گزارش تهدیدات اضافی استعفای او را سوار در روز پنج شنبه به اعطای یک مصاحبه تلویزیونی که در آن او شکایت کرده است که تهمت توييتها “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و قول داد: “من قصد ندارم به زورگویی و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی رئیس جمهور گفت: احساسات نمی شد صدمه دیده است. بر آمده اند هشدار داد کاخ سفید از آنچه که او قرار بود به می گویند.

مصاحبه مواجه شد با خشم و چشم و رول در میان منتقدان که دیدم گسترده ای واگرایی بین آنچه بر گفت و هر چیز دیگری او انجام شده است.

“من فکر می کنم لایحه بر این است که زیرک و عمدی هوشمند و محاسبه دقیق و کامل از آن ایم” سابق آمریکا Preet Bharara.

واقعی بر منتقدان می گویند دارای 12 ماه سابقه به عنوان یک چیز نوک تیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن حمله عدالت ابتدا با دروغ در مورد گزارش های ویژه وکیل رابرت مولر و در حال اجرا را از طریق مداخله خود را در مورد راجر سنگ.
A cardboard cutout of William Barr is seen as protesters hold signs which read “Barr Coverup,” following the release of the Mueller report on 18 April 2019.

در برجسته اولیه حادثه در میان بسیاری از است که در آن بر وفاداری به رئیس جمهور به نظر می رسید به منتقدان به بیش از وفاداری خود را به ملت بار به نام یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه آوریل گذشته و ارائه یک پیش نمایش گمراه کننده از مولر گزارش. او حذف این گزارش شرح مفصلی از پتانسیل انسداد عدالت با تهمت و دروغ ادعا کرد که کاخ سفید در حال همکاری به طور کامل.

در ماه مه بر اختصاص آمریکا به بررسی ریشه های روسیه بررسی وسواس از مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه جولای بار سفر به لندن به درخواست مقامات اطلاعاتی وجود دارد برای کمک به تحقیقات. او ساخته شده یک شبیه سفر به ایتالیا در ماه سپتامبر.

به تازگی بار اعلام کرد که ایجاد یک “فرایند مصرف” برای اطلاعات جمع آوری شده توسط رودی جولیانی در مورد تحقیقات به جو بایدن و هیلاری کلینتون. روز جمعه نیویورک تایمز گزارش داد که بر حال خارج از اختصاص دادستان به نظر دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و دیگر متهمان گره خورده است شخصا به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه اوت بار کاهش یافته است به recuse خود را از وزارت دادگستری بررسی whistleblower, شکایت, شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن با درخواست دخالت خارجی در سال 2020 انتخابات با وجود بودن نام در این گزارش. بررسی هیچ تخلف توسط رئيس جمهور که جان سالم به استیضاح بیش از ماده است.

اما هیچ اقدام قبلی توسط Barr باعث یک بحران خود را به عنوان مداخله در این هفته در سنگ مورد.

در این قسمت بر کارگردانی آمریکا در منطقه کلمبیا که دسته برجسته بسیاری از موارد با یک پیوند به دولت فدرال دوباره به آن توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ بود که محکوم به انسداد عدالت و شاهد دستکاری در میان دیگر جنایات.

معلوم بود که آیا بار صادر شده و مسیر خود را قبل یا بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای انفجار مورد به عنوان “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” و “سقط جنین از عدالت”. در هر صورت ما وکیل یک دست برداشت Barr متحد وارد توصیه برای یک فندک جمله و چهار حرفه دادستان که امضا اصلی توصیه انصراف از مورد در آشکار کردند.

“من فکر می کنم آن چیزی است که از یک break-the-شیشه حاضر به دلیل چگونه آشکار است” گفت: هری Sandick سابق دستیار ما دادستان منطقه جنوبی نیویورک کمک کرد که پیش نویس یک نامه منتشر شده توسط کانون وکلای شهر نیویورک در روز چهارشنبه خواستار “تحقیقات فوری”.

Kinkopf گفت: “این واقعا قابل شکستن است. این نوع مستقیم ریاست جمهوری دخالت در خاص مداوم تعقیب کیفری فوق العاده است. حتی برای این رئیس جمهور و این وکیل به طور کلی.”

