را مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه مشکلات مطرح دموکرات ها در سال 2020 انتخابات ؟Donald مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه را به پایان نبرد که مجلس با نانسی پلوسی هرگز در وهله اول می خواستم و می تواند مطرح مشکلات آینده برای حزب دموکرات آن را به عنوان به دنبال در حال حاضر سرنگونی رئیس جمهور در پای صندوقهای رای.

پلوسی گفت: در ماه ژانویه که رئیس جمهور “بوده است استیضاح برای همیشه” و همیشه خواهد بود یک لکه بر رکورد خود را. اما در کوتاه مدت وجود دارد ترس است که دموکرات ها که به اتفاق آرا یافت تهمت گناه در سنا در حال حاضر می تواند در صورت عواقب جدی در نوامبر است.

در واقع روند استیضاح را ترک کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر در یک موقعیت قدرتمند نه یکی ضعیف تر.

در روز سه شنبه تهمت ثبت بالاترین او تا کنون تصویب امتیاز در یک نظرسنجی به عنوان دموکراتیک حزبی آیووا سقوط به درهم و برهمی است. جمهوریخواهان مرتبط و سازمان های سیاسی در حال در نظر گرفتن هدف در دموکرات ها به رای خود که منجر به نگرانی در مورد انتخابات, رئیس جمهور, سنا و مجلس در ماه نوامبر. سناتور دموکرات Doug Jones, در حال اجرا برای انتخاب مجدد در اعماق قرمز, آلاباما, رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن یک عمل است که بعید است به فراموشی سپرده شود توسط بسیاری از رای دهندگان وجود دارد.

پس از حکم تبرئه میچ مک کانل ، رهبر سنا ادعا کرد که جمهوری خواهان برای انتخابات مجدد هستند “در شکل بهتر امروز از آنها قبل از استیضاح آزمایشی آغاز شده”.

حرکت به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا آهسته سوز است. تنها تعداد انگشت شماری از سیاستمداران دموکرات خواستار استیضاح اما بیشتر در آمد در هیئت مدیره پس از رابرت مولر گزارش به دخالت در انتخابات 2016 – که شناسه راه های متعدد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مانع عدالت است.

که قطره شد سیلاب در ماه اکتبر پس از آن پدید آمده تهمت بود به دنبال فشار اوکراین به بررسی جو بایدن پسر – در همان زمان به عنوان برگ برنده دولت به خودداری از کمک به این کشور است.

بیش از 75 خانه آمد دموکرات ها در حمایت از استیضاح طی سه روز بود که در نهایت به اندازه کافی برای آوردن پلوسی که ترس از تاثیر آن می تواند در حزب دموکرات در هیئت مدیره.

با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تبرئه شد اما نشانه هایی وجود دارد که موقعیت خود ممکن است تقویت شده است به جای آسیب دیده توسط دادگاه. در روز سه شنبه گالوپ تهمت وارد شده را تایید و در 49 درصد بيشترين او رسیده است در یک نظرسنجی گالوپ. Megyn kelly متوسط است مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب در 43.5% پایین برای رئیس جمهور در طول تاریخ اما در انتهای فوقانی مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب بیش از سه سال گذشته است.

رای گیری کنار برخی بر این باورند تهمت چپ دموکرات با هیچ چاره ای جز استیضاح.

“آنها تا به حال به آن را انجام دهد گفت:” رابرت Kuttner یک استاد در دانشکده دانشگاه هلر مدرسه و co-تدوین چشم انداز.

“وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از سوء استفاده از دفتر است که به انجام آن شده اند که یک رسوایی است.”

اما برای همه حدس و گمان است که دموکرات ها می تواند غم و اندوه قرار دادن رئیس جمهور در دادگاه Kuttner گفت که او می بیند بیشتر جوانب مثبت بیش از منفی است.

