را مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی تغییر در Coronavirus دوباره انرژی خود را در مبارزات انتخاباتی ؟

برای ماه رئیس جمهور تهمت خوار آمده است. به عنوان یک حریف cowering در زیرزمین در یک ماسک به عنوان او به دنبال اخراج جدیت از یک بیماری همه گیر تهدید سلامت کشور و انتخاب مجدد او به چشم انداز.

اما با ناگهانی خود را در آغوش از ماسک و لغو از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا., در روز پنج شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اکراه اذعان به واقعیت از یک چشم انداز سیاسی که دگرگون شده بیماری و ترس است. یک بیماری همه گیر است که یک بار زده دموکراتیک متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا نقل مکان کرد و با هشدار دهنده نیروی به قرمز امریکا و کمک به توزیع مجدد خود را در مسابقه با آقای بایدن را presumptive دموکراتیک حریف.

آقای تهمت تلاش برای تطهیر coronavirus یا تمسخر آن را به عنوان یک تهدید اغراق آمیز خود را دموکراتیک مخالفان و رسانه ها روبرو شده است از افزایش caseloads, مرگ, شمارش و ضعف واحد مراقبت های ویژه در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا و جورجیا و فلوریدا, همه می گوید که او برنده در سال 2016 و بایدن کمپین تا به حال تا به حال به عنوان طولانی عکس.

رئیس جمهور دست زدن به این ویروس در حال شکل گیری به عنوان نه تنها یک سیاست شکست بلکه سیاسی است. به جای تقویت موضع خود را در برابر آقای بایدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس به نظر می رسد برای ایجاد یک واکنش شدید در میان رای دهندگان — که تنها بالا حریف خود را.

“جنبش Covid به جنوب و غرب است و در نهایت با مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Linda L. فاولر استاد دولت در کالج دارتموث است. “در حالی که این بیماری شد decimating آبی متحده او قادر به تظاهر نبود اتفاق می افتد. اما در حال حاضر زمینه قابل توجهی تغییر کرده است و مردم خود را در حال صدمه زدن به تأکید توسط غرق شدن نظرسنجی اعداد مشکلات G. O. P. کنگره نامزدها و این واقعیت است که حزب وفادار بود و تمایلی به حضور در این کنوانسیون.”

سیاسی خطرات آقای تهمت دوره رانده شدند خانه چند ساعت قبل از او اعلام کرد او در دور انداختن فلوریدا کنوانسیون. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در بر داشت که آقای بایدن در حال حاضر پیشرو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا با 13 درصد خیره کننده حاشیه در دولت تبدیل شده است که — پس از بازشماری آرا در سال 2000 انتخابات ریاست جمهوری بین ال گور و جرج دبلیو بوش — نمایشگاه یک ملت که در آن انتخابات تصمیم گرفت با نقطه اعشار.

ملی و میدان نبرد دولت سنجی بیش از دو هفته گذشته نشان می دهد چقدر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است از گام با ملت در این بیماری همه گیر در مقابل با آقای بایدن. اکثر آمریکایی ها حمایت از استفاده از ماسک و نگران بازگشت دانش آموزان به مدرسه و یا بازگشایی از شهرستانها. و آنها را از دست داده اند اعتماد به رئيس جمهور را توانایی و یا تمایل به هدایت این کشور از یک بحران به مزیت تصمیم گرفت از آقای بایدن.

اعتبار…ساموئل کروم برای نیویورک تایمز

واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی این هفته متوجه شد که آمریکایی ها مورد اعتماد آقای بایدن بیش از آقای ترامپ برای رسیدگی به Covid-19 بحران توسط دو رقمی حاشیه 54 درصد به 34 درصد است. با انتخابات کمتر از چهار ماه دور و با شواهدی که آقای بایدن بود که صدمه دیده توسط کمپین در یک ماسک و حمایت از اقدامات سخت حاوی ویروس, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چاره ای به حال اما به حداقل سعی کنید به تغییر مسیر است.

“او با پوشیدن یک ماسک و لغو این کنوانسیون گفت:” علامت گذاری مک کینون که به اتهام تبلیغات برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مجدد انتخابات در سال 2004. “که یک سر-خوراکی برگشت برای یک مرد متنفر است که به اشتباه متنفر به پایین و از همه بدتر متنفر بود به عنوان ضعیف است.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

از لغو از فلوریدا کنوانسیون به نظر می رسد در حال حاضر نیز بازی به دموکراتها ، آقای بایدن و دستیاران او دیگر مجبور به نگرانی که مدرج به پایین مجازی سخنرانی خواهد نگاه کوچک و احمقانه در کنار تمام عیار سخنرانی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان جمهوری خواهان تا به حال یک بار امیدوار بود.

و دموکرات ها قطع قرارداد خود را با متد و با هیچ درام و کمی اطلاع کالیبراسیون به وخیم تر شدن بیماری همه گیر و به هشدار متخصصان پزشکی در برابر اجتماعات بزرگ. در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او تصادفا به این تصمیم و فرایند است که شامل آخرین لحظه سوئیچ کنوانسیون به فلوریدا از کارولینای شمالی است.