بر مداخله در سنگ مورد آمد و پس از او هماهنگ جایگزینی رئیس دفتر دادستان در واشنگتن جسی لیو تحت تیره شرایط. لیو تا به حال شنود گذاشته شده برای پست خزانه داری و جایگزین شد در ایالات متحده دفتر دادستان توسط تیموتی حاوی یک بر وفادار. سپس این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن خارج لیو نامزدی – و او استعفا داد و از دولت است.
Barr’s intervention in the Roger Stone case was described as a ‘break-the-glass’ moment by one former US attorney.

“یکی از شگفتی که آیا دیگر توییتهایی می تواند منجر به افرادی که متهم به افرادی که به دنبال شدیدتر جملات” گفت: Sandick. “ما با نگرانی بیش از این احتمال است که ما وکیل در واشنگتن دی سی جایگزین شد به دلیل عدم تمایل شاید به شارژ [سابق FBI رسمی] اندرو McCabe یا James Comey و یا دیگران است.”

بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله این هفته در قاضی در پل Manafort و سنگ موارد به عنوان به خوبی به عنوان DC دادستان درخواست نادر ملامت روز پنج شنبه از رئیس ما قاضی در منطقه کلمبیا بریل یک هاول.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت.

“انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

‘بسیار زیاد رنج خرابه و بدبختی’

بر رشد کرد تا در شهر نیویورک فارغ التحصیل از دانشگاه جورج واشنگتن, مدرسه حقوق, خدمت در دولت ریگان بود و دادستان کل تحت جورج هربرت واکر بوش ایجاد یک رکورد به عنوان یک تندرو در باند خشونت و مهاجرت و دفاع از عفو در ایران-کنترا امر است.

او یک مؤمن کاتولیک توصیف در یک سخنرانی در ماه اکتبر در دانشگاه نوتردام آمریکا چه آزمایش بستگی به پیش از “یهودی-مسیحی استانداردهای اخلاقی” و حمله به “شبه سکولار” که “کمپین برای از بین بردن سنتی نظم اخلاقی را به ارمغان آورده است با آن بسیار زیاد رنج خرابه و بدبختی”.

Barr حرفه ای طولانی در زندگی عمومی منجر به برخی از وزارت دادگستری جانبازان به استقبال نامزدی خود را به عنوان دادستان کل در اواخر سال 2018 توجه به نگرانی در مورد کسی که به دیگری تهمت ممکن است انتخاب کنید.

“در ابتدا برخی از امید که او می خواهد یک وکیل به طور کلی در مدل سنتی” گفت: Rosenzweig. “و من اعتراف می کنم که خودم فکر می کردم که مورد خواهد بود و من فکر کردم این امر می تواند بسیار سنتی انتصاب.

“و او شده است یک قبر ناامیدی.”

اما نیز وجود دارد هشدار درباره Barr به خصوص متصل به یک یادداشت او فرستاده شده به بخش استدلال که مولر را بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام انسداد عدالت بود “ضرب misconceived”.

Kinkopf بود در میان کسانی که هشدار داد که بار را از نظر قدرت اجرایی شد خطرناکی گسترده گفتن نگهبان آن را “می آید بسیار نزدیک به قرار دادن رئیس جمهور بالاتر از قانون”.

اما وجود داشت به این باور در آن زمان که بر این نظریه باقی خواهد ماند تئوری Kinkopf می گوید در حال حاضر.

“حتی در میان افرادی که در حمایت از این نظریه ریاست جمهوری, قدرت,” او گفت: “وجود دارد بسیار دیرینه هنجارها در وزارت دادگستری و کاخ سفید در مورد احترام به استقلال از وزارت دادگستری.”

بار است و نه توجیه هواداران خود Kinkopf گفت.

“نظریه او این است که قانون اساسی اجازه می دهد تا برای این, اما ایمان خوب خدمات در دفتر رئیس جمهور و دفتر دادستان کل حفظ اعتبار و غیر سیاسی ماهیت اجرای قانون است. که تا به حال مدت طولانی است که هنجار صرف نظر از نظر قدرت ریاست جمهوری.

“بر به طور کامل محو شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im