“این است رفتن به قرار دادن پنج, شش, هفت سناتور که در صورت انتخاب مجدد در ماه نوامبر در یک موقعیت بی دست و پا که در آن در نوسان متحده, که در آن وجود دارد که رای دهندگان که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در حال رفتن به مجبور به توضیح دهید که چگونه آنها چشم پوشی رئیس جمهور فکر می کند که او را بالاتر از قانون و به همین دلیل آنها رای به تبرئه.”

جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز مارتا McSally, Cory گاردنر و جونی ارنست – که نشان دهنده مین, آریزونا, کلرادو, و, آیووا – در میان کسانی که در معرض خطر است. همه برای انتخابات مجدد در نسبتا متوسط متحده و تمام تهمت گناه نیست در روز چهارشنبه. در ژانویه لیبرال سازمان مترقی مشارکت پروژه راه اندازی مبارزات انتخاباتی آگهی هدف قرار دادن هر یک سناتور در خانه متحده است.

دیتریش گفت و همچنین بستن آسیب پذیر جمهوریخواه سناتور و یا نماینده کنگره به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه آن را یک فرصت برای کنتراست دموکرات’ فعالیت با اقدامات کاخ سفید است.

“دموکرات ها گذشت بیش از 400 صورتحساب از طریق خانه به گسترش دسترسی به بهداشت و درمان برای مبارزه با تغییر آب و هوا برای نگه داشتن شرکت های پاسخگو و پرداخت سهم عادلانه خود را به مطمئن شوید که آمریکا به طور متوسط کارگر می تواند زنده ماندن و رشد, بنابراین فرزندان ما آینده ای بهتر,” او گفت:.

“جمهوری خواهان مشغول تماس با دولت های خارجی به بررسی انتخابات ریاست جمهوری رقیب.”

آزمون نهایی خواهد آمد در تاریخ 3 نوامبر. دموکرات ها احساس آنها تا به حال به عمل می کنند. در حال حاضر آنها را به امید رای دهندگان به اندازه کافی احساس همان.

اما برخی از چیزهایی که شاید مهم تر از سیاست است. بسیاری از دموکرات ها در طول روند استیضاح اشاره به تاریخچه و نمایش دموکراسی آمریکایی فراتر از هر رئیس جمهور. Impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن آنها استدلال می خدمت به منصرف کردن رئیس جمهور آینده از اقدامات مشابه.

“ما می دانستیم که رفتن او به احتمال زیاد به تبرئه شد. فقط به دلیل چیزی است دشوار و سخت است اما چیزی که حق انجام این معنا نیست که شما آن را انجام نمی ” گفت: Kelly دیتریش یک زمان دموکراتیک مبارزات انتخاباتی مشاور و مدیر عامل شرکت ملی دموکراتیک آموزش کمیته ارائه می دهد که رایگان مربیگری به دموکرات ها و ترقی خواهان در نحوه اجرا برای دفتر.

“دموکرات ها ساخته شده اند و در این مورد قانون و نظم است که هیچ کس بالاتر از قانون است. و در حال حاضر هر سناتور جمهوری خواه خواهد بود در رکورد به اینکه آیا یا نه آنها قرار داده و یا کشور برای اولین بار – و من فکر می کنم ما پاسخ دهد.”

دیتریش گفت: وجود دارد یک فرصت برای دموکرات ها به رنگ جمهوری خواهان به عنوان “حزب نازی” – یک مفهوم تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن نمی, حکم گناه. رئیس جمهور دوباره نوشته شده gif, این برنامه شامل یک سری از مبارزات انتخاباتی به سبک تهمت نشانه های در حال اجرا از سال 2024 تمام راه را تا سال 90,000.

“قطعا وجود دارد مثبت و منفی. آن را نمی توان مثبت” دیتریش گفت.

“همه چیز شما را در سیاست یک خطر است. اگر دموکرات ها به هیچ چیز مردم خواهد بود گفت: دموکرات ها ضعیف هستند: ‘دموکرات ها اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به راه رفتن بیش از همه آنها را.’ بدون توجه به آنچه شما کسی است که برای شکایت.

“این بود که کار درست را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>