هرج و مرج در اطراف کنوانسیون برنامه ریزی آینه هرج و مرج احاطه شده است که تصمیم گیری در بسیاری از مسائل در کاخ سفید از جمله Covid-19. آقای ترامپ اعلام کرد لغو در شروع از پنج شنبه coronavirus جلسه توجیهی با هیچ برنامه واقعی در مورد چه چیزی از جمهوری خواهان را در خود جای.

“جمهوریخواهان در حال حاضر یک ماه به قرار دادن با هم یک کنترل از راه دور کنوانسیون و دموکرات ها تا به حال سه ماه سر آغاز” خانم فاولر گفت. “و آنها را تلف مقدار زیادی از پول. این نوع تقویت صلاحیت مشکلاتی که این دولت شده است با خرید و فروش.”

آقای ترامپ که شده است یک استاد از تصاویر تا به حال شده است به امید قرعه کشی یک کنتراست با آقای بایدن کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این ویروس به عنوان او تحت فشار قرار دادند به باز شهرستانها برگزاری تظاهرات بزرگ و جمع آوری برای کنوانسیون مانند او می خواست در جکسون ویل. موضع خود را به یاد می آورد که سابقه طولانی از جمهوری خواهان به تصویر کشیدن خود را به عنوان خمش با مشکل روبرو انعطاف پذیر و خودکفایی — ادعا حزب از قدرت است. (آن را نیز به یاد می آورد با تکبر راه رفتن که با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او نزدیک شد معاملات املاک و مستغلات زمانی که او یک توسعه دهنده در نیویورک است.)

“مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی بود که برای مبارزات انتخاباتی به عنوان مرد قوی” آقای مک کینون گفت. در حالی که آقای بایدن پنهان شده بود “در یک ماسک در زیرزمین او خواهد بود پله maskless به ستایش جمعیت در یک بسته بندی کنوانسیون.”

اما بیش از دو هفته گذشته, ماسک الزامات تحمیل گردیده و در Walmart, Target, CVS و مک دونالد. میچ مک کانل ، رهبر جمهوریخواهان سنا شروع به نشان دادن تا در کنگره با پوشیدن ماسک. این روزها یک maskless آقای ترامپ که به نظر می رسد پرت — نه آقای بایدن در یک مراسم انتخاباتی با یک تکه پارچه سیاه و سفید آویخته بیش

پایان کنوانسیون در این سال آخرین شواهد چقدر Covid-19 تا کاملا طرح میتوانست 2020 مسابقه. اما آقای تهمت تصمیم به تعظیم به فشار و کشش خارج از فلوریدا نشان داد crosscurrents او مدیریت به عنوان او تلاش می کند برای پیروزی در انتخابات مجدد در میان یک بیماری همه گیر.

Covid-19 انفجار وجود دارد. و فلوریدا — تحت رهبری رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه و متحد نزدیک آقای ترامپ — تبدیل شده است برای بسیاری از افراد در جامعه پزشکی مورد مطالعه در چگونه برای مقابله با این ویروس. که بدون شک می توانست یک موضوع غالب پوشش این رویداد باید آن برگزار شده است وجود دارد. آقای DeSantis مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف ماسک مورد نیاز و اقامت در خانه سفارشات.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

دموکرات ها در حال حاضر تصمیم گرفت خطر شلوغ کنوانسیون هرحال هر چه مزایای آمد از بسته بندی هزاران نفر از مردم به ورزشگاه برای چهار روز جشن است. قیام از Covid-19 موارد در Tulsa, Okla., پس از آقای تهمت اصرار شلوغ تجمع وجود دارد به عنوان یک هشدار از آنچه که می توانست به لحاظ سیاسی آسیب aftermath برای یک کنوانسیون در جکسون ویل.

جمهوری خواهان که تا به حال نومید در آقای تهمت کمپین آرامش در چگونه او تغییر کرده است این هفته: برگزاری کاخ سفید جلسات پوشیدن یک ماسک رها کنوانسیون گوش دادن به علم است. آنها نسبت داده و آن را به لرزش تا در مبارزات انتخاباتی خود را زمانی که او منصوب لایحه Stepien به عنوان مبارزات انتخاباتی خود مدیر برکناری براد Parscale.

“این انتخابات ریاست جمهوری است که به تشدید” گفت: اسکات رید که مدیر کمپین برای باب دل این سناتور جمهوری خواه که فرار رئیس جمهور در سال 1996. “Stepien به ارمغان آورده است میزان لازم نظم و انضباط به مبارزات انتخاباتی و نتایج روشن — واضح کنفرانس های مطبوعاتی و ماسک و بوت فلوریدا ملی کنوانسیون. اقتصاد حفظ قدرت و در حال حاضر تمام است که مورد نیاز است یک واکسن به کشور امید و خوش بینی در مورد آینده است.”

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از دست داده و بسیاری از زمین بر روی این مسئله که به نظر می رسد به احتمال زیاد به تعریف نتیجه مسابقه با آقای بایدن. این ایده که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر این تاریخ تغییر خواهد کرد البته — که او را همواره به ترویج استفاده از ماسک و یا گوش دادن به دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص — فرض می شود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی پیدا کردن کمپین نظم و انضباط است که بیشتر بازداشته او را در